CIHDR c m TTd 21 maart 14.00 - 21 n L U M Vrouwelijke diabetespatiënten Jam Steigerbouw zoekt met spoed: Wegener huls-aan-hui.skranten Verkoper m/v Parttime verkoopster m/v uur Wilt u een waardevolle bijdrage leveren aan de wetenschappelijke ontwikkeling van geneesmiddelen? www.uitzendbureau-zevenkamp.nl Afdeling metaal: Afdeling installatie: Afdeling bouw: 28CT-8 Voor een onderzoek naar een nieuw geneesmiddel voor de behandeling van diabetes zoeken wij: (40-75 jaar) die geen insuline gebruiken Het onderzoek bestaat uit 6 onderzoeksdagen van 1 tot 4 uur (eenmaal 10 uur) over een periode van 8 weken en wordt uitgevoerd in samenwerking met diabetesartsen van het LUMC. Voor deelname aan de studie ontvangt u een vergoeding, reis- en/of verblijfskosten worden ook vergoed. Meer informatie Bel 071 524 64 35 UITZENDBUREAU ZEVENKAMP Elektroweg 11 3051 NB ROTTERDAM Fax:010-2518046 Tel.: 010-2207606 Tel.: 010-2097759 Tel.: 010-4188660 Kijk op onze homepage voor wat wij voor uitzendkrachten en opdrachtgevers kunnen doen Partner in flexibiliteit. Voor een baan 1e monteurs 2e monteurs Sjouwers die van aanpakken weten Vertegenwoordigers cm/vi C3B uur pen week] Commercieel Assistent; Cm/vi [36 uur per week - Rotterdam] Telefonisch Verkoper Cm/vi [1 B uur per week - Rotterdam] Euroservices Bouw Techniek B.V., onderdeel van Euroservices De Flex Bedrijven B.V. de Specialist in uitzenden en detacheren binnen de Benelux. Wij zijn op zoek naar ervaren vakmensen in de volgende disciplines: - 1e en 2e pijpfitters - sleutelaars - flens certificaat - constructie bankwerkers - staalbouw - ijzerwerkers - scheepsbouw - lassers - offshore platforms - alle categorieën met of zonder certificaat - cv-monteurs en loodgieters - eiektromonteurs - E L monteurs - allround timmerlieden - schilders Wij bieden u een zeer goed salaris met bijbeho rende arbeidsvoorwaarden. Een auto van de zaak behoort zeker tot de mogelijkheden. Bent u de vakman die wij zoeken en heeft u interesse om u bij professionele organisatie aan te sluiten, neem dan contact op met Frans Luijk of Martin Juric, tel. 078-6530950. U kunt uiteraard ook schriftelijk solliciteren. Euroservices Bouw Techniek B.V. Pieter Zeemanweg 155 3316 GZ Dordrecht Economie Gezondheidszorg Welzijn Dienstverlening Voeding Techniek Edutatie oasrme^oit human drug research Dat kars bij het Centre lor Human Drug Research (CHDR) tegen een prima vergoeding. Het CHDR zoekt gezonde mannen en vrouwen vanaf 18 jaar voor verschillende onderzoeken. Hierbij wordt nauw samengewerkt met het Lefds Universitair Medisch Centrum (LUMC). De onderzoeken worden veilig en zorgvuldig uitgevoerd en dragen bij aan de wetenschappelijke ontwikkeling van nieuwe geneesmiddelen. Op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur. (Builen kantooruren kunt u uw belangstelling kenbaar maken door uw naam en telefoonnummer in te spreken op de voicemail. U wordt dan zo spoedig mogelijk teruggebeld). U kunt ons ook e-mailen, het adres is: recruit@chdr.nl Nadere informatie over dit onderzoek is ook te vinden op onze internetsite: www.chdr.nl CHDR, Zernikedreef 10,2333 CL Leiden. «VKNKAMP functies getótwerio^orl Voor informatie bel je 010 - 4819022 of kom langs bij onze vestiging aan de Slinge 443 in Rotterdam Zuid (Hartman uzb) Binnen de regio's Rotterdam en Dordrecht zijn wij voor de Advertentie Acquisitie op zoek naar: De functies Voor deze buitendienstfuncties zoeken wij een representatieve commerciële medewerkers, die intensieve contacten onderhouden met bestaande relaties. Door middel van deskundige advisering over mediaplanning, advertentieontwerp