30-olus en weer slank! MultiMineral® bezorgt vrouwen sterke botten Geef je op als collectant! Zomers Nieuws redactionelf verantwoording: press-partners - postbus 262 - 32w au baarn Melatonine: uitgeslapen idee! MER Gewrichten soepel én veerkrachtig met glucosamine Onmisbaar thuis en op reis: Traumed® EUBO-gel Urtizon tegen zonne-allergie In recordtijd diep en egaal bruin! Gestoken? Hoe zorg je voor een natuurlijke stoelgang? WAPITI MSM belangrijk voor onze gezonaheid Zorgeloos de zomer in Hij speelt liever cricket Hennaplus Hairwonder supersnel haarherstel! Stop snurken met Snoreeze WEEK 26-1005 Grapefruit Slank: revolutionaire afslanker Nieuw! Omdat dementie ons wel een zorg is Speciale combinatie helpt! snateeze CRTIZON Nieuwe bijzondere stof www.g-ezondheidsnet.nl Helaas, onbesorgd spelen kan hij niet. Het als miljoenen andero kinderen in India. Terre des Hommes biedt kinderen onderwijs, gesond- beidssorg en sport en spel. En daarmee een nieuwe toekomst. Strijd moe voor kinderrechten in India! terre des hommes 4 Laat ze weer kind zijn. 0 Boven de dertig jaar lijken de kilo's er aan te vliegen. Bovendien gaan ze er moeilijker vanaf. Daar is nu iets aan te doen. Grapefruit Slank is een uitgebalanceerde afslanker voor mensen van dertig jaar en ouder. Na ons dertigste voert het lichaam minder snel voedings- vetten af, met als gevolg dat deze zich ophopen. De vetopname in het lichaam wordt geregeld door het spijsverteringsmechanisme. Dit proces kan op deze leeftijd dus wel een steuntje in de rug gebruiken. Grapefruit Slank bevat zorgvuldig geselecteerde ingrediënten die de spijs vertering ondersteunen en de verbranding van voedings- en lichaamsvetten bevorderen. Grapefruit De grapefruit bevat waardevolle ingrediënten die kunnen helpen bij het afvallen. Zo vermindert het bestanddeel pectine het hongergevoel en heeft een gunstige invloed op de voe- dingsvetten in maaltijden. Daarnaast zorgen de fruitzureri in grapefruit ervoor dat er meer vetweefsel wordt omgezet in energie. Met als resultaat: ver hes van overtollige kilo's. Verder bevat elk tablet Grapefruit Slank 280 mg voedingsvezels. Zij beperken de eetlust zodat u tussen de maaltijden door minder trek hebt in calorierijke lekkernijen. Tempo Grapefruit Slank bevat daar naast extracten van de kruiden Uva ursi en Bucha. Deze zorgen voor een goede vochtbalans in uw lichaam. Verder bevorderen de ingrediënten appelazijn en vitamine B6 de spijsvertering van eiwitten, vetten en kool hydraten. De toegevoegde kelp bevat jodium dat de stofwisse ling stimuleert. Dit heeft een gunstige invloed op het tempo waarin het lichaam de calorieën in de voeding verbrandt. De rijke samenstelling van Grapefruit Slank wordt gecom pleteerd door lecithine. Ook deze stof is behulpzaam bij het afslanken. Afslanker Grapefruit Slank is verkrijgbaar in een 10-dagen kuur 34,95) en een 20-dagen kuur 69,90). Laatstgenoemde is alleen nodig bij meer dan 6 kilo overgewicht. Deze uitgebalanceerde afslanker is verkrijgbaar bij apo theek, drogist en reformzaak. Voor meer informatie: 0900 - 202 00 91. Of kijk op www.gezondheidsnet.nl Wanneer vrouwen ouder worden zakt hun lichaam steeds meer in. Vanaf het 35ste jaar neemt het botweefsel van vrouwen namelijk af. Met name na de overgang is dit zelfs 1% per jaar. Het behoud van sterke botten is dan ook zeer belangrijk. bevat een combinatie van mi neralen en vitamine D. Samenstelling en hoeveelheden