Nieuws van de Hargahoeve Lokzak slecht alternatief voor het op heterdaad betrappen van illegaal dumpen Fluiter en Metaal: 'Krijgen bewoners dan toch gelijk? Theo Gootjes in Artoteek: een Keuze in Zwart Wit Luchtmachtorkest met rockopera'Tommy in Theater aan de Schie SCHIEDAM Radioliefhebbers De Brander nu echt van de grond Val van trap; enkels gebroken Hondenbezitters laten stadgenoten er nog steeds intrappen INGEZONDEN BRIEF Het Nieuwe Stadsblad PL LAND HET NIEUWE STADSBLAD WOENSDAG 27 FEBRUARI 2002 9 - 1440 SCHIEDAM - Inbrekers lieten zich maandagmiddag gelden in een op de Lange Nieuwstraat ge parkeerde auto van een 39-jarige Schiedamse. Uit de auto werd de radio/cd-speler gehaald. Een 46- jarige Schiedammer, die zijn au to in de Overschiesestraat had staan, werd op dezelfde dag de dupe van onverlaten. Zij hadden het hier ook gemunt op de ra- dio/cd-speler. SCHIEDAM - Het nieuwe informatieblad voor ouderen De Brander is eindelijk echt van start gegaan. In decem ber 2000 was al een proef nummer uitgegeven, en vorig konden twee nummers gere aliseerd worden. Nu wordt het dan een kwartaalblad, dat gratis bij alle 65-plussers wordt thuisbezorgd. De Brander is een initiatief van de Stichting Ouderen werk Nieuwe Waterweg Noord. Met het uitbrengen van een regelmatig verschij nend ouderenblad kan beter op nieuwe ontwikkelingen ingespeeld worden. Deze gaan in de zorg- en welzijns sector zeer snel. Er komen nieuwe voorzieningen, nieu we producten, nieuwe aan meldingsprocedures. Oude ren krijgen steeds meer te maken met een complexe re gelgeving. Bovendien weet de Stichting Ouderenwerk uit eigen onderzoek dat ouderen onvoldoende op de hoogte zijn van voorzieningen, rege lingen en activiteiten. Mensen die het blad na 10 maart nog niet thuisbezorgd hebben gekregen, kunnen een exemplaar inzien of afhalen bij één van de dienstencentra of de balie Zorg en Welzijn in de Stadswinkel. SCHIEDAM - Een 39-jarige be woonster van De Velden viel vrijdagmorgen kort na negen uur in haar woning van een keuken trap en brak daarbij beide enkels. Het slachtoffer wist al roepend haar buurvrouw te alarmeren die op haar beurt de politie te hulp riep. Om bij de gewonde vrouw te kunnen komen moesten de agen ten een ruitje van de voordeur, die nog op het nachtslot zat, ins laan. De bewoonster werd per ambulance overgebracht naar het Holyziekenhuis in Vlaardingen. (010) 4699.444 0900 - 8998200 eau» minuut) Naam: Schnoebelke Schnoebelke is een zwarte geste riliseerde poes van 6,5 jaar oud. Omdat Schnoebelke een beetje verlegen is, blijft ze veilig op haar plankje liggen en lopen mensen haar hok meestal voor bij. Jammer, want Schnoebelke is juist heel lief en gek op aanha len. Wij plaatsen haar het liefst in een rustige omgeving, dat wil zeggen geen kleine kinderen en liever ook geen andere huisdie ren. Ze kan eventueel wel met een andere kat overweg, maar liever heeft ze alle aandacht voor zichzelf. Schnoebelke maakt graag af en toe een ommetje in de tuin. Naam: Smokey Smokey heeft ongeveer een maand geleden ook al in het Stadsblad gestaan met de mede deling dat hij al een nieuw tehuis had gevonden. Helaas is dit door omstandigheden niet doorge gaan. Smokey is een cypers/wit te gecastreerde kater van 12 jaar oud. Hij kan met een andere kat overweg, het is niet bekend of hij bij honden kan. Smokey heeft een zacht karakter, dus waar schijnlijk kan hij wel met kleine kinderen. Ook wil hij af en toe naar buiten kunnen. Dierentehuis Hargahoeve is ge opend op dinsdag tot en met vrijdag tussen 11.00 - 12.00 uur en tussen 13.30 - 16.00 uur. Zaterdag is het tehuis geo pend van 11.00 - 15.00 uur. Hargahoeve is te vinden aan de Sportlaan 2, 3118 JC Schie dam. Telefoon 010-471 41 51. door Nans Wolters SCHIEDAM - Om mensen in de kraag te grijpen die il legaal hun vuilniszak of grofvuil buiten zetten werd vorige week in de Rotter damse raad het idee geop perd een lokzak bij een con tainer te plaatsen. Dit met de gedachte dat omwonen den dan niet zullen aarzelen hun eigen afval daarbij zet ten. 