Mef Kerfing <*ig», |v<MereZc|t;*e Tijdelijk: Kinderen Gratis naar Bobbejaanland Lezersvoordeel Lezersvoordeel Lezersvoordeel yMjtJp PETER „P AM Er op uit in 't groen? Doen? nieuwe Luxor Theater Rotterdam Tijdelijk: Kinderen êj-atis naar Bobbejaanland <V:gi; Lef weMtTeZelfjc Theater De Evenaar, 24 oktober 11 de Spartaantjes NOOITGEDACHTLAND Kleur mee en win één van de prachtige PETER PAN prijzen! Mnodiönévan Wegener Huis aan luns kranten aan alle kinderen t/m 11 jaar. Reserveren: OIO - 484 33 pp Bobbejaanland Acteur Faruk Dikici en zijn eigenwijze ezeltje Gigi gaan samen bood schappen doen. Ze moeten een appel kopen voor opa Karagöz Onderweg doen zij wonderlijke ontdekkingen. Zo loopt Faruk door een bos van licht en drinkt Gigi voor het eerst cola. En waar komen al die ballonnen vandaan? Waarom gaat de ene ballon omhoog en de andere niet? Gigi is een speciaal voor peuters ontwikkelde voorstelling waarin kinderen op grappige wijze kennismaken met de elementen licht, lucht en kleur. Faruk Dikici geeft met zijn persoonlijke en kleurrijke invulling een nieuw impuls aan het traditionele Turkse schimmenspel. Tegen inlevering van de voordeelbon onderaan deze pagina 1 euro korting op de toegangsprijs en een glas limonade voor de kinderen. Familievakantie tip: 'Ethiopië, 13 maanden zonneschijn!Op zon dag 27 oktober is er in het Wereldmuseum een speciale familiedag met activiteiten zoals workshops voor kinderen, culinaire hapjes, muziek en lezingen. Aanvang: 1 l.OOu. Toegangprijs: tussen 10.00 en 11.00 u 1 euro pp. daarna de vaste museumentreeprijs. 22 oktober: Buikworkshop met Radia 23 oktober: Percussieworkshop Amin Daci Beantwoord de volgende vraag en win twee kaarten voor het spectaculaire optreden van The Harlem Globetrotters in Ahoy': In welke stad ligt de wijk Harlem? Wegener Fluis-aan-huiskranten geeft 20 kaar ten weg. Stuur je antwoord vóór 24 oktober per (brieljkaart naar: Wegener Fluis-aan-huiskranten O.v.v. The Harlem Globetrotters Postbus 1980 3000 BZ Rotterdam Of Mail je antwoord naar: pr.hl@whw.wege- ner.nl Vergeet nietje adresgegevens te vermelden! Kaarten bestellen kan ook via www.ticket- box.nl HARLEM Op maandag 4 november in de Rotterdam Ahoy' en dinsdag 5 november in de Amsterdam Arena Amphi komen deze profbasketballers uit de Verenigde Staten hun weergaloze wedstrijds how neerzetten. En daarvan vormen acroba tiek, fenomenale staaltjes van baltechniek, humor en interactie met het publiek de ingre- diënten.The Harlem Globetrotters behaalden historie en krantenkoppen over de gehele wereld toen zij op 12 januari 1998 een weer galoos 20.000ste spel speelden. Geen enkel professioneel team heeft ooit deze histori sche mijlpaal behaald. Een 'all in the family' show van The Harlem Globetrotters staat garant voor sfeer, tumult en onvoorspelbare zaken. Dit is de kans deze baltovenaars uit de Verenigde Staten te zien in Ahoy'. Maar ook het voorprogramma liegt er niet om met o.a. Grad Damen, Wolter Kroes, Gerard Joling, De Havenzangers, The New Drifters, Corry Konings. I «Word nu lid van de Sparta Junior Club en ontvang twee gratis kaartjes voor Sparta - Cambuur De Spartaantjes is de allerleukste Junior Club van Nederland, speciaal voor alle fans van Sparta van 0 t/m 14 jaar oud. Als lid van de Spartaantjes krijg je leuke post en mag je meedoen aan allerlei leuke activiteiten die voor jou georganiseerd worden, zoals het Sinterklaasfeest, kleurwedstrijden en een bezoek aan een wedstrijd van