Mensenwerk? HBO-V! OPEN DAG U7 ACTIVE SECRETARESSE SBOV Qtf ATGFINA PROCESS OPERATOR 1 februari 2003,10.00 -15.00 uur HOGESCHOOL ROTTERDAM Smith - Holland Hoofd Financiële Administratie m/v Fulltime Allround medewerker cilia ode? BOUW MAAT _l (Stichting Beheer Ouderen Huisvesting Vlaardingen) voor 32 tot 36 uur per week DONDERDAG 23 JANUARI 2003 NS2-16 Administratief medewerker m/v Sütee. 1970 24-30 uur Oris cursusaanbod januari 2003: college De Zorgcombinatie Nieuwe Maas omvat woorVzorg-centrum Drieën-Huysen en verpleeghuis het Zonnehuis Vlaardingen. Het woon/zorgcentrum heeft 139 verzorgingshuisplaatsen en 100 aanleunwoningen. Het verpleeghuis heeft voor somatische bewoners 134 en voor psychogeriatrische bewoners 91 plaatsen. Daarnaast zijn er somatische plaatsen voor revalidatie, (inclusief stroke-unit), dagbehandeling en psychogeriatrische plaatsen voor kortdurende opname en dagbehandeling en een dependance in Schiedam, met een totaal van 98 plaatsen. In het kader van de substitutie van verpleeghuiszorg wordt samengewerkt met drie zorgcentra en de thuiszorg. De Zorgcombinatie Nieuwe Maas is deelnemer in de Zonnehuisgroep. De locatie het Zonnehuis Vlaardingen participeert in het universitair verpleeghuisnetwerk van de Vrije Universiteit te Amsterdam. De Stichting Beheer Ouderenhuisvesting Vlaardingen, een zusterorganisatie van de Zorgcombinatie Nieuwe Maas, beheert vier complexen met ca. 600 serviceappartementen. Binnen de Zorgcombinatie Nieuwe Maas hebben wij een vacature voor een gemotiveerd F unctie-informatie - zelfstandig uitwerken en verzorgen van diverse correspondentie; - uitwerken van rapporten en notities; - voorbereiden en notuleren van diverse vergaderingen, alsmede het verzorgen van de verslaglegging; - selecteren en registreren van de inkomende post en bewaking van de beantwoording daarvan; - zelfstandig secretarieel ondersteunen van de bewonerscommissies; - regelen van afspraken en afhandeling van in- en uitgaande telefoongesprekken; - verantwoordelijk zijn voor de werkruimte; - bijhouden en bewaken van de agenda en beheer van het archief; - contacten met bewoners en de bewonerscommissies; - ontvangen van bezoekers en het verstrekken van informatie; - vervangen van de woonconsulent bij diens afwezigheid; - mede beheren van de service desk voor bewoners. Functie-eisen: - MEAO; HAVO/Schoevers, bij voorkeur ervaring met notuleren; - een grote accuratesse en gevoel voor vertrouwelijkheid van gegevens is gewenst; - u heeft een goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal; - u beschikt over een goede typevaardigheid; - u bent stressbestendig en weet prioriteiten te stellen; - u bent flexibel en pragmatisch ingesteld; - u bent representatief; - ervaring in een dergelijke functie is een pre. Informatie: Patricia Mansveld, personeelsadviseur, geeft u graag meer informatie. U kunt haar bellen op telefoonnummer 010-4759516, toestel 118. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Zorgcombinatie Nieuwe Maas t.a.v. Patricia Mansveld Dillenburgsingel 5, 3136 EA Vlaardingen Wilt u meer informatie over Het Zonnehuis, zie www.zorgcombinatienieuwemaas.nl Voor de afdeling productie van de MPP zijn wij op zoek naar een m/v (aankomend) Personeel rsussen Aircovent BV is een internationale technische groothandel voor air conditioning-, montage- en bevestigingsmaterialen en koeltechnische gereedschappen, gevestigd in een modern pand op industrieterrein R'dam-Noordwest en op zoek naar een nieuwe collega ter uitbreiding van ons team. (parttime 16-24 uur) Je functie: Parttime voor minimaal 2 of 3 dagen. Administratieve ondersteuning van commerciële en secretariële zaken en het aanspreekpunt voor onze klanten. Je profiel: Je bent representatief, enthousiast en beschikt over goede contactuele eigenschappen, durft initiatief te nemen en houdt het overzicht door je georganiseerde werkwijze. Je opleiding: MBO niveau aangevuld met relevante cursussen of praktijkervaring. Uiteraard bekend met Windows (Word/Excel) en je beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Wat bieden wij: Een uitdagende job in een jong enthousiast team met groeimogelijk heden. Vanzelfsprekend