Jr www.schiedam.nl Commissie Bevolking vergadert Commissie Grondgebied vergadert Vergadering commissie Middelen Commissie Algemene Zaken vergadert Informatie Gemeente Schiedam WOENSDAG 19 JUNI 2002 BOUWZAKEN BINNENPLANSE VRIJSTELLING VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19 LID 3 WRO WIJZIGEN RIJKSMONUMENT VERKEERSBESLUITEN f. g- h. f. h. op internet: iimra PUBLICATIES GEMEENTE SCHIEDAM, Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Voor al uw vragen is, dagelijks bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, een bouwinspecteur aanwezig van 09.30 tot 12.00 uur. Ingekomen aanvragen van 3 juni 2002 t/m 14 juni 2002: bouwaanvragen/meldingen: Aletta Jacobsstraat 39 Barkentijn 3 Beierlandsestraat 23-A+B Burg. Honnerlage Gretelaan 494 verbouwen Toorman Architecten Schiedam M.L.J. Jurriëns A. van Tricht De Wegwijzer Calandstraat 109 Dagpauwooghof 21 Esdoornlaan 3 Eortunaweg/Mercuriusweg Hoogstraat 109-A Mgr. Nolenslaan 99 Nieuwe Maasstraat 7 Noordeinde 3 Noordvestsingel 79 Oostsingel 8 Parkweg 419 Rietkraag 11 Schiedamseweg 10 Schiedamseweg 47 Schiedamseweg 49 Wolkaarderstraat Noordzijde Ir. P, Hack M.K. Dekker A.C.M. van Vliet H. Nefkens Architectenbureau B.V. Wedaki Kerkbestuur St. Jan de Doper J. Sol De Swart Vastgoed B.V. M.T. Welling G. Visser Voetbalvereniging P.P.S.C. J. v.d. Linden A. de Boer E. Poot-Blom Gemeente Schiedam afd. Wijkgericht werken sloopaanvragen/sloopmeldingen Esdoornlaan 3 Zalmstraat 27 A.C.M. van Vliet ONS-bureau O.F.M. dakkapel plaatsen dakkapel plaatsen woning verbouwen gevel schoolgebouw bedrijfsgebouw verbouwen dakkapel plaatsen berging plaatsen bedrijfsgebouw+kanto- ren bouwen winkelpand verbouwen patiowand bouwen woning vergroten woning vergroten raamkozijn verbouwen woning vergroten lichtmast plaatsen woning vergroten+ kelder bouwen+ dakkapel plaatsen berging plaatsen funderingsherstel funderingsherstel Jongeren Ontmoe- tings Plek plaatsen asbest verwijderen C.V. ketel met leidin gen gedeeltelijk slopen Verleende beschikkingen: bouwvergunningen/meldingen: verleend 11 juni 2002 Hoogstraat 153 W. Schaap verleend 12 juni 2002 De Gaarden 12 R.J, Huisman sloopvergunningen/sloopmeldingen: verleend 10 juni 2002 Esdoornlaan 3 A.C.M. van Vliet pand verbouwen raam in berging plaatsen asbest verwijderen N.B.Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burge meester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voor lopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Rotterdam (sector Bestuursrecht), Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Eén dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Burgemeestér en wethouders maken bekend dat vergunning is aangevraagd voor: Hargplein 74, het bouwen van een buitentrap Het bouwplan wordt aangemerkt als een verzoek om vrijstelling als bedoeld in artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. In artikel 15 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening wordt aan burgemeester en wethou ders de mogelijkheid geboden om in het bestemmingsplan een mogelijkheid op te nemen om van bepaalde voorschriften vrijstelling te verlenen. In het van toepassing zijnde bestemmingsplan is voorzien in een dergelijke vrijstellings mogelijkheid. Burgemeester en wethouders overwegen te zijner tijd voor het bouwplan vrijstelling te ver lenen met toepassing van artikel 3 lid 4 van het'de bestemmingsplanvoorschriften. Vooraf wil het college belanghebbenden in de gelegenheid stellen hun bedenkingen kenbaar te maken. 