2 MAART 2002 ERA r t r 2 FX Een nieuwe keuken en nog op vakantie ook!* mm Mensenwerk? HBO-V! OPEN DAG 2 maart Va Filiaal - Chef (m/v) WWW. KLIP-EN-VAN WIJK. NL 0 T 0 1 Mk Neem uw maten mee en sla uw slag! V 0 P E P J _H U l E N R 2 www.era.nl HOGESCHOOL ROTTERDAM ..meer dan verf I i DONDERDAG 21 FEBRUARI 2002 NS2-12 Wonen op de vleugels van 'n Dat kan alléén in Maassluis! cofT°fJN' "X A X - uitbreidbaar Mot :t' tot 'reserveren tot de zomer' Elke keuken is verder tot plaatsing door onze vakmensen. t - Woonboulevard Hoogstad Röttensam - Westblaak 61 Dinsdag t/m zaterdag van 9.30-17.30 uur vrijdagavond 18.30-21.00 uur www.hogeschool-rotterdam.nl Studievoorlichting 010 24144 00 KANTOOR HELLEVOETSLUIS RIJKSSTRAATWEG 124 0181 - 313 722 V.O.F. Bos Tuinmaterialen Hoveniers Aankomend Hoveniers Medewerkers KANTOOR ROCKANJE DORPSWEG 3 S* 0181 -401 022 SEC h ér I MAKELAAR 41 zeer comfortabele 3-kamerappartementen (eventueel uit te breiden tot 4) in een bijzonder gebouw met een fraaie uitstraling. Uitzicht op de Nieuwe Waterweg óf op de schitterend, groots opgezette nieuwbouwwijk iT 'De Componist'. Koopsommen van ca. 245.000,- tot 270.100,- v.o.n. incl. parkeerplaats. Oplevering 3' kwartaal 2002. Kom naar de modelwoning en geniet van luxe, ruimte en uitzicht! De modelwoning is iedere zaterdag geopend van 13.00 tot 15.00 uur. De ingang bevindt zich aan de P. van Anrooylaan. Inlichtingen en verkoop: Westerstraat 37 P.C. Hooftlaan 388 3016 DG Rotterdam 3141AK Maassluis Tel. 010-433 57 10 Tel. 010-592 88 44 Fax 010-413 78 76 vandenende Fax 010-592 84 44 www.atta.nlwww.vandencnde.nl Kijk ook op www.hetgewildewonen.nl/componist EMMASTRAAT 24, Vlaardingen Een charmante en goed onderhouden eengezins woning, gesitueerd op loopafstand van het winkel centrum en Oranjepark. Beg. grond: Entreeportaal, hal, doorzon woonkamer, keuken met diverse inbouwapparatuur, toilet en beschutte achtertuin op het zu.den met stenen berging en achterom. 1e etage: drie slaapkamers en een eenvoudige badka mer met douchegelegenheid en wastafel. Grotendeels v.v. dubbele beglazing. CV-ketel. Gelegen op eeuwigdurende erfpacht, canon circa 7,= per jaar. Vraagprijs 188.500,= k.k., aanvaarding in overleg. Atta Makelaars Westerstraat 37 3016 DG Rotterdam Telefoon 010-433 57 10 Internet www.atta.nl I 1 week vakantie voor 2 personen naar de zon inclusief vliegreis. Vraag naar de voorwaarden aan uw verkoper f* gKeu ka nf Vormgevers aan keukenwensen Als je altijd al met mensen hebt willen werken, dan is Verpleegkunde studeren iets voor jou. De Hogeschool Rotterdam biedt je in de duale route de mogelijkheid om tijdens je studie te wefken in een ziekenhuis, de psychiatrie of de thuiszorg. De eerste twee jaar worden de lessen op school afgewisseld met korte stages, de laatste 2 Vz jaar werk je (betaald!) steeds 7 weken achtereen gevolgd door 3 weken studie. De opleiding Verpleegkunde werkt samen met de volgende ziekenhuizen: Academisch Ziekenhuis Rotterdam, Albert Schweitzerziekenhuis Dordrecht, Medisch (entrum Rijnmond-Zuid locatie Clara Rotterdam, Havenziekenhuis Rotterdam, Sint franciscus Gasthuis Rotterdam, Reinier de Graalgroep Delft I Voorburg, Rivas Zorggroep Gorinchem, Vlietiand Ziekenhuis Vlaardingen Schiedam. Ook met «stellingen voor de geestelijke gezondheidszorg; Bavo RNO De opleiding Verpleegkunde heeft ook een voltijd- en een deellijdvariani (met verkorte routes). Meer weten? Kom dan op zaterdag 2 maart naar onze open dag, tossen 10.00 -15.00 uur. Locatie: Museumpark 40, Rotterdam (metrohalte Dijkzigt). Met spoed gevraagd en Heeft u interesse? Bel, schrijf of kom langs. V.O.F. Bos Tuinmaterialen Floreslaan 3 3131 NA