Peter Domenie: 'Je moet nooit het idee hebben datje iets nieuws maakt' Schiedamse Boys: 0 punten uit 7 Praten over vagina's Popkoor Decibel steunt Promsconcert 2002 Halloween in de bieb maakt het verschil SCHIEDAM Li? m Tuincursussen Lezen voor de leer en de leut w Schiedamse ontwerper wars van modebeeld op straat Ouderenbonden maken bezwaar tegen streekziekenhuis in Holy Interboetiek Bekroonde vispasta naar Schiedam Het Nieuwe Stadsblad 'k Autoservice Eigenraam interieur HET NIEUWE STADSBLAD DONDERDAG 18 OKTOBER 2001 42 - 1510 SCHIEDAM - De KMTP start op zaterdag 27 oktober weer met een nieuwe serie tuincursussen. Zij worden gegeven in samenwer king met de Volkstuinders vereni ging Thurlede gegeven en worden gehouden in de kantine en op het volkstuinencomplex in het Beat- rixpark. De volledige cursus be staat uit vijf delen, die allen door drie docenten worden verzorgd. Tijdens de ochtenden wordt er ge sproken over onder andere kuip- planten, leibomen en struiken. Het is overigens niet verplicht om aan de hele cursus mee te doen. De kosten voor de gehele serie bedraagt op vertoon van de Groei Bloei Pas vijftien gulden, niet- leden betalen twintig gulden. Een enkele ochtend kost fl. 3,50 voor leden en vijf gulden voor niet-le- den. De cursussen duren van 10.00 - 13.00 uur, en worden ge geven op 27/10, 17/11, 19/01, 16/02 en 16/03. Voor informatie en inschrijving kan men terecht bij Joop Wasman, telefoon 010 - 470 26 31en Sjoeke Kortland, te lefoon 010-471 40 50. SCHIEDAM - Onder leiding van Joop Braakhekke stelden vier fi nalisten begin deze maand alles in het werk om 'de beste kant-en- klare-vismaaltijd van Nederland' te bereiden. Visgilde Naaldwijk kwam als winnaar uit de strijd met als jurywaardering 'De maaltijd pasta is een hele lekkere maaltijd die past in de huidige trends.' Met name de jongere consumenten zullen dit lekker vinden, aldus de keurmeesters. Of dat in Schiedam ook zo is, kan ter plekke beoordeeld worden. De bekroonde maaltijdpasta is sinds deze week ook verkrijgbaar bij Visgilde Schiedam aan het Hof van Spaland. Het bedrijf van on dernemer Vijverberg is aangeslo ten bij keurmerk Visgilde, waar voor strenge eisen worden gesteld op het gebied van productkwali teit, vakmanschap, hygiëne assor timent en service. Dat gebeurt meermalen per jaar in de vorm van inspectie in de zaak en labora toriumonderzoek van producten. BIERRUILBEURS - Na het suc ces van de le beurs organiseert Hoekenaar Frank Timmer met Krijn van Vliet en Aad van der Hoeven zondag 21 oktober de 2e Internatio nale Hoekse Bierartikelen Ruil beurs. Dat gebeurt in wijkgebouw De Hoekstee aan de Mercatorweg 50 in Hoek van Holland. De beurs duurt van 10.30 tot 15 uur (entree 2,50). Naast het ruilen van bierarti kelen kunnen bezoekers ook terecht bij de promostands van diverse brouwerijen en verzamelverenigin- gen van bierproducten en toebeho ren. Er is speciaal ruilbeursbier. Amateur brouwvereniging 't Wort Wat' laat zien hoe bier gebrouwen wordt. Bierviltjes verzamelaars echtpaar Slikker uit Alkmaar expo seert pronkstukken. Er is een tom bola en rond 14.30 uur volgt de vei ling waarbij zeldzame en interessan te bierartikelen over tafel gaan. (010) 4.699.444 BEZORGING: 0900 - 8998200 (22ct per minuut) SCHIEDAM - De Kinderboekenweek is voorbij, het lezen is ho pelijk gebleven. Er waren vorige week diverse activiteiten in boek winkels, bij instellingen en in de Stadsbibliotheek. Schrijvers kwamen overal te lande uit hun werk voorlezen of hun handteke ning zetten. Ook Guus Kuijer, bekend van onder andere Madelief en zijn boe kenweek geschenk