1 Iet plan ligt hiertoe van 20 juni 2002 t/m 4 juli 2002 ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van' 08.00 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden tegen het voornemen om vrijstelling te verlenen schriftelijk en gemotiveerd bedenkingen indienen. Bedenkingen dienen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, ter attentie van het hoofd Bouw en Woningtoezicht, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders maken bekend dat een verzoek om vrijstelling van het bestemmingsplan is binnengekomen voor: Voorhaven, bouwen aanlegsteiger t.b.v. een watertaxi, Zuidlandsestraat 19, vergroten van de woning De bouwplannen worden aangemerkt als een verzoek om toepassing van artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders overwegen met gebi uikmaking van het bepaalde in artikel 19 lid 3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordeninu; vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan. Informatie omtrent het bouwplan ligt daartoe gedurende vier weken vanaf 20 juni 2002 t/m 18 juli 2002 voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van de Stadswinkel in het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam. Gedurende deze termijn kan een ieder tegen het voornemen tot het verlenen van vrijstel ling bij het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. het hoofd Bouw- en woningtoe zicht (Postbus 1501, 3100 EA Schiedam) schriftelijk bedenkingen indienen. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat een aanvraag als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 is ingediend voor het wijzigen van monument: Noordvestsingel 79 Hit plan ligt vanaf 20 juni 2002 t/m 4 juli 2002 voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Gedurende deze termijn kan een ieder bij Burgemeester en wethouders zijn zienswijze met betrekking tot deze plannen mondeling of schriftelijk naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen dienen gericht te worden tot het college van Burgemeester en wethouders, ter attentie van de afdeling Bouw- en woningtoezicht, postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 14 juni 2002 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. a. b. c. het Barkentijn aan te wijzen als erf door plaatsing van de borden model G5 en G6 bijlage I RW; de inrichting is als volgt: het gedeelte voor de voetganger bestemd bevindt zich op gelijk nivo met het gedeelte voor de bestuurder bestemd; de parkeerplaatsen zijn aangegeven met P; de volgende gehandicaptenparkeerplaatsen op te heffen door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Bart Verhallenplein nabij pand nr 162, voor het voertuig met kenteken JN-LL-11 I uinlaan, nabij pand nr 64, 2 plaatsen voor de voertuigen met kenteken KN-56-SF en HY-69-ZV Hu lliussingel, nabij pand nr 6b, voor het voertuig met kenteken 93-GN-ND Nieuwlandplein, nabij pand nr 69, voor het voertuig met kenteken ZF-61-JL Stationsstraat, nabij pand nr 121, voor het voertuig met kenteken TH-98-BH Singel, nabij Rotterdamsedijk, voor het voertuig met kenteken HG-VN-23 Eerste Tuinsingel, nabij pand nr 11, voor het voertuig met kenteken VN-DP-18 Boerhaaveplein, nabij pand nr 16, voor het voertuig met kenteken XG-79-YR de maximum snelheid in de volgende straten vast te stellen op 30 km/uur door plaatsing van de borden model E10(A1) en Ell(Al) bijlage I RW: de Burg. Honnerlage Gretelaan, tussen de Nw. Damlaan en de Paulus Buysstraat de Paulus Buysstraat het Officierenpad de inrichting is als volgt: In de Burg. Honnerlage Gretelaan ligt een drempel, ca. 48 m. ten oosten van de Nw. Damlaan; plateau's bevinden zich op de kruisingen met de Damlaan, Herautpad, Officierenpad en Paulus Buijsstraat; de Paulus Buijsstraat en het Officierenpad hebben een lengte van ca. 80 m. 4a. het parkeren aan de zuidzijde van de Burg. Honnerlage Gretelaan, tussen de Nw. Damlaan en de Damlaan, te verbieden door het aanbrengen van de borden model El bijlage I RW; 4b. het parkeerverbod aan weerszijden van de Burg. Honnerlage Gretelaan, tussen Officierenpad en pand nr 357, op te heffen door het verwijderen van de borden model El bijlage I RW; 5. het weggedeelte aan de noordzijde van de Joseph Eijlstraat, t.h.v. de panden nrs 2 t/m 1 24, over een lengte van ca. 20 m. als een laad- en loshaven aan te wijzen, geldend van ma. t/m. zaterdag 7-19 uur. door het plaatsen van het bord model E7 bijlage I RW met onderbord; 6. de Burg. Honnerlage Gretelaan, tussen de Parkweg en de Paulus Buysstraat, aan te wijzen als fiets/bromfietspad door het plaatsen van de borden model G12a bijlage I RVV; het parkeren buiten de vakken op de parallelweg van de 's-Gravelandseweg, voor de panden nrs 256 en 258, te verbieden door het aanbrengen van diverse onder broken gele strepen. 