'Zo'n actie is natuurlijk uit den boze, zegt ONS Milieu voorlich ter Mari Dingenouts streng. 'Het blijft noodzakelijk datje mensen op hun gedrag wijst maar niet op die manier. Wij controleren al ja renlang of men zich aan de re gels houdt. Een intensief karwei, maar noodzakelijk. Het gebruik van zo'n lokzak vinden wij ech ter niet netjes. ONS Milieu han teert duidelijke regels. Controle ren, waarschuwen, bekeuren en wie niet horen wil, voelt dat dus in zijn portemonnee. Voor het verkeerd aanbieden van huishou delijk afval en grofvuil kan men rekenen op een boete van 46 eu ro.' Voor ONS Milieu staat sinds eni ge tijd een wijkgerichte aanpak centraal. Dingenouts: 'Daarbij gaat het om controle, surveance en toezicht. Op de uitkomst daar van spelen wij in met maatrege len en eventueel acties.' Vorig jaar hield de afdeling Reini gingsinspectie in samenwerking met politie en veiligheidsassis tenten extra's controles in Nieuwland. Die actie leverde 46 bekeuringen op. Hierbij ging het niet alleen om de wijze waarop huisvuil wordt aangeboden - rot zooi ligt vaak naast de zak in plaats van erin - maar ook over het tijdstip dat men de rommel buiten zet. Gemakzucht 'We moeten af van die makkelij ke mentaliteit om de troep maar neer te gooien. Vaak heeft die houding te maken met de cultuur waaruit men afkomstig is.' Vol gens de voorlichter komt het nog te dikwijls voor dat voorname lijk in Groenoord en Nieuwland afval via balkon en galerij op straat belandt. Stadgenoten trokken in 2001 zo'n tweeduizend keer bij ONS Milieu aan de bel om misstanden te melden. Tachtig procent van deze klokkenluiders klaagde over het foutief aanbieden van huishoudelijk afval en grofvuil. De wijkservicepunten in Groe noord, Oost en centrum regis treerden in hetzelfde jaar bij el kaar ruim 6800 gevallen van ver vuiling, verval en gebrek aan on derhoud. Daarbij ging het in veertig procent van de gevallen over de manier van aanbieden van huis- en grofvuil. De overige zestig procent had betrekking op uiteenlopende zaken als bestra ting, rondzwervende winkelwa gentjes, graffiti, autowrakken, zwerfvuil en slechte verlichting. Brandschoon 'Wij willen Schiedam brand schoon hebben en doen daar veel aan', benadrukt Mari Dinge nouts. De voorlichter geeft overi gens wat zuchtend toe dat dit lijkt op een gevecht met de wer kelijkheid. De strijd bijvoorbeeld tegen de overlast van honden poep is min of meer verloren. Met grote regelmaat werden de afgelopen vijftien jaar verschil lende acties gelanceerd die hon denbezitters duidelijk moesten maken dat het zo niet langer kan. En ondanks poepzakjes, uitlaat- stroken en speciale machines blijft het raadzaam goed uit te kijken waar je loopt. 'In ieder geval nam vorig jaar wel de schoonmaakfrequentie toe en kregen we meer geld voor de be strijding van onkruid.' ONS Milieu blijft zich inzetten voor een schone stad en is vast besloten Schiedam op de schoonheidsmeetlat op te krik ken naar het cijfer vier. Het hoogst haalbare op die schaal is een vijf. Zonder de medewerking van stadgenoten blijft het echter een hele klus om dat te bereiken. 'Laten mensen dus niet aarzelen om ons te bellen als er zaken zijn die niet door de beugel kunnen of voor verbetering vatbaar zijn', roept Dingenouts. 