Ufl KOOPHUIS' TE KOOP: Q KOOPHUIS* voor informatie: betrouwbaar, succesvol en professioneel Moeslanden ♦service ♦betrouwbaar ♦zekerheid ♦prestige ♦winst NEDERLQF UW WONING VERKOPEN? Bloemen, bladeren, strepen, ruiten, nopjes en vierkantjes.... v_ 4 HYPOTHEEK Rijnmond WOENSDAG 19 JUNI 2002 NS1-14 8 MULTIFUNCTIONELE BEDRIJFSUNITS VIJFSLUIZEN TE SCHIEDAM Gelegen aan de Jan van Galenstraat, bedrijventerrein Vijfsluizen. Oppervlakte van ca. 90 m2, flexibele indeling en vrije hoogte van ca. 6.40 m2. Zeer goed bereikbaar vanaf de A4 (A'dam-R'dam/Den Haag). Voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein rondom het complex. 0 1 0 Van Ouds Mepgens In Den Molenwiek Voor een gezellig avondje uit, Thema, Darts, Karaoke, eetcafé. Heeft u wat te vieren dan spelen wij hier geheel op in. ELKE DONDERDAG BUDGET-MENU 6 P.P. ELKE VRIJDAG EN ZATERDAG TAFELBARBECUE €12 P.P/KIND €6 Gelieve voor het budget-menu en de tafelbarbecue te reserveren daar onze entourage beperkt is. ZATERDAG: 22 JUNI COUNTRY-LINE DANCE Gratis entree. U kunt ook voor een Cowboy-diner/barbecue reserveren. Uw gastheer gastvrouw Riekus en Diana van der Heide. Adres: Vlaardingerdijk 85, 3117 EE Schiedam. Tel. 010-4271185. Popart motieven, kunste naarsreproducties, brede strepen en naïef getekende bloemen. Behang is weer 'in' bij trendsetters én bij liefhebbers van kleur in het interieur. Grote motieven en een gewaagd palet ma ken behang tot een eigen tijds product. Durf is alles wat nog nodig is voor deze nieuwe woonmode die kleur koppelt aan raffinement. Ontwerpers hebben het behang herontdekt. De tijd van uni wan den is voorbij. Met behang wordt in een minimum aan tijd een maximum effect neergezet. In kleur en decoratie. Trendsettende Europese behangleveranciers hebben die comeback feilloos aangevoeld. Inmiddels voeren ze een topcollectie designbehang waarbij men ogen tekort komt. Retro zet in deze avant-garde collecties duidelijk de toon. Ca leidoscopische zwart-wit motie ven, overlopende kleurstrepen, 3D effecten in schaduwtinten en behang met kleurrijke glitters. Sommige dessins zijn duidelijk ontleend aan de couture. Bij voorbeeld behang met 'grip': leerprints van struisvogel of kro- ko, bontdessins of een geborstel de suèdeoptiek. Natuur is trou wens een belangrijk thema. Naast moiré dat lijkt op stoere houtnerven, is ook grasweefsel structuurbehang weer terug van weggeweest. Tegenwicht tegen al dit aaibaars is de gelikte sfeer van spiegelend zilverfolie dat eertijds zolderbarretjes sierde. Nostalgie uit de seventies en eighties.... Wie niet direct aan al dat uitge sproken designbehang wil, vindt ook in de meer reguliere collec ties heel veel moois. Van felrood, oranje en violet naar heldere pas tels als time, pistache, aqua en fuchsiaroze. Kleur is dit seizoen absoluut troef: in chique ton-sur- 4 ton of juist spectaculaire contras ten. Veel trendkleuren hebben de vrolijke frisheid van Scandina vië. Maar ook het nieuwe zwart wit en de subtiele witnuances doen het uitstekend. De grote hy pe zijn natuurlijk de gecoördi neerde series: behang met bij passende gordijnstoffen en trans paranten. Geen moeizaam ge zoek meer. Deze totaalcollecties geven de kamer in een handom draai een harmonieuze look. Borderranden schuiven daarbij wat naar de achtergrond. Eigen tijds behang met flitsende, ka- merhoge