Dicht bij de klant in een ruimer jasje m m Jantje Beton Qi? q 9 9 ^MsCCANO) co 50.000, Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? De Postcode Loterij verloot de grootste prijs ooit BON VOOR KANJER-MILJOENEN DONDERDAG 22 NOVEMBER 2001 CD Samen sterk! Help Jantje Beton projecten te realiseren die kinderen de kans geven zich op even wichtige en speelse wijze te ontwikkelen. Dat is goed voor hen en voor uw eigen woonomgeving! Meer weten? Kijk op www.jeugdfonds.nl. Word donateur: giro 1247 0 de Zonnebloem* De grootste prijs in de Neder landse geschiedenis valt eind december. Dan verloot de Postcode Loterij de Postcode- Kanjer. Meer dan 40 miljoen gulden wordt verdeeld onder alle deelnemers in de winnen de wijk! Kanjerfeest Herinnert u zich nog het fan tastische PostcodeKanjerfeest, vorig jaar op Nieuwjaarsdag in Rosmalen? Honderden deel nemers begonnen toen het nieuwe jaar met een vette bankrekening. Dit jaar kunnen u en uw buren aan de beurt zijn! Zorg daarom dat u mee speelt. Speelt u al mee? Neem dan nog snel een extra lot. Het kan u miljonair maken! DominoMiljoenen De PostcodeKanjer valt in december. Maar ook deze maand was het raak in de Postcode Loterij. Want op 16 november was het Domino Day en ontvingen alle win naars van de Extra Trekking in Arnhem voor elk domino steentje dat omviel, hun deel van de DominoMiljoenen. Alle winnaars gefeliciteerd! Wilt u ook miljonair worden, samen met uw buren? Vul dan de bon vandaag nog in! Bea Post, Nationale Postcode Loterij Op Domino Day tot 7,5 miljoen en op Nieuwjaarsdag 40,4 miljoen. Zoveel geld kunt u winnen in de Postcode Loterij! POSTCODESTRAATPRIJS 7475 MA in Markelo met 2 winnende loten en voor 7475 MA 005 extra: eer» Winnen doe je bij... de Postcode Loterij! 3 loten a 15,- NATIONALE POSTCODE LOTERIJ! www.postcodeloterij.nl Op 2 december a.s. reikt Sinterklaas persoonlijk de prijzen uit aan alle gelukkige winnaars. Hiervoor worden zij samen met hun familie uitgenodigd aan boord van de Fast Ferry voor een gezelli ge boottocht! Stuur je kleurplaat vóór 27 november naar; Wegener Huis-aan-Huiskranten, Sinterklaaskleurplaat Postbus 1980 3000 BZ Rotterdam. Inleveren bij één van onze regiokantoren kan ook. Vergeet niet om je naam, adres en leef tijd en telefoonnummer te vermelden. Er zijn per leeftijdscategorie 5 prachtige prijzen te winnen. Er zijn drie leeftijds categorieën van 0 t/m 4 jaar, 5 t/m 7 jaar en 8 t/ra 12 jaar. Een'deskundige jury beoordeelt de inzendingen. Over de uit slag kan niet gecorrespondeerd worden. Deze schitterende prijzen van Nikko of Meccano kun je winnen: m ne van Meccano ffë lekker varen De snelle verbinding per catamaran tussen Rotterdam en Dordrecht 0-4 jaar Winnie de Pook en zijn vriendjes 8-12 jaar, Meccano bouwpakket I www.nikko-rc.com Na jaren gevestigd te zijn geweest in zowel Schiedam als Vlaardingen onder de naam Klaasse Klaasse heeft Deloitte Touche besloten de beide vestigingen samen te voegen in een nieuw kantoorgebouw pal op de grens van beide steden. Vlak naast de Beneluxtunnel op het bedrijventerrein "Vijfsluizen" te Schiedam is een bijzonder kantoor verrezen: Deloitte Touche, accountants en adviseurs voor het MKB. door scherp in de gaten. Specialisten zijn duur; zet ze daarom alleen in wanneer dit noodzakelijk is. Binnen ons kantoor in Schiedam beschikken we echter over alle, dagelijks, noodzakelijke kennis. Zo werken er in Schiedam accountants (AA en RA), fiscaal juristen, bedrijfseconomen, be drijfskundige en bedrijfsjuristen. In dit bijna 100 medewerkers tellende kantoor werken accountants, fiscalisten, adviseurs en juristen dagelijks aan een groeiende hoeveelheid opdrachten van voornamelijk MKB en familiebedrijven. Echter, ook vrije-beroepsoefenaren zoals medici, kunstenaars en architecten weten de weg naar de Karei Doormanweg te vin den. "Onze naam mag dan gewijzigd zijn, onze opzet en inzet is onveranderd; wij stellen al bijna 22 jaar onze deskundig heid beschikbaar aan de klant, de klant die bij ons nog steeds koning is", aldus de heer