bieden wij een passend salaris met uitstekende hedendaagse arbeidsvoorwaarden. Spreekt deze uitdagende job je aan, stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van cv binnen 14 dagen naar Aircovent BV, t.a.v. de directie of e-mail naar ronheuker@aircovent.nl VENl Installation materials Aircovent® BV Melbournestraat 57-59 3047 BH Rotterdam www.aircovent.nl Als je altijd al met mensen hebt wien werken, dan is Verpleegkunde studeren iets voor jou. te werken in een ziekenhuis, de psychiatrie o! de thuiszorg. De eerste twee jaar worden de lessen op school afgewisseld met korte stages, de laatste 1 Vz jaar werk je (betaald!) steeds weken achtereen gevolgd door 3 weken studie Erasmus MC Albert Schweitzerziekenhuis Dordrecht, Medisch Centrum Rijnmond-Zuid locatie Clara Rotterdam, Havenziekenhuis Rotterdam, Sint Franciscus Gasthuis Rotterdam, Rainier de Graatgroep Delft/hfoorburg, Rivas Zorggroep Gorinchem, Vfietland Ziekenhuis Vlaardingen I Schiedam. Ook mei instellingen voor degeestelijlmgezgndheidszorg: Bavo RNÖ groep Rotterdam, Academisch Ziekenhuis Rotterdam, Delta Psychiatrisch Ziekenhuis IWtugaal en de thuiszeru; Thuiszorg Rotterdam. Meer weten? Kom dan naar de open dag op 1 februari (10.00-tS.00 uur). locatie: Museumpark 40, Rotterdam (metrohalte Dijkzigt/Etasraus MC). Voor meer informatie over deze en andere opleidingen van de Hogeschool Rotterdam Surf je naar: www.hogeschool-rotterdam.nl ol hel Studievoorlichting. www.hogeschool-rotterdam.nl Studievoorlichting 010 24144 00 Smith-Holland is reeds sinds 1970 de specialist in Service en Onderhoud aan Koeltechnische Installaties voor Maritieme, Industriële en Containertoepassingen. Ons bedrijf met 120 medewerkers voorziet in hoofdzaak in mobiele service welke ondersteund wordt vanuit onze hoofdvestiging te Spijkenisse. Onze afdeling Financiële Administratie verzorgt met 8 medewerkers de administratie van Smith- Holland en een aantal gelieerde organisaties. Om deze afdeling verder te ontwikkelen en naar een hoger niveau te brengen, zijn wij naarstig op zoek naar een enthousiaste en gedreven: Functie omschrijving: Geeft leiding aan de afdeling Financiële Administratie. Bepaalt, in overleg met de Directie, het beleid van de afdeling. Functie-eisen: Relevante opleiding op HBO-niveau eventueel aangevuld met verdere vakcursussen. Goede managementvaardigheden en communicatieve eigenschappen; 'teambuilder'. Gedegen kennis van en ruime ervaring in het vakgebied en projectmanagement. Engels in woord en geschrift. Ons aanbod: Smith-Holland biedt u een functie met veel variatie en ruimte voor eigen initiatief. Daarnaast biedt Smith-Holland een aantrekkelijk salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer W. van Baarle, Hoofd Personeelszaken, tel. 0181-678404, e-mail pz@smithholland.nl, of log in op onze homepage www.smithholland.nl. Reageren: Indien u interesse heeft in bovenstaande functie, nodigen wij u uit een brief met C.V. te sturen of mailen met daarin uw motivatie en gegevens over opleiding en ervaring. Ons adres: Koeltechnisch Bureau Smith-Holland B.V. T.a.v. Afdeling Personeelszaken Postbus 600, 3200 AN Spijkenisse Travel Active is een Nederlandse organisatie met internationale werk-, studie-, Au Pair-, en talenprogramma's. Voor onze Au Pair-afdeling in Hoogvliet zijn wij op zoek naar een enthou siaste Functie-eisen Je beschikt over MBO werk- en denkniveau en hebt affiniteit met uitwisselingsprogramma's. Kennis van de Engelse taal is een vereiste. Profiel De medewerker die we zoeken stelt onze klan ten centraal. Je bent klantvriendelijk, accuraat, hebt kennis van Word en bent bekend met het werken in een CRM-programma. Au Pair-erva ring is een pre. Herintreders zijn welkom. Wij bieden Een leuke functie in een klein enthousiast team. Je werkt op woensdag de hele dag, de overige dagen zijn nader overeen te komen. Voor telefonische informatie kun je contact opnemen met mevr. E. Terpstra (tel. 010- 5011252, van 09.00 tot 13.00 uur). Je brief met c.v. kun je sturen naar mevr. E. Claessen, postbus 107, 5800 AC Venray of mailen naar personeelszaken travelactive.nl U wilt méér? Dan is er maar één oplossing: léér meer. Door uw kennis te vergroten verbreedt u uw horizon en verlegt u uw grenzen. En dan gaat de rest (bijna) vanzelf! Albeda Contract Economie heeft in de avonduren een uitgebreid aanbod op het gebied van cursussen die uw marktwaarde in het bedrijfsleven aanzienlijk vergroten. Lokatie Vlaardingen Administratie Economie Prakrijkdiploma Boekhouden (PDB) Basiskennis Boekhouden (BK8) Moderne Bedrijfsadministratie (MBA) informatica ECDL-modules (Europees Computer Rijbewijs): Basiskennis Computergebruik Windows '98 Word '97 Excel '97 Access '97 Powerpolnt '97 Internet Explorer Praktijkdiploma informatica (PD1-1) Al deze opleidingen zijn te volgen op één van de goed bereikbare locaties van het Albeda Coilege in Vlaardingen. Voor meer informatie of ons compleet cursusaanbod voor elders in Rotterdam bel (010) 425 02 33 of stuur een e-mail naar: ace@albeda.nl Albeda Contract Economie is een onderdeel van Bouwmaat is een snel groeiende landelijke keten van groothandels in bouwproducten. Wij leveren aan vaklieden, en werken dus ook met vaklieden. Voor Bouwmaat Schiedam zoeken wij: KASSAMEDEWERKERS (M/V) fulltime of zaterdagkracht Als kassamedewerker ben je verantwoordelijk voor een correcte bediening van de kassa, zodat de klant snel en goed geholpen wordt. Waaraan moetje voldoen? MAVO/MBO werk- en denkniveau Goede communicatieve vaardigheden Bij voorkeur kassa-ervaring Wat biedt Bouwmaat? Afwisselend werk met een hoge mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidings- en doorgroeimogelijkheden Geïnteresseerd? Reageer binnen 14 dagen naar: Bouwmaat Schiedam Philippusweg 3-5 3125 AS Schiedam e-mail: nboender@bouwmaten.nl Of bel voor meer info: Marco Galet: 010-437 53 11 Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Het Bouwmagazijn waar de vakman moet zijn. AT0FINA Rotterdam BV is een productiebedrijf van het wereldwijd opererende Atofma-concern, de chemiegroep van het Franse TotalFinaElf. Het bedrijf is samen met Cerexagri BV gevestigd op de Vondelingenplaat in Rotterdam. In totaal werken er circa 200 medewerk(st)ers. Door voortdurende innovatie en verbetering van de processen kenmerkt de organisatie zich als een modern productiebedrijf met oog voor mensen, milieu en resultaat. De Multi Purpose Plant (MPP) van ATOFINA Rotterdam BV produceert sulfides en fijnchemicaliën. Met behulp van zes verschillende units worden circa 20 producten batch- gewijs gemaakt. De producten vinden hun toepassingen in de gewasbescherming, de rubber industrie, de kunstofindustrie of worden gebruikt als halffabrikaten in andere productiepro cessen. DE FUNCTIE In vijfploegendienst draagt u zorg voor een storingsvrije productie van de MPP productie-installaties, de utility unit, het tankenpark en het Filling Station. U doet dit door professionele beheersing van de apparatuur in en buiten de controlekamer. Ook stuurt u processen bij aan de hand van analyseresul taten uit het laboratorium. U assisteert bij het uitvoeren van eerstelijns onderhoud en grote repara ties. U stopt of start units volgens de voorschriften en u houdt een geautomatiseerde administratie van procesgegevens bij. GEVRAAGD - een afgeronde opleiding MTS procestechniek of eenVapro B-diploma (of studerende hiervoor) - u heeft oog voor kwaliteit en voor veiligheids- en milieu-aspecten - u bent bereid om vakgerichte opleidingen te volgen - u beschikt over goede sociale vaardigheden en een flexibele instelling. GEBODEN - een afwisselende werkkring in een bedrijf dat streeft naar optimale productie en verbetering - diverse interne opleidingen - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens onze eigen CAO, waaronder een prima studiekostenregeling. Indien u aan de toekomst van een dynamisch bedrijf wilt meewerken en voldoet aan de gestelde eisen, schrijf dan voor IS februari a.s. een brief met curriculum vitae aan: ATOFINA Rotterdam BV t.a.v. de heer André Langendoen Tankhoofd 10,3196 KE Vondelingenplaat/Rt (havennummer 3255) È-mailen kan uiteraard ook: andre.langendoen@atofina.com Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling P&O, tel. 010-4725210. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 16