patronen wordt liever gecombineerd met één wand in rustgevend uni. Feit blijft: dessin is trend. Grote naïef getekende bloem- of blad dessins worden naar hartelust gecombineerd met brede stre pen, zware ruiten en kleine all- over patroontjes zoals een grit van nopjes of vierkantjes. Ook retro motieven uit de fifties en sixties zijn echte eyecatchers: denk aan cirkels, bollen en ova len. Voor de meer koele design interieurs is er een stortvloed aan geraffineerde mat/glans effecten in lichte tinten en high tech me tallics. Ook zijn er veel creatieve toepassingen van contrasterende blokken of kaders op de muur - mooi als achtergrond voor lamp, kast of schilderij. In vroeger tijden was het maken van behang echt handwerk. In Engeland en Frankrijk zijn nog enkele ambachtelijke drukkerij en die werken met de authentie ke sjabloons. Ook antieke des sins, soms onder licentie van musea zoals het Londense Victo ria Albert, zijn weer razend populair. Dat dergelijke wandbe- kleding uiterst exclusief is, hoeft geen betoog. In dit decorateur segment zijn ook stijlvolle me- tragesoorten als geplisseerd kreukbehang (crush), behang met flock opdruk (fluweel) en textiele wandbekleding die oogt als gesponnen zijde te vinden. Maar ook bij de grote behang- producenten is een herwaarde ring van traditionele patronen te zien. Weelderige reliëfdessins met medaillons of Franse lelies krijgen een eigentijdse vertaling in kleur en materiaal zoals bij voorbeeld schuimdruk. Zelfs jonge vormgevers hebben het ambacht herontdekt. De Muur bloem is zo'n ontwerperscollec tief dat zich richt op het naar wens ontwerpen van wanddeco raties. Met recht 'modern-klas siek' - een creatieve brug tussen heden en verleden. Voor de echte trendsetter die elk jaar de nieuwste woonmode volgt, is Smart Paper behang een uitkomst. Dit innovatieve materi aal is niet alleen heel makkelijk op te plakken {zonder plaktafel!) maar gaat er even gemakkelijk weer af. Zonder stomen, zonder beschadigingen. In een handom draai is de wand weer klaar voor een nieuwe make-up. i ËH Buis 95 Maassluis ^ADVIESCENTRUM woning-taxaties - ANKE BODEWES MAKELAARDIJ O.G 2 4 6.44.44 BEDRIJFSMAKELAARS CZ>.Z. HOGEMA ONROEREND COED BV onze jarenlange ervarig staat garant voor een professionele aanpak en optimaal resultaat. Wij bieden u onder andere: Gratis taxatie verkoopwaarde Bemiddeling op basis van geen resultaat - geen kosten Presentatie van uw woning in onze eigen woninggids, advertenties in de grote dagbladen en onze etalage. Persoonlijke begeleiding. Vraag onze gratis woninggids... .met maandelijks meer dan 100 koopwoningen!!! Stadhoudersweg 76-78, Rotterdam Bel voor gratis en vrijblijvende informatie: (010) 466 55 55 www.hogema.nl De Nierstichting zoekt collectanten Voor de nationale collecteweek zoekt de Nierstichting enthousiaste collectanten. Bel voor meer informatie: 035-697 80 50 Nationale collecte 3* week van september -jsu NIERSTICHTING Nieuwe behangtrend brengt dessin en kleur op de muren Lange Nieuwstraat 31b Schiedam Een ruim 3-kamerapp. met ruime zolder. Het app. ligt op de 1e en deels 3e verd. en heeft op de 4e verd. een ruime zolder (25m2) met stahoogte. Ind. 1e verd.: entree, hal, m.k. en trapk. Zw. toilet. Ruime woonkr. (46m2), h.h. achterschuifpui met dubb.glas naar bal kon (w). Nwe kkn (berken) v.v. div, app., boi ler en carrousel, 3e verd.: hal, diepe nette badkr. v.v. douchecab. met thermostaat kraan, toilet en wt.meubel. 