Vlaardingen telefoon: 010-460 43 03 Brillux Als dochteronderneming van Brillux GmbH co KG in Munster, één van de modernste Verfindustrieën in Europa, heeft Brillux b.v. een groeiend aandeel in de Nederlandse bouwvervenmarkt. Met ca. 2500 medewerkers produceren en verkopen wij reeds meer dan 100 jaar Afwerkingsproducten voor de moderne schilders- en afwerkingsbedrijven. Momenteel zijn wij op zoek naar een voor onze vestiging te Schiedam. U beschikt over zowel commerciële als technische vaardigheden met betrek king tot de verfbranche. U gaat gemakkelijk met mensen om en heeft reeds enige tijd ervaring in de verfbranche, opgedaan bij een verfgroothandel, verffabrikant, schildersbedrijf of anderszins. Verder beschikt u over administratieve vaardigheden en u heeft enige kennis van de Duitse taal. Voldoet u aan dit profiel en bent u op zoek naar een interessante job in een leuk team, dan heeft het zeker zin om uw korte en bondige sollicitatiebrief met pasfoto zo snel mogelijk naar ons toe te sturen ter attentie van de directie. Uw sollicitatie wordt uiteraard met discretie behandeld. Wij bieden, een interessant salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, passend bij de functie. Brillux Benelux b.v Postbus 11052, 3505 BB Utrecht Tel. 030-2448033 e-mail: utrecht@brillux.de Rembrandtstraat 30 te Spijkenisse Goed onderhouden en fraai gelegen 2/1 kapwoning met garage en berging, royale tuin op het Zuidoosten en gelegen op 228 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met overdekt voorportaal en plavuizen vloer; toilet; eetkeuken met L-vorm. inbouwkeuken app. als combi-oven, koelkast, vriezer, vlakscherm afzuigkap, elektrische kookplaat en vaatwasser; woonkamer met inzethaard, parketvloer en toegang tot bijkeuken; bijkeuken met wasmachine-aansluiting. 1e verd. Overloop met vaste kasten; 3 slaapkamers waarvan 1 met balkon en badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. De woning is geheel v.v. hard-houten kozijnen en dubbele beglazing, centraal gelegen nabij uitvalswegen, winkelcentrum en park. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 201.932,— k.k. "B 0181 - 612222 Hofkesweg 21 te Heenvliet In het gezellige dorpie Heenvliet kunnen wij u een royale woning met aangebouwde keuken en fraaie ligging aanbieden. De woning is gesitueerd in rustige en kindvriendelijke omgeving op 150 m2 e.g. Ind.: Entree/hal met toilet en h.h. spiltrap naar verd.; L-vormige woonkamer met open haard en schuifpui; aangebouwde keuken met U-vormige inbouwkeuken en apparatuur; de gehele begane grond is v.v. een plav. vloer. 1e verd.: Overloop met h.h. spiltrap naar verd.; 3 slaapkamers w.v. 1 met vaste kastenwand en badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: Voorzolder met veel bergruimte en zol derkamer met h.h. dakkapel en vaste kast met combiketel. De woning is ruim van opzet en zeer zeker een bezichtiging waard. Evt. los te aanvaarde garage vraagprijs: 12.478,- k.k. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 167.444,— k.k. 0181 -612222 LAARDII IJsbloempad 8 te Spijkenisse In rustige omgeving aan voetpad gelegen onderhoudsarme eengezinswoning met aangebouwde keuken en dakopbouw, gesitueerd op 159 m2 eigen grond. Ind. Entree/hal met laminaatvioer en schuifpui; aangebouwde keuken met luxe L-vormige inbouwkeuken en app. als vlakscherm afzuigkap, gaskookplaat. oven. koel-/ vriescombinatie en vaatwasser. 1e verd. Overloop met wasm.aansl; 3 slaapkamers en doucheruimte met douche, wastafel en houten schroten plafond. 2e verd. Te bereiken via vaste trap, voorzolder met combiketel en zolderkamer. De woning is grotendeels v.v. kunststof kozijnen en zeer zeker een bezichtiging waard. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 140.218,k.k. "3 0181 -612222 Kikkerveen 263 te Spijkenisse Wonen in een oase van rust (verkeersarm en veel groen), kan in deze royale hoekwoning met diepe achtertuin gel. o h. Zuiden met grote stenen berging en carport. De woning is gesit. op 188 m2 e.g. Ind.: Entree/hal met garderobekast en toilet met fontein; ruime woonkamer en luxe keuken in U-vorm met inb.app.(1998).: koel- /vriescombinatie, gaskookplaat, afzuigkap, heteluchtoven, magnetron. De b.g. is v.v. een plav. vloer met vloerverwarming. 1e verd. Overloop; 2 ruime slaapk. (12/17 m2); mod. geh. bet. badk. met ligbad en badmeubel; vaste trap naar 2e verd.: Overloop met combiketel (1999)en veel bergruimte; 2 slaapk. (14/8 m2), waarvan 1 met bergvliering. De woning is goed onderhouden en zeer geschikt voor gezinnen die ruimte zoeken. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 165.630,— k.k. •B 0181 -612222 Lisstraat 7, Spijkenisse Sfeervolle goed onderhouden 2/1 kapwoning met garage op 365 m2 eigen grond. Bouwjaar 1992.lndEntree; lichte hal v.v. vide, trap naar 1e etage: meterkast: bergkast; toilet met handwasbakje; lichte L-vormige woonkamer v.v, parketvloer; lichte open keuken in hoekopstelling v.v. afzuigkap, gaskookplaat, elek. oven, dubb. spoelbak, lichte tegelvloer en deur naar achtertuin. 1e verd Trappenhuis v.v. granolwanden; royale overloop; 3 slaapkamers waarvan 2 met Velux dakraam en 1 met schuitkastenwand; lichte badkamer v.v. kunststof ligbad/douche, wasta felmeubel, 2e toilet, wasm.aansl. en Velux dakraam. 2e verd.: Royale zolderetage (evt. kamer van te maken) v.v. combiketel, diverse bergruimte. Oe gehele woning I is v.v. bardbouten kozijnen en dubbel glas, beeft een aangebouwde garage w.i. elektra met royale oprit. Heerlijke beschutte achtertuin met veel privacy w.i. prieel ■.en diverse terrassen. De woning is gelegen nabij openbaar vervoer, winkelcen trum en scholen, is goed onderhouden en maakt een keurige indruk. Collegiaal in verkoop met VBW Onroerend Goed Aanvaarding: In overleg Vraaprijs: 254.116,— k.k. !"B 0181 -612222 Moleneind 6 te Hekelingen In landelijke omgeving gelegen royale vrijstaande woning met grote garage zolder, fraai aangelegde tuin met sierbestrating, vijver en houten tuinhuis en gesit. op 765 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal; garderobekast; sfeervolle woonkamer met erker en toegang tot kelder; werkkamer c.q. slaapkamer met potkachel en openslaande deuren naar tuin; woonkeuken met eiken inrichting en app. als vaatwasser, keramische kookplaat, oven, koelkast en afzuigkap; c.v.-kast met combiketel en toilet. 1e verd.: Overloop met vaste kast; grote slaapkamer met dakterras en geheel verbouwde zeer luxe badka mer met o.a. duobad, stoomcabine, badmeubel, vrijhangend toilet en vloer verwarming. 2e verd.: Grote zolderkamer met dakkapel. De woning staat garant voor plezierig wonen, biedt veel vrijheid en is zeer zeker een bezichtiging waard. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 419.746,— k.k. •B 0181 - 612222 i LAARDII Otellostraat 18 te Spijkenisse Fraai verbouwde, rustig gelegen hoekwoning met aangebouwde berging c.q. bijkeuken, tuin met sierbestrating en houten tuinhuis. De woning is centraal gelegen nabij openbaar vervoer, winkels en scholen. Ind.: Entree/hal; toilet; ruime woonkamer met schuifpui en massief grenen vloer; open keuken met luxe U-vormige opstelling app. als koel-/vries- combinatie, oven, magnetron, vaatwasser, 5-pits gaskookplaat en afzuigschouw. 1e verd.: Overloop; 3 slaapkamers waarvan 2 met rolluiken; compleet uitgevoerde badkamer met ligbad, aparte douche en 2e toilet. De gehele verdieping is v.v. een laminaatvioer. 