zijn volledig afgestemd op de vrouw. MultiMineral zorgt voor een goede botaanmaak én voor het behoud van sterke botten. Geadviseerd wordt om er tijdig, vanaf het 35ste jaar, mee te beginnen. Voor meer (schrifte lijke) informatie of bestelling: Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 (www.hberty.nl). Speciaal voor vrouwen is er nu MultiMineral, een nieuw natuurlijk voedingssupple ment voor sterke botten. Het Amerika slaapt er al jaren op en ook in Nederland wint het aan populariteit: Melatonine. Hét middel voor een gezonde nachtrust. Inslapen en ontwaken is afhan kelijk van de productie van de stof melatonine. Deze stof maken we zelf in ons lichaam aan. Naarmate we ouder wor den, kan er een tekort ontstaan. Het gevolg: schaapjes tellen. Liberty Melatonine tabletjes vul len het tekort aan en bevorde ren zo een gezonde nachtrust. De volgende ochtend wordt u fris en fit wakker. Bovendien is het een uitstekend middel om een jetlag tegen te gaan. De pure tabletjes (0.1 mg) zijn Alzheimer Nederland zet zich in voor dementerenden, hun familie en verzorgers. Wij geven voorlichting over dementie en stimuleren wetenschappelijk onderzoek. Bovendien vergroten wij de kennis en vaardigheid van zowel beroeps krachten als vrijwilligers. Wij willen kennis centrum, aanspreekpunt en spreekbuis zijn op het ge bied van dementie. Daarom werven wij actief fondsen. Alzheimer Nederland heeft het Keurmerk van het Centraal Bureau Fondsenwerving (CBF). Wij besteden het grootst mogelijke de opbrengst aan onze missie. deel van AND Alzheimer Nederland Postbus 183 398G CD Bunnik Tel.: 030 - 6596285 collecte@alzheimer-nednl www. alzheimer-nednl klein en dus makkelijk in te nemen. Bovendien kost een ver pakking (500 tabletjes) slechts 29,75. Voor bestelling of tel. (035) 548 05 48. Of kijk op www.hberty.nl Veel Nederlanders krijgen op latere leeftijd te maken met minder soepele gewrich ten. De aanmaak van kraakbeen, dat als een soort veerkrachtige schokdemper tus sen de gewrichten zit, kan verminderen. Met als gevolg: minder bewegingsvrijheid. Giticon Een unieke combinatie van werkstof- fen, welke in het product Glucon Combi zitten, kan dan helpen. Glucosamine en chondroïti- ne zijn belang rijke bouwstof fen voor het kraak been. Beide stoffen kunnen door het li chaam zelf worden aangemaakt. Naarmate we ouder worden, kan de lichaamseigen productie echter verminderen. Dit heeft directe gevolgen voor de gewrichten. Ook bij extra belasting -denk aan intensief sporten- kunnen gewrichten wel wat steun gebruiken. Resultaat Om het niveau van glucosami ne en chondroïtine in het lichaam op peil te houden, kan Glucon Combi helpen. Deze uit gebalanceerde combinatie bevat een hoge dosis glucosamine (750mg) en chondroïtine (250mg). Beide stoffen onder steunen de aanmaak van nieu we kraakbeencellen. Met als resultaat: soepele en veer krachtige gewrichten. Door de hoge dosering is er meestal al binnen een paar weken verschil merkbaar. Glucon Combi is vanaf 39,95 ver krijgbaar bij apotheek, drogist en reformhuis. Voor meer informatie: 0900 - 202 00 91. Of kijk op www.gezondheids- net. nl Glucon Combi: verhoogt de vitaliteit van gewrichten heeft een gunstige werking op ouderdomsverschijnselen aan het bewegingsapparaat bevat een unieke combinatie van 750 mg glucosamine en 250 mg chondroïtine Chloor, zeewater en zonlicht kunnen het haar zomers flink beschadigen. De haarherstel- lende