2 slpkmrs (10m2,4m2) met toegang tot balkon (w 4e verd.: ruime zolder (25m2) met stahoogte en is v.v. w.m./drogeraansl. en CV Combiketel ('98). Bijz.: de won. is ideaal opgeknapt, plaf. nog aanbrengen. Koopsom 109.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Borneostraat 42 Vlaardingen In de zeer geliefde Indische Buurt, op loop- afst. v. h. centrum (scholen, zwembad, etc.) geheel gemoderniseerde en vergrote woning uitgev. m. prachtige materialen en ideaal van onderhoud. Ind.: v.tuin, hal, kast, toilet, woonkr. (30m2), erkerraam, mooie strakke j wanden, grote ramen en deur naar de diepe zonnige a.tuin (1 Om). Aparte solide kkn, fraai in wit/crème en licht eiken blad ind. app. Toilet en ruime buitenberging. 1 e verd.: 2 slaapkrs. (16, t tm2), inbouwkasten. Mooie ruime badkr. v.v. hoekdouche, 2e toilet en dubb. wastafel. 2e verd.: extra ramen, kamer (16m2), veel extra berging en kasten. Cv ('99), etc.. Indicatieprijs 205.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Rozenlaan 62 Vlaardingen Eengezinswoning met giga achtertuin (zuid) en fantastisch te moderniseren. Ind.: voortuin, hal, toilet, douche, gezel lige kamer (26m2) eventueel serre aan bouw mogelijk, praktische keuken, bij keuken. Super grote achtertuin (zuid) met grote stenen schuur. Ie verd.: 3 slpkmrs (13,8,6m2), ingebouwde kasten, vaste trap naar 2e verdieping, hobbykamer, 4e slpkmr met dakkapel, etc. Het gehele pand is voorzien van kunststof kozijnen en dubbele beglazing en slpkmr op Ie verd. is voor zien van rolluiken. Een ideaal huis voor een jong gezin. Koopsom 169.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Rotterdamsedijk 2A en 2B Schiedam Multifunctionele, turnkey op te leveren bedrijfsruimte, gelegen op de grens van Rotterdam en Schiedam. Bijzonder geschikt voor o.a. praktijkruimte, horeca, kantoor, winkel, lesruimte. Indeling b.g.g.: (ca. 140m2) entree, showroomruimte, 2 kan toorkamers, praktijkruimte, volledig ingerichte luxe keuken, moderne toiletruimte met 2 aparte toiletten. Souterrain: kan toorkamer (ca. 16m2), magazijnruimte met stellingen (ca. 90m2. Bijz.: luxe scheidingswanden, plafonds, showroom en bergkasten, receptiemeubel, vloerbedekking, gelaagd glas, Cv en airco-installatie. Volop gratis parkeerruimte beschikbaar. Huurprijs 1.588,= per maand Vraagprijs 238.300,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Spinhuispad 31 Schiedam Fantastisch, vorig jaar opgeleverd 3-kamerappartement met gezamenlijke binnentuin, berging en eigen parkeerplaats. Ind.: entree, hal met plavuizenvloer en wasruimte v.v. w.m./droge raansl. en opstelling Cv combiketel. Toilet met fonteintje, keu rige badkamer v.v. douchecabine en vaste waastafel. 2 slpkmrs (ca. 10,12m2) aan de voorzijde. Woonkamer (40m2) v.v. laminaatvloer (kersen). De moderne keuken is v.v. alle denkbare inbouwapparatuur. Via de woonkamer heeft u tevens toegang tot het terras aan de achterzijde (7m2) en via het terras heeft u tevens toegahg tot de gemeenschappelijke binnentuin welke nog wel in aanbouw is. Vraagprijs garage 15.750,= k.k Vraagprijs appartement 165.