Ooms Makelaars WASSENAA Tel. 010-273 01 02 Ruimte, natuur, rust, intimiteit, herkenbaarheid en kwaliteit. Dat is wonen op z'n Zweeds. En dat kan binnenkort in Schiedam. Het concept van Sveaparken is erop gericht om het wonen meer kwaliteit te bieden. Niet alleen door de architectuur van de woningen, met de typisch Zweedse kenmerken, maar ook door het vele houtgebruik in de gevels en het zorgvuldig afgestemde kleurgebruik. De inrichting van de openbare en semi-openbare ruimte leidt door een geba lanceerde materiaal- en kleurkeuze tot een harmonieuze samenhang met de private tuinen. De woningen worden in kleine blokken gebouwd, waardoor een diversiteit aan woonvormen in de wijk ontstaat. De woningen zijn energiezuinig door toepassing van hoogwaardige isolatiematerialen voor wand, vloer en dak. Verkoop en informatie (010) 473 79 33 vastgoed ontwikkeling bv Type Ume Type Vindel Type Tome Wonen op z'n Zweeds: het kan in Sveaparken Schiedam MAKELAARS/TAXATEURS OG AMSTELLAND ONTWIKKELING WONEN Deze eengezinswoningen kenmerken zich door een zeer ruime en efficiënte indeling. De woonkamer istuingericht en de open keuken ligt aan de straatzijde. Op de eerste verdieping zijn 3 slaapkamers en een ruime badkamer. De tweede verdieping is voor zien van een royale berging en een open ruimte Koopsommen vanaf €235.000,-v.o.n. De kopwoningen hebben een extra uitbouw op de begane grond, waardoor de woonkamer of keuken nog ruimer is. Koopsommen vanaf €260.000,- v.o.n. Deze woningen hebben een zogenaamde 'Zweedse' indeling, met een uitgebouwde entree, laat en aansluitend in de tuingerichte woonkamer. Middels een open trap bereikt u de eers een royale badkamer De tweede verdieping heeft een bergruimte met dakraam en de móge Koopsommen vanaf €255.000,- v.o.n. De zeer ruime woningen van het type Tome vallen op door hun niet-alledaagse indeling. De vertrekken zijn verdeeld over vier bouw lagen en bieden een verscheidenheid aan gebruiksmogelijkheden. De entree is gelegen op de begane grond en staat in verbinding met de kleine privé-parkeergarage Tevens bevinden zich op de begane grond een werkkamer of familiekamer. Deze staat middels een vide in verbinding met de woonkamer op de eerste verdieping. Op de tweede verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een ruime badkamer, via een open trap bereikt u de overloop op de derde verdieping, waar een ruime berging plaats biedt aan de tech nische installaties en de opstelplaats voor de wasmachine. Koopsommen vanaf 315.000,- v.o.n.

Het Nieuwe Stadsblad | 2002 | | pagina 20