www.axs.nl Vrijwilligers krijgen dit jaar de aandacht die zij verdienen OPLEIDINGEN VOOR VOLWASSENEN Buitenspeelgoed voor iedere leeftijd VEILING VENDU NOTARISHUIS i Pretkaart: avontuurlijkste kaart van Nederland Geen mkz-crisis op boerencampings VAN LEERDAM AX's Engineers Constructors b.v Nomineer gemeente of bedrijf voor een nationaal compliment Stichting Speel Goed Nederland is klaar voor de vakantie VERMEULEN DONDERDAG 21 JUNI 2001 25-NS2-7 m a k ei MAKELAAR De leukste, spannendste en avontuurlijkste kaart van Nederland is verschenen liet uitgeverij Buijten en Schipperheijn onlangs weten. De zogeheten Dikke Pretkaart is een landkaart met daarop aangegeven ruim 1200 adressen - verdeeld over 20 categorieën - die allemaal staan voor een leuk dagje uit. Van kartbanen tot pannenkoekenhuizen, en van dierentuinen tot maffe musea. Je kunt het zo gek niet beden ken of 'het' staat erop. De is dusdanig gevouwen dat'ie mak kelijk in de achter- of andere zak gestoken kan worden. Handig, kleurrijk geïllustreerd en niet al te duur. Voor f 14,95 ligt hij bij de boekhandel. Elektronicus Internationaal Projectmonteur Conventionele Draaiers Technisch Commercieel After Sales Engineer Internationaal Inspecteur Hoewel de grote vakantiedrukte nog moet komen, zijn de meeste van de bij de Stichting Vrije Recreatie aange sloten boerencampings nu reeds drukbezet; zeker met Hemelvaart en Pinksteren waren er op veel boerencam pings weinig vrije plaatsen meer. Op dit moment is die grote drukte enigszins geluwd en kan er weer volop bij de boer worden gekampeerd. Het SVR-kantoor draait op volle toeren om alle aanvragen van recreanten voor vakantieadressen in te willigen. 'Alsof er nooit mkz is geweest, zó druk is het nu al weer' laat de SVR weten en doelt aansluitend daarop mede dit voorjaar een dringend beroep op de overheid te hebben gedaan om het toege stane aantal kampeerplaatsen op het boerenerf te mogen uitbreiden. Volgens de SVR blijkt de toeloop naar deze boerencampings in plaats van minder alleen maar meer te zijn geworden! Meer informatie over het kamperen bij de boer en de SVR, telefoon 0183-35.27.41. en op www.svr.nl. INZET EN AFSLAG 27 JUNI Hét technisch pia|ectenbuieau van Rijnmond 1. VAN DIJCKSTRAAT 10AB SCHIEDAM 2. STRIJENSESTRAAT 48 SCHIEDAM 3. KOGGESTRAAT 17B ROTTERDAM Als afsluiting van het Internationaal Jaar van Vrijwilligers 2001 (IJV 2001) vindt op 15 december het COMPLIMENT! plaats, een spectacu laire slotmanifestatie in Gelredome in Arnhem. Dit feeste lijke evenement, waar dertigduizend bezoe kers verwacht wor den, is speciaal bedoeld om de vrij willigers in een ver diend zonnetje te zet ten. Tijdens de manifestatie worden onder meer prij zen uitgereikt aan 'de Vrijwilligersgemeente van het Jaar' en aan bedrijven die het gemeentelijke vrijwilli gerswerk ondersteunen. Daarnaast ontvangen de drie beste vrijwilligers- projecten van het jaar het Nationale Compliment en vallen ook individuele vrijwilligers in de prij zen. De uitreiking vindt 's avonds plaats tijdens een groots feest en wordt opgeluisterd door optre dens van nationale en internationale topar tiesten. Tijdens het Internationaal Jaar van Vrijwilligers 2001 vinden juist op lokaal niveau talloze acti viteiten en evenementen plaats. De coördinatie en uitvoering hiervan liggen meestal in handen van Lokale Comités, samen werkingsverbanden van lokale vrijwilligersorga nisaties, bedrijven, gemeenten en lokale omroepen. Deze Comités zijn speciaal opgericht om het IJV2001 ook plaatselijk tot een succes te maken. De gemeente die het meest actief geweest is in het Internationaal Jaar van Vrijwilligers en met haar activiteiten heeft bijge dragen aan de doelstellin gen van het Jaar: Netwerken, Faciliteren, Promotie en Erkennen van vrijwilligerswerk ontvangt op 15 december een prijs. Gemeenten kunnen hiervoor worden genomineerd door voor beeldmaterialen te sturen aan het Projectbureau IJV2001, Postbus 2877, 3500 GW Utrecht. Te denken valt aan activitei tenplannen, evenemen