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Prinses Beatrixlaan 39 Maasland In het prachtige Maasland aan de rand van het dorp direct bij het hertenkamp, tennispark gelegen hoekwoning met drie zijden tuin. Ind.: voortuin, entree, hal, kelderkast, toilet, garderobe, living, plavuizenvloer, grote ramen en een hoekkeuken. 1e verd.: ruime badkamer I v.v. ligbad, 2e toilet en dubbele wasta- fel. 3 slpkmrs (te vergroten). 2e verd.: I overloop, èn royale zolderkamer. Bijz.: I prachtige siertuinen (zuid) met fraai groen, terrassen en prachtig schuur. Vraagprijs 280.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding 's Herenstraat 87 Maasland Fraai gelegen in het gewilde dorp Maasland, sfeervolle twee onder een kapwoning. Ind.: entree met ruime hal v.v. m.k. en toilet, toegang tot eetkeu- ken met daarin een hoekopgestelde lichte keuken v.v. div. app Achterhal I met toegang tot zonnige plaats met berging, sfeervolle living met dubbel- - J glas en fraai uitzicht. 1e verd.: overloop, H 2 slpkmrs (11 en 8m2), moderne bad- kamer v.v. ligbad, v.w. en 2e toilet. Ruime zolderverd. met combi Cv ketel (feb. 2001), w.m.a. en Velux dakraam. Vraagprijs 197.394,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Rembrandtstraat 26 De Lier Aan doodlopende weg gel., in en uitw. perfect geren., eengezinswon. nabij het dorpscentrum en uitvalswegen. Ind.: v.tuin, entree, hal, m.k. (vernieuwd 7 gr.), gemod. toilet, L-vormige living (ca. 30m2) met parketvl., aangeb. lichte open keuken (ca. 8m2) met div. app. en w.m.a. en Cv combi ('90), besloten a.tuin met achterom en vrijst. berging (vernieuwd dak). 1e et.: 3 slpkmrs (ca. 10,9 en 5m2) m. veel kast en bergr., fraaie badkr met douchecabine en vaste w.t., vaste trap naar ruime bergzolder. Bijz.: bj. 1960, geh. h.h. kozijnen,-dubb. glas en geïsoleerd. Indicatieprijs 199.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Maria Rutgersstraat 18 Maassluis Wonen in overtreffende trap in het sublieme villapark 'Boonervliet' Ind.: voortuin, entree, dubbele garage, kantoor kamer, computerkamer, provisiekamer. 1e verd.: riante living (51 m2), designkeuken v.v. div. app.. Riant terras en mooie achtertuin met terras, berging, etc.. 2e verd.: overloop, 2 bad-, kamers, toilet, wasruimte, 4 slpkmrs 16, 12, 10, 9m2), geheel Cv en in optimale staat. Koopsom 660.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Windmolen 10 Maassluis Qua architectuur en ligging een absoluut waanzinnig huis, direct aan de rand van de stad met alle recreatie (manege, voetbal, honkbal, wandel, surf en het Waterweg Park) als buren. Bus, winkels en scholen op loopafstand. Deze semi- geschakelde villa is zeer royaal van binnen met luxe materia len afgewerkt. Ind.: riante living, prachtig ontworpen keuken ind. apparatuur, werkkamer, 7 slaapkamers, badkamer en praktische achtertuin, 'n Riant huis en zeer eigentijds van architectuur! Indicatieprijs 400.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding TollenSstraat 38 Vlaardingen Leuke starterwoning met verrassende details is nu te koop. Direct bij het sfeervolle centrum van Vlaardingen, nabij de haven, station en openbaar vervoer. Het betreft een 4 kamer waai erwoning met ruim balkon. Ind.: entree, trap naar woonverd.. L-vormige woon kamer (28m2, eventueel te vergroten tot 36m2). Zijkamer met bergkast (8m2), nachthal met toilet en toegang tot 2 slpkmrs (7, 9m2). Keuken v.v. keu kenblok en losse apparatuur en toegang tot ruim balkon. Aparte was kamer en ruime badkamer door middel van een gashaard. Vraagprijs 79.