Garagedeuren? Kom naar onze showroom! BELANGRIJK GRATIS Activiteitentherapeut (m/v) urm nnirn ut urwiYiiitWif (U hoeft geen cent te betalen.) Talisman-Geschenkbon Doktersassistent(e) DE KIJVELANDEN DONDERDAG 25 APRIL 2002 NS2-12 Een gratis aanbod Ongelooflijk, maar waar. Ik heb er genoeg van te zien dat sommige mensen altijd krijgen wat ze willen in het leven... terwijl anderen elke dag niets dan ongeluk hebben", zegt de beroem de helderziende Maria DUVAL. Daarom heeft ze besloten haar vermaarde talisman gratis te schenken aan de eerste 500 perso nen die de bon hiernaast binnen 15 dagen terugsturen. Deze vermaarde talisman kan u, zoals u verder zult lezen, voorspoed, geluk en een buitengewone kracht brengen in het leven. Het origineel van de uw bestelbon moet bij aanvraag gevoegd wor den. Fotokopieën worden niet geaccepteerd. "Deze talisman heeft zijn krachten bewe zen," verklaart Maria DUVAL. "Hij bezit krachten die veel sterker zijn dan sommige van die zogenaamde geluksbrengers die u misschien reeds vroeger gekregen heeft. Alleen al door deze talisman aan te raken zult u in uw handen zijn straling en zijn magnetische kracht voelen." Hier volgt het bewijs van wat Maria DUVAL kan doen om u b.v. te laten winnen met de lotto of met de Sporttoto, zoals ze het reeds voor vele anderen gedaan heeft. Lieve Maria, mijn beste vriendin. "Ja, Maria, u heeft gelijk. Sinds ik de talis man in mijn bezit heb is alles anders in mijn leven. Al vanaf de eerste dag was dit merkbaar. Maar vooral wat ik heb mogen ontvangen van u: al die kracht. Mijn har telijke dank Maria. Mijn problemen heb ik overboord gegooid en ik heb mijn eigen ik terug. Maar ik ben geestelijk rijker gewor- WIE IS MARIA DUVAL? Maria DUVAL is presidente van het Franse Instituut voor Onderzoek in Parapsychologie, spreekster en lid van verschillende spiritistische en para psychologische verenigingen. In de pers wordt ze vaak "de menselijke radar' genoemd. Zij is de consultant van welge stelde industriëlen, kunstenaars, schrij vers en politici. Ze wordt geraadpleegd door één van de grote Franse bankinstel lingen als er managers moeten worden aangenomen en zij nam deel aan het eer ste wereldcongres Wetenschappen en Godsdienst aan de Universiteit voor Parapsychologie van het Vaticaan. Le guide des voyants et Astrologues (Gids van Helderzienden en Astrologen) den en daar ben ik gelukkig mee. Een har telijk bedankt voor alles wat u voor mij hebt gedaan. Heel veel groetjes". Mevr. E.v.R. te N. Geachte mevrouw Duval, Ik heb nu fl. 10.000,gewonnen. Bij deze wil ik u bedanken voor uw hulp aan mij. Alleen had ik dit nooit voor elkaar gekre gen, ik ben u hier zeer dankbaar voor. Heel hartelijk dank. Mevr. S. H-H te B. Maria, mijn vriendin en geestelijke gids, "Geld (het gebrek daaraan) was altijd mijn grote probleem. Ik had een minder waardigheidscomplex. Ik wilde een baan vinden. Ik zag het soms niet meer zitten. Sinds ik uw hulp kreeg lieve Maria, heb ik nu een ander leven gekregen. Ik heb een leuke baan! Geld is geen probleem meer. Ik ben gelukkig met mijn man en kinderen. Mensen gaan anders met mij om door res pect voor mij te tonen. Ik zeg DANK U WEL! Dankzij u weet ik nu wie ik ben". Mevr. Z.v.G. te V. Maria Duval, "Ik voel me de laatste tijd anders dan voor heen. Ben niet meer zo bang. Vanaf het WaafOltl? begin dat ik uw schrijven kreeg is mijn leven drastisch veranderd". Mevr. M. te G Beste Maria, Wat mij al die jaren niet gelukt is, is nu gebeurd: Ik heb met de lotto een auto gewonnen. Geweldig!! W.B. te O. De voorbeelden die u zojuist gelezen heeft tonen aan wat er u weldra zou kunnen overkomen... als u beslist vandaag nog de bon hiernaast terug te sturen om de talis man gratis te ontvangen. Stelt u zich eens voor: eindelijk geen zorgen, geen proble men meer. Een leven met meer geld, met meer kansen. U bent gelukkig. U bent bevrijd van de beslommeringen en zorgen die u vandaag zo kwetsbaar maken. Door uw nieuwe levensvreugde en uw magneti sche persoonlijkheid trekt u mensen aan. Ze worden graag uw vrienden. Moeilijk te geloven? Zoals veel mensen staat u wellicht scep tisch tegenover de effecten van deze talis man. Maar