2e verd.: Open zolder met Velux dakraam en plaats HR combiketel. De woning is geheel v.v. aluminium kozijnen en gelegen in kindvriendelijke omgeving. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: €156.554,— k.k. 0181 - 612222 Pijnboomstraat 21 te Spijkenisse Zorgeloos wonen en genieten van zeer veel ruimte kan in deze goed onderhouden dakterraswoning, gesit. aan wandelpad en gelegen in de wijk Groenewoud op 148 m2 e.g. Ind.: Entree; ruime hal met plav. vloer en garderobekast; royale woonkamer (34 m2) en open keuken met L-vormige eiken inbouwkeuken en app.; bijkeuken c.q. berging (geheel betegeld) met aansl. wasm. droger en toilet. 1e verd.: 3 ruime "rechte" slaapkamers en fraai verbouwde badkamer met douche cabine, vrijhangend toilet, badmeubel geheel betegelde wanden. 2e verd.: Zolderkamer met royaal en zonnig dakterras; bergruimte met combiketel. De woning is zeer geschikt voor mensen die veel ruimte zoeken en comfortabel willen wonen. Evt. los te aanvaarden garage vr.pr. 17.016,- k.k. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 162.907,— k.k. B 0181 - 612222 n Emmastraat 22 te Zuidland Kleine ondernemers en hobbyisten opgelet! Bij deze eengezinswoning staat een grote praktijk/hobbyruimte/garage. Ind.: Entree/hal; modern toilet; eetkeuken met eiken aanbouwkeuken (in landhuisstijl) v.v. plav. vloer met vloerverwarming en uitgevoerd met koel-/vriescombinatie, inductiekookplaat, afzuigschouw, oven, magnetron en vaatwasser; bijkeuken met combiketel (97) en aansl. wasm.; doorzonwoonkamer met parketvloer. 1e verd.: 3 slaapkamers van ca. 6,9 en 12 m2.: badkamer met douche en wastafel; middels een vlizotrap is een bergzolder bereikbaar. Ind. garage (ca. 40 m2) b.g. met crawford arage/loopdeur. 1e verd.: Via vaste (ophaal) trap bereikbare overloop met berging en slaapkamer. De woning is grotendeels v.v. hard-houten kozijnen, dubbel glas en rolluiken. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 203.066,— k.k. B 0181 - 612222 Ribesstraat 8 te Spijkenisse Gelegen in een prettige woonomgeving royale dakterraswoning met aangebouwde berging en ruime voortuin- en achtertuin op het westen. De woning is gesit. op loopafstand van winkels en openbaar vervoer. Ind.: Entree/hal met tegelvloer; toilet; ruime tuingerichte woonkamer met parketvloer en open keuken met eenvoudige inrichting, tegelvloer en vaste kast. 1e verd.: Overloop; 3 grote slaapkamers en badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verd.: Voorzolder met HR combiketel en toegang tot royaal dakterras; zolderkamer met bergruimte en dakvenster. De woning is zeer ruim van opzet en zeer zeker een bezichtiging waard. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 149.293,k.k. IB 0181 - 612222 S de Beauvoirstr. 17 te Spijkenisse Wonen en werken combineren of gewoon lekker genieten van veel ruimte? Het kan allemaal in deze royale drive-in woning met praktijkruimte (bj. 1999) gelegen in de Maaswijk. Ind.: Entree/hal; toilet; garage (met toegang tot praktijkruimte) en mogelijkheid tot het realiseren van een tuinkamer c.q. slaapkamer; praktijkruimte (ca. 20 m2) met eigen entree. 1e verd.: Overloop; L-vormige woonkamer en open keuken met L-vormige en open keuken met L-vormige inbouwkeuken (beuken) apparatuur als: koel/- vriescombinatie, afzuigschouw, keramische kookplaat, oven en vaatwasser. De gehele verdieping is voorzien van een wasmachine-aansluiting; 2 slaapkamers en badkamer met douche en wastafel. Aanvaarding: In overleg. Vraaprijs: 224.621,— k.k. B 0181 - 612222

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 12