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Rozenlaan 98 Vlaardingen In het geliefde 'Ambacht' een perfect onderhouden hoekwoning met separate garage op eigen erf. Ind.: entree, hal, ruime droge kelderkast, bergkast, living i (ca. 30m2) met aangeb. serre (ca. 7m2) v.v. schuifpuien, lichte open keuken met I div. app., nwe ('92) aanbouw met 'de IGraaf-plafonds, waarin moderne badkr. j met toilet, douchecab. en v.w., aparte nis met was/droogm.aansl., grote berg- kamer met Cv combi ('92), diepe fraaie zonnige tuin. 1e etage: 2 slpkmrs (12 en 17m2), dakterras en ruime zolderkamer. Bijz.: eigen grond, hele huis dubbel glas, veel isolatie. Indicatieprijs 204.200,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Nachtegaallaan 24 Rozenburg Fijne grote eengezinswoning met wel liefst 5 slaapkamers is nu te koop. Ind.: entree met vergrote hal met m.k., L-vor- mige living (40m2) met kunststof kozij nen met dubbelglas, hoekopgestelde keuken v.v. div. inbouwapp.. Ruime bij keuken met aansl. droger en schuifpui. Toegang tot fijne tuin met stenen ber ging. Ruime trapkast en toilet in nacht hal. 1e verd.: overloop met toegang tot 3 slpkmrs (5,10,12m2), badkamer met ligbad, designradiator, 2 wastafels, 2e toilet. 2e verd.: overloop met Nefit Hr ketel ('99), 2 slpkmrs (6,12m2), veel bergruimte. Vraagprijs 157.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Ambonlaan 165 Vlaardingen In het prachtig ontworpen nieuwe deel 'De Tamarinde' is een zeer fraaie hoekwoning te koop met extra parkeerplek, modern van opzet, ruim van afmeting en op loopafstand van alle voorzieningen (stad, zwembad, openbaar vervoer, etc.). Ind.: hal, toilet, m.k, prachtige living (ca. 36m2) met riante schuifpui naar perfecte tuin (zuid) van bijna 10 meter diep, luxe wandafwerking en super Simatic keuken (essen/jasmijn) inclusief apparatuur, bergkast, etc, Ie verd.: overloop, 4 slpkmr (14, 9, 9,15m2), vaste kasten. Fijne badkamer v.v. lig bad, douche, 2e toilet, wastafel, etc.). 2e verd.: ideale door zonkamer (22m2) en aparte Cv/wasruimte en groot zonneter ras. Indicatieprijs 261.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Oosterstraat 41-45 Vlaardingen Groot en sfeervol pand in een zijstraat van de historische haven in het centrum van Vlaardingen. Ruim 200m2 vloerop pervlak, bestaande uit 1 royale woning en 1 appartement, gedeeltelijk gerenoveerd, samen te voegen tot 1 huis, of apart - te gebruiken. Vlakbij het winkelcentrum en trein, goed bereik baar met de auto. Kindvriendelijke rustige buurt in historisch stukje Vlaardingen. Ind. 43/45 b.g.g.: halkamer, eetkeuken, riante living met schuifpui, grote tuin. Verd 3 slpkmrs, badka mer. 2e verd grote zolder. Ind. 41: entree, woonkamer, keu ken, badkamer, zolderverdieping. Driedubbel wonen in veel variatie. Vraagprijs 215.000,= Vrijblijvende aanbieding Taanstraat 27 rood Maassluis Veel volume en 5 kamer herbergt dit, in goede st. verk, dubb. bovenhuis nabij centrum en haven. Ind.: entree, m.k. (vernieuwd), trap naar 1e et, overloop, totaal betegeld toilet, woonkamer met licht plav.vloer (ca. 40m2), open keuken in hoekopst. met div, app, toegang tot loggia en groot terras (ca. 18m2). 