Ik ben Polleke, hoor! was op verschillende lo- katies in Nederland. Schiedam mocht met hem kennis maken in boekhandel Post Scriptum in het Hof van Spaland. Daar zat hij achter de tafel, en signeerde het ene na het andere boek. Het werd voor de meeste boekeniers een gezellige week, want nor maal krijgen ze toch niet zoveel kinderen in een keer over de vloer. Naast Kuijer is op dit moment natuurlijk ook J.K. Rowling met haar Harry Potterserie erg in trek. Lezen is immers leuk, en je leert er nog wat van! door Look J. Boden SCHIEDAM - De bekende couturier Christian Dior wist in 1947 de media en zelf zijn concurrenten voor zich te winnen door ontwer pen te maken die waren ge baseerd op de constructie van bouwwerken. Ze waren origineel en creëerden daar mee een uniek concept. De mode van vandaag lijkt zich daarentegen te kenmerken door een herhaling van zichzelf, die zich uit in een uniforme massa. Wie zich daar net zo weinig als Dior van lijkt aan te trekken, is de Schiedamse ontwerper Peter Domenie. 'Ik maak gewoon wat in me opkomt.' Zijn ontwerpen zijn puur, en zien er op het eerste gezicht een voudig uit. Het lijkt soms op wat vele anderen dragen, maar wie verder kijkt, ontdekt het 'water merk' onder het kledingstuk. Pe ter Domenie, geboren, getogen en nog steeds werkzaam in Schiedam, is gefascineerd door het weelderige beeld van de ha ven. Voornamelijk de construc tie van de enorme kranen, die als - van verre - fijnmazige silhou etten de horizon versterken, vor men voor hem een rijke inspira tiebron. En dat vindt men ook terug in zijn kleding. Niet alleen in het mm label (dat de toepasselijke naam 'In Construction' draagt), maar ook in de afwerking van de meest uiteenlopende creaties. Domenie voegt daar zelfs nog een dimensie aan toe. Hij pro beert, bewust of onbewust, nieu we stofcombinaties uit, die op zijn zachtst gezegd apart zijn. Tule aan fluweel, kant aan na maakbont. Verrassende combi naties, die uiteindelijk de nadruk leggen op de bijzondere con structie. 'Vind maar eens een atelier dat tule goed kan bewer ken,' zegt de ontwerper, als hij wat van zijn werk laat zien. 'Van de duizend keer gaat het sowieso de eerste honderd keer gewoon fout. Het is gewoon vreselijk om te maken.' Maar waarom doet hij het dan? 'Ik maak gewoon wat in me opkomt.' Kinky kleren En dat is veel. Naast de In Con struction lijn ontwerpt hij ook Alice-D in Wonderland, dat iets simpeler is, en meer neigt naar de basics. En dan is er nog Do minionde lingerielijn. Hierin komen ook de echte extremen voor. 'Dat wordt vooral gedra gen op feesten, waar meer kin ky kleren gedragen worden.' Domenie zoekt het dus vooral in zichzelf, en kijkt daarbij praktisch nooit naar wat er in de mode is. 'Dat interesseert me ook niet. Onbewust komen straatbeelden wel voor, maar als ik kijk dan wil ik vooral weten wat er in de mode is, zodat ik er niet in zit.' Met al die merken lijkt het ge heel een beetje op een holding, want ook het overkoepelende bedrijf heeft een andere naam (Wonderland), terwijl de winkel op de Hoogstraat als Placebo door het leven gaat. Verwar rend? Domenie vindt van niet. Iedere collectie staat op zich zelf. En het kan natuurlijk best zo zijn dat de In Construction vrouw er misschien helemaal niet als de Dominion vamp uit wil zien en vice versa. Boven dien wil de ontwerper het graag niet al te groot maken. 'Ken je die Joodse uitdrukking? Ik wens je veel personeel toe. Dat is een verwensing. Groter gaan kan ook betekenen dat je het over zicht kwijt raakt. En de kwali teit.' En die is juist zo belang rijk, zeker als men bedenkt dat de kleding van Domenie nogal exclusief is. 