Hairwonder serie van Hennaplus is een complete verzorgingsserie voor droog, dof en beschadigd haar. Keratine, panthenol en kleurloos henna-extract herstellen de vocht balans en versterken de haar- schacht. De Hairwonder serie omvat o.a. een haar her stellende crème, haarmasker, volume sham poo, een beschermende spray, vochtregulerende wax en gecon centreerde serum capsules. Met de Hennaplus Hairwonder serie wordt het haar volumineuzer, makkelijk doorkambaar, veer krachtig en krijgt het een prachtige glans. Voor meer informatie: tel. (0226) 364 411. Of kijk op www.gezondheidsnet.nl Traumed® gel is een homeopathisch geneesmiddel dat dankzij de uitgekiende samenstelling bij allerlei blessures, thuis én op reis, kan worden ingezet: kneuzingen, verrekkingen, verstuikingen, blauwe plekken, zwellingen, stijve spieren (sport!), etc. Naast het ontzwellend effect verlicht Traumed op acute wijze de (pijn)klachten. Het bevat alleen natuurlijke bestanddelen en geen conserveringsmiddelen. Vrij verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reformhuis voor 15,95 (50g). Lees voor gebruik de bijsluiter. Info: -Heel Biologische Geneesmiddelen B.V., tel. (0115) 56 32 00. De homeopathische korreltjes van Urtizon worden al jaren suc cesvol gebruikt tegen jeuk en blaasjes die ontstaan door de zon of bij overmatige verhitting van de huid. Neem daarom altijd Urtizon mee op uw zonvakantie! Bij sommige mensen is de Nederlandse zon in juni al voldoende om zonne-uitslag te krijgen. Behalve de korrels die je onder de tong laat smelten, is er een complete serie uitwendige Urtizon-producten beschikbaar: beschermingsfactor 8, 15 en 21 (alle drie waterproof en spray), After Sun Spray en Lipbalm factor 15. Verkrijg baar bij drogisterij, apotheek en reform winkel. Meer weten? Bel de infolijn: (0341) 42 76 26 of bekijk www.tsproducts.nl zomerbruin In 3 uui diermin iitikMijk «nwrrbair Urenlang in de zon liggen kan helaas niet meer, in het zonlicht zitten immers schadelijke UV- stralen. Het is dus zaak kort en ef fectief te zonnen en dat doe je door je vooraf in te smeren met EasySun Zomerbruin. Dit speciale zonneproduct versnelt het bruiningsproces aanzien lijk, zodat je in korte tijd verbluffend resultaat boekt. Zomerbruin is een uit komst voor mensen die niet graag uren liggen te 'hakken" en die geen tijd of geduld hebben voor een uitgebreide zonnebankkuur. Verkrijgbaar bij drogisterij, reformhuis en apotheek (100 ml 17,95). Voor meer informatie: (0413) 25 33 38. EHSO-W Snurken ontstaat meestal door het tril len van de zachte weefsels achter in de keel. Snoreeze is een mengsel van na tuur lijke oliën en vitamines gebufferd in een speciaal ontwikkelde liposomen- formule, die ervoor zorgt dat het trillen afneemt of geheel verdwijnt.Voor het slapen gaan spuit u Snoreeze in de keelholte, op de tong en de huig en u kunt van uw nachtrust genieten. Snoreeze zit in een praktische pompspray, voldoende voor mi nimaal 27 behandelingen en kost 44,95. Verkrijgbaar bij apo theek, drogist en reformwinkel. IS friHN Kvo Helpt ivgvii anuxken Om ochtends uitgerust wakker m>lUP'omm u. Door ons drukke leven eten we vaker onregelmatig. Lunches worden overgeslagen of vervangen door een snelle hamburger of snack. Snel 's avonds even eten en dan weer naar een vergadering of naar de sportclub. Een enkele keer is deze manier van voedsel nuttigen niet erg, maar als dit regelmaat wordt, kan dat een goede