2e et.: ruime overloop m. bergkasten, hou ten vloerdelen en lichtkoepel, 3 slpkmrs (ca. 18,12,10m2), geh. bet. badkr v.v. ligbad, douchecab., w.t.l en toil., washok met was./drogeraansl.. Cv combi (2000). Bijz.: ged. dubbel glas, dak 5 jaar geleden vernieuwd. Vraagprijs 149.500,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Paul Krugerstraat 15 Maassluis Totaal gemod. starterwoning in auto- cG vrije, kindvr. straat op het Hoofd. Ind.: entree, toilet (zwevend), m.k., bergkast, living (ca. 35m2) met laminaatvl. en spachtelputz/granolwanden, aangeb. eetkkn (ca. 17m2) v.v. w.m.a., droger en div. app., Cv combikast ('97) en lichtkoepel die toeg. geeft tot zonneter ras (ook toeg. via slpkmr op 1e verd.). 1e et.: slpkmr (ca. 18m2), zonneterras m. berging en veel privacy, fraaie badkr. v.v. 'bubbelbad', w.t.meubel en designradiator, 2 slpkmrs (ca. 7, 5 m2). Bijz.: dubb. beglazing, nwe betonvl. m. isolatie, nieuwe dakbedekking. Vraagprijs 136.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Ideaal gelegen 3-kamer hoekapparte- ment op de 1e etage. Ind.: gesloten centrale entree, lift, entree, hal, 2 slaap kamers (ca. 12, 9m2), L-vormige living (ca. 25m2) met Schuifpui naar zonnig balkon en fraai uitzicht, open keuken v.v. oven, vaatwasser, koelkast, gas comfort en afzuigkap. Badkamer met toilet, vaste wastafel, douchecabine en w.m.a.. Bijz.: lichte plavuizenvloer in hal en woonkamer, dubbel glas, elektrische zonwering, Cv combi ('93), berging in de onderbouw, actieve V.v.E.. Vraagprijs 134.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Lijsterlaan 136 Maassluis Buitengewoon fraai gelegen woonhuis met veel binnenruimte en mooi doorzicht door de laan. Ind.: voortuin, entree, fraaie living (33m2), mooie schouw, grote ramen, prachtige wandaf werking en schuifpui naar de fraaie prachtige achtertuin met schuur. Nieuwe luxe aanbouw keukenmeubel in prachtige kleurstelling incl. apparatuur. 1e verd.: 3 royale slaapkamers (14, 13, 7m2), badkamer v.v. ligbad, 2e toilet, wastafel en douche.. 2e verd.: grote overloop, extra berging, riante 4e slaapkamer (21 m2) met aansluitend prachtig zonneterrass (zuid). Bijz.: geheel Cv met zonneboiler. Indicatieprijs 265.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Groen van Prinstererkade 17 Maassluis Sfeervol wonen aan een van de mooiste vlieten van Maassluis. Ind.: entree, hal met m.k. en toilet, fraaie ruime living (52m2). Aparte keuken v.v. div. inbouwapp.. Ruime bij keuken met Cv ketel en toegang tot besloten zonnige tuin. Aangebouwde serre met pomp vloerverwarming. 1e verd.: ruime overloop, 3 slpkmrs (10,11, 15m2). Badkr. v.v. douche, ligbad, 2e toilet, v.w. en w.m.a.. Beloopbare bergzolder. BOD GEVRAAGD Vraagprijs 250.000,= k.k. Vrijblijvende aanbieding Koophuis Makelaardij Schiedam Koemarkt 4. 3111JH Schiedam Tel 010 - 409 01 40 Rotterdam oio - 460 06 02 Koophuls Makelaardij Schiedam oio - 409 01 40 Vlaardingen 010 - 460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westtand/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26 Koemarkt 4, 3111 JH Schiedam, Tel: oto -409 01 40 Veerstraat 27-29, 3142 CP Maassluis, Tel: 010 -592 33 00 Van Schravendijkpleln t, 3131 CV Vlaardingen, Tel: 010 460 33 33 Internet: www.hac.nl MAXKLAARS TAXAXHt CCJLLECTIHP RIJNMOVIJ Koemarkt 4. 3111 JH Schiedam, Tel: 010 - 409 01 44 Fax: 010 - 409 01 41

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 14