FORZA FORZA DE KRACHT ACHTER UW WOONWENSEN Let de komende weken op uw brievenbus Tel.: 010 27312 22 Fax: 010 273 01 70 'ma i Voor nadere informatie bent u welkom op ons kantoor aan de Broersvest 10d - 12a te Schiedam SCHIEDAM - Hogebanweg 6a SCHIEDAM - Snelliussingel 8b SCHIEDAM - Galileïstraat 67 SCHIEDAM - Broersvest 6a ROTTERDAM-west Hekbootstraat 15d SCHIEDAM - Boerhaavelaan 104b (I) Vraagprijs f. 215.000,- Mc Oplevering in overleg. STAfcTEftSWONfNC fwtto 'tagttreftasten vanaf f. h» m m WOENSDAG 17 OKTOBER 2001 42-NS1-11 SCHIEDAM - Van 't Hoffplein 6b (II) Ons complete woningaanbod kunt u vinden op onze internetsite: SCHIEDAM - Wilhelminaplein 4 maandag t/m vrijdag: 9.00 tot 17.00 uur donderdag: 17.00 tot 21.00 uur zaterdag: 10.00 tot 13.00 uur In de directe omgeving van de Franselaan, dus met winkels in de nabijheid, ligt dit 2-kamer appartement op de beneden verdieping. Indeling: Royale woonkamer met toegang naar een ruime achtertuin, half open keuken met kunststof aanrechtblad, apparatuur en toegang tot een klein balkon. De slaapkamer is voorzien van een inbouwkast en de geheel betegelde badkamer van een douchecabine en vaste wastafel In de op het westen gelegen tuin van deze keurige beneden woning bevindt zich een tuinhuisje. De woning wordt verwarmd d.m.v. een gaskachel en warm water middels een geiser. Vraagprijs f. 135.000,- Mc «61.260,- Mc Oplevering kan op korte termijn plaatsvinden. Nabij het centrum en gelegen aan een brede singel bevindt zich dit 2-kamer appartement. De woonkamer biedt vrij uitzicht over de singel, terwijl parkeergelegenheid in ruime mate aanwezig is in de directe omgeving. Indeling: woonkamer, keuken met eenvoudig keukenblok, slaapkamer met toegang naar het balkon en een eenvoudige badkamer met douchekast. De woning is aan de achterzijde deels voorzien van kunststof kozijnen en dubbel glas. Dit appartement kan worden gekenmerkt als uitstekende 'starterswoning'. Op slechts enkele minuten lopen van het centrum ligt deze zeer goed onderhouden eengezinswoning met riante tuin op het zuiden. Het betreft hier een samengevoegde boven- en benedenwoning. Indeling: begane grond voorziet in twee kamers, een bijkeuken en een luxe betegelde badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafelmeubel. Op de eerste etage een 2e toilet, keuken en woonkamer. De tweede etage voorziet in nog 2 kamers en een 2e bad kamer met douche. De woning is volledig voorzien van dubbel glas en wordt verwarmd d.m.v. een CV-combiketel. Het terras in de tuin ligt eveneens op het zuiden. Vraagprijs f. 129.000,- Mc Oplevering per direct. In het centrum van Schiedam ligt dit 2 kamer (voormalig 3-kamer) appartement op de 1e etage boven de winkels Indeling: royale woonkamer met fraaie laminaatvloer. Slaapkamer met toegang naar balkon en luxe betegelde badkamer met douchecabine. Recent vernieuwde keuken voorzien van apparatuur. De woning is geheel voorzien van kunststof kozijnen, dubbel glas en een CV-combiketel. In de directe omgeving van winkels (Franselaan) ligt dit totaal verbouwde 2- (voorheen 3-kamer) appartement op de 4e etage. Indeling: woonkamer voorzien van laminaatvloer en toegang tot balkon. Gesloten keuken voorzien van apparatuur en een badkamer met douche, vaste wastafel, mechanische ventilatie en inbouw- spots. In de onderbouw is een berging aanwezig. De ruime slaapkamer is voorzien van een laminaatvloer. De woning is deels voorzien van kunststof kozijnen en dubbel glas en heeft over de gehele breedte van het appartement een terras aan de voor- en achterzijde. Op enkele minuten lopen van het centrum gelegen 4- kamer appartement op de 1e en halve 3e etage. Indeling: gedeelde opgang naar 1e etage, grote woonkamer, gesloten keuken, badkamer met toilet en douche en een zijkamer. De twee slaapkamers bevinden zich op de halve 3e etage en beschikken over een balkon. Alle technische delen van deze woning zijn vernieuwd Sm m v/a\ Vraagprijs 1.179.000,- Mc «81.227,- Mc Oplevering: per direct Ruime 3-kamer bovenwoning gelegen in het oosten van Schiedam op de tweede en halve derde verdieping. Indeling: ruime woonkamer met vrij uitzicht over het plein en toegang naar balkon aan de achterzijde. De gesloten keuken is voorzien van een standaard kunststof keukenblok met dubbele spoelbak. De woning beschikt voorts over twee slaapkamers en een badkamer met ligbad en wastafel. De woning is grotendeels voorzien van dubbel glas, een aansluiting voor een gaskachel en een geiser t.b.v. warm water. In de gezellige wijk "de Gorzen" ligt deze goed onderhouden 4-kamer eengezinswoning. Indeling: woonkamer, keuken en toegang tot de bijkeuken. 3 Slaapkamers van verschillende afmetingen en een ruime en luxe betegelde badkamer met ligbad (in de vloer verzonken), douchecabine, toilet en wastafelmeubel. De woning is voorzien van een vliering en bergruimte op de over loop. De aan de achterzijde van de woning gelegen tuin biedt veel privacy. De woning wordt verwarmd door middel van gas kachels en warm water middels een badgeiser. Vraagprijs f. 289.000,- Mc 131.1<M>- Mc Oplevering op korte termijn mogelijk.

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 11