en mediakeuze weet u het klantenbestand uit te bouwen, om een maximale advertentie omzet te realiseren. Tot de kerntaken behoort ook marktverkenning en analyse. Uw profiel U heeft een opleiding op HAVO/ MBO-niveau (bij voorkeur aangevuld met specifieke opleidingen op gebied van marketing en sales). U kunt zelfstandig werken, bent initiatiefrijk en beschikt over goed contactuele vaardigheden. U hebt commerciële ervaring opgedaan (bij voorkeur in een buitendienstfunctie) en u bent in bezit van rijbewijs B. U heeft affiniteit met media en u bent vaardig met Word en Excel. De functie U ondersteunt de verkoop buitendienst bij het invoeren en aannemen van advertentie-opdrachten, u ontvangt klanten en verstuurt klantinformatie op aanvraag. U verzorgt mailings en andere ondersteunende verkoopacties. U verwerkt management info van de verkoop en verricht commerciële correspondentie en verdere administratieve werkzaamheden. Tevens verricht u telefonische verkoopactiviteiten Uw profiel U beschikt over een HAVO/MBO werk- en denkniveau. U hebt een commerciële instelling. U bent klantvriendelijk en u bent vaardig met Word en Excel. De functie U bewerkt telefonisch de advertentiemarkt. U onderhoudt contacten met vaste klanten en werft actief nieuwe adverteerders voor de diverse huis-aan- huiskranten. U vertaalt daarbij de behoefte van de klant naar de bestaande advertentieproducten. Daarnaast ondersteunt u de commerciële teams door middel van specifieke televerkoopactiviteiten. Uw profiel U beschikt over een HAVO/MBO werk- en denkniveau. U hebt een commerciële instelling en beschikt over enkele jaren ervaring met telefonische verkoop binnen een geautomatiseerde omgeving. U beheerst de Nederlandse taai, in woord en geschrift Wij bieden - Uitdagende functies, die ruimte bieden aan eigen initiatief en ontwikkeling binnen prettige teams; - Een individueel inwerk- en/of opleidingstraject, afhankelijk van uw achtergrond en ervaring; - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor de buitendienstfuncties: een auto van de zaak en een onkostenvergoeding. Informatie Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer C.H. Ratelband, bladmanager, telefoon (010) 4699437. Algemene informatie over Wegener N.V. is te vinden op internet: www.wegener.nl. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van een curriculum vitae richt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie aan: Wegener Huis-aan-huiskranten West B.V t.a.v. de heer R. Matsinger, personeelsfunctionaris. Postbus 1202,3430 BE Nieuwegein Reageren per e-mail kan ook: powhw@whw.wegener.nl BOUW TECHNIEK BV Oase is een keten van slaapkamerspeciaalzaken door heel Nederland. Onze succesformule is gebaseerd op een unieke slaap voorlichtingstudio. Complete presentatie slaapkamers in elke stijl. Keuze uit meer dan 100 slaapkamers, uitsluitend in topkwaliteit met 12 1/2 jaar garantie en de verzekering van een gedegen persoonlijk advies. Dankzij onze succesformule heeft ons filiaal in Capelle a/d IJssel het erg druk. Ter versterking van ons team, zijn wij op zoek naar een enthousiaste Die ambitieus en postitief is ingesteld, goede contactuele eigenschappen bezit, uiteraard klantvriendelijk en commercieel denkend. Collegialiteit staat bij Oase hoog in het vaandel en hij of zij is mede verantwoordelijk voor het optimaal bijhouden van de showroom! Leeftijd 25 jaar. Opleiding: M.D.S. Of M.B.O of vergelijkbare opleiding. Bij voldoende capaciteit bestaat de mogelijk heid om door te groeien tot filiaalmanager. Tevens zijn wij op zoek naar: Wij bieden u: - een verantwoordelijke