Business Actueel Oud als nieuw aan de wand bij Klokkenwinkel Bogert Overbeharing is verleden tijd Wij geven u de ruimte!! EINDELIJK! Silensor de oplossing tegen het snurken Deze slogan is van Serrebouw Nederland en ze maken het waar ook! AUTO MOERMAN 4WD B.V. TE PAPENDRECHT: Advertorialpagina SILENSOR-SQFT SILENSOR f WOENSDAG 25 SEPTEMBER 2002 NS1-13 Wegener huls-aan-huiskranten Zwijndrecht - Uit een onderzoek van Home Living blijkt dat de gemiddelde Nederlander zes klokken in huis heeft. Drie daarvan zijn tijdsaanduidingen op apparaten zoals cd- spelers en magnetrons. Slechts één op de zeventien gezinnen heeft een antieke klok in huis en de helft van de Nederlandse bevolking heeft geen idee van waarde van de klok. Martien Bogert is duidelijk een grote uitzondering van dit onderzoek. Hij heeft in zijn winkel in Zwijndrecht een breed assortiment van ongeveer duizend verschillende soorten klokken hangen. Het tij lijkt te keren Deze klokkenverkoper- en reparateur verkoopt klokken van tien euro voor een modern elektrisch klokje tot meer dan 9.000 euro voor een staand Engels horloge of een Friese staart- of stoeltjesklok. "Maar het tij lijkt te keren", vindt Bogert. "Het valt me op dat de laatste tijd steeds meer jonge mensen voor de aanschaf van bijvoorbeeld een mooie kwartsklok kiezen en daar rustig 200 euro voor neertellen." Daarnaast krijgt de klokkenmaker het ook steeds drukker met reparaties. "De reparatietijd wordt langer, omdat er steeds minder specialisten zijn die dit kunnen doen," vertelt hij. "Er zijn nu steeds twee mensen continue bezig met het uitvoeren van reparaties." Bedrijven die klokken aan huis repareren of smeren raadt Bogert af. Na ongeveer zeven jaar hebben de meeste klokken een servicebeurt nodig. Wanneer er alleen nieuwe olie in de klok wordt gedaan, wordt dit zo dun dat de stofdeeltjes samen met de oude olie het uurwerk kunnen beschadigen. Deze stofdeeltjes werken dan als het ware als een soort schuurmiddel. Bogert verkoopt klokken van bekende merken zoals Jeka, AMS, Hermie en B-pendules (messing klokken). "Daarnaast verkoop ik ook barometers, weerstations en wekkers." Verder zijn er ook horloges van de merken Wenger, Sunto, Zentra en Sekonda in zijn winkel te vinden. Antiek en toch nieuw De klokken in Bogerts winkel zijn over het algemeen nieuw en soms nagemaakt naar een oud model. Onlangs heeft hij een speciale wand in zijn winkel ingericht met mooie antieke en tweedehands klokken. Eventueel bestaat de mogelijkheid om uw oude klok in te ruilen bij aankoop van een nieuwe. KLOKKENWINKEL M. C. BOGERT Burg. Jansenlaan 143 Zwijndrecht Winkelboulevard Noord Telefoon: 078-6133066 Fraaie antieke tweedehands klokkenwand in winkelcentrum Noord. DORDRECHT- Voor vele mensen zijn haren op de bovenlip, kin, rug, oksels, benen of bikinilijn een ware nachtmerrie. Dit behoort tot de verleden tijd. Bij LaserCare aan de Kilwijkstraat 5 in Dordrecht kan men terecht voor permanente laserontharing. Geheel verantwoord en veilig. LASER LaserCare werkt met de revolutionaire Lightsheer Diode Laser. Deze Laser is door de FDA in Amerika zeer uitgebreid onderzocht. De resultaten waren zo uitstekend dat zelfs de FDA de laser met lof heeft goedgekeurd voor permanente ontharing. Dat zegt voldoende in verband met de juridisch afgedwongen hoge schadeclaims in Amerika. Als de FDA iets goedkeurt weetje zeker dat het echt in orde is. In tegenstelling tot andere ontharingssysternen. WERKWIJZE Voor het permanent ontharen zijn gemiddeld 5 behandelingen nodig. Deze geschieden om de 5 weken, dit i.v.m. de verschillende groeifases. Na