'Als ik een keer iets slechts aflever, dan komen ze niet meer. Ik zeg altijd maar zo: Ik verkoop liever niets, dan iets niet-je-van-het.' Geen kunst Peter Domenie, een hardwer kende Schiedamse modeont werper, die wars is van de mo de, en zijn eigen stijl nastreeft. Even uniek als al die andere ori ginele denkers, al reageert hij daar zelf uiterst bescheiden op. 'Je moet nooit het idee hebben dat je iets nieuws maakt.' Een nadeel wat daar nog eens bo venop komt, is dat mode door veel mensen als te min wordt afgedaan. En hoewel Domenie niet graag met 'de rest' mee loopt (wie die rest dan ook mo ge zijn), betreurt hij die gedach- tengang wel: 'Het is niet als kunst geaccepteerd. Dat is jam mer.' Maar hij gaat onverdroten ver der. Hij heeft nog niet eens de septembershow achter de rug, of hij is alweer met de volgende bezig. Op naar iets nieuws, scheppends, verbeterd, creatief. Een rusteloze geest waart door Schiedam, maar houdt daarmee het cultuurgoed van de stad meer dan levend. SCHIEDAM - Schiedamse Boys moet lang in de historie terug gaan om resultaten achterhalen waarover op de borst geslagen kon worden. De laatste seizoenen is het namelijk kommer en kwel. Ook nu weer. Voor trainer Hans Hoogendoorn, die in augustus de boedel overnam van Jan van Els- wijk, moet het dan ook een kwel ling zijn om vast te stellen, dat er na zeven wedstrijden nog steeds geen winstpunt behaald is. Toch zegt Hoogendoorn niet on der het ontbreken van successen gebukt te gaan. Hij neemt de laat ste plaats in de kelderklasse voor lief. 'Ik zie het voorlopig niet als mijn voornaamste taak om het sportieve gebeuren op de rails te krijgen. Wat mij in hoge mate be zig houdt is het ontbreken van discipline en het passeren van de regels.' Hij constateert, dat de mannen in het verleden daarop nooit zijn aangesproken. 'Ze heb ben altijd zelf uitgemaakt wat ze wilden. Dat kan natuurlijk niet. De training was bijvoorbeeld een bijzaak. Nog. Zelf heb ik als ac tief voetballer slechts zelden een training overgeslagen. Dat deed ik alleen wanneer ik het ene been echt niet meer voor het andere kon zetten. Nu grijpen ze de meest kleine ongemakken aan om thuis te blijven. Ze schrijven te makkelijk af en dat moet snel veranderen.' Het ergert Hans Hoogendoorn. Het is dat hij over een niet al te brede selectie be schikt, anders zou hij, zegt hij, meteen het mes in de opstelling zetten. Niet trainen zou voor de spelers ook meteen niet voetbal len betekenen. 'Desnoods zou ik voetballers inzetten met mindere kwaliteiten en de nog slechtere resultaten voor lief nemen. Spe lers moeten blijkbaar voelen, dat er concurrentie is. Die wil ik ze graag geven.' Dat zijn mannen het wel degelijk kunnen werd zondag in de overigens verloren wedstrijd tegen Taurus (4-0) be wezen. Tot aan de rust bleef het 0-0 en zelfs werd de paal eenmaal geraakt. Daarna verschenen de Schiedammers driemaal voor de Haagse doelman, maar verzuim den te scoren. 'Dat is ook ons grote manco. Er is tot dusverre pas viermaal gescoord. Och, het maakt me op dit moment eigen lijk niet echt treurig. Ik had eerst twijfels over mijn streven om voor de winterstop de discipline op niveau te krijgen, maar ik heb nu de indruk, dat dat toch gaat lukken. Pas wanneer dat echt in orde is, ga ik me helemaal op het resultaat focussen.' Denise Jongekrijg wint In haar laatste optreden in de ca tegorie tot 17 jaar heeft Denise Jongekrijg in Spijkenisse in de gewichtsklasse tot 70 kg de eerste plaats behaald. Op het 11e Inter nationale Chitari-toernooi begon de Schiedamse