Tot ZLBJiS Baby-, peuter-, kleuterzwemmen Creatie chbdam jiiafI Mite bméïïkMw MmgestafcL Aanstaande moeders Zwemles Aquasport Hart in beweging Senioren fit m Westfrankelandsedijk 3,3115 HG Schiedam, telefoon 426 16 82, fax 473 90 96. Westfrankelandsedijk 3, 3115 HG Schiedam Telefoon 426 16 82 fax 473 90 96 iJjjïLrjcidciiJ ZATERDAG ZONDAG VRIJDAG DONDERDAG WOENSDAG '.DNSDAG Al vanaf dat uw baby 3 maanden is, is het verant woord om te gaan zwemmen. Samen met gespecia liseerde zwemonderwijzers maakt u uw kind ver trouwd met het water. Er worden liedjes gezongen en spelletjes gedaan. Bovendien traint uw kind door het bewegen in het water de ademhalingsorganen en de spieren. Per kind mag er één begeleider gratis mee het water in, andere volwassenen kunnen de les vanaf de kant volgen. Samen met de zwemonderwijzer leidt u uw kind op voor het puppydiploma.Op het moment dat uw kind 4 jaar is geworden stroomt het automatisch door naar de "gewo ne zwemles"; het Zwem-ABC. Wanneer Woensdag: van 09.00 - 12.00 uur Zaterdag: van 09.00 - 12.00 uur Tijdens het zwemmen voor aanstaande moeders wordt veel aandacht besteed aan gevarieerde bewe- gings-, ademhalings- en ontspanningsoefeningen. Hierbij wordt uitgegaan van de mogelijkheden die het water biedt. Aanstaande moeders kunnen door de opwaartse druk van het water en het verlies van de zwaartekracht makkelijk drijven en bewegen. Dit biedt extra mogelijkheden om oefeningen te doen die op het droge niet kunnen. Zwemmen heeft het grote voordeel dat u het tot aan de bevalling kunt doen. Na afloop kunt u, onder het genot van een gratis kopje koffie of thee, ervaringen uitwisselen met andere aan staande moeders.. Na de bevalling kunt u gewoon weer lekker verder zwemmen tijdens het aquasport, wat een prima vorm van"nagym"is. Wanneer? Dinsdag: van 19.45 - 20.30 uur Zwembad Zuid verzorgt zwemopleidingen voor het Zwem-ABC, overlevingszwemmen, zwemvaardigheid 12 en 3 snorkelen A, B en C, snorkelduiken 1 en 2 en privézwemlessen. Informeert u naar de tijden en mogelijkheden bij de kassa van het zwembad. Aquasport is een vernieuwde vorm van bewegen in het water. In 5 kwartier wordt er les gegeven in aqua- jogging, aquarobic en aquasteps. Door de combinatie van deze 3 aquasporten worden alle spiergroepen in het lichaam geactiveerd en getraind. Doordat er tegendruk van het water ontstaat, worden zelfs de makkelijkste oefeningen zwaarder. Water heeft bovendien het voordeel dat het een groot deel van de zwaartekracht opheft. Daardoor kunnen veel oefeningen die op het droge niet mogelijk zijn in het water probleem loos uitgevoerd. Aquasport is geschikt voor alle leeftijdsgroepen. Wanneer? Dinsdag: van 20.30 - 21.45 uur voor de dames (met de mogelijkheid om ook de sauna te gebruiken) Donderdag: van 19.30 - 21.45 uur gemengd Vrijdag: van 08.45- 10.15 uur gemengd (met de mogelijkheid om ook de sauna te gebruiken) Vrijdag: van 19.00 - 20.30 uur only girls, girls, girls 20.30 - 21.45 uur gemengd (met de moge lijkheid om ook de sauna te gebruiken) Speciaal voor mensen die hartproblemen hebben gehad. Na het revalideren wordt het vaak moeilijk om met een geschikte sport weer te gaan bewegen. Tijdens het zwemmen voor "ex-hartpatiënten" worden naast het banen zwemmen en het trainen ook verschil lende spelvormen uitgevoerd. Hierdoor wordt naast het lichamelijke, ook het sociale aspect niet vergeten. En dit alles onder deskundige leiding van speciaal hiervoor opgeleide medewerkers. Wanneer? Dinsdag: van 19.00 - 19.45 uur Voor informatie kunt u contact opnemen met: Dienst Sport en Recreatie Zwembad Zuid Westfrankelandsedijk 3 3115 HG Schiedam Tel. 010-426 1682 Deze fitgroep voor 50-plussers sluit aan bij de jonge re oudere die behoefte heeft aan beweging en graag meer wil dan alleen een baan zwemmen of gymnas tiek. Tijdens het joggen, watergymnastiek en spellen worden alle gewrichten en spieren getraind, en dit alles in heerlijk warm water van 30°C. De oefeningen worden gegeven in het ondiepe gedeelte van het diepe bad en na afloop van de les staat er een heerlijk kopje koffie of thee voor u klaar. Of misschien wilt u liever vooraf nog even van de sauna en het turks stoombad genieten. Senioren fit is meer dan alleen zwemmen; door het jaar heen worden er ook nog een aantal leuke activiteiten georganiseerd. Meedoen kan, u neemt contact op met het zwembad en wij zorgen voor een plaats in de groep. Bezoek ook onze website www.Schiedam.nl klik op sport en recreatie. Wanneer? Woensdag: van 08.45 - 12.30 uur t Sport'&4ecreatie, Nieuwe Damlaan 5, 31 19 KA Schiedam on (Q1Q)',C46 55 06. ^Wijzigingen voorbehouden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 19