afwisselende baan in onze formule een gespecialiseerde opleiding, indien u geen branche-ervaring heeft. Wij zoeken: - een zelfbewuste, representatieve, sympathieke vrouw van 20-45 jaar met enige verkoop ervaring die minimaal twee dagen per week ons team wil komen versterken. Bent u de collega die wij zoeken? Schrijf dan een brief met c.v. naar: Oase slaapkamerspeciaalzaken t.a.v. Personeelszaken Postbus 122, 2665 ZJ Bleiswijk Slaapkamer Speciaalzaken Oasehet kwaliteitsmerk voor slaapkamers en slaapcomfort Welkom op onze open dag! Rotterdam Haastrechtstraat 3 Bed rijf sad m i n i st ratieSecretarieel Bank verzekeringswezen Marketing communicatie Logistiek, ICT-Academie Volwassenenonderwijs, Avondopleidingen Spinozaweg 400 Detailhandel, Internationale handel en Groothandel, International Business Stream Weena 743 Bedrijfsadministratie, Secretarieel Bank- verzekeringswezen Marketing communicatie, Juridisch ICT-Academie, Beveiliging Zuster Hennekeplein 80 BedrijfsadministratieSecretarieel Juridisch, Detailhandel, Internationale handel en Groothandel Toerisme, Sprinttrajecten (opleidingen na havo/vwo), THBO De Lier Chrysant 1 Bed rijf sadmi ni strati eSecretarieel Bank- verzekeringswezen Detailhandel, Internationale handel en Groothandel Oude Tonge Mercuriuslaan 16 Bedrijfsadministratie, Secretarieel Bank- verzekeringswezen Schiedam Schiedamseweg 245 Bedrijfsadministratie, ICT-Academie Secretarieel Vlaardingen Buys Ballotlaan 25 Bed rijfsad m i n istrati eSecretari eel Bank- verzekeringswezen Marketing communicatie ICT-Academie, Detailhandel, Internationale handel en Groothandel) Rotterdam Baljuwstraat 2 Helpende welzijn, SPW Elzendaal 27 Onderwijsassistent Haastrechtstraat 3 Zorghulp en Helpende gezondheidszorg Rosestraat 1101/1103 Alle opleidingen Gezondheidszorg Ook: Apothekers- en doktersassistent Operatie- en anesthesieassistent en Radiodiagnostisch laborant, Welzijn Sport en Bewegen, Facilitaire dienstverlening, Horeca, Brood Banket MBO Theaterschool Slingeplein 8 Sociaal cultureel werker Sociaal dienstverlener Sportlaan 90 Uiterlijke verzorging Oude Tonge Mercuriuslaan 16 SPW, Helpende welzijn Vlaardingen Buys Ballotlaan 25 Helpende welzijn, Sport en bewegen SPW Rotterdam A. van Raephorstlaan 245 Werktuigbouwkunde, Luchtvaarttechniek Bouwkunde, Motorvoertuigentechniek Elektrotechniek Haastrechtstraat 3 Metaaltechniek, Motorvoertuigen techniek, Autoschadehersteller/-spuiter Tweewielertechniek, Dieseltechniek Elektrotechniek, Modetechniek Bouwtechniek, Beschermings- en afwerkingstechnieken (Schilderen) Schiedam Schiedamseweg 245 Werktuigbouwkunde, Metaaltechniek Elektrotechniek, Bouwtechniek ICT-Academie Rotterdam Baljuwstraat 2 Administratief medewerker School voor de buurt Hellevoetsluis Dierenriem 53 Algemeen beveiligingsmedewerker Administratief medewerker Helpende welzijn Horeca assistent Jongeren toeleidingstraject Winkelassistent De overige locaties zijn gesloten. Het opleidingenaanbod varieert per locatie; ben je geïnteresseerd in een specifieke opleiding, neem dan contact op met het Trajectbureau: (010) 290 10 20 of kijk op onze website: www.albeda.nl Een mailtje sturen mag natuurlijk ook: trajectbureau@albeda.nl Wegener Huis-aan-Huiskranten West (WHW) is uitgeefster van 87 huis-aan-huiskranten in de regio's Utrecht/Amersfoort, Den Haag en Rotterdam met een totale oplage van 2,8 miljoen per week. De onderneming telt op dit moment meer dan 400 medewerkers en heeft ruim 15 kantoren in het verspreidingsgebied. Het hoofdkantoor is gevestigd in Nieuwegein.

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 6