met een houd greep. Daarna versloeg ze Eve lien Kreef met een shankaku- houdgreep en Sylvia van Geleijn- se met een heup worp. Daarna bleef ze - weer middels een houd greep - tegen Naomi ongeslagen. Jongekrijg reist komend week einde met het Nederlandse da mesteam naar Frankrijk voor het Europees teamkampioenschap. Hiltex te sterk voor Van Stigt Thans Tegen titelkandidaat Hiltex (spe lend met de ex-Nederlandse kam pioenen Rob Clerc en Erno Promman) zijn de dammers van Van Stigt Thans er niet in ge slaagd om de tweede overwin ning te boeken. De bezoekers toonden zich een maatje te groot, maar het duel leverde wel de con clusie, dat de Schiedammers niet hoeven te wanhopen: ze presen teerden zich als een solide maar onervaren hoofdklasser. Van Stigt Thans boekte acht re mises: Luteyn, Van Schaik, Van de Weteringh, Den Engelsman, Garntwarg, Burgerhout, Van Ber- kel en Heusdens. Verlies was er voor Van Eijk (Prosman) en Vrij land. Het team bezet na drie wed strijden de negende plaats. De Lier is de eerstvolgende tegen stander. De tweede team zette de zege reeks voort tegen het Hazers- woudse Samen Sterk. Smit, Van Mastrigt en Hans Lansbergen wonnen, Bastiaanse en Tiny Mous verloren. Suzanne Steens snel Triathlete Suzanne Steens heeft zaterdag in Leusden deelgeno men aan de Hammerveldloop. Na een snelle opening sloot ze zich aan bij de kopgroep en de marreerde na 3,5 kilometer. Het was genoeg om na 5 kilometer winnend over de meet te gaan. Lisette Steens werd derde op de 1000 meter. De veldloop is voor de zusjes Steens een van de ma nier om te overwinteren. De triathletes zullen ook deelnemen aan ATB-runs en (lange af- stand)zwem wedstrij den Waterweg topscorer De stand (gebaseerd op het doel- gemiddelde): 1. VFC 2,75 (11 doelpunten voor, 4 tegen); 2. Fortuna 2,42 (17-7); 3. Excelsior M 2,28 (16-7); 4 en 5. Hoek van Holland 2,25 (18-8) en MSV'71 2,25 (9-4); 6 t/m 8. Demos 2 (16-8), RKWIK 2 (10-5) en Zwaluwen 2 (4-2); 9. HSC/za 1,85 (13-6); 10. Excelsior'20 1,71 (12-7). Goede zaken Brandersstad De mannen van de tafeltennisver eniging Brandersstad hebben tij dens het weekeinde goede zaken gedaan. Eerst won het drietal van Schenker/SKF met 8-2, waarna op zondag de inhaalwedstrijd te gen Bit met een 3-7 zege werd af gesloten. Anders dan de uitslag doet ver moeden was de 8-2 op Schen ker/SKF een zwaarbevochten overwinning. Dat was al merk baar bij de openingspartijen. Re ne Waterreus sloot zijn eerst op treden nog wel met winst af, maar Aijan Karbaat en Jeroen Bastian- sen gingen onderuit. Daarna werd echter niet meer verloren. Opvallend was de grote inzet aan Schiedamse kamp. Met de 3-7 winst op Bit werd de koppositie weer heroverd op Sa lamanders. Arjan Karbaat moest in de openingspartij zijn meerde re erkennen in Hans den Boer. Daarna zorgden Waterreus, Bas- tiaansen en Karbaat voor een 1-4 ruststand. Daarna was Bastiaan- sen de enige die nog punten uit handen moest geven. Tegen koploper Hoonhorst speel den de Brandersstad-dames een prima wedstrijd en sleepten een gelijkspel uit het vuur: 5-5. De spanning was steeds te snijden, omdat mar liefst zeven partijen pas in de derde game werden be slist. Danielle Maas en Kim van der Port wonnen tweemaal, Jo- landa Waterreus eenmaal. De an dere uitslagen: Brandersstad 2- Wibats(h) 9-1, Brandersstad 2- Dordrecht(da) 7-3. Sportagenda van donderdag 18 t/m woensdag 24 oktober VOETBAL - Zondag: Jai Hind- Excelsior'20 (14.30 uur), De- mos-VOB (14.30 uur), Spaland- Germinal (14.00 uur), UNIO- SVVSMC( 14.00 uur beker). Dinsdag: Schiedams kampioen schap halve finales Hermes DVS-DRGS/za (19.30 uur), Ex- celsior'20-Spaland of PPSC (19.30 uur sportpark Kethel). DAMESVOETBAL: zaterdag DSVP-PPSC (12.00 uur), HBSS- SSS (14.30 uur); zondag Hermes DVS-WCR (12.00 uur). ZAALVOETBAL: donderdag Rotterdam sporthal Asterlo 20.00 uur Schiedamse Boys-Ommoord 4, maandag Hillesluis 2-Spaland, Ommoord 4-Schiedamse Boys, Rotterdam sportcentrum West 19.00 uur Excelsior'20-Drenk- waard, Margriethal 21.00 uur HBSS-Quintus. G-VOETBAL: zaterdag HBSS- Ommoord (10.30 uur). BASKETBALL: vrijdag Ro- wic-Juventus (da); zondag sport zaal Oost 15.00 uur Juventus- Punch (h). TAFELTENNIS: zaterdag Bel- crum-NOAD, sportzaal Dr. Kuy- perlaan 17.00 uur Brandersstad- De Toekomst (h), 17.00 uur Brandersstad-FVT/De Keij (da). VOLLEYBAL: zaterdag Eks- palvo-Rijnmond (h). Berichten voor de sportredactie Berichten kunnen tot maandag 20.00 uur worden aangeleverd via fax (010 - 591 37 33) of e- mail (gverver@hetner.nl). Het postadres is: Het Nieuwe Stads blad, Westhavenkade 14, 3131 AB Vlaardingen of Van Beetho- venlaan 4, 3133 AS Maassluis. U vindt ons ook in Vlaardingen en Naaldwijk SCHIEDAM - Het begon allemaal in Amerika, nu is de hype over gewaaid naar Nederland: De Vagina Monologen. In de voorstelling delen drie vrouwen, bekend uit politiek, nieuws of het theater, via een monoloog hun intiemste gevoelens en ervaringen met het publiek. De monologen vol humor, energie, pijn, wijsheid, woede en opwinding over het mysterie van de vagina, zijn gebaseerd op interviews met honderden vrouwen van verschillende achtergronden. De dames komen nu ook naar Schiedam! En dat is betrekkelijk uniek, want de voorstelling is slechts in elf theaters in heel Nederland te zien. Wie er precies in het Fortis Theater aan de Schie zullen optre den, is nog een verrassing, duidelijk is dat het een boeiend onderwerp blijft om over te praten. Eerder zaten Corry Brokken, Catherine Keyl, Manon Uphoff en Mieke van der Weij op het toneel. Dinsdag 23, woensdag 24 en donderdag 25 oktober, Fortis Theater aan de Schie. Aanvang 20.15 uur. Kaarten vanaf 40 gul den. WATERWEG - Het is nog een paar maanden weg, maar popkoor De cibel studeert al hard voor een promsconcert op 23 Februari 2002. Dit concert zal gehouden worden ter gelegenheid van het 80-jarig be staan van de Maasluisse Harmonie. Behalve het popkoor Decibel maakt ook de rockband Angels of Silence onderdeel uit van de on dersteuning van de Harmonie op dit concert. Samen zullen zij de avond vullen met een combinatie van klassieke en populaire num mers, zowel instrumentaal als gezongen. De precieze samenstelling van de avond zal nog bekend gemaakt worden, maar bevat onder an dere nummers van Queen en.... Voor popkoor Decibel is deze avond een bijzondere gelegenheid om zich te presenteren. Dit popkoor is opgericht in 1995. De meeste van de ongeveer 25 leden hebben geen specifieke muzikale achtergrond. Desondanks schrikken zij er niet voor terug om vierstemmige num mers ten gehore te brengen. Per stemgroep worden de nummers ge faseerd ingestudeerd en herhaald. Door veel te herhalen en te luiste ren naar de andere stemgroepen wordt uiteindelijk bereikt dat de ver schillende stemgroepen in harmonie met elkaar een nummer ten ge hore kunnen brengen. Daarbij geholpen door de ademhalingsoefe ningen en stemoefeningen die gehouden worden onder leiding van de dirigente Tatiana Mitrokhina. Hoewel popkoor Decibel al een volwassen sound heeft, zijn nieuwe leden altijd welkom. Wil je een keer de sfeer proeven of heb je zin om deel te nemen aan het promsconcert, neem dan contact op met de se cretaris Miranda Kemps op (010) 246 72 