2002 Concours Hippique 29 augt/m i sept KOOPHUIS VERHUIZINGEN INBOEDELOPSLAG SPECIALE TRANSPORTEN Int. Meubeltransport UW WONING VERKOPEN? TEL. 010 - 426 80 71 Alles voor in en om het huis vindt u in deze krant CHIol Internationaal Rotterdam Kralingse Bos Kaartverkoop www.chio.nl m? WËËÈÊiËÊËSÊï Wh NS1- WOENSDAG 7 AUGUSTUS 2002 De zwoele zomeravonden geven des te meer aan hoe bijzonder 's avonds de sfeer in de tuin is. Het avondrood geeft aan de planten in een geheel eigen wijze invulling. Speel daar op in. Breng op die plek in de tuin waar het 's avonds het langst licht is, planten aan die passen bij het avondrood. Purperrode, of dieppaarse kleuren sluiten perfect op die sfeer aan. Nadat de zon een hele dag ge schenen heeft, lijkt de tuin als het ware verzadigd van licht. Vooral op zo'n zwoele avond gloeien de planten nog na. Een daglelie als Hemerocallis 'Sum mer Wine' heeft dat met z'n prachtig wijnrode kleur heel sterk. Het is niet de enige dagle lie waar je warm van wordt. He merocallis 'Chicago Apache' is bijvoorbeeld dieprood van kleur. 'Purple Waters' is mauve, de bloem combineert paars met een zacht geel hart. Hemerocal lis 'Pardon Me' heeft geen en kele reden om zich te veront schuldigen. Oók deze daglelie is heel mooi wijnrood. Vaste Plant van het Jaar Het lijkt erop alsof al deze dag lelies bijna dezelfde kleur heb ben. Ja en nee... want de kleur nuances van de verschillende soorten hebben zo'n uitgespro ken uitstraling dat het volkomen terecht is om er zoveel in de handel te brengen. Die enorme kleurenrijkdom heeft de dagle lie tot een populaire plant ge maakt. Hij is zelfs uitgeroepen tot Vaste Plant van het Jaar 2002. De Sedum 'Matrona' hoort ook in het rijtje thuis van planten die iets met het avond rood hebben. De dikkige blade ren doen bij voorbaat al denken aan een plant die de zon aan bidt. Bij Sedum 'Matrona" valt daarbij ook de purperachtige kleur van die bladeren op. De fraaie bloemschermen zijn lichtpurper. Warme bladkleuren Er zijn nog tal van andere plan ten die ons bij het avondrood happy doen voelen. Denk daar bij ook eens aan het blad. De zilverkaars (Cimicifuga ramosa 'Atropurpurea') heeft heel de coratief bruin blad. In de sche mer steken daar de witte bloeia- ren heel sfeervol bij af. Een beetje in dezelfde sfeer zit het nieskruid (Heuchera). Daar van zijn er in de loop der jaren diverse soorten gekweekt, waar bij de ene wat blad betreft nog mooier is dan het andere. Nies kruid is daardoor uitgegroeid tot een van de hits in de vaste plantenwereld. Zoeken we iets in de hoogte, dan komt leverkruid (Eupatori- um) (zie foto) in aanmerking. Eupatorium is aantrekkelijk voor vlinders. De naam lever kruid verwijst naar de roodpaar- se bloemkleur. Het blad van de ze 1,5 a 2 meter hoge plant is normaliter groen. Sommige soorten leverkruid hebben ech ter intens purperrood blad. Volg het hart Kijk toch op het tuincentrum uit naar purperrood leverkruid, let dan ook eens op de schildpad- bloem (Penstemon), duizend knoop (Persicaria) en de diverse asters. Tien tegen één dat u nog meer planten aantreft die hele maal de sfeer van het avondrood ademen. Zoek uw eigen weg, het is immers uw tuin waar u van het avondrood wilt genieten. II 'J^eu HENK PINKSE