I Vakantiewerk dat bij je past! Vakantiemedewerkers <0 JOUW JOB Wij zijn verhuisdI JOUW JOB mm f N CSG Aquami vraagt met spoted docenten r~| korting van ÏO^ crvCfc- medewerker financiële administratie Sint Li duin a stichting 150 jaar jong< Facilicom www.westlandjob.nl Adverteer in deze krant als productiemedewerker? WWW.WESTLANDJOB.NL Intergom als heftruckchauffeur? PERSONEEL NODIG als medewerker in de 'metaal'? WWW.WESTLANDJOB.NL uam DONDERDAG 20 JUNI 2002 NS2-18 NS2-19 voor de periode van 22 juli tot en met 31 augustus 2002 GouweZorg Bagagemedewerkers m/v op alle behandelingen 'o 010-4706986 Adres Tel Voor onze afdeling financiële administratie, die uit vijf personeelsleden bestaat, zoeken wij in verband met uitbreiding van werkzaamheden een (m/v - 32 a 36 uren per week) Wij bieden: een drukke, afwisselende baan binnen een dynamische organisatie; een prima werksfeer; goede arbeidsvoorwaarden, o.a. kinderopvang en gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub. Wij verwachten van u: MBA-diploma of een gelijkwaardige opleiding; relevante ervaring in een soortgelijke functie en het voeren van een salarisadministratie; vaardigheid in het werken met een geautomatiseerde administratie en ExcelAA/ord; bereidheid om op meerdere locaties werkzaamheden te verrichten; enthousiasme, inzet, betrouwbaarheid, collegiale instelling en gevoel voor humor! De salariëring geschiedt conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Frans Lansbergen, hoofd administratie, telefoon 010-4091139. Ook kunt u uw sollicitatie direct sturen - binnen één week - naar de afdeling P&O van Frankeland, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam. Assistent Operationele Stafafdeling GEZOCHT: 800.000 fietsen GEVONDEN: De beste slotconclusie arijn PERSPECTIEF rsoneel 'Gewoon doen'. Zo denken en werken wij bij Gouwe Zorg, dé organisatie voor flexibele kraam- en thuiszorg in jouw regio. We zijn jong en dynamisch, zorgen voor een duidelijke communicatie en komen altijd snel in actie. Vanuit een aantal regionale vestigingen leveren we zorg, vaak in samen werking met andere kraam- en thuiszorg organisaties. Onze mede werkers in de thuiszorg verplegen en verzorgen mensen in hun eigen omgeving, uitgaande van wat de cliënten zelf kunnen en willen. Werken bij Gouwe Zorg is afwisselend en uitdagend en bied je vrijheid en flexibiliteit: je kunt werken bij verschillende teams en cliënten en je bepaalt je eigen werktijden. Wij zoeken voor de regio's Schiedam, Vlaardingen en Maassluis Ben je minimaal 17 jaar en tenminste 3 weken beschikbaar in de zomervakantie? Dan hebben wij een leuke vakantiebaan voor jou in de verzorging of huishoudelijke zorg, afhankelijk van je ervaring of diploma's. De thuiszorg wacht op jou! Wij vragen Een klangerichte instelling, zorg voor kwaliteit en enthousiasme. Wij bieden Naast werk in eigen regio en een prettige, persoonlijke werksfeer bieden wij een salaris conform de CAO Thuiszorg. De bruto uurlonen zijn onderverdeeld per leeftijd: -17 jaar €5,10; -19 jaar €6,10; - 21 jaar 7,15; -18 jaar 5,60; - 20 jaar 6,65; - 22 jaar 8,15; - 23 jaar en ouder 8,70. Bel voor een sollicitatieformulier en verdere informatie naar (010)246 32 53 of kijk op www.gouwezorg.nl. Gouwe Zorg 3100 AX Schiedam Voor een grote luchtvaartmaatschappij op Schiphol is intergom Uitzendbureau met SPOED op zoek naar: Eisen: bereid te werken in wisseldiensten; fysiek sterk; minimaal 5 jaar woonachtig in Nederland, i.v.m. het verkrijgen van een Schipholpas; goed Nederlands kunnen spreken en lezen. Wij bieden: Een leuke baan op fulltime basis (eventueel ook parttime mogelijk), goede begeleiding en goede arbeidsvoorwaarden. Reageer snel! Bel (010) 298 12 98 voor een afspraak. Uitzendbureau Vanaf 17 juni hebben wij onze vestiging aan de Laan van Boi'Es verruild voor een tijdelijk pand aan de Willem Pijperstraat 31a. Wij vieren dit met een tijdelijke nts Coiffure Wout Rombout Willem Pijperstraat 31a 3122 BE Schiedam als u tijdens uw eerste bezoek aan onze nieuwe salon deze bon inlevert. Naam Als u nu een introducé meeneemt, krijgt u 3 stickers op uw Goldcard! [Kijya«ni3| dé trendy kapper voor iedereen leidingen rsussen Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, ver pleging en welzijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Daarnaast biedt Frankeland vele zorg- en welzijnsactiviteiten aan klanten die verspreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt ook de directie gevoerd over en leiding gegeven aan de Schiedamse zorgcentra het Sint Jacobs Gasthuis en de Harg-Spaland. Deze instellingen maken deel uit van een samenwerkings verband, waartoe ook de zorgcentra Thurlede en Vaartland (Vlaardingen) behoren. Tevens biedt Frankeland in deze zorgcentra Aanvullende Verpleeghuiszorg. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse landelij ke onderscheidingen gekregen waaronder het WoonZorg Kwaliteitslabel. Wij richten ons met name op het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Actuele consequenties daarvan zijn dat wij beschikken over een Sport- en Recreatieclub (met o.a. een zwembad, fitheidsruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen), een internetcafé, een brasserie en een vakantievilla aan zee. De suc cessen van de afgelopen jaren zijn vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers. Die vormen een team waarin en waarmee het plezierig werken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankeland.nl Bij Facilicom draait het om werken met plezier, goede arbeidsvoorwaarden en waarden als betrokkenheid, toewij ding, verbondenheid en waardering. Herken je jezelf hierin en ben je gekwalificeerd voor de onderstaande functie, dan willen wij graag met je kennismaken. Voor het hoofdkantoor in Schiedam zijn wij op zoek naar een: In deze functie houd je, je o.a. bezig met: Het maken van bevestigingen en overeenkomsten voor nieuwe en bestaande klanten; Het invoeren van omzetbedragen en budgetbedragen in het systeem en budgetbewaking. Het maken van prijsvoorstellen met betrekking tot schoonmaakonderhoud; Het onderhouden van contacten met mensen van de buitendienst; Het beantwoorden van in- en externe vragen; Alle voorkomende correspondentie; De ondersteuning van de rayonmanager, de vestigingen en de interne afdelingen; Rekenen met calculaties. Heb je: Een MEAO diploma of MEAO werk- en denkniveau. Wij bieden: Een uitdagende en zelfstandige functie (38.75 uur p/wk) in een enthousiast team; Zonder meer goede arbeidsvoorwaarden; Goede ontwikkelingsmogelijkheden in een groeiende, informele organisatie. De afdeling bestaat uit een 10 tal medewerkers in de leef tijd van 24 tot 32. Een ieder werkt voor een bepaald rayon van het land. In teamverband werk je zelfstandig waarbij eigen initiatief op prijs wordt gesteld. Reageren? Bel voor informatie naar (010) 298 14 70 of stuur een sol licitatiebrief naar: dhr. B. M. van de Velde, Operationele Stafafdeling, postbus 144, 3100 AC Schiedam of stuur een E-mail naar: BVelde@facilicom.nl. Bedrijfsdiensten Op pad voor üw fietsplezier Postbus 2828,3500 CV Utrecht, infogtfetsersbond.nl www.fietsersbond.nl/ fietssloten P ryiru i6"<'"!9bno *p'<bo Wegener huls-aan-hulskranten De CSG Aquamarijn is een christelijke scholen gemeenschap voor vmbo, havo, atheneum en gymnasium. Het centrale doel van de CSG Aquamarijn is om elke leerling op grond van aanleg en inzet een optimale leerweg aan te bieden, waardoor iedere toegelaten leerling verzekerd is van een gekwalificeerde uitstroom. Naast de lessen zijn er veel culturele, sportieve en sociale activiteiten. De CSG Aquamarijn telt 2850 leerlingen. 260 personeelsleden en bestaat uit drie afdelingen: Afdeling Gilde Vmbo Schiedam en Vlaardingen Afdeling Groen van Prlnsterer 0 Voor de afdeling Groen van Prinsterer: Vmbo/havo/atheneum/ gymnasium Vlaardingen Afdeling Westland Zuid- Vmbo/havo/vwo Maassluis en Vlaardingen. Nederlands Engels Duits Frans Geschiedenis Wiskunde Natuurkunde Biologie Voor de afdeling Gilde: Godsdienst Nederlands Duits Engels Wiskunde Aardrijkskunde/geschiedenis Natuur-/scheikunde Biologie Economie Lichamelijke opvoeding Verzorging Maatschappijleer Lesassistent onderbouw Lesassistent afdeling Economie 16 lesuren 23 lesuren 25 lesuren. I e/2e graads (vervanging wegens ziekte) 4 lesuren 7 lesuren 8 lesuren 7 lesuren 5 lesuren 20 lesuren 25 lesuren 6 lesuren 20 lesuren (6 uur vervanging wegens ouderschapsverlof) 20 lesuren 10 lesuren 8 lesuren 22 lesuren 10 uur vervanging wegens ziekte) 20 lesuren (onderbouw VMBO) 10 lesuren 30 lesuren (20 uur vervanging wegens ziekte) 6 lesuren I FTE, ondersteuning bij de vakken Techniek, Beeldende Vorming en het mentoraat I FTE, ondersteuning bij de praktijklessen Lesassistent afdeling Zorg&Welzijn0,5 FTE. ondersteuning bij de praktijklessen Voor de afdeling Westland Zuid: Frans 12 lesuren Lichamelijke Opvoeding 20 lesuren, le graads CSG Aquamarijn is aangesloten bj de Stichting Perspectief. Binnen deze Stichting werken negen scholengemeenschappen voor Christeijk voortgezet Onderwijs in Zuid-Holland samen op bet gebied van personeelszorg en mobiliteit. Voor alle vacatures geldt dat u een 2e graads (tenzy anders vermeld) onderwijsbevoegdheid heeft voor het betreffende vak. We verwachten van u dat u uit persoonlijke overtuiging de christelijke identiteit van onze school tot uiting laat komen in de dagelijkse praktijk. U wilt enthousiast en actief meewerken aan een prettig leef-, leer- en werkklimaat in onze school Gelieve uw sollicitatie zo spoedig mogelijk te richten aan de Centrale Directie van de CSG Aquamarijn, t.a.v. de heer J. Hofland. Postbus 3010. 3130 CA Vlaardingen of emailen naar centraiedirectie@aquamaryn.nl. De heer Hofland is ook telefonisch te bereiken (010 )445 22 22 (centrale directie) of (0182) 39 58 41 (privé) om uw vragen over deze vacatures te beantwoorden. AcQu'si[ie n-3 deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 19