8. de weggedeelten in de Oostsingel, elk ca. 5 meter lang, ter hoogte van de panden nrs 11, 16, 23/25, 36/38, 43, 54/56, 65 en 90/92 aan te wijzen als fietsstrook ex art. 1 RW 9. de volgende parkeerplaatsen aan te wijzen als gehandicaptenparkeerplaats voor het voertuig met genoemd kenteken door het plaatsen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: a. Newtonplein, nabij pand nr 18a, voor het voertuig met kenteken ZN-39-HF b. Lekstraat, nabij pand nr 54b, voor het voertuig met kenteken 87-DR-RP c. Ostadelaan, nabij pand nr 112, voor het voertuig met kenteken 09-HX-SV d. Algerastraat, nabij pand nr 28, voor het voertuig met kenteken 18-DF-LS Louis Raemaekersstraat, nabij pand nr 83, voor het voertuig met kenteken ZR-58-PK Rembrandtlaan, nabij pand nr 116a, voor het voertuig met kenteken YB-35-SJ Den Bommelsestraat, nabij pand nr 11, voor het voertuig met kenteken XG-PL-18 Burg. Knappertlaan, nabij pand nr 150, voor het voertuig met kenteken LH-JX-41 i. Huijsmansstraat, nabij pand nr 33, voor het voertuig met kenteken LR NX-42 j. Villastraat, nabij pand nr 100, voor het voertuig met kenteken XG-PJ-43 k. Huijsmansstraat, nabij pand nr 15a, voor het voertuig met kenteken XP-57-DR 10.de Singel, tussen Korte Singelstraat en Rotterdamsedijk, in zuidelijke richting gesloten te verklaren voor alle motorvoertuigen gedurende de perioden ma. t/m vrijdag 08.20 - 08.35 uur en 14.20 - 14.35 uur" door het plaatsen van het bord model G12 bijlage I RW met onderbord, ondersteund met een wegneem- baar paaltje; 11.de geslotenverklaring voor alle bestuurders behalve (brom)fietsers in noordelijke richting, op de Singel, tussen Korte Singelstraat en Emmaplein, in te trekken door het verwijderen van de borden model C02 en C03 bijlage I RW met onder bord; Wij wijzen U erop dat U op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze beslui ten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te die nen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht post bus 3981, 3003 BB Rotterdam. Dit besluit is verzonden naar de Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland en diverse belange norganisaties op het gebied van het verkeer en vervoer. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam, tel.nr. 2465404. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. op woensdag 26 juni 2002, aanvang 20.00 uur in de Aleidazaal, Stadserf 1, Schiedam De vergadering is openbaar. Voorzitter is het raadslid de heer M. Siljee. Onderwerpen op de agenda zijn: De jaarrekening 2001, de ontwerp begro ting 2003 en de ontwerp begrotingswijzi ging 2002 van de Regionale Organisatie Gehandicaptenvoorzieningen Nieuwe Waterweg Noord. De R.O.G. NWN is een gemeenschappe lijke regeling. De deelnemende gemeenten van dit samenwerkingsverband dragen de kosten. De ontwerpbegroting wordt daar om voorgelegd aan gemeenteraden van deze gemeenten. De heer J.P.D. Jongen van de Bewoners vereniging Schiedam - Oost heeft in de raadsvergadering van 3 juni jl. het Wijkplan-Oost en de handelwijze van de Stichting Welzijn Schiedam tegenover deze bewonersvereniging aan de orde gesteld. Ook vraagt hij zich af welke kinderen wél en welke niet aan de kinderdisco mogen deelnemen. Hij wil hierover in de commis sie verder praten. •De gevolgen van het nieuwe inleenvergoe- dingenbeleid voor de non-profitsector, zoals dat recent voor burgemeester en wet houders werd vastgesteld, toegelicht door mevrouw L.E.T. Hulshof, hoofd welzijn van de gemeente Schiedam.. De samenvatting van het eindrapport Tieneraccommodatie Schiedam-Noord. Het rapport bevat onder andere een eerste informatie van locaties voor een accom modatie in Schiedam-Noord, met de inventarisatie van de ruimtebehoefte