dakwerken dakpannen kunststof lood en zink bitumen tel. 4359873/0622432390 stel zelf uw offerte samen op www.hpdak.nl D. VAN GEYL ZN B.V. OOK TIJDENS UW VAKANTIE GAAT DE VERKOOP BIJ ONS GEWOON DOOR. Makelaardij Schiedam Oo0 Woonkeuz Dieppaarse planten kleuren avondrood in HOGEMA OMROEREND COED BV onze jarenlange ervarig staat garant voor een professionele aanpak en optimaal resultaat. Wij bieden u onder andere: Gratis taxatie verkoopwaarde Bemiddeling op basis van geen resultaat - geen kosten Presentatie van uw woning in onze eigen woninggids, advertenties in de grote dagbladen en onze etalage. Persoonlijke begeleiding. Vraag onze gratis woninggids... ...met maandelijks meer dan 100 koopwoningenlII Stadhoudersweg 76-78, Rotterdam Bel voor gratis en vrijblijvende informatie: (010) 466 55 55 www.hogema.nl Luegener huls-san-hulskranten SPINHUISPAD 8, Schiedam-Centrum In het hartje van het oude centrum van Schiedam, gelegen in nieuwbouwplan "Branderspoort", een recentelijk opgele verd 3-kamerappartement op de 1e verdieping, met eigen parkeerpl. Centrale afgesloten entree met lift, trapopgang en kelderberging. 1e verd.: Entree, hal, L-vormige woon kamer met loggia en open keuken. Twee slaapkamers, badkamer met douchebak en wastafel. Toiletruimte en ruime inpandige berging met wasmachine-aansluiting en opstelling CV-ketel. Totale woonoppervlakte circa 75m2. Erfpachtscanon afgekocht voor eerste 50 jaar, bouwjaar 2000, VvE bijdrage circa 64,- p/m., overdraagbare G.I.W. garantie. Collegiaal in verkoop met Ooms Makelaars Schiedam. Vraagprijs 136.000,- k.k., parkeerplaats 11.500,- k.k., aanvaarding per direct. EDISONSTRAAT 63, Schiedam-Oost Zeer ruim 3-kamer "penthouse" maisonnette op de 2e en 3e verdieping met zeer ruim dakterras en berging in kelder. Complex is gelegen nabij de Boerhavelaan. 2e verdieping Entree, ruime hal, geheel betegelde badkamer met ligbad met hydrojets en wastafelmeubel, twee riante slaapka mers. 3e verdieping: Ruime overloop, berging, ruim toilet Zeer ruime woon/eetkamer met open keuken en v.v. diver se inbouwapparatuur namelijk: magnetron, vaatwasser er keramisch kookplaat. Rondom ruim dakterras. Totals oppervlakte ca. 93m2 excl. dakterras, VvE bijdrage ca 45,- p/m., de woning is gelegen op eigen grond, bouw jaar 2000, overdraagbare G.I.W. garantie. Vraagprijs 170.000,- k.k., aanvaarding per direct. AÏÏK Atta Makelaars Telefoon 010-240 40 14 Internet www.atta.nl i - Spinhuispad 29c Schiedam Gezellig wonen in een begin 2002 opgeleverd 3 kamer hoekapparte- ment op de 1e woonlaag met ber ging in de onderbouw. Vraagprijs 131.142,= k.k. Paul Krugerstraat 15 Maassluis Totaal gemoderniseerde starterwo ning met dubbele beglazing, nieu we betonvloer met isolatie en nieu we dakbedekking in een kindvrien delijke straat op het Hoofd. Vraagprijs 136.000,= k.k. Van Scorelstraat 89 Maassluis Een fantastisch woonhuis met een schilderachtig uitzicht en omgeving waar menig mens van droomt. Vraagprijs 329.000,= k.k. 2 garages a 16.500,= k.k. Floris de Vijfdelaan 330 Vlaardingen Goed in het zicht aan plein en veel parking gelegen groot stenen rond gebouw. Ideaal als bedrijfsruimte, kantoor, winkel of afhaal horeca. Huurprijs 1.600,= per maand Maeslanden Makelaars Info - Koemarkt 4 - 3111 JH Schiedam Rozenlaan 62 Vlaardingen Gezellig wonen met de winkels op loopafstand. Eengezinswoning met giga achtertuin (zuid), kunststof kozijnen en dubbele beglazing. ^Koopsom 169.500,= k.k. Pieter Schimstraat 6 Maassluis Schitterend gerenoveerde tussen woning op een geliefde locatie in Maassluis. In deze woning beschikt u over het ultieme woongenot voor een redelijke prijs. Vraagprijs 152.500,: k.k. Pieter Schimstraat 9 Maassluis Sfeervol wonen in het oude cen trum van Maassluis met in de direc te omgeving winkels, openbaar vervoer, haven en recreatie, in een prima eengezinswoning. Vraagprijs 133.750,= k.k. Stationsstraat 16 zwart Maassluis Geheel gerenoveerde 4 kamer mai sonnette gelegen op de begane grond en souterrain met aan de voorzijde h.h. kozijnen en aan de achterzijde kunststof kozijnen. Vraagprijs 135.000,= k.k. Markt 2 Maassluis Mooie zaak, lange wanden, goede etalage en efficiënte oppervlakte. Ca. 34m2 vloeroppervlakte. Sy steemplafond en verlichting. Huurprijs 1.020,= per maand Zeemandreef 22 Maassluis Een fantastisch "turn key" apparte ment op de begane grond met een schitterende ruime tuin welke onder architectuur is aangelegd en een eigen parkeerplaats. Vraagprijs 162.500,= k.k. Stadsmolen 1 Maassluis Perfect gelegen hoekwoning met zonnige tuin (zw) in een zeer gewilde wijk met letterlijk alle voorzieningen onder handbereik. Indicatieprijs 189.500,= k.k. Dr. A. Schweitzerdreef 63 Maassluis Prachtig gesitueerde, direct aan de Waterweg gelegen, royale 4 kamer maisonnette met berging in de onderbouw en eigen carport. Vraagprijs 159.000,= k.k. Joubertstraat 12 rood Maassluis Prachtig gemoderniseerde en gerenoveerde dubbele bovenwo ning op het "Hoofd" met veel ruimte en comfort, uitgevoerd in lichte tinten. Wonen vanaf 540,= (hyp) per maand Westeinde 4 Maassluis Winkel, kantoor, showroom of op perfecte locatie gelegen, goed in het zicht met representatieve uitstraling. Ook een perfecte belegging. Huurprijs 1.345,= per maand lil Dennendal 50 Maassluis Schitterend en rustig wonen in een recent gemoderniseerde hoekeen- gezinswoning met zonnige tuin en eventueel met garage. Vraagprijs 225.000,= k.k. Vraagprijs garage 13.650,= k.k. Tooroplaan 7 Maassluis Prachtig in de bomenlaan, fraai in het groen, perfect onderhouden 5 kamer woonhuis royaal van inhoud met voor en achtertuin. Indicatieprijs 225.000,= k.k. Belle van Zuylenstraat 11 Maassluis In het prachtige villaparkje "Boonervliet" een luxueuze ge schakelde villa, fraai van ontwerp met prachtige materialen en chi que van interieur. Vraagprijs 435.000,= k.k. Marelstraat 11 Maassluis Goed onderhouden half vrijstaan de eengezinswoning met goed aangelegde achtertuin met grote hobbyschuur in het centrum van Maassluis. Koopsom 163.000,= k.k. Dr. Kuyperkade 2 Maassluis mm Een uitgelezen kans! Direct in het gezellige stadscentrum, aan één van de meest drukke vlieten mini boetiek winkel te huur voor een mini prijsje. Huurprijs 747,= per maand (5& - Koophuis Makelaardij Schiedam OiO 409 0. 40 Rotterdam 0.0 - 460 06 02 Vlaa,dlh,e„ 0,0 - 460 33 33 Maassluis,Maasland 0,0 - 592 33 00 W«,„nd,Hoek Holland 0,74 - 38 64 26 >MN^ HYPOTHEEK ^ADVIESCENTRUM

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 7