J. Klaasse. Deloitte Touche is met 90 kantoren marktleider op het ge bied van accountancy en advisering aan het MKB. "Binnen de organisatie zijn spe cialisten op talloze terreinen beschikbaar. Wanneer nodig schakelen we deze specia listen in, zowel nationaal als internatio naal. We houden hierdoor de kosten hier- Daarnaast hebben we administratieve teams welke boekhoudingen en salarisad ministraties verzorgen. Kortom, wij zijn een full-service organisatie speciaal ge richt op het middensegment bedrijven. Ondernemers kunnen bij ons dus terecht voor zowel administratieve alsook fiscale- en bedrijfseconomische problemen. Dat laatste aspect is niet het onbelangrijkste deel van ons werk. In toenemende mate worden we ingeschakeld op deze deskun digheid. Middels onze afdeling MKB Ad vies beschikken we over veel brancheken nis en deskundigheid bij financiële en organisatorische vraagstukken. Business plannen, financieringsproblemen, ICT-op- lossingen en personeelsbeleid zijn zaken waarbij wij de ondernemer kunnen onder steunen. We zijn dus duidelijk meer dan alleen een accountantskantoor. Natuurlijk is accountancy een belangrijke pijler, we gaan echter verder. Neem bijvoorbeeld het fiscale aspect. Dit wordt steeds be langrijker. We hebben hierin een belang rijk marktaandeel. Wij bieden maatwerk als het gaat om taxplanning, successie planning, pensioenvraagstukken en advies over de juiste ondernemersvorm. We be geleiden de klant bij de notaris en zijn gesprekspartners bij de bank. Hier zijn we deskundig en onafhankelijk. Een ander mooi voorbeeld is onze afde ling salarisadministratie/ beloningsadvi seurs. Deze afdeling neemt de onderne mer alles uit handen op het terrein van de salaris- en personeelsadministratie. Hier werken 10 specialisten voor een sca la aan bedrijven uit alle sectoren. Uniek binnen het Rijnmondgebied! Wij maken waar wat anderen in kleurige brochures beloven", aldus de heer J. Klaasse, welke besluit met een statement. "Wij durven iedere vergelijking, óók op prijs, aan als het gaat om kwaliteit en duurzaamheid van onze adviezen. Daar staat de naam Deloitte Touche, maar ook Klaasse borg voor". Dienstenpakket van Deloitte Touche Schiedam/V laardingen: Administratieverzorging Salarisadministraties Controleren en samenstellen jaarreke ningen Fiscale aangiften (LB/OB/IB/VPB/VB) Belastingadvies, pensioendeskundighëid Juridische advisering Overname-, verkoop- en opvolgings vraagstukken Financieringsvraagstukken Businessplannen schrijven en beoorde len ICT, kwaliteit en logistieke processen Personeelsvraagstukken Deloitte Touche Karei Doormanweg 27 3115 JD SCHIEDAM Tel.: 010-409-28.88 Fax: 010-409.28.89 E-mail: hklaasse@deloitte.nl jklaasse@deloitte.nl NATIONAAL LIG D FONDS Tel. (030) 244 70 00 Wil jij de Zonnebloem in 2002 helpen om ruim 6400 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vrijwilligers. Meer informatie? Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl NATIONALE V E R E N I G I N.C Postbus 2100 4800 CC Breda Postbank 1098510 E-mail info@zonnebloem.nl Internet www.zonnebloem.nl 40.4 miljoen In één wijk! ik wil kans maken op de PostcodeKanjer en de honderdduizenden andere prijzen van de Postcode Loterij. Hiermee steun ik 35 goede doelen. Ik wil graag (aankruisen a.u.b.t. 4 loten a 15,- 2 loten a 15,- 1 lot a 15,- Inclusief JackpotVerdubbelaar Ik wil loten zonder JackpotVerdubbelaar. Ik betaal dan 12,50 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking (13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer mevrouw 140.01.11 Naam: Adres: Postcode: Plaats: (Post)banknummer: Bel mij bij een prijs boven 10.000,-: Datum: Handtekening: Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij Ledenservice, tel. 0900 - 300 1500 (35 cpm). De loterij is goedgekeurd door de Staatssecretaris van Justitie onder nummer L.O. 890/0098/831.5 d.d. 19/12/1997. Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 1100VM Amsterdam. Kleur, knip, plak of verf, misschien ga jij wel varen met de Sint!

Het Nieuwe Stadsblad | 2001 | | pagina 9