Banenbeurs 7 7 CARE IOBS Bouw- en Aannemingsbedrijf Van Zanten Vlaardingen Avond/nachthoofden (m/v) Afdelingshoofd (m/v) chauffeur/meubelmonteur m/v Zuid KUNSTSTOF KOZIJNEN HARPA Renovatie Schiedam Zuid Werken in de Zorg en bij de Gemeente DONDERDAG 22 NOVEMBER 2001 NS2-21 ONTWIKKELBANK CENTRUM Tijd: Donderdag 29 november a.s. van 13.00 uur tot 17.00 uur Plaats: Nighttown, op de West-Kruiskade 26-28 te Rotterdam Op deze middag presenteren diverse gemeente- en zorginstellingen, opleidingsinstituten en bemiddelingsorganisaties zichzelf, hun vacatures en hun opleidingen. Het gaat hierbij om alle voorkomende functieniveaus (van ID-baan tot HBO/WO niveau) binnen gemeentelijke instanties en ieder deelgebied van de gezondheidszorg. Voor meer informatie: Care4jobs (010-4037585) of Ontwikkelbank Centrum (010-4121025) Bouw- en Aannemingsbedrijf Van Zanten B.V. is een middelgroot bouwbedrijf actief op het gebied van de woning- en utiliteitsbouw, renovatie en onderhoud in de regio groot Rijnmond. De projecten worden gerealiseerd in opdracht van woningstichtingen, particulieren, overheid en bedrijfsleven. In verband met de toenemende groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers welke in onze organisatie een nieuwe uitdaging kunnen vinden. De volgende vacatures zijn vacant: Timmerlieden voor renovatie en onderhoud nieuwbouw. Tegelzetter stukadoor voor renovatie en onderhoud. Voor deze vacatures verwachten wij dat u over de benodigde vakdiploma's en ervaring beschikt. Uw sollicitatie kunt u richten aan ondervermeld adres ten name van de heer A. T. van Zanten voor renovatie en onderhoud en voor de nieuwbouw de heer R. P. Hilarius. Bouw- en Aannemingsbedrijf Van Zanten B.V. Mercuriusstraat 40 3133 EN Vlaardingen. Tel.: 010-4343433 Fax: 010-4603038 E-mail: infovanzantenbouw.nl STICHTING ZO»G O lYl TA G maken werk van goede ZOtg. Slaapkamer Speciaalzaken provincie HOLLAND Kennisgeving beschikking Wet milieubeheer Onderwerp Inzage Beroep Inlichtingen MOERMAN DE JONG NHP UITZENDBUREAU IS PER DIRECT OP ZOEK NAAR: provincie Hqlland Kennisgeving ontwerpbeschikking Wet milieubeheer Onderwerp Inzage Bedenkingen Inlichtingen transferpunt i or f Zorg Compas is een protestants christelijke stichting die huisvesting, verzorging, verpleging en zorgbemiddeiing biedt aan voornamelijk ouderen in de regio Rotterdam. De zorginstellingen van Stichting Zorg Compas willen de allerbeste zorg bieden. En hierbij kunnen we uw hulp goed gebruiken. Voor de Verpleeghuizen Bergschenhoek (pyscho-geriatrie) en Delfshaven (Somatiek), zijn wij op zoek naar: Het betreft een dienstverband voor max. 32 uur per week of op oproepbasis. Wij bieden: Een uitdagende baan voor verpleegkundigen die hun kennis en ervaring goed willen benutten in een functie met verantwoordelijkheid, zelfstandigheid en kwaliteitsbesef. Wij vragen: - afgeronde verpleegkundige opleiding; - interesse in zorgvernieuwing; - flexibiliteit, soms grensverleggend; - leidinggevende capaciteiten; - goede communicatieve vaardigheden. Voor beide verpleeghuizen zijn wij tevens op zoek naar kandidaten voor de functie van Het betreft een dienstverband van minimaal 32 uur per week. Wij bieden: - een boeiende functie in een sterk vernieuwende/veranderende organisatie met voor locatie Delfshaven een sterk multicultureel karakter; - een leidinggevend takenpakket gericht op optimale individuele zorgverlening en maximale benuttig van capaciteiten van het afdelingsteam. Wij vragen: - een afgeronde verpleegkundige opleiding; - aantoonbare leidinggevende capaciteiten; - goede communicatieve vaardigheden; - interesse in zorgvernieuwing en bereidheid hierin een goede bijdrage te leveren. Voor de functies gelden: Arbeidsvoorwaarden conform CAO V&V, salariëring volgens FWG. Stichting Zorg Compas hanteert het Meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden met regelingen als PC Privé, Fietsenplan, Premiespaarregeling, Kinderopvang e.d. Sollicitaties: Te richten aan het Centraal Service Bureau Stichting Zorg Compas, afd. P&O., Postbus 8161, 3009 AD Rotterdam. Informatie is verkrijgbaar bij: Locatie