van de voorziening. De stukken liggen ter inzage bij het Ge meentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt o.a. vinden op www.schiedam.nl Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk; niet bijvoorbeeld bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het publiek waarin zaken aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agen da staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij T.S. Halma, telefoon: 246 56 65, e mail: ts.halma@schiedam.nl op dinsdag 25 juni a.s. in de Aleidazaal van het Stadserf- complex en begint om 20.00 uur. Voor de complete agenda verwijs ik naar de gemeentelijke website: WWW.Schiedam.nl Op de agenda staan o.a. de volgende onderwerpen: Vaststellen Commentaarnota 30km/u-gebieden Schiedam-Noord. De gemeenteraad heeft in december 1999 het beleidsplan verkeersveiligheid vastge steld en hiervoor een krediet van f. 10.824.800,- (in Euro's 4.912.080,-) beschikbaar gesteld. Dit plan heeft tot doel de verkeersveilig heid in Schiedam verder te verbeteren. Onderdeel van het plan is de inrichting van 30km-zones in alle woongebieden van Schiedam, waar dit nog niet het geval is. De inspraak voor het instellen van 30km/u-gebieden in de wijken Woud- hoek, Spaland en Kethel (inclusief Bijdorp) in Schiedam-Noord heeft plaatsgevonden tijdens een inloopdag op 17 december 2001. Alle inspraakreacties zijn opgeno men in een Commentaarnota. In de nota worden voorstellen gedaan voor wijzigin gen naar aanleiding van de inspraakreac ties. Deze commentaarnota wordt nu voorge legd aan de Commissie Grondgebied. Het standpunt van de raadscommissie zal wor den betrokken bij de besluitvorming in de gemeenteraad in een vergadering op maan dag 8 juli 2002. Diegenen, die van de inspraak gebruik hebben gemaakt hebben een brief ontvan gen met de commentaarnota en dat ze in de gelegenheid zijn tijdens de vergadering hun eerder ingediende reactie nader toe te lichten. Vaststellen Commentaarnota gebieds- ontsluitingswegen Schiedam-Zuid. Ook dit punt vloeit voort uit het bij het vorige punt genoemde beleidsplan ver keersveiligheid. Eveneens een onderdeel van dit plan is om de veiligheid en oversteekbaarheid van gebiedsontsluitingswegen daar waar nodig te verbeteren door de aanleg van 40 km/u-drempels. De inspraak voor het realiseren van over steken op gebiedsontsluitingswegen op de Havendijk, de Schoolstraat en de Willem de Zwijgerlaan in Schiedam-Zuid heeft plaatsgevonden tijdens een inspraakbijeer komst op 11 december 2001Alle inspraakreacties zijn opgenomen in een Commentaarnota. In de nota worden voorstellen gedaan voor wijzigingen naar aanleiding van de inspraakreacties. Voor de verdere procedure verwijs ik naa het vorige punt. Betoog van de heer Jongen. Tijdens de vergadering van de gemeente raad op 3 juni 2002 heeft de heer Jongen namens de bewonersvereniging Schiedam Oost ingesproken. De raad heeft de dooi de heer Jongen genoemde onderwerpen doorverwezen naar de diverse raadscommissies. De onderwerpen, die :ot het werkterrein van deze raadscommisie behoren zijn: woningtoewijzing/overbewoning diverse panden in relatie tot de slechte bouwkun dige staat van ten minite één pand, de verkeersperikelen en cfe uitvoering van het wijkplan Oost. De heer Jongen is in cfe gelegenheid zijn brief nader toe te lichten, Concept-Fietsnota 2(02/Fietsbalans. De directe aanleiding Dt het uitbrengen van het discussiestuk Concept-Fietsnota Schiedam 2002-2006 s motie nr. 9, inge diend door de SP, die Je raad op 8 novem ber 2001 heeft aangenomen. De wens van de gemeinteraad is, dat er een totaalvisie wordt geformuleerd over de positie van de fietseiin Schiedam en dal een concrete uitwerkin; van die visie niet wordt versnipperd over diverse nota's en plannen. Een extra aanleiding is iet in oktober 2001 verrichte onderzcek in het kader van de Fietsbalans. Het inniddels verschenen eindrapport zal wordenbetrokken bij de verdere uitwerking van le fietsnota met de diverse externe organisaies. Na het