1 A www.schiedam.nl Restaurant de Mouterij I GRATIS IJSDESSERT FUCHEN m Liliane Gemeente SPECIAAL LOPEND BUFFET 30 APRIL i.v.m. KONINGINNEDAG "COUPE TROPICAL" lopend buffet Uitgebreide kaart en vriendelijke prijzen WOENSDAG 10 APRIL 2002 NS1-6 WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE WIJZIGEN GEMEENTELIJK MONUMENT WIJZIGEN RIJKSMONUMENT BESLUIT "PARKEREN GROTE VOERTUIGEN' TIJDELIJKE VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN (ARTIKEL 17 WRO) Informatie Gemeente Schiedam op internet: BOUWZAKEN INTREKKING GEHANDICAPTEN PARKEERPLAATS MARCONISTRAAT BELANGHEBBENDENPARKEERPLAATS JACOB CATSLAAN Noordvest 61, 3111 PE Schiedam Tel.: 010-4730962 Fax: 010-4269875 www.mooterij.net Geopend vanaf 17.00 uur t/m 22.00 uur Maandags gesloten PUBLICATIES GEMEEN TE SCHIEDAM, WEEK 15, WOENSDAG 10 APRIL, 2002 (Iedere zaterdag en zondag) SPECIAAL TARIEF 12,- P.P. MEf RESERVEREN GEWENST es KORTE DAM 3-5 - 3111 BG SCHIEDAM TEL.: 010 - 426 68 15 WET MILIEUBEHEER BESCHIKKING ARTIKEL 8.23 giro 7 800 800 De volgende plannen zijn geagendeerd voor de openbare vergadering van de Welstands- en Monumentencommissie Schiedam in kamer 1.03 van het Stadskantoor, Stadserf 1Schiedam. Datum: 22-04-2002 >ogs Kerklaan 20 Koggeschip 33 Koggeschip 54 Odinholm 14 Rietkraag 17 Zoomweg 4 E.R. Mikkelsen A. Zorge R. Struys B. de Koter R.J. Huisman L.P. Rosdorf TSN Stichting Nieuwbouw dakkapellen en pui verbouwen serre plaatsen woning vergroten woning vergroten raam in berging plaatsen woning verbouwen lichtinstallatie plaatsen Belanghebbenden die daar prijs op stellen kunnen in de gelegenheid worden gesteld zich in de vergadering van de commissie te laten horen over vorenstaande. Nadere inlichtingen - waaronder het tijdstip van behandeling - kunt u krijgen van maandag dinsdagmiddag en donderdag bij het secretariaat, tel.: 246 54 87. de uur en Burgemeester en wethouders maken bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 6 juncto artikel 7 van de monumentenverordening 1994 van de - gemeente Schiedam is ingediend voor het wijzigen van het gemeentelijk monument Noordvestsingel 89 Het plan ligt ingaande 11-04-2002 gedurende 4 weken voor een ieder ter inzage bij balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadwinkel, Stadserf 1, dagelijks van 08 00 - 17 00 donderdag van 08.00-20.00 uur. Gedurende deze termijn kan een ieder bij burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot deze plannen mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriftelijke ziens wijzen dienen gericht te worden aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd Bouw- en Woningtoezicht, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 is ingediend voor het wijzigen van monument Tuinlaan 20 Het plan ligt vanaf 11-04-2002 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Gedurende deze termijn kan een ieder bij Burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot deze plannen mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriftelijke ziens wijzen dienen gericht te worden tot het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van de afdeling Bouw- en Woningtoezicht, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij op 26 maart 2002 hebben besloten om het parkeren van grote voertuigen zoals bedoeld in art. 5.1.8. lid 1 APV te verbieden in de gehele gemeente behalve in de onderstaande straten en gebieden: 7. 8. Admiraal de Ruijterstraat, ten zuiden van de Westffankelandsedijk Admiraal Trompstraat Jan Evertsenweg Nieuwe Waterwegstraat Havenstraat bedrijfsgebied "Nieuw Mathenesse" bestaande uit: Buitenhavenweg, Maasdijk, Nieuw Mathenesserstraat, Bakkershaven, Bakkersstraat, Van Cleeffstraat, Couwenhovenstraat Van Berckenrodestraat, Gustoweg, Van Deventerstraat bedrijfsgebied "Spaanse Polder" bestaande uit: Bokelweg, De Hoopstraat, De Nijverheidstraat, ICommiezenlaan, Bettoweg, Philippusweg, Strickledeweg gebied s-Graveland bestaande uit: Nieuwpoortweg, Jan van Riebeeckweg, Arent Vinck- straat, De Gheijnstraat, Sandvikstraat, Van Heekstraat, Conradstraat, Regoutstraat, Scholtenstraat, Ringersstraat, Ruijsstraat, Ringerspad, Algerastraat, Fokkerstraat, Caland- straat, Plesmanstraat, Neherstraat, Koolhovenstraat, Spijkerstraat, Van Doorneweg en de parallelwegen van de 's-Gravelandseweg bedrijfsgebied Kethelvaart bestaande uit: Olivier van Noortstraat, Cornelis Houtman- traat, Wil— -A ■- -■ - straat, Wilem Barentszstraat, Abel Tasmanstraat Dit besluit ligt met ingang van de datum van de bekendmaking gedurende een termijn van 6 weken ter inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt. Wij wijzen u erop dat u op grond van Algemene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wijt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de presi dent van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, Postbus 3981 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam van de afd. ROW, tel.: 246 54 04. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een tijdelijke vrijstelling van het bestemmings plan Binnenstad is gevraagd voor het inrichten van een terras achter de Korte Haven 5. i f>rU"C V3j ^eze gronden als terras is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmings plan Binnenstad, omdat op deze gronden met de bestemming erf het inrichten van een terras niet is toegestaan. Burgemeester en wethouders overwegen om met gebruikmaking van het bepaalde in artikel 17 2002 °P Ruimtellike Ordening de gevraagde vrijstelling te verlenen tot 1 november Vooraf willen burgemeester en wethouders een ieder in de gelegenheid stellen zijn of haar zienswijze kenbaar te maken. Het vrijstellingsverzoek ligt vanaf donderdag 11 april 2002 tot en met woensdag 24 april 2002 ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en Milieu, Stadswinkel Stadserf 1maandag tot en metvnjdag geopend van 08.00 uur tot 17.00 uur en donderdag tot 20.00 uur, telefoSn 2465565. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen om een tijdelijke vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften schriftelijke gemotiveerd zienswijzen indien< Zienswijzen dienen te worden gericht aan het college van burgmeester en wethouders ter attentie van het hoofd van de afdeling Bouw- en Woningtoezicht, Postbus 1501, 3100EA Schiedam. lenen. O Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08 00 -' 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Voor al uw vragen is, dagelijks bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, een bouwinspecteur aanwezig van 09.30 tot 12.00 uur. Ingekomen aanvragen van 12-03-2002 t/m 05-04-2002: bouwaan vragen/meldingen: Admiraal Lucashof 15 J.A. de Gier Hoogstraat 101 E.R. Mikkelsen Iepenlaan 84 Kervelveld 6 Koggeschip 33 Koggeschip 54 Maasboulevard 7 Mgr. Nolenslaan 604-612 Parkweg Pr. Fred. Hendrikstraat 4 P.J. Troelstraalaan Rietkraag 13 Rustenburg 6 Rustenburg 10 Rustenburg 11 Rustenburg 12 Smetanalaan 123 Tuinlaan 20 Veldpad 51 Veldpad 59 Sveaborg Zuidlandsestraat 19 F.C.M. de Vette G.J. Versteeg R. Struys B. de Koter David Hart Vastgoed groep N.S.I. Winkels B.V. Dienst RET Projectbureau Beneluxlijn I. Herweijer Dienst RET Projectbureau Beneluxlijn bouwen Bouwbedrijf Gerritse Rotterdam A. Bodewes H.F.M. van Bohemen G.W. Cleypool R.A.M. van der Meer A.J. Hofman (woning vergroten) ATS Berkhout Fam. Reberman Fam. Riesmeijer O.C.S. beheer b.v. J.A. Voorneveld gevel wijzigen dakkapellen verbouwen en pui veranderen woning vergroten woning vergroten (herziene aanvraag) woning vergroten woning vergroten pand verbouwen winkel/magazijnruimte verbouwen keerwand bouwen dakkapel vergroten keerwand/plantenbak woning woning woning woning woning woning vergroten vergroten vergroten vergroten vergroten vergroten sloopaanvragen/sloopmeldingen: Boylestraat 14 A-B V. de Roos Dam 52 R, Kemper Mgr. Nolenslaan 604-612 N.S.I. Winkels B.V. Pr. Fr. Hendrikstraat 27 J. Snijders Verleende beschikkingen bouwvergunningen/meldingen verleend 03-04-2002 Hagastraat 1 W. 8c E. de Block verleend 05-04-2002 Raam 5 Islamitische Stichting Nederland Woudweg 1 G.H. Kalfsbeek sloopvergunningen/sloopmeldingen: verleend 29-03-2002 Boylestraat 14 A-B V. de Roos verleend 03-04-2002 Klaaswaalsestraat 7 t/m 17, Pendrechtsestraat 1 t/m 21, Middelharnissestraat 31 t/m 73 Nieuwe Waterwegstraat Pr. Fr. Hendrikstraat 27 verleend 04-04-2002 Dam 52 Woonplus Schiedam Gemeente Schiedam, afdeling Vastgoed J. Snijders R. Kemper woning verbouwen woning vergroten woning vergroten 274 woningen bouwen woning vergroten asbest verwijderen asbest verwijderen binnenwanden gedeeltelijk slopen asbest verwijderen kozijnindeling wijzigen gevel wijzigen woning vergroten asbest verwijderen asbesthoudende dakplaten van bergingen verwijderen laad- lossteiger geheel slopen asbest verwijderen asbest verwijderen N.B Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de ver- zenddatam van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit met schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sector Bestuursrecht), Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. o*™?!?1 jesteF.en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 "at Z,1 °P 8 april 2002 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: met te de gehandicaptenparkeerplaats in de Marconistraat, nabij pand nr 22, voor het voertuij kenteken NS-01-ZB, op te heffen en het bord model E6 bijlage I RW met onderbord verwijderen; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wi t bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de presi dent van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, Postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Dit besluit is verzonden naar de Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland en diverse belangenorga nisaties op het gebied van het verkeer en vervoer. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam, tel.: 2465404. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatie- punt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij in hun vergadering van 26 maart 2002 op grond van art. 2 van de Parkeerverordening 1996, hebben besloten: 1. de belan; met elanghebbendenparkeerplaats voor het voertuig met kenteken RX-ZT-93 (aangeduid bord model E9 bijlage I RW met onderbord) in de Lange Nieuwstraat, voor pand nr 19a, te verwijderen; 2. in de Jacob Catslaan, voor pand nr 11 een belanghebbendenparkeerplaats voor het voertuig |PTe' kenteken RX-ZT-93, aan te brengen (door plaatsing van het bord model E9 bijlage I RW met onderbord met kenteken) Het besluit zal in werking treden op 11 april 2002. Belanghebbenden kunnen, indien zij het met deze beslissing niet eens zijn, binnen zes weken na de dag van bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burge meester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Indien een bezwaar- sc'lnv; is ingediend, kan men tevens de President van de Arrondissementsrechtbank Rotterdam schriftelijk verzoeken het besluit te schorsen in afwachting van de behandeling van het bezwaar - Het besluit ligt ter inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van bekendmaking. Chin. Ind. Specialiteiten Restaurant trsSs» milieudienst RijnniQ >1 <f Algemeen Bedrijven die nadelige gevolgen voor het milieu en/of overlast (hinder) veroorzaken hebben meestal een vergunning ingevolge de Wet milieubeheer. Als de vergunningvoor schriften niet meer toereikend zijn voor de bescherming van het milieu heeft het bevoegd gezag de mogelijkheid de vergunning ambtshalve te wijzigen, aan te vullen en/of in te trekken. De behandeling van deze procedure bestaat uit twee stappen: het opstellen van het ontwerp van de aanpassing van de vergunning (ont werpbeschikking) en vervolgens het nemen van een besluit ten aanzien van de aanpassing van de vergunning (beschikking). Onderwerp Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben voorschriften van de op 4 sep tember 2001 aan Schiedam Inkart Centre verleende vergunning ten behoeve van een cartcentrum aan de Strickledeweg 27 te Schiedam krachtens artikel 8.23 van de Wet milieubeheer ambtshalve aangevuld. De aanvulling heeft betrekking op de opslag en het gebruik van gasflessen. Inzage U kunt de beschikking, de aanvraag en de overige van belang zijnde stukken van 10 april 2002 tot en met 21 mei 2002 tijdens de werkuren inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten werkuren worden inge zien in het kantoor van de DCMR na telefonische afspraak (010) 246 84 02. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de bovenge noemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR (telefoonnummer (010) 246 84 02). Beroep Binnen zes weken na de begindatum van terinzagelegging van de beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden inge steld door: - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking' - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen beden kingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. De beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij geduren- de die termijn naast een beroepschrift tevens een verzoek om voorlopige voorzie- ning is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Wij wijzen erop dat zowel voor het instellen van beroep als voor het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening griffierechten verschuldigd zijn. Inlichtingen Voor informatie over de beschikking kunt u zich wenden tot de heer A M de Reuver van de DCMR, telefoonnummer (010) 246 83 40. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR (telefoonnummer (010) 246 84 02). Projectnummer: 308177 STICHTING Serge (10 jaar), Kameroen Serge's benen zijn door een aangeboren botafwijking ernstig vergroeid. Een lokale contact persoon van het Liliane Fonds helpt hem bijzijn revalidatie. Er wordt alles aan gedaan hem zo mobiel mogelijk te maken. Serge's ouders kunnen zijn medische revalidatie niet geheel betalen. Daarom helpt het Liliane Fonds met een bijdrage van, tot nu toe, €161. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Serge; kinderen die zonder uw steun geen kans maken op medische of sociale revalidatie. Helpt u mee? Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 6