iedere behandeling vallen na 2 weken de haartjes uit, daarna begint de volgende groeisfase die weer behandeld kan worden. Na 5 behandelingen is de voedingsbodem van de haar vernietigd en komt de haar niet meer terug. De laser richt zich alleen op het pigment van de haar waardoor de huid goed beschermd blijft. VEILIG Ontharen met de diode laser is veilig, De vele negatieve verhalen over lasers zijn gebaseerd op C02 lasers, gebruikt voor verwijdering van rimpels! OOK VOOR MANNEN Ook overbeharing bij mannen is verleden tijd. Veel mannen vinden ook hun weg naar LaserCare. Niet alleen voor borsthaar, maar ook overbeharing op de rug, nek, oksels enz. wordt veel behandeld. ENTHOUSIAST Klanten raken na het zien van de resultaten altijd razend enthousiast. Vaak zien we de klant dan ook terugkomen om andere gebieden ook te behandelen. KOSTEN Een indicatie van de kosten per behandeling. Bikinilijn 260 euro, bovenlip 80 euro, oksels 215 euro. Een investering in uzelf wat uw leven een 'stuk aangenamer kan maken! Wij werken uitsluitend op afspraak Voor meer info en afspraken kunt u bellen met onze afsprakenlijn 0165-395400 Zie ook onze website voor meer info: www.lasercare.nu Als u met de gedachten mocht rondlopen om, eventueel samen met de buren, uw kozijnen te renoveren of een aanbouw, serre of dakkapel, te laten plaatsen moet u beslist eens langs komen bij Serrebouw Nederland in Sliedrecht. Serrebouw Nederland bouwt traditionele uitbouwen, serres, dakkapellen of plaatst nieuwe kozijnen in elke uitvoering. Wij verzorgen de vergunningaanvraag, het tekenwerk, eventuele heiwerk, fundering, vloer en metselwerk van het gewenste dak en de afbouw. De uitvoering wordt van het begin tot het eind begeleid door een architect en een bouwkundige en de uitvoerende mensen zijn in vaste dienst. Er wordt gewerkt met kozijnen van Thyssen- Krupp, een Duitse fabrikant met wereldfaam. Behalve aluminium en kunststof van Thyssen wordt ook hardhout verwerkt, bijvoorbeeld merbau of maranti. Vrijblijvende offerte: Wij leveren door geheel Nederland. U neemt contact met ons op of komt langs in onze showroom en u krijgt van ons een gedegen advies en indien u dat wenst een scherpe vrijblijvende offerte die helemaal naar uw verbouwing of aanbouwwens wordt gemaakt. U heeft bij ons geen verrassingen achteraf want de offerte is de aanneemsom, dit betekent inclusief vergunningaanvraag, architect en inclusief BTW, dus alles is inbegrepen! Financiering: Er is geen verplichte aanbetaling. U kunt bij ons de bouwkosten financieren door middel van een bouw-lease overeenkomst. Maar als u via een aanbetaling uw eigen bouw voorfinanciert krijgt u 2% extra korting. Natuurlijk kunt u ook uw eigen bank inschakelen. Showroom: Om u een idee te geven hoe uw gewenste verbouwing er uit kan gaan zien hebben wij een zeer uitgebreide showroom voor u opgezet. Er staan 3 serres aanbouwen waarin bijna alle moderne materialen uit de hedendaagse bouw zijn verwerkt zodat u kunt zien wat wij u kunnen bieden o.a. kunststof, aluminium en hardhouten kozijnen, diverse schuif-puien, tuindeuren, voor- en achterdeuren, draai-kiepramen enz. enz. Tevens ziet u er ook een naadloos polyester dakkapel, een traditioneel of een gelaagd glazen dak, kortom aan alles is gedacht. Heeft u belangstelling, bel dan voor een vrijblijvend advies en offerte of kom langs in onze uitgebreide showroom welke dagelijks geopend is van 09.