darmwerking beïnvloeden. Om darmen blijvend goed te laten functioneren, is regelma tig en gezond eten van groot be lang. Voedsel dat rijk is aan bal- laststoffen, zoals verse vruch ten, goed gewasseh rauwe groenten en volkorenproduc ten, is goed voor de spijsver tering. Er ontstaat dan een stuwende beweging, die er voor zorgt dat de darmin- houd in de endeldarm komt en uiteindelijk tot het ontlas tingsproces leidt. Natuurlijke hulp Voor die mensen, welke dage lijks een regelmatige stoelgang willen behouden, is het raadzaam eet- en leefgewoontes aan te passen. Mocht er toch nog enige ondersteu ning nodig zijn, dan is er een na tuurlijk middel, Wapiti Darmfunc tie Complex. Dit is samengesteld uit na tuurlijke kruidenextracten. Er behoeft slechts een dragee per dag te worden ingenomen. X Darmfunctie Coinple* VM»«t «toiriffttif- Op gewicht Wapiti Darmfunctie Complex zorgt niet alleen voor een na- tuurlijke stoelgang, maar bevordert ook de inwendige reiniging en werkt tevens mee om uw ideale gewicht te bereiken. Wapiti Darmfunctie Complex is verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformhuis, waar ook proefmonsters be schikbaar zijn. Voor meer in formatie: Emonta B.V., tel. (0512) 51 80 85. E-mailadres: emonta@xs4allnl Nestosyl crème (als beste getest door de Con sumentenbond) is zeer geschikt bij insectenbeten. Maar Nestosyl heeft een veel bredere toepassing. Nestosyl bevat stoffen waarvan de belangrijkste eigenschappen zijn dat het: - plaatselijk pijn- en jeukverlichtend werkt; - een dekkende, verkoelende en samen trekkende werking heeft. U kunt Nestosyl dan ook prima gebruiken bij o.a. schaaf- en snijwonden. Nestosyl is zonder doktersrecept ver krijgbaar bij drogist en apotheek. Lees voor gebruik de bijslui ter. Vragen? Bel de consumentenlijn: 0900-1112223 '0,25 p.m.) Nestosyl, de huidapo theek in een 'oranje' tube. Voeding heeft grote in vloed op ons functioneren. De wijze waarop voedsel wordt bewaard en bewerkt kan leiden tot een tekort aan MSM. Deze organisch gebonden vorm van zwa vel speelt een essentiële rol bij onze gezondheid. Via onze voeding krijgen wij MSM binnen. Naarmate onze leeftijd vordert is ons lichaam bovendien minder in staat MSM op te nemen. Met als gevolg een tekort aan MSM in ons lichaam. Werking MSM beschermt en behoudt ge zonde lichaamscellen en -weef sel, stimuleert de stofwisseling, zuivert de huid en versterkt haren en nagels. Het onder steunt het 'smeersel' in het weef sel van onze gewrichten en zorgt zo voor soepele gewrich ten en spieren.Wanneer u MSM als voedingssupplement ge bruikt, versterkt het de werking van de meeste vitaminen en an dere voedingssupplementen. i Meer informatie MSM is nu als natuurlijk voe dingssupplement verkrijgbaar. Bel voor informatie of bestel ling met Liberty Healthcare, tel. 035 - 5480548 en ontvang tijdelijk een gratis tijdschrift. Of kijk op www.liberty.nl Zonder zorgen op vakantie? Toch moet u overal op voorbereid zijn. Met de handige vakantie-checklist op www.gezondheids- net. nl weet u zeker dat u niets vergeet. Print uit en gebruik deze bij uw inkopen voor de vakantie of wanneer u op reis gaat. En lees dan meteen het reisthema even door. Hier vindt u tips en adviezen om veelvoorkomende vakantieproblemen tegen te gaan! Alles over gezondheid vindt u op: giro 25 25 25 o.v.v. India of bel gratis 0800 - 9019 „su www.terredeshommes.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 21