13. SCHIEDAM - In een brief aan het bestuur van het Vlietland Zieken huis tekenen de Samenwerkende Ouderenbonden van Schiedam (SOB) en het Gehandicaptenplatform bezwaar aan tegen de bouw van het nieuwe streekziekenhuis in het Vlaardingse Holy. Zij bena drukken dat de locatie Holy slecht bereikbaar is voor velen in de re gio die afhankelijk zijn van het openbaar vervoer, daarbij verwijzend naar de bewoners van ondermeer Hoek van Holland, Schiedam en Maassluis. Veel ouderen worden getroffen door de gewijzigde ziekenhuisplan nen, waarschuwt SOB. 'Zij zijn de voornaamste gebruikers van de zorg die door een ziekenhuis geboden wordt en veel ouderen bezoe ken zeer geregeld de in het ziekenhuis werkende specialisten en an dere voorzieningen. Daarbij komen nog de bezoeken aan zieke part ners en familieleden, vrienden en bekenden.' SOB heeft ook twijfels over de bereikbaarheid per auto. 'Gebruikers van de diensten van het ziekenhuis en bezoekers uit delen van Schie dam zullen door de Holy-wijk moeten gaan rijden en zo het toch al drukke binnenstedelijke verkeer ernstig belasten. De ouderenbonden verzoeken het ziekenhuisbestuur dringend van dit 'onzalige voorne men' af te zien en de blik weer op Bijdorp te richten. SCHIEDAM - Heksen op een bezemsteel: wie goed om zich heen kijkt ziet ze weer overal vliegen, signaleert de openbare biblio theek Schiedam. 'Niet zo gek natuurlijk, nu het weer bijna Hallo- ween is.' In aansluiting op dit feest organiseert de bibliotheek een aantal knutselmiddagen in de verschillende vestigingen. Elly vd Water gaat met kinderen van 7 tot en met 12 jaar aan de slag in Halloweenstijl. Dat gebeurt op woensdagmiddag 24 okto ber in bibliotheek Noord (va 13 uur) en Stadserf (va 15 uur) en op woensdag 31 oktober in bibliotheek Zuid (va 13 uur) en Nieuwland (va 15 uur). Kinderen die mee willen doen kunnen (alleen in de voorverkoop) een kaartje kopen (1,-) in de bibliotheek waar ze willen gaan knut selen. Voor informatie: bieb Noord tel. 4708320; Stadserf 2465700; Zuid: 4367981 en Nieuwland 4715870. Interboetiek is al jaren adviseur voor mensen die van betere meubelen en woningstoffering houden. Veel bekende merken vindt u er onder één dak. U kunt rekenen op deskundig advies, goede service en hulp bij het inrichten van uw interieur. Dat maakt vaak het verschil... Bezoek onze gezellige showroom, dat loont beslist de moeite! Tot ziens... Westhavenkade 44, Vlaardingen - Telefoon (010) 434 29 74 Wegener huls-aan-hulskranten verschijnt elke woensdag en donder dag in Schiedam en Ketnel en is een van de 28 edities van Wegener Huis-aan-Huiskranten West b.v., re gio Groot Rotterdam, behorende tot Wegener N.V. Oplage 40.708 REGIOKANTOOR: Westhavenkade 14 Postbus 52 3130 AB VLaardingen Telefoon: (010) 4.344.022 Telefax (010) 4.602.727 Kantooruren: 8.30 - 17.00 uur (vrijdag tot 16.00 uur) ADVERTENTIEVERKOOP: R. Spierings, tel privé: 06 24921359 Lokaal accountmanager: E. Kampschuur, tel.: 06 142 38 281 Bladmanager: C. Vijfvinkel REDACTIE: Look J.Boden, Ger van Veen, Evelyn de Ruyter (chefredacteur) tel. (010) 4.344.281 fax.: (010)4.600.205 HOOFDKANTOOR: Wegener Huis-aan-Huiskranten West Regio Groot Rotterdam, Prins Hendrikkade 16 3071 KB Rotterdam Postadres: Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam Telefoon: (010) 4.699.911 Duo's: DIRECTIE: W. van der Steen Hoofd redactie: Jan Sieben Interlanden Spreigroep Bezorgklachten: HNS Foto: RONALD STAM Fokkerstraat 576, Schiedam. Telefoon 010 - 462 20 22 PEUGEOT Fautieul El van Muileman in leer f 5510,- t

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 3