wanneer u hem ontvangt en u hem enkele dagen draagt, zal uw twijfel veranderen in verbazing. Omdat u waarschijnlijk verbaasd zult zijn dat dag na dag heel uw leven verandert. En u zult waarschijnlijk ook verbaasd zijn als u vaststelt dat uw huidige problemen één voor één "als bij toverslag" kunnen ver dwijnen. Stop de talisman in uw handtas of in één van uw zakken. Dat is het enige dat u hoeft te doen. Als u uw pakje met uw talisman ontvangt, doe het dan voorzichtig open (doe het pas open als u alleen bent). Dan neemt u de talisman in de hand. U bekijkt hem gedu rende enkele minuten. Stop hem dan in een tas of in de zak van een kledingstuk dat u regelmatig draagt. U kunt de eerste effecten al na 48 uur vaststellen. U hoeft niet lang te wachten om verande ringen in uw leven waar te nemen. Al na 48 uur kunt u merken dat uw talisman begint te werken. Hoe merkt u dat? Op verschil lende manieren. Bijvoorbeeld: U kunt snel een grote som geld winnen met b.v. de Lotto. U kunt een verloren liefde terugwinnen. U kunt zien hoe één van uw wensen werkelijkheid wordt. U kunt vaststellen dat een belangrijk persoon plotseling heel veel interesse heeft voor u. Eigenlijk kan men nog niet zeggen wat er u zal overkomen. Want voor ieder persoon is dit anders. De resultaten van de talis man lijken zich aan te passen aan de wen sen en behoeften van elk individu. Zit u bij voorbeeld in geldnood, dan zal de talisman u met voorrang helpen bij b.v. loterijen. Als u liefde nodig heeft, zal de talisman zijn invloed gebruiken om de persoon die u zoekt aan te trekken. Als uw man - of uw vrouw - niet meer dezelfde gevoelens voor u heeft als in het begin, dan zal de talis man zijn krachten toespitsen op de geest van uw partner. Belangrijk voor u die de talisman helemaal gratis wenst te ontvangen. De aanvragen zullen verwerkt worden in de volgorde van binnenkomst. De eerste 500 mensen die nevenstaande bon terug sturen zullen de gemagnetiseerde talisman van Maria DUVAL helemaal gratis kunnen ontvangen (Zonder verplichting om daarna iets te kopen.) Wilt u er absoluut zeker van zijn uw talisman te ontvangen, vul dan onderstaande bon volledig in en stuur hem vandaag nog op. (Geen fotokopie - slechts één aanvraag per adres.) Voor mensen die geen geluk hebben in het leven (Invullen a.u.b.) Als u tof nu toe geen geluk gehad heeft in het leven, beantwoord dan onderstaande vragen zodat ik u kan helpen om uw dromen en wensen waar te maken. Zoals ik het reeds voor honderden mensen zoals u gedaan heb. Mijn grootste wens (één enkele wens): Wat mij op dit ogenblik het meeste bezighoudt: (Beslist invullen s.v.p.) Heeft u dringend geld nodig? JA NEE Welk bedrag heeft u dringend nodig? Gratis extra geschenk Wilt u weten wat er voor u in de toekomst zal veranderen? Als u onderstaande bon binnen 5 dagen terugstuurt, zal Maria DUVAL u bovendien een voorspelling van één tot drie pagina's toesturen. Deze voorspelling zal o.a. vragen over uw nabije toekomst beantwoorden. Maar opge let! U ontvangt de gratis voorspelling bij uw gratis talisman slechts als u onder staande bon binnen 5 dagen terugstuurt. Vergeet dan niet uw geboorteplaats en -datum te vermelden en de bon handge schreven in te vullen. Deze bon sturen aan: Maria Duval p/a Postbus 101, 4715 ZJ Rucphen Uw talisman interesseert mij. Het spreekt vanzelf dat: 1ik de talisman helemaal gratis ontvang in een I gesloten verpakking zonder uiterlijke kenmerken; I 2. ik geen enkele koopverplichting heb; 3. de krachten van de talisman alles, dat niet goed gaat voor mij in het leven, kan veranderen Stuur mij dringend uw vermaarde talisman onder deze drie voorwaarden. I Denkt u dat u geboren bent onder een ongelukkig gesternte? JA NEE Heeft u een baan? JA NEE Bent u gepensioneerd? JA NEE Bent u getrouwd of samenwonend? JA NEE Heeft u problemen in de liefde of uw gezinsleven? JA NEE Voelt u zich eenzaam of niet begrepen? JA NEE Denkt u dat men u heeft kunnen beïnvloeden? JA NEE Stuur mij tevens uw gratis voorspelling voor mijn nabije toekomst. Hier volgen mijn geboorteplaats en j datum: (IN BLOKLETTERS INVULLEN A.U.B.) Mevr. Dhr. (Aankruisen a.u.b.) Naam: Voornaam: PR 025 Adres: Huisnr.:Postcode.: j Plaats: Geboortedatum: (NOODZAKELIJK) Geen foto of geld sturen s.v.p. U hoeft niets te betalen. Haal bi) ons bet GRATIS Garogedeurenbaekje, JCN DEUREN BV Tot uw dienst! Gezocht: parttime van juni - oktober Huisartsenpraktijk Handellaan Handellaan 108, 2625 SN Delft-Zuid inlichtingen: 010-2622624 instelling voor forensische psychiatrie Kom met eigen ogen zien wat het werk van inhoudt. Hout/metaal, 36 uur per week Textiel, 22 tot 36 uur per week Tuin, 36 uur per week Informatie Wij stellen ook eisen Een leuke baan in een ziekenhuis met toekomst. verpleegkundige m/v www.mooi-werk.nu 5] Maria DWAL,"de grootste KelcUrziende Ier wereld: "Ik stuur u een e<hte talisman Energieweg 3b 3133 EB Vlaardingen Telefoon: 010-4351809 Showroom geopend: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Ook voor het automatiseren van uw bestaande garagedeur:!! Mevrouw Chijs van Nieuwenhuizen, sectormanager Programmalijn, telefoon (010) 503 12 23, verstrekt u graag meer informatie over deze functies. Op www.kijvelanden.nl vindt u nadere informatie over de genoemde vacatures. Uw sollicitatie kunt u richten aan De Kijvelanden, t.a.v. Monica Vermaas, consulent P&O, Postbus 900, 3160 AC te Rhoon of via www.kijvelanden.nl. De Kijvelanden werkt voor tbs-gestelden met een complexe psychiatrische en/of ontwikkelingsstoornis en bestaat uit drie onderdelen: de kliniek in Poortugaal, een poli/deeltijdkliniek en een resocialisatiecentrum in Rotterdam. De Kijvelanden biedt uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. We hebben een eigen kinderdagverblijf en een buitenschoolse opvang. De Kijvelanden zoekt medewerkers die niet gauw iets vreemd vinden, die geduldig zijn en doorzettingsvermogen hebben, die niet bang zijn anderen aan te spreken of te confronteren, die in teamverband willen werken. Kortom: duizendpoten die het werken in de forensische psychiatrie als een uitdaging zien. Komt uw profiel overeen met ons profiel, dan nodigen wij u uit voor een sollicitatiegesprek en u kunt een dag meelopen met een van de sociotherapeuten. U kunt dan met eigen ogen zien wat het werk van de sociotherapeut inhoudt. In een op arbeid gerichte omgeving begeleiden activiteitentherapeuten patiënten bij het opdoen van beroepsmatige vaardigheden op een van de genoemde terreinen. Daarnaast leveren zij een bijdrage aan de recreatieve activiteiten die patiënten aangeboden krijgen. In verband met een verschuiving naar een meer arbeidsmatige opzet van de activiteitentherapie wordt van activiteitentherapeuten een actieve bijdrage gevraagd aan de verdere ontwikkeling op het eigen vakgebied. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. Het salaris voor de genoemde functies is 1,468,-tot 2.497,-(FWG 45) bruto per maand bij een voltijds dienstverband. De activiteitentherapeut heeft een afgeronde vakopleiding op HBO-niveau, bijvoorbeeld SPH en kennis van een van de genoemde vakgebieden. Ervaring in de (forensische) psychiatrie is een pre. mooi wer Heb jij je diploma A verpleegkundige of HBO-V en heb je een halfjaar ervaring als gediplomeerd verpleegkundige in een algemeen ziekenhuis? Zou je graag met kinderen werken? Dan is dit je kans! Het Vlietland Ziekenhuis, locatie Vlaardingen heeft op de afdeling Kindergeneeskunde een vacature voor de functie van: voor de specialistische opleiding tot kinderverpleegkundige |e dient minimaal 3 maanden voor de start van de opleiding op de afdeling te werken. De opleiding gaat per september 2002 van start in Rotterdam. De duur van de opleiding is 13 maanden. Meer informatie over deze en andere vacatures en opleidingen vind je op: Voor inhoudelijke informatie over de functie kun je contact opnemen met Bert van Huizen, afdelingshoofd Kindergeneeskunde, telefoonnummer oio- 2493565 of oproep 813401 of per e-mail: bvhuizen@ssvz.nl ]e schriftelijke sollicitatie graag zenden aan Liane Gielbert, P&O-fonctionaris, afdeling Personeel Organisatie van het Vlietland Ziekenhuis, Postbus 215,3100 AE te Schiedam, of per e-mail: lgieibert@ssvz.nl onder vermelding van vacaturenummer 20. Solliciteren via de website kan ook.

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 12