'Als iedereen zijn steentje bijdraagt dan moet dat uiteindelijk resulteren in een opgeruimde leefomgeving, meent de nog altijd gedreven mi- lieuvoorlichter. De wijkgerichte aanpak van con trole - waarschuwen - bekeuren is inmiddels ook door gedrongen in Schiedam Noord. Woudhoe kers zijn alvast gewaarschuwd. Zwemmarathon in Bad Groenoord De triathlonvereniging Rijn mond en zwembad Groenoord organiseren in de nacht van za terdag 23 op zondag 24 maart een zwemmarathon. Het evene ment is bestemd voor recreatieve en wedstrijdzwemmers. Er wordt gezwommen in ploegen van zes ploegen. De eerste zwemmers gaan om 20.00 uur te water, waarna ieder ploeglid per uur tien minuten zwemt. Twaalf uur na de start wordt de marathon met een gezamenlijk ontbijt en de prijsuitreiking wordt afgeslo ten. Voor informatie kan men terecht bij de kassa van zwembad Groe noord en Aijen van den Bos/Ma rieke Schriel, tel. 010 - 435 20 75. Deelname kost Eur 42.00 per team. Voor inschrijving kan men e-mailen naar: vandenbosen- co@hetnet.nl of naar: marie- ke@seaway.nl. Krabbendam naar Excelsior'20 De huidige trainer van de zater dagselectie van DRGS Mario Krabbendam gaat volgend sei zoen aan de slag bij Excelsior'20 waar hij het tweede elftal gaat leiden. Met het aantrekken van Krabbendam heeft de derdeklas ser zijn trainersstaf rond. Oscar Biesheuvel gaat de A-selectie trainen en Piet van der Horst blijft actief bij het derde elftal. Voor de medische begeleiding werden Hennie Semeijn, Hans Herman en Arjan Westerhof vastgelegd. Jongekrijg mist brons Voor Denise Jongekrijg is het NK judo in Sneek teleurstellend afgelopen. De Schiedamse, die overigens wegens groeipijnen sinds november niet getraind had, verloor de strijd om het brons niet op judo- maar op strafpunten. Pal voor het verstrij ken van de tijd had ze in haar partij tegen Marloes van Balle gooien - ondanks een straf voor het buiten de mat stappen - nog een voorsprong. Die ging echter verloren door een volgens het Schiedamse kamp dubiueze straf van de lijnscheidsrechter. Eerder had ze in de kwartfinale (na een 'sudden death') verloren van titelverdedigster Mieke Jan sen. In de herkansing won ze via ippon van Renate Windt, waar door ze strijd om de derde plaats bereikte. Mooie zege voor VST Dirk van Schaik junior heeft het stoute kunstje uitgehaald om ex- wereldkampioen Harm Wiersma op een remise te houden. Het ge beurde tijdens de thuiswedstrijd, die de dammers van Van Stigt Thans speelden tegen het Til- burgse AINO. De Brabanders hadden er ongetwijfeld op gere kend, dat de bij VST spelende ex-wereldkampioen Anatoli Gantwarg op de stoel tegenover Wiersma zou plaatsnemen. De Witrus zat echter op zetel 9 en won, terwijl Wiersma, die bij de 5 le zet de winst voor het grijpen had, maar deze over het hoofd zag, zich in de Maassluise jeugd kampioen verslikte. Luteyn en Van Berkel wonnen, terwijl Vrijland, Van de Wete- ringh, Den Engelsman, Ton Bur gerhout en Ron Heusdens met een remise afsloten. De Schie dammers zullen zich moeiteloos handhaven op het hoogste dam- niveau. VST is nu vijfde met 12 uit 10. Het reserveteam stelde tegen Dordrecht 2 via een 18-6 zege de promotie naar de eerste klas vei lig. Winstpartijen waren er voor Van Mastrigt, Van den Kerkhoff, Mous en Peter Lansbergen. Het team rest nog de wedstrijd tegen rodelantaarndrager KDV. Bij winst wordt na de promotie ook het kampioenschap geïnd. Brandersstad voorlaatste Na de ingecalculeerde nederlaag tegen najaarskampioen FVT/De Keij en de verrassende winst van Scylla op AAC/Cosmos is het mannenteam van Brandersstad in het klassement naar de zeven de plaats gezakt. De Schiedamse tafeltennissers hebben echter een geruststellende voorsprong van elf punten op hekkensluiter Avanti. In