tenkalenders, folders, artikelen uit plaatselijke media etc. Inschrijven kan tot 30 juni. Daarnaast kunnen onder nemers die samen met lokale vrijwilligersorga nisaties initiatieven ont plooien op het gebied van vrijwilligerswerk in aan merking komen voor de Lokale Ondernemersprijs. Een groep studenten Bedrijfskunde van de Erasmusuniversiteit Rotterdam benadert hier over deze maand de 250 Lokale Comités die Nederland rijk is. Lokale Comités of vrijwilligers organisaties kunnen ook direct bedrijven nomine ren. Inschrijven kan nog tot 30 juni. Een inschrijf formulier is verkrijgbaar bij het Projectbureau 1JV2001, tel. 030 - 2319844 of e-mail com- pliment@nov.nl. Bedrijven, instellingen en gemeenten sponsoren de Slotmanifestatie om de prijs van het toegangs kaartje en de kosten van het vervoer naar Gelredome zo laag moge lijk te houden. Op die manier is het evenement een echt cadeautje voor de vrijwilligers. Aan gemeenten is onder ande re gevraagd de kosten voor het inzetten van bus sen vanuit verschillende plekken in Nederland te sponsoren. Vanzelfsprekend kunnen ze ook kaartjes afnemen om hun vrijwilligers een onvergetelijke avond te laten beleven. Ook bedrijven en instellingen kunnen kaartjes schenken aan groepen vrijwilligers. Op die manier zorgen ze ervoor dat de onbetaalba re vrijwilligers daadwer kelijk een dagje in de watten worden gelegd en drukken ze hun waarde ring uit voor het belang rijke werk dat ze doen. Meer informatie over sponsormogelijkheden verstrekt het Projectbureau van IJV2001. De Slotmanifestatie is één van de activiteiten het het van Het die plaatsvinden kader van Internationaal Jaar Vrijwilligers 2001. hele jaar wordt wereld wijd aandacht gegeven aan vrijwilligers en vrij willigersorganisaties. Die aandacht stimuleert de erkenning, ondersteu ning, en promotie van vrijwilligerswerk, zodat uiteindelijk meer mensen vrijwillig actief worden en blijven. De uitvoering van de lan delijke activiteiten vallen onder de bestuurlijke ver antwoordelijkheid van het Nationaal Comité 2001, onder voorzitter schap van Tineke Lodders, le kamerlid voor het CDA. laatste mogelijkheid HAVO-EXANIEN OUDE stijl CENTRUM Y00R EDUCATIE EN BEROEPSVORMING RIJNMOND OOST MAVO, HAVO, VWO versnelde opleidingen oude stijl INFORMATIE EN INSCHRIJVING ma t/m vrij 10.00 - 12.00 uur (op afspraak) Hugo de Grootstraat 6 Schiedam Tel.: 010 273 17 07 Nu de zomer weer voor de deur staat is het handig om ook even na te gaan of het buitenspeelgoed en het speelgoed dat tijdens de rit naar het vakantieverblijf gebruikt kan worden, nog in goede conditie is of misschien aangevuld moet worden. De kinderen zijn weer een jaartje ouder en dus moet er even bekeken worden of het vakantiespeelgoed nog wel aansluit op de belangstelling van het kind. De Stichting Speel Goed Nederland geeft een aan tal - gratis - folders uit. In He folder '7r>mer - - Commandeurskade 46 te Maasland Buitenspeelgoed' staat handige informatie over welk buitenspeelgoed het meest geschikt is voor verschillende leeftijds groepen. Want hoewel ieder kind anders is, is er toch een aantal algemene richtlijnen te geven! De folder 'Onderweg' staat boordevol tips en ideeën voor speelgoed en spel letjes in de auto, trein of het vliegtuig. De allerkleinsten verma ken zich uitstekend met eenvoudige en kleurrijke figuurtjes in het zand of met drijfspeeltjes in een badje in de tuin of op het balkon. Natuurlijk is toe zicht wel noodzakelijk! Eigenlijk kan veel speel goed waar de baby binnen mee speelt mee naar buiten (bijvoorbeeld op een plaid of in de box, onder de parasol), als het maar goed schoon te maken is. De dreumes vindt het heerlijk om te knoeien met water en zand. Een zandbak en water, een emmertje en vormpjes kunnen hem urenlang bezighouden. Maar ook bewegen en voortbewe gen valt bij kinderen van één tot twee jaar in de smaak; een duw- of trek- kar, een loopauto en een bal zijn dan ook zeer geschikt voor deze leef tijdsgroep. Ook peuters bewegen graag. Op een