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. Serrebouw Nederland Prisma 87 89 Sliedrecht Tel.: 0184 - 43 30 90 e-mail: sekobouw@serrebouwnederland.nl 4 Eindelijk is het dan zover! Met gepaste trots melden wij u het geweldige nieuws dat ons nieuwe vlaggenschip, de SsangYong Rexton, is gearriveerd. De nieuwe Rexton, die naast de reeds bekende Musso en Korando verkocht zal gaan worden, wordt met luid applaus ontvangen. Niet alleen vanwege zijn krachtige uitstraling en techniek, maar ook vanwege zijn multifunctionaliteit als zeven-persoons-uitvoering. Aan alles is te zien en te merken dat hier sprake is van de samenwerking tussen terreinwagenfabrikant SsangYong en autofabrikant Mercedes-Benz. Bijzonder leuk nieuws is te melden dat de Rexton vanaf oktober ook geleverd wordt met de reeds befaamde 2.9 ltr. 5-cilinder Mercedes Turbodieselmotor naar keuze gekoppeld aan een handgeschakelde of automatische transmissie. Belangrijk voor de zakelijke rijders is te weten dat de Rexton op zgn. grijs kenteken geleverd zal worden met naar keuze een tussenschot of verhoogd dak. Alle uitvoeringen hebben een aanhangwagengewicht van 3500 kg. Voor een nadere kennismaking of verdere informatie bent u van harte welkom bij uw SsangYong dealer Auto Moerman 4WD b.v. Bent u van plan om binnenkort deze of een andere terreinwagen te kopen kijkt u dan eerst even op www.automoerman.nl waar u uitgebreide informatie vindt over: Natuurlijk de terreinwagens van SsangYong, andere nieuwe en gebruikte terreinwagens, uitgebreid assortiment accessoires. Vanzelfsprekend bent u ook van harte welkom in de showroom aan de Noordhoek 51 te Papendrecht. Auto Moerman 4WD b.v Noordhoek 51 3351 LD Papendrecht 078-6157308 info automoerman.nl DORDRECHT- Soms lijkt het of heel Nederland slaapt. Het blijkt echter dat heel wat mensen last hebben van slaapstoornissen. Slaapt tandtechnisch Nederland? Het blijkt dat een aantal gecertificeerde laboratoria de Silensor ontdekt hebben. Ook Tandtechnisch laboratorium van de Braak Snurken veroorzaakt niet alleen overlast. Het overgrote deel van de mannelijke bevolking heeft regelmatig last van snurken. Snurken veroorzaakt niet alleen overlast voor de omliggende medemens, maar kan ook gevaarlijk zijn voor de snurker zelf. Zo veroorzaakt snurken een minder uitgeslapen gevoel en in sommige gevallen kan snurken zelfs meerdere malen per nacht met een tijdelijke ademstilstand (slaap-apnoe) van meer dan tien seconden gepaard gaan. In extreme gevallen kan dit zelfs leiden tot hersenbeschadiging. De Silensor De Silensor bestaat uit twee transparante plaatjes die over de onder- en bovenkaak worden geplaatst.Zijdelingse verbindingsdelen houden de plaatjes links en rechts met elkaar in contact. Dit voorkomt dat de onderkaak ten gevolge van spierverslapping tijdens de slaap achterover zakt imm JW* we s rgave van «m obstructive siaapapnoe 10SA1. emstifetand MSI door i -spe nni vanjjte luchtweger» (bëèmmem§) en de mond-/keelholte vernauwt. Doordat de Silensor de onderkaak in een voorbeetpositie vasthoudt, kan de patiënt zonder problemen ademhalen en behoort het lawaaierige vibreren van het strottenklepje en de huig tot het verleden. Het is uiteraard verstandig voor men een Silensor aan wil schaffen, eerst overleg te plegen met uw huisarts of tandarts die dan de patiënt doorvèrwijst naar de KNO-arts die kan dan bekijken of u in aanmerking komt voor de Silensor en u dan doorverwijst naar het laboratorium die de Silensor aan kan meten. Bezitters van een volledig kunstgebit komen niet in aanmerking. TANDTECHNISCH LABORATORIUM VAN DE BRAAK Frederikstraat 56 Dordrecht Tel.: 078 - 613 333 4 Fax: 078 - 611 978 5 ..cvVtv. Bi T sm Neusholte Zaeht whsmelte Torifl Tong

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 13