Rotterdam verloor Je roen Bastiaansen de openings partij Segun Toriola. Rene Wa terreus won vervolgens van Den nis Wijers, waarna Aijan Karbaat tegen Barry Wijers wel de eerste game won, maar niet de partij. Later zorgde Karbaat voor het tweede Schiedamse punt. Het eerste damesteam verloor in Heerlen van Fuerst Kantoors met 6-4. Jolanda Waterreus zorgde voor twee punten, Danielle Maas en Sylvia Waterreus wonnen ie der eenmaal. De overige uitsla gen: Alkmaar'71-Brandersstad 2 (h) 4-6, Helden'67-Brandersstad (da) 5-5. Groenoord verliest Het eerste schaakteam van Groe noord heeft de thuiswedstrijd te gen VastNed Rotterdam 3 niet winnend kunnen afsloten en is door het verlies (3 1/2-4 1/2) in lichte degradatienood gekomen. In de twee nog te spelen zullen de Schiedammers minstens twee punten moeten behalen. Tegen VastNed kwam Groenoord al snel op achterstand door 'vin- gerfouten' van enkele spelers. Dat kon niet goed gemaakt wor den door de winst van Jaco van Leeuwen en Jaco van Beest plus de remises van Arie Verschoor, Ben Riksen en Kess Sio. Afscheid Van der Torre Het tennispark Spieringshoek wordt met ingang van 1 maart gerund door de Tennisorganisa- tie R&D van Richard en Diana van Werkhoven. Daarmee komt er na veertig jaar een einde aan de immer prominente aanwezig heid van de huidige eigenaren Elly en Jan van der Torre, die be sloten hebben om het kalmer aan te gaan doen. De Van Werkho- vens zijn overigens 'oude beken den' op Spieringshoek, omdat ze er al enige jaren actief zijn. Zij worden bijgestaan door Ria van Leeuwen, Ati van Werkhoven en Ruud Dekkers. De heer en mevrouw Van der Torre nemen op zaterdag 2 maart tussen 17.00 en 19.00 uur in het clubhuis op Spieringshoek af scheid van hun sportieve cliëntè- le. PPSC strikt Sparta Nadat PPSC er eerder in slaagde om Feyenoord naar sportpark Thurlede te halen, kondigt de za terdagvereniging nu de komst van Sparta aan. De Rotterdamse (nog) eredivisieclub begint op zaterdag 20 juli de reeks oefen wedstrijd in Schiedam tegen PPSC. De bedoeling is, dat de door Frank Rijkaard geleide Rot terdammers aantreden met de complete selectie. Het duel be gint om 14.30 uur. Feyenoord: geen tijd Feyenoord heeft negatief gere ageerd op het verzoeken van SWSMC om in Harga een oe fenwedstrijd te komen spelen. Teammanager Hans Hagelstein meldt voorzitter Frans Eijken- broek, dat Feyenoord in tegen stelling tot voorgaande jaren zijn trainingscampagne niet in Ne derland begint. De Rotterdam mers gaan voor een trainings kamp naar Oostenrijk en nemen daar dan deel aan een toernooi. Daarna hebben trainer Bert van Marwijk zoveel andere verplich tingen, dat er geen tijd overschiet om tegen amateurclubs te spelen. Het oefenprogramma van SWSMC begint op zondag 4 augustus met een uitduel tegen de huidige broodheer van de ko mende trainer John de Wolf Hal steren. Daarna wordt er gespeeld tegen Barendrecht (zaterdag 10 augustus) en HVO (dinsdag 13 augustus). Op vrijdag 16 en zon dag 18 augustus wordt deelgeno men aan een toernooi bij Excel sior R en op vrijdag 23 en zon dag 25 augustus aan een toernooi bij Sparta. Jeugd PPSC kent spelregels Een jeugdteam van de voetbal vereniging PPSC heeft de jaar lijkse spelregelwedstrijd van de Schiedamse Scheidsrechtersver- eniging gewonnen. SVDPW 2 werd tweede, DRGS derde, Her mes DVS 1 vierde, VVK vijfde, SVDPW zesde en Hermes DVS 2 zevende. Het individuele klas sement kwam op naam van San- der van der Berg (PPSC). Micha el Koning (SVDPW), Roy Loke (DRGS) en Martijn Hagendoorn (PPSC) namen de tweede tot en met de vierde plaats in. Het team van PPSC heeft zich geplaatst voor de districtsfinale, die op vrijdag 15 maart in Gouda wordt