step, een schommel of een wip, maar ook achter een wan delwagentje met pop. Vanaf de kleuterleeftijd gaan kinderen ook samen spelen, met vriendjes en vriendinnetjes. Ze spelen indiaantje of op rol schaatsen, en zijn graag in de weer met auto's, hijskranen en bulldozers. Ook schoolgaande kinde ren spelen graag buiten. Met fietsen, vliegers, grote ballen en ander bui tenspeelgoed kunnen ze zich heerlijk uitleven. Straatspelletjes als knik keren en touwtjespringen worden jaarlijks in ere gehouden. Bovendien vinden veel kinderen zwemmen (met zwem vliezen en snorkclbril!) en vissen leuk. Ze kun nen ook lekker buiten toneelspelen en bouwen. Vakantieritten duren vaak lang en dan is het prettig wat te doen te hebben onderweg. Leveranciers zijn daarop ingesprongen en in de speelgoedwinkels is dan ook een ruime keuze aan wezig voor spelletjes die klein zijn en in de auto of het vliegtuig gespeeld kunnen worden. Verder zijn er spelletjes die spe ciale voorzieningen heb ben zodat dobbelstenen niet van het speelveld rol len. En er zijn spellen te koop in een wat kleinere uitvoering zodat ook het favoriete familiespel op het vakantieadres gespeeld kan worden. Helaas is het tijdens de vakantie niet altijd mooi weer. Daarom is het altijd goed wat spellen mee te nemen, waarmee tijdens de natte of hele hete uur tjes gespeeld kan worden. De Stichting Speel Goed Nederland geeft onder meer voorlichting over goed speelgoed. Want: goed speelgoed is altijd leuk. Het prikkelt de fan tasie en, niet onbelang rijk: het kind raakt er niet gauw op uitgekeken. De Stichting Speel Goed Nederland geeft een aan tal gratis folders uit met informatie over speel goed: Spel en Speelgoed voor Baby en Dreumes (van 0 tot 2 jaar); Spel en Speelgoed voor Kleuter en Peuter (van 2 tot 4 jaar); Spel en Speelgoed voor het Schoolkind (tot 12 jaar); Spellen en Speelgoed voor Volwassenen; Spellen; Speelgoed voor Onderweg; Zomer- en Buitenspeelgoed; Veiligheid en Speelgoed; Speelgoed voor het zieke kind en de folder Speelgoed voor kinderen met Cara Wie één of meerdere fol ders wil ontvangen kan een kaartje sturen onder vermelding van de fol- dertitel(s) aan: Speel Goed Nederland, Antwoordnummer 46201, 1060 VC Amsterdam (een postze gel is niet nodig). Inschrijfdatum sluit 27 juni 2001 richtprijs bij inschrijving 1.980.000,- k.k. Van Leerdam Vermeulen Makelaars b.v. AX's Engineers Constructors BV is een multi disciplinair projectenbureau met meer dan 10 jaar ervaring in de techniek. Ons groeiend bedrijf heeft momenteel de volgende openstaande vacatures: In de regio 's Krimpen a/d IJssel zijn wij op zoek naar ervaren elektromonteurs. De werkzaamheden omvatten het maken van (kleine) schakel- en bedienkasten, het aansluiten van motoren, ventielen, schakelaars, aggregaten etc. Bij nieuwbouwprojecten gaat het ook om het aansluiten van de hoofdschakelkast en het hoofdbedienpaneel op lokatie. Tevens behoren analyseren en verhelpen van storingen ook tot de werkzaamheden, Bel voor meer informatie onderstaand telefoonnummer en vraag naar Ed Yaêl! In de regio 's Gravenhage zijn wij op zoek naar een zeer ervaren projectmonteur voor onze internationale opdrachtgever. Deze organisatie is gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en verkopen van verpakkings machines ten behoeve van de gereedschapsindustrie. Ben jij die ervaren machinebouwer die toe is aan een nieuwe uitdaging? Vindt jij reizen en verblijf in het buitenland geen probleem? Wil jij een torenhoog salaris verdienen? Bel dan direct onderstaand nummer, en vraag naar Judith. Zij vertelt je graag meer over deze vacature! Voor onze opdrachtgever, gevestigd in Krimpen a/d IJssel zijn wij op zoek naar ervaren draaiers. De werkzaamheden bestaan uit al het voorkomende kleine en grote draaiwerk voor nieuwbouw en reparatie. Het betreft hier zeer afwisselend werk omdat de series klein zijn of omdat het om enkel stuks gaat. Bel voor meer info onderstaand nummer en vraag naar Yaël! Wij hebben per direct mogelijkheden voor