Verpleeghuis Berschenhoek: Ingrid de Vreede, personeelconsulent telefoon 010 - 422 12 55. Locatie Verpleeghuis Delfshaven: Albert van Buren, personeelconsulent telefoon 010 - 477 03 77. Stichting Zorg Compas bestaat uit twee verpleeghuizen, drie woonzorgcentra, VIJF WOONCENTRA, EEN PSYCHIATRISCHE WOONVOORZIENING EN EEN ZORGSERVICEBUREAU. Oase is de trendsetter in slaapkamers en slaapcomfort met vestigingen op bijna iedere grote woonboulevard in Nederland. Dankzij onze succesformule stijgt het aantal verkopen en heeft onze expeditie in Bleiswijk het erg druk. Voor een snelle afwikkeling van de diverse orders zijn wij op zoek naar een enthousiaste Wij zoeken iemand, woonachtig in de omgeving Rotterdam/Zoetermeer, die samen met zijn collega slaapkamermeubelen thuis kan bezorgen en monteren. Bent u in het bezit van een rijbewijs B/C (of u bent er mee bezig) en heeft u zin in een nieuwe uitdaging? Schrijf dan een kort briefje naar onderstaand adres in Bleiswijk. E-mailen kan natuurlijk ook: Rick@slaapkamerspeciaalzaken.nl Deze baan is voor 37 uur per week door middel van een vierdaagse werkweek. Indien u geen ervaring heeft met het monteren van slaap kamermeubelen, geen enkel probleem! Oase draagt zorg voor een gedegen interne opleiding. Heeft u vragen? Bel dan gerust tijdens kantooruren met Rick Faling, telefoonnummer 010 - 529 25 32. Oase Slaapkamer Speciaalzaken t.a.v. Angela Bergervoet, Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswijk. /^y /ctoevfo Ztj'A) ntii'/c feu** vhiayoeoA Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 30 september 1999 een aanvraag om een vergunning krachtens de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van Transport Sanering Milieu (TSM) B.V. om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning aan de Nieuwe Waterwegstraat 23 te Schiedam. Het betreft een inrichting voor het op- en overslaan en sorteren van bedrijfs- en gevaarlijke afvalstoffen inclusief het gebruik van een grondreinigingsinstallatie. De vergunning is vereist omdat de huidige vergunning op 6 februari 2000 is vervallen. Het Hoogheemraadschap van Delfland heeft op 20 december 1999 een aanvraag om vergunning krachtens de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van bovengenoemde aanvrager ontvangen voor het, via de gemeentelijke riolering op de rioolwaterzuiveringsinstallatie (RWZI) "De Groote Lucht" te Vlaardingen, lozen van afvalwater, afkomstig van de bedrijfsvestiging gelegen aan de Nieuwe Waterwegstraat 23 te Schiedam. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op grond van artikel 8.2, 8.8 en 8.10 van de Wet milieubeheer de gevraagde vergunning gedeeltelijk verleend. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden voor de bescherming van het milieu. Het Hoogheemraadschap van Delfland heeft op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren de gevraagde vergunning verleend. Door vertraging in de procedure voor de vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is de coördinatie tussen de beide procedures losgelaten. De beschikking ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren is reeds in een eerder stadium gepubliceerd en ter inzage gelegd. De inhoud van de beschikking ingevolge de Wet milieubeheer is gewijzigd ten opzichte van de tekst van de ontwerpbeschikking naar aanleiding van ontvangen bedenkingen. U kunt de beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 23 november 2001 tot en met 3 januari 2002 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: Deze aanvragen zijn gecoördineerd behandeld. De DCMR Milieudienst Rijnmond heeft de coördinatie verzorgd. - in de Stadswinkel van de gemeente Schiedam, (in het stadskantoor), balie bouwen, wonen en milieu, Stadserf 1 te Schiedam; - in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten werkuren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, na telefonische afspraak. Binnen zes weken na de begindatum van terinzagelegging van de beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking- - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerpbeschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen in de beschikking ten opzichte van de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen over de aanvraag en de beschikking kunt u zich wenden tot mevrouw H.F. Bakkeren van de DCMR, telefoonnummer: oio - 246 85 97. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 03. Projectnummer: 34100 Vrijblijvend prijsopgaaf 10 jaar garantie Crèmekleur geen meerprijs Telefoon: 010-4739944 06-22515647 Makelaars o.z. Buys Ballotsingel 77B te Schiedam In Schiedam-oost gelegen 5-kamer boven woning met mogelijkheid tot groot dakterras en prachtig vrij uitzicht over de singel. Ind. b.g.g.: eigen entree met opgang naar de 1e verd. Ind. 1e verd.: gang, toilet, lichte L-vor- mige doorzonwoonkamer (ca. 50 m2) met open keuken en toegang tot balkon. Ind. 2e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche en toilet. Ind. zolder: open ruim te (20 m2) met toegang tot evt. te realiseren dakterras. Overige info: gedeeltelijk v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas, de elek trische installatie, bedrading en c.v.-combi- ketel zijn vernieuwd. Vraagprijs 319.000,- k.k. (€144.755,89 k.k.) Moerman De Jong makelaars o.z. Lange Kerkstraat 80, 3111 NR Schiedam Tel. 010-4264450 of 06-15000779 - Customer Service Representative met uitstekende kennis van de Engelse en Spaanse taal - Vernieuwings- en storingsmonteurs voor reparatie en renovatie van binnen- en buitenriolering - Acquisitiemedewerkers op MBO/HBO-niveau - Bank Accounting Assistant op MBA-niveau met kennil van SAP Kom langs of bel voor meer informatie over bovenstaande functies en nieuwe vacatures! Hof van Spaland 52, Schiedam 010-2472200 Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 28 mei 2001 een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een aanvraag van N.V. ONS Houdstermaatschappij om een vergunning voor het veranderen van de inrichting aan de Van Heekstraat 15 te Schiedam. De verandering heeft betrekking op de plaatsing van twee WKK-vergassings- installaties voor het vergassen van afvalhout. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen de gevraagde vergunning te verlenen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. U kunt de ontwerpbeschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 23 november 2001 tot en met 20 december 2001 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: - in de Stadswinkel van de gemeente Schiedam, (in het stadskantoor), balie bouwen, wonen en milieu, Stadserf 1 te Schiedam; - in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten werkuren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, na telefonische afspraak (010 - 246 84 02). Na bovengenoemde periode is inzage van de stukken mogelijk in het kantoor van de DCMR, eveneens na telefonische afspraak. Wanneer u bedenkingen hebt over de inhoud van de ontwerpbeschikking kunt u deze tot en met 20 december 2001 schriftelijk kenbaar maken aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Uw persoonlijke gegevens worden niet bekendgemaakt als u hierom, het liefst in een aparte brief, vraagt. Als u behoefte hebt aan een gedachtenwisseling over het ontwerp van de beschikking kunt u daarom telefonisch bij de DCMR verzoeken. Tijdens deze bijeenkomst kunt u ook mondeling gemotiveerde bedenkingen inbrengen. Een verzoek om een gedachtenwisseling kan gedurende de inzagetermijn worden ingediend, bij voorkeur zo spoedig mogelijk na het ingaan van de termijn voor het inbrengen van bedenkingen. U kunt te zijner tijd alleen beroep tegen de beschikking instellen als u binnen bovengenoemde termijn bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Dit is ook mogelijk als u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet verweten kan worden dat u geen bedenkingen hebt ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Voor informatie over de aanvraag en de ontwerp-beschikking kunt u zich wenden tot de heer F.CA. Smekens van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 85 23. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 03. Projectnummer: 340736

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 21