Sparta in het stadion! Elk jaar krijg je een poster van het elftal en de nieuwsbrief. Je kunt ook je verjaardagsfeestje in het stadion vieren, met een grote Sparta taart en daar na mag je zelfs met je vriendjes en vriendinnetjes op het veld in het stadion voetballen en krijg je de kleedkamers van de spelers te zien! Schrijf je vóór 1 november in als lid van de Spartaantjes en je krijgt twee gratis kaartjes voor de wedstrijd Sparta - Cambuur Leeuwarden!Deze wedstrijd wordt gespeeld op vrijdag 15 november om 20.00 u. Hoe kun je dan lid worden? Dat kan op twee manieren 1. Kom naar de informatiebalie in het ENECO-Stadion en betaal je inschrijving meteen zodat we alles direct in orde kunnen maken. 2. Bel ons op en we sturen je een inschrijfformulier met bijbehorende acceptgiro toe. Tel: 010-8909210 Heb je nog vragen? Dan mag je natuurlijk ook altijd even bellen op hetzelfde telefoonnummer, maar we hopen natuurlijk dat jullie allemaal lid worden van de allerleukste Junior Club van heel Nederland: de Spartaantjes!!! De Balluh! Sparta Piet TERUG NAAR VANAF 10 OKTOBER IN DE BIOSCOOP Na bijna 50 jaar keert Peter Pan weer terug in de bioscoop met een totaal nieuw avontuur in PETER PAN: Terug Naar Nooitgedachtland! Wendy is weer thuis gekeerd. Ze is inmiddels volwassen en heeft zelf kinderen. Haar twaalfjarige dochter Jane gelooft in tegenstel ling tot haar moeder echter niet in hoop, dromen en elvenstof... Totdat ze wordt ontvoerd door de gemene Kapitein Haak, en wordt meegenomen naar Nooitgedachtland! Een spannende film voor alle leeftijden, vanaf 10 oktober in de bioscoop! DOE MEE! Kleur, verf of beplak de kleurplaat zo mooi als je kunt en stuur je kleurplaat vóór 28 oktober naar: Wegener Huis-aan-huiskranten o.v.v. Peter Pan Postbus 1980 3000 BZ Rotterdam Wat kun je winnen? 5 Peter Pan Terug Naar Nooitgedachtland vliegers 10 Peter Pan Terug Naar Nooitgedachtland zwarte pieten kaartspellen 15 Peter Pan Terug Naar Nooitgedachtland t-shirts 10 Peter Pan Terug Naar Nooitgedachtland bellenblazen 10 Peter Pan Terug Naar Nooitgedachtland sleutelhangers Prijswinnaars ontvangen binnen 14 dagen bericht thuis. Klaar voor een bezoek in de hersftvakantie aan het spetterendste fami liepark? Zetje schrap voor een dolle rit boordevol emoties. Want., een dagje Bobbejaanland, dat voel je in je buik! Bobbejaanland is hét park voor jong en oud met meer dan 50 attrac ties en de grootste indoor speeltuin ter wereld. Veel attracties zijn bovendien overdekt. Bobbejaanland kent door het grote aantal attrac ties vrijwel geen wachttijden. Nieuw in 2002: in de nieuwe Flying Orca zweef je in een walvis over het water. De allerkleinsten kunnen genieten van een rit van wel 100 meter op één van de pony's in de nieuwe Pony Ride. El Rio is de meest spectaculaire wildwaterbaan van Europa. Pas op voor de draaikolk! De oprichter en muzikale country legende Bobbejaan Schoepen kan je ook nog eens persoonlijk tegenkomen in het park. Bobbejaanland ligt vlak over de grens bij Turnhout in België, slechts op 1 Zï uur rij den vanaf Rotterdam. Met de bon op deze pagina hebben kinderen t/m 11 jaar gratis toegang per betalende volwassene. Voorne-Putten/Bernisse/Stompaardse Plas tflN K Genieten op zondag 20 oktober van een heerlijke wandel tocht georganiseerd door Groenservice Zuid-Holland en Wegener Huis-aan-huiskranten. Er is een wandelroute voor 10 en 5 km. Nieuw dit jaar is de wandeling van 15 km. Voor de kinderen is er aan de route van 5 km een