Kinderen en theater; een magrschp cornöinatiê. Want bij tij< wijle hebben we allemaal komedianten in S3é in huis! Een aan het theater of zelf op het podium staarnaakt altijd gi indruk op kinderen. De fantasie van de kinderen wordt aanc en nieuwe, vaak onverwachte, kwaliteiten komen boven drij Vanuit de visie dat 'kijken naar kunst' en het 'zelf beoefenen kunst' zo dicht mogelijk in eikaars nabijheid moeten zijn, b ec Jeugdtheater de Teerstoof u zowel een reeks jeugdvoorstelli ig die u op zondagmiddag kunt bekijken als een jeugdtheaters Bij Jeugdtheaterschool de Teerstoof kunnen kinderen les knigi drama, dans en zang. Verderop in het jaarprogramma kunt u di meer over lezen. Met trots presenteren wij ons huisgezelschap: Jeugdtheatergro Opslag voor Cacao die het theaterseizoen opent en sluit in Schiedam, maar ook nog zo'n tweehonderd keer in de rest van Nederland optreedt. Komt dat zien, komt dat zien! Jeugdtheater de Teerstoof, Jeugdtheaterschool de Teerstoof en Jeudimpresariaat de Teerstoof vormen een onderdeel van het kunst educatieve aanbod in Schiedam. Dit betekent dat wij kunsteducatie voor kinderen in het brede perspectief van onderwijs zien. Het theater wordt daarom intensief gebruikt door de scholen voor basis en voortgezet onderwijs. 'Schooltijd' en 'vrije tijd' zijn nauw met elkaar verbonden. Voila: we hebben u zo'n beetje van alles op de hoogte gebracht, maar vragen staat vrij. Aarzel niet en bel! 010 4490344. Deborah Lens Artistiek/zakelijk leider Jeugdtheater de Teerstoof SCHIEDAM VLAARDINGEN PROMOTIE

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 11