gehouden. SPORTAGENDA VOETBAL - zaterdag: DRGS/za-SDV (14.30 uur). Zondag: Argon-SWSMC (14.00 uur). DAMESVOETBAL: zaterdag MVV'27-HBSS (14.30 uur be ker), PPSC-KMD (14.30 uur). ZAALVOETBAL: maandag LMO-PPSC, Margriethal 20.00 uur Spaland-Groenoord 3, 21.00 uur HBSS-RKDEO, 22.00 uur Schiedamse Boys-Oude Maas 3. G-VOETBAL: zaterdag Hilles- luius-HBSS (12.30 uur beker). HANDBAL: zaterdag Groene Ster-DWS (da), Groene Ster- DWS (h); Margriethal 19.30 uur Ventura-PSV (da), 21.00 uur Ventura-HEC (h). HOCKEY: zondag Were Di- Asvion (h), Berkel Rodenrijs- Spirit (da), Hargalaan 14.30 uur Spirit-Spijkenisse (h). KORFBAL: zaterdag Korbatjo- ODI, Oranje Nassau-Harga. TOERFIETSEN: zaterdag Har- ga (wielerbaan) 10.00 uur West- landtocht 60km; zondag Harga (wielerbaan) 10.00 uur openings- tocht 50 km. VOLLEYBAL: zaterdag To- negido/V-Rijnmond (h), Groe- noordhal 19.00 uur Rijnmond- Pegasus (da). Berichten voor de sportredactie Berichten kunnen tot maandag 20.00 uur worden aangeleverd via e-mail (gverver@hetnet.nl) of fax (010 - 591 37 33). Het postadres is: Het Nieuwe Stads blad, Westhavenkade 14, 3131 AB Vlaardingen of Van Beetho- venlaan 4, 3144 AS Maassluis. INGEZONDEN BRIEF Op de zitting van de Raad van State van 15 februari jl. vroeg de Pre sident zich af of er een nader onderzoek moest komen van een onaf hankelijk adviesbureau naar de bereikbaarheid van de geplande zie kenhuislocatie Nieuwland. Inmiddels is bekend geworden dat de Stichting Advisering Bestuursrechtspraak wordt ingeschakeld. Een beslissing van een President die niet zo snel wordt genomen en daar ook kennelijk zijn redenen voor heeft. Bewoners van Bijdorp en Nieuwland (Spieringshoek) en Gemeente Belangen Schiedam roepen al jaren dat de locatie Nieuwland onvol doende en dus slecht bereikbaar is. Het is een weggestopte locatie tus sen de spoorlijn, de poldervaart én pal naast de drukke verbindings weg Nieuwe Damlaan én de aan-en afvoerrroutes naar Rijksweg A20. Door de vestiging van een ziekenhuis komen hier nog een 2 miljoen verkeersbewegingen bij. Een meerderheid van de Schiedamse Gemeenteraad heeft op de raadsvergadering van 21 januari jl. de locatie Nieuwland de hemel in geprezen! De fractievoorzitter van de VVD riep zelfs, een tijdje gele den, richting Gemeente Belangen Schiedam, dat het een locatie was met een KEMA-keurmerk. Wat tonen de meeste politieke partijen toch een geweldig vertoon van bestuurlijke visie! Het ziekenhuis zal en moet in Schiedam komen, het is een prestige-kwestie. De meeste raadsleden zijn niet meer ob jectief bezig en papegaaien maar de wethouders. Weinigen pakken hun eigen verantwoordelijkheid. Wij zijn, met honderden bewoners, reuze benieuwd naar het onafhan kelijk onderzoek van deze belangrijke Stichting Advisering Bestuurs rechtspraak. Henk Metaal en Liesbeth Fluiter fractie GemeenteBelangen SCHIEDAM - 'Ik heb liever dat ze naar de rechter stappen.' Het meest recente voorbeeld van een politiek tekenaar die wegens beledi ging voor de kadi werd gesleept, is de Schiedammer Theo Gootjes. Hij schetste Neelie Peper Smit-Kroes een paar jaar terug als hoer met een volle geldzak voor haar buik, met op haar bovenbenen twee ta toeages: I love money en I love TCR. Hij werd er bij de rechter voor vrijgesproken. Gootjes is een landelijk bekend politiek tekenaar. Op tentoonstellin gen van spotprenten hangen altijd prenten van hem. Dat lijkt we tole rant van de samenstellers, maar de werkelijkheid is iets anders. Voor de tentoonstelling Katholieken in Karikaturen en Cartoons in het Ka tholiek Documentatiecentrum in Nijmegen stuurde hij veel meer prenten in dan er te zien waren. Dat mag van Theo, maar het is hem wel opgevallen