puzzeltocht ver bonden. Startpunt: Paviljoen Stompaerd, Stompaardsedijk 2, Simonshaven. Vanaf Groene Kruisweg (N218) weg vol- gen.Na Zuidland brug over Bernisse, waarna gelijk rechts. Einde weg parkeren. Openbaar vervoer: bus 106 vanaf metrostation Centrum Spijkenisse Start: tussen 11.00 uur en 15.00 uur op eigen gelegenheid. Om 14.00 uur begint een excursie o.l.v. een gids. Kosten: 1 euro p.p. en 0,50 euro voor kinderen t/m 12 jaar Informatie: wandelingen en aanvraag folder: 010-2981010 Nu te koop: 'Wandelroutes in Zuid-Holland', een verzameling van deze zondagse wandelingen in een handzaam boekje voor 5,50 euro. Verkooppunten: Wegener Huis-aan-huiskranten: Prins Hendrikkade 16 in Rotterdam, Fransenstraat 14 in Vlaardingen Elementenweg 44 in Spijkenisse, Poldermolen 1 in Papendreeht en Oostdijk 53 in Oud-Beijerland. De VVV's in Rotterdam, Maassluis, Vlaardingen, Schiedam, Naaldwijk, Dordrecht, Leiden, Gouda, Alphen aan de Rijn, Montfoort, Woerden, Schoonhoven, Haastrecht, Oudewater, Scheveningen, Den Haag, Oostvoorne, Brielle, Hellevoetsluis, Rockanje en Middelharnis. m: a iè« Waar? Bobbejaanland, Lichtaart in België. Vanaf Rotterdam richting Dord recht, Breda, Roosendaal, Turn hout en dan richting Kasterlee. Wanneer? Deze actie is geldig t/m 3 november 2002. Openingstijden? van lO.OOu. t/m 17.00 u. Prijs? Volwassene en kinderen tot 1.20 m. 22,00 euro p.p. Kinderen van 1 m -1,20 m: 13,00. Kinderen kleiner dan 1 meter zijn gratis. Meer info? Tel: 0032 14- 557811 of kijk op www.bobbejaanland.be Deze actiebon geeft recht op 1 dag gratis entree in Bobbejaanland voor kinderen t/m 11-jaar. Voorwaarde? 1 kind gratis entree per betalende vol wassene en maximaal 2 kinderen per bon. U dient deze bon te presenteren aan de kassa bij de ingang van Bobbejaanland. Dit aanbod is geldig tot en met 3 november 2002 en is niet geldig in combinatie met andere acties. De voordelen van een bezoek aan Bobbejaanland? - méér dan 50 attracties en shows - 5 sensationele achtbanen en monorail - 3 spetterende wildwaterbanen - een echt Cowboy dorp en Indianenmuseum - grootste indoor Kinderparadijs van Europa - ruime keuze aan restaurants - veel overdekte attracties en vrijwel geen wachttijden - gelegen in een schitterend natuurpark - en gelegen vlak over de grens (klein 1/2 uurtje van Breda) Nb Tijdelijk 50% korting, op een kidsmeal, bij aankoop van een willekeurig meal bij Burger King nu inclusief Barbie of Matchbox verrassing Aanbieding alleen geldig bij inlevering van deze. bon en bjj de onderstaande Burger King restaurants: Lijnbaan 100, Lijnbaan 52, WC Zuidplein, Bejjerlandselaan WC Alexandrium Actie is geldig t/m 31 oktober 2002 imce KerLing n<*ay pctrHrvcerstriling 1 |||aAAA<*[ Wat? Peutervoortstelling GIGI, het wonderezeltje Waar? Wereldmuseum Rotterdam- /Theater De Evenaar, Willemskade 25. Wanneer? donderdag 24 oktober Aanvang? 14.30 uur Prijs? 6 en 5,00 euro p.p. Korting? 1,00 euro p.p. en 1 glas limo nade. Info en reserveren? 010-2707190, di. t/m zo. van 10.00 u. tot 17.00 uur Tegen inlevering van deze voordeelbon bij de kassa van Theater De Evenaar ontvangt u 1 euro korting p.p. en 1 glas limonade voor de kinderen Deze voorstelling is geschikt voor peuters van 2 t/m 5 jaar Max. 4 personen per bon, niet geldig in com binatie met andere kortingen. www.dlsney.ol UJecjGner huls-aan-hulskranten ii UiegenÉr huts-aan-hulskranti ujegener huis-aan-huiskranten

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 10