raadplegen van ce Commissie Grondgebied wordt verier overleg gevoerd met de in de motie genoemde organisaties, zoals bewoiersverenigingen, milieudefensie en de fietersbond. De stukken liggen ter inza;e bij het Ge meentelijk Informatiepuntin de Stadswinkel. Inspreken bij agendapuntei is in de regel mogelijk. Er is ook een rordvraag voor publiek waarin zaken aan d orde kunnen worden gesteld die niet op le agenda staan maar wel tot het werkterreii van de commis sie behoren. Informatie bij Harrie Janssen, telefoon: 246 54 34, e - mailJansson@ vromschiidam.nl De commissie gaat in haar vergadering van 27 juni a.s. onder andere in op de in de gemeenteraad van 3 juni jl. naar voren gebrachte zaken aangaande de afvalstoffenheffing. Tevens zal de commissie stil staan bij de werkzaamheden betreffende de gevelbepla ting van het Stadskantoor: het strippen van de kopgevels en vervanging van de oude beplating door nieuwe of briikbare oude beplating opnieuw plaatsen. Ook zal aandacht worden beseed aan het intrekken van de "Verordening 1992 rege lende de vestiging, beheer, wiyiging en beëindiging door de gemeente Schiedam van zakelijke rechten c.a. en persocnlijke rechten met betrekking tot onroerende aangelegen heden", kortweg Gronduitgifteverordening genoemd Door de recente wizigingen van de Gemeentewet is deze in haai huidige vorm niet meer toepasbaar. Het college stelt vervangende beleidskaders vast loor middel van de nota "Gronduitgifte na cualisering". De commissie dient over dit voetstel tot intrekking advies uit te brengen tan de gemeenteraad. op maandag 24 juni 2002 in de kantine van de brandweer kazerne, Breedstraat 1 te Schiedam. De vergadering is openbaar en begint om 20.00 uur. Voorzitter is het raadslid de heer A. Mostert. De vergadering is deze keer in de brand weerkazerne omdat enkele onderwerpen op de agenda staan die verband houden met de brandweer. Van de gelegenheid wordt gebruik gemaakt de raadsleden meteen nader kennis te laten maken met de brandweeror ganisatie. Op 5 juni hebben raadsleden een bezoek gebracht aan het politiebureau; dat was een nuttig bezoek. Op de agenda staan de begrotingen van Brandweer Waterweg en de Regionale Hulpverleningsdienst Rotterdam-Rijn mond. Dit zijn samenwerkingsverbanden van gemeenten. Brandweer Waterweg is de brandweer van Schiedam, Vlaardingen en Maassluis. De Hulpverleningsdienst is groter: daarin zitten ook Rottérdam en een flink aantal andere gemeenten. Die samenwerking heeft o.a. te maken 'met rampenbestrijding. Voor deze taken is samenwerking noodzakelijk. De gemeen ten moeten met elkaar de kosten dragen. Daarom hebben de gemeenten ook iets te zeggen over de begrotingen. Andere onderwerpen op de agenda zijn: De heer Van Gestel van Bewoners Vereni ging Schiedam-Centrum heeft in de raads vergadering van 3 juni het contact tussen het gemeentebestuur en de inwoners van de stad aan de orde gesteld. Hij wil hierover met de commissie verder praten. De heer Jongen van Bewoners Vereniging Schiedam-Oost heeft in de raadsvergade ring van 3 juni aan de orde gesteld dat het blijkbaar niet mogelijk is blijvende maatre gelen te nemen wanneer in een pand een wietplantage wordt aangetroffen. Hij wil hierover met de commissie verder praten. In de vergadering van 27 mei is gesproken over een referendumverordening; de com missie vond het voorstel te weinig moge lijkheden bieden. Er ligt nu een nieuw voorstel op tafel waarover de commissie een advies moet uitbrengen. De stukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijke Informatiepunt in de Stads winkel. De complete agenda kunt o.a. vin den op www.schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk; niet b.v. bij het verelag en de voortgangslijst. Er is ook een rondvraag voor het publiek waarin zaken aan de orde kun nen worden gesteld die niet op de agenda staan maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij J. Gordijn,tel. 246 57 88 e-mail j.gordijn@schiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 6