dat een prent van kardinaal Simonis met een kromstaf in de vorm van een volledig maar gebogen mannelijk geslacht, niet is geëxposeerd. Theo Gootjes (1942) woont en werk in Schiedam. Hij groeide op in een artistiek milieu, zijn vader en jongere broer waren beiden beel dend kunstenaar. Aanvankelijk voelde hij zich geroepen tot het pries terschap, maar kwam na vier jaar seminarium tot de conclusie dat dat niet zijn weg was. Hij koos voor het kunstenaarschap en werkt(e) on der andere bij Het Vrije Volk en het Rotterdams Dagblad. De Artoteek aan de 's-Gravelandseweg 802 - 806 biedt een Keuze in Zwartwit, welke expositie wordt geopend op 3 maart om 15.00 uur. Zijn werk wordt ingeleid door publicist Henk Slechte. SCHIEDAM - Het orkest van de Koninklijke Luchtmacht presenteert vrijdag 22 maart de theatershow Tommy in het Theater aan de Schie. De drummer van het orkest is Frans Mineur, die oorspronkelijk uit Schiedam komt. Daar heeft hij in verschillende bandjes gespeeld en bij de Harmonie Wilton Feijenoord. Het orkest van de Koninklijke Luchtmacht is een harmonieorkest aangevuld met combo (gitaar, toet sen, basgitaar en drums). Sinds 1995 presenteert het orkest theater shows waarin één onderwerp muzikaal en theatraal wordt uitgewerkt een avondvullend showprogramma. 'Tommy' is een klassieker op het gebied van de rockopera. Wie her innert zich niet de wereldhits van The Who (See me, feel me), Elton John (Pinball Wizard) en Tina Turner (Acid Queen)? Dit zijn songs uit Tommy, geschreven door Pete Townshend van The Who, een van de bekendste rockgroepen uit de 70er jaren. Het verhaal gaat over de jonge Tommy die getuige is van een moord en hierdoor in een psychische sluimertoestand raakt. Niemand kan tot hem doordringen, maar Tommy blijkt wel enorm goed te kunnen flip peren en groeit zo uit tot een popidool. Tommy is een kruising tussen een popconcert en een opera met stevi ge rocksongs, klassieke orkestklanken en een boeiend verhaal. Met 67 medewerkers op het toneel wordt Tommy een grote productie die het publiek van het begin tot het eind in haar greep zal houden. Kaarten zijn te bestellen via tel. 0900-9203. ^✓mode Wegener hus-aan-hulskranten verschijnt elke woensdag en donder dag in Schiedam en Ketnel en is een van de 28 edities van Wegener Huis- aan-Huiskranten West b.v., regio Groot Rotterdam, behorende tot We gener N.V. Oplage 40.868 REGIOKANTOOR: Westhavenkade 14 Postbus 52 3130 AB VLaardingen Telefoon: (010) 4.344.022 Telefax (010) 4.602.727 Kantooruren: 8.30 - 17.00 uur (vrijdag tot 16.00 uur) ADVERTENTIEVERKOOP: R. Spierings, tel privé: 06 24921359 Lokaal accountmanager: E. Kampschuur, tel.: 06 142 38 281 Bladmanager: C. Vijfvinkel REDACTIE: Tel. (010) 4344281 Fax: (010) 4600.205 E-mail (alleen voor tekst): redactie.ns@whw.weaener.nl Eindredacteur: Look J. Boden Redactie: Ger van Veen Chefredacteur: Evelyn de Ruyter HOOFDKANTOOR: Wegener Huis-aan-Huiskranten West Regio Groot Rotterdam, Prins Hendrikkade 16 3071 KB Rotterdam Postadres: Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam Telefoon: (010) 4.699.911 Fax: (010) 4699.362 Duo's: DIRECTIE: W. van der Steen HOOFD REDACTIE: Jan Sieben BEZORGING: Interlanden Spreigroep Bezorgklachten: NS Sport langs de Waterweg Het luchtmacht showorkest vertolkt rockopera Tommy fun! Attitude Baronia Basler Blue Willi's Creenstone Delmod Eterna Fuchs Schmitt Gispa Hammerle Hauber Leather Sound Lucia Luisa Cerano Mac Mithele PI land Rosner Scarva Sound number 1 e.d. REG TRADEMARK alia Open: di. t/m vr. 09.00 - 17.30 uur zaterdag 09.00 - 17.00 uur Broersvest 111, 3111 EE Schiedam Tel. (010) 426 03 99

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 3