Technisch Commerciële Talenten bij diverse opdrachtgevers. De werkzaamheden bestaan uit zowel telefonische als fysieke verkoop, acquisitie, relatiebeheer en technisch advies, Heb jij minimaal MTS werken denkniveau, ben jij commercieel en ben Jij communicaties en enthousiast? Bel dan meteen onderstaand telefoonnummer, onze adviseurs vertellen je graag meer over deze vacature! Voor onze opdrachtgever, gespecialiseerd in afsluiters zijn wij op zoek naar een After Sales Engineer, Jij bent verantwoordelijk voor het inbedrijfsteilen en demonstreren van de afsluiters op locatie (internationaal). Tevens instrueer jij de medewerkers die met dit product moeten gaan werken en onderhoud jij de contacten met de klanten. Je begrijpt dat voor deze functie het beheersen van de Engelse taal een must is, andere moderne buitenlandse talen een pré. Tevens zul jij helikopter- zwembadsimulaties krijgen vanwege het feit datje regelmatig van het ene boorplatform naar het andere vliegt. Heb jij MTS niveau (werktuigbouw) en ben jij op zoek naar een enorme uitdaging? Kun je makkelijk met mensen omgaan en is reizen geen bezwaar? Dan zoeken we jou! Bel nu en vraag naar Yaël! Voor inspectiewerkzaamheden in Vietnam, Australië en de Golf van Mexico zijn wij op zoek naar MTS'ers, Wil jij graag in het buitenland projectmatig werken, heb jij een MTS diploma en rijbewijs? Reageer dan snel en informeer naar de extreem hoge salarissen bij Judithl Stuur je CV naar info@axs.nl of bezoek onze site In het Wijkcentrum Dreesplein aan het Dr. Willem Dreesplein 2 te Schiedam, om 11.00 uur v.m. ten overstaan van één der notarissen, verbonden aan VAN DER VALK - BONGA PARTNERS, NOTARISSEN TE SCHIEDAM Marconistraat 1-11 3029 AE Rotterdam 010-477.30.36 Ex artikel 3:268 B.W.: eengezinswoning kadastraal bekend als Gemeente Schiedam, sectie M nummer 5685 groot 1.06 are (eigen grond) OZB. f. 350,00 p.j. Rioolrecht f. 230,00 p.j. Waterschapsl. f. 65,53 p.j. leeg te aanvaarden c/q te ontruimen eengezinswoning kadastraal bekend als gemeente Schiedam sectie M nummer 904, groot 0.72 are (eigen grond) OZB f. 266,00 p.j. Rioolrecht f. 230,00 p.j. Waterschapslasten f. 49,28 p.j. leeg te aanvaarden c.q. te ontruimen appartementsrecht kadastraal bekend als gemeente Rotterdam sectie AA complexaand. 1738A index 16 OZB f. 169,00 p.j. Rioolrecht f. 198,00 p.j. Waterschapslasten f. 18,20 p.j. Vereniging van Eigenaren achterstand: P.M. leeg te aanvaarden c.q. te ontruimen Als de leeg te aanvaarden objecten nog worden bewoond/in gebruik zijn, kan de ontruiming-op eigen kosten- worden gevorderd krachtens de grosse van de veilingakten. De kopers dienen ter plaatse 10% van de koopsom te voldoen, dan wel voldoende andere zekerheid te stellen. Aan iedere bieder of koper zal op de veiling voorts worden gevraagd zich te legitimeren. AANVAARDING EN BETALING VAN DE KOOPPENNINGEN: 27 juli 2001 Kijkdag (indien mogelijk): maandag 25 juni van 14.00 uur tot 16.00 uur dan wel middels afspraak met de genoemde makelaar. Inlichtingen: Van der Valk - Bonga Partners, notarissen. Parkweg 216 3119 CR SCHIEDAM tel.nr. 010 - 4 27 44 44 fax.nr. 010 - 4 27 44 00 te koop middels verkoop bij inschrijving ARENDSHOEVE RIJKSMONUMENT De Arendshoeve, een uniek boerderijcomplex uitgevoerd in een traditioneel-ambachtelijke trant, gesitueerd aan de Zuidgaag in het buitengebied van Maasland. Het oorspronkelijke complex dateert uit 1860 en bestaat uit een boerderij met aangebouwde achtzijdlge karnschuur en een vrijstaande wagenschuur. De Arendshoeve is absoluut een bezichtiging waard! Dit boerderijcomplex wordt aangeboden middels verkoop bij inschrijving. De uitgebreide verkooppospectus met de bijbehorende biedingsprocedure wordt op verzoek toegezonden. Bezichtigingen vinden uitsluitend pfaats op afspraak. U kunt hiervoor contact met ons opnemen via onderstaand nummer. Prinses Irenetaan 45 2635 HP Den Hoorn tel. 015 - 2560472 fax 015 - 2621906 Internet www.vlv.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 7