PERSONEEL NODIG? Frankeland 24 uur per dag paraat voor zorg thuis Medewerker Clusterbureau irado GETRU Garage B.V. Beleidsmedewerker kwaliteit Afdelingshoofd (m/v) Sint Liduinastichting Schiedam Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Telefoniste (m/v) leeftijd plm. 17 jaar. 1e Bedrijfsautomonteur (m/v) Aankomend Bedrijfsautomonteur (m/v) CFK gediplomeerde monteurs (m/v) adverteer in deze krant Omdat zorg nooit aan tijd gel Bent u op zoek naar flexibele thuiszorg? Ittüll Eigenraam Peugeot MEDEWERKER BEHEER ZAALSPORTACCOMMODATIES DONDERDAG 30 JANUARI 2003 NS2-6 Vacature ONS Groep m/v In onze nieuwe vesting in Bleiswijk Uitgerust met de modernste apparatuur Erkend APK-, Tachograaf- en Stek keuringstation Eigen banden montage- en uitlijnstation Ter ondersteuning van ons garagebedrijf zoeken wij: en/of en/of Wegener huls-aan-hulskranten Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, verpleging en weizijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Daarnaast biedt Frankeland vele zorg- en welzijnsactiviteiten aan klanten die verspreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt tevens de direc tie gevoerd over de zorgcentra het Sint Jacobs Gasthuis, de Harg-Spaland en Vaartland en er is een nauw samenwer kingsverband met Thuriede. Deze zorg centra vormen samen de Frankeland- groep. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse landelijke onder scheidingen gekregen waaronder het WoonZorg Kwaliteitslabel. Wij hechten grote waarde aan het wel bevinden van onze klanten en medewer kers. Hiertoe beschikken wij over een Sport- en Recreatieclub (met o.a een zwembad, fitheidsruimte, midgetgolf- en jeu de boulesbanen), een internetcafé, een brasserie en een vakantievilla aan zee. De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze me dewerkers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankeland.nl Frankeland biedt zorg aan somatische, psychogeriatrische en basiszorgbewoners. In verband met uitbreiding van onze verpleeghuiscapaciteit zijn wij op zoek naar een Uw werkterrein: Uw profiel: Uw werkterrein: Uw profiel: Wij bieden: Informatie Autoservice Eigenraam is hét Peugeot gezicht voor Vlaardingen en omgeving. Al jaren spelen wij in op de behoeftes van de zelfbewuste en veeleisende automobilist. Autoservice Eigenraam is inmiddels meer dan 40 jaar Peugeotdealer in Vlaardingen. De vestigingen Schiedam en Naaldwijk zijn enkele jaren geleden aan het bedrijf toegevoegd. Hiermee is een groot rayon ontstaan van Hoek van Holland, Het Westland, Maassluis, Maasland, Vlaardingen t/m Schiedam. Op onze receptie in Schiedam zoeken wij een enthousiaste Goed en duidelijk Nederlands sprekend. Maak een afspraak of stuur een schriftelijke sollicitatie met CV t.a.v. W.A. Knijnenburg, telefoon: 010-462 20 22 Fokkerstraat 576 (langs A20), 3125 BE Schiedam Gemei iedam De ONS Groep is een multifunctionele organisatie die zich onder andere bezig houdt met activiteiten op het gebied van energie, milieu, infrastructuur en media, Eén van de onderdelen van de groep is IRADO. Dit bedrijf is o.a. actief op het gebied van afvalinzameling, beheer van afvalbrengstations, bestrijding van ongedierte, machinale en handmatige veegdiensten en groenvoorziening. Voor ons nieuw te formeren clusterbureau zijn wij op zoek naar twee enthousiaste en ervaren kandidaten voor de functie van: De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Het factureren van diverse omzetstromen Projectadministratie Bijdrage leveren aan de maandelijkse omzetrapportages Afvalstroomregistratie Telefonische ondersteuning naar interne en externe klanten Wij zoeken kandidaten met MBO werk- en denkniveau en minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Verder dient u commercieel en administratief ingesteld te zijn en kunt u goed zelfstandig werken. Ervaring met Exact is een pré. Uw reactie kunt u zenden aan m.treffers@onsgroep.nl. Indien u niet over e-mail beschikt kunt u ook schriftelijk reageren: ONS, t.a.v. Miranda Treffers, afdeling P&O, Postbus 121, 3100 AC Schiedam. Graag ontvangen wij uw reactie uiterlijk 10 februari 2003. Energie, milieu, infrastructuur en media Van Heekstraat 15 Schiedam (010) 262 1000 www.onsgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld hs\ Wij bieden kandidaten veelzijdige en gevarieerde werkzaamheden en de mogelijkheid tot het volgen van gerichte cursussen en opleidingen Kandidaten in het bezit van APK-keurmeester certificaat en/of andere gerelateerde certificaten en/of diploma's hebben een pre Getru Garage B.V. biedt U een goed salaris op basis van Cao kleinmetaal, een goede pensioenregeling, spaarloonregelingen en een goede arbeidsongeschiktheidsregeling aan. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke telefonische sollicitatie te richten aan: Getru Garage B.V. - Klappolder 225 - 2665 MR Bleiswijk -T.a.v. Afd. P.Z. U kunt bellen met Dhr. A.A.G.de Garde - 010-4401590 het implementeren en monitoren van kwaliteitsprojecten; het ontwikkelen van ideeën en initiatieven op het gebied van de kwaliteit van zorgverlening; participeren in veranderings- en innovatietrajecten; adviseren en ondersteunen van directie en management inzake het kwaliteitsbeleid; schrijven van (kwaliteits)jaarverslagen en beleidsnotities; organiseren van structurele kwaliteitsmetingen en de resultaten vertalen in actiepunten; deelnemen aan diverse overlegsituaties. een HBO werk- en denkniveau en enkele jaren ervaring in vergelijkbare functie; zelfstandig kunnen werken, flexibel zijn, gemakkelijk contacten leggen en onderhouden; u ziet het als een uitdaging uw kennis in te zetten voor vernieuwing; u hebt belangstelling in beleidsinhoudelijke kwaliteitsthema's, kunt uw standpunten goed verwoorden en vlot op papier zetten; een verpleegkundige achtergrond heeft de voorkeur. de zorgverlening aan en het welzijn van de bewoner in een prettige woonomgeving is de basis voor het te voeren afdelingsbeleid; organiseren en bewaken van de zorg aan 38 somatische verpleeghuis- en AVZ-bewoners; op enthousiaste wijze leiding geven aan 2 subhoofden en ca. 25 medewerkers; in nauwe samenwerking met de bewoner en/of familie in multi disciplinair verband gestalte geven aan het individuele verpleeg- en behandelplan. u bent een gedreven organisator die het leuk vindt leiding te geven aan een team waarbinnen verschillende disciplines een specifieke benadering vragen; u hebt een verpleegkundige achtergrond en ervaring met leidinggeven; beschikt over goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardig heden en een grote dosis overtuigingskracht, waarbij het welbevinden van onze klanten voorop staat; u geeft mede vorm aan veranderingen en hebt een duidelijke visie op zorg; onverwachte situaties biedt u het hoofd met creativiteit en humor. een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring conform FWG 3.0 van de CAO V&V op basis van kennis en ervaring; vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub, kinderopvangregeling en goede opleidingsfaciliteiten. Voor nadere informatie over deze functies kunt u terecht bij mevrouw Joke Durenkamp, hoofd P0&0. Voor de functie afdelingshoofd kunt u ook terecht bij de heer Jos Amting, coördinerend hoofd algemene zorgzaken, telefoon 010 - 426 49 25. Belangstelling? U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen veertien dagen sturen naar Frankeland ter attentie van afdeling personeelszaken, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS te Schiedam. U mag het zeggen. Altijd. Want Gouwe Zorg is dé organisatie voor flexibele kraam- en thuiszorg in de regio Zuidwest-Nederland. En we bestaan nu al 10 jaar. Heeft u een Persoons Gebonden Budget? Of wilt u particulier uw zorg regelen? Gewoon even bellen naar Gouwe Zorg. Een jonge, dynamische organi satie van mensen die uw taal spreken en altijd snel voor u in actie komen. Want bij Gouwe Zorg staan gediplomeerde verpleegkundigen en verzorgenden 7 dagen per week en 24 uur per dag voor u klaar. Allemaal zeer gemotiveerde vakmensen die u de beste zorg bieden die u zich kunt wensen. Mensen die rekening houden met uw situatie en flexibel inspelen op uw persoonlijke behoeften. Bovendien werken de verpleegkundigen en verzorgenden met veel inzet en plezier. En dat merkt u als u straks één van onze mensen in huis heeft Vanuit een aantal regionale vestigingen leveren we zorg, vaak In samen werking met andere thuiszorgorganisaties. Onze medewerkers in de thuiszorg verplegen en verzorgen u in uw eigen omgeving, uitgaande van wat u zelf kunt en wilt. Wij zoeken voor u de geschikte zorgverlener. Bet ons, dan kijken wij samen naar de mogelijkheden. Gouwe Zorg; gewoon doen! Gouwe Zorg kan u helpen aan: huishoudelijke verzorging; persoonlijke verzorging; 1 kraamzorg. interesse? Dan kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met onze vestiging, telefoon (010) 246 32 53 of kijk op www.gouwezorg.nl. Gouwe Zorg Schiedam 3100 AX Schiedam De afdeling Sport en Recreatie houdt zich bezig met de voorbereiding en uitvoering van het sport- en recreatiebeleid, de planning en realisering van sportvoorzieningen, het beheer en de exploitatie van de gemeentelijke sportaccommodaties alsmede de uitvoering van sportstimuleringsactiviteiten en sportevenementen. Voor de Sport- en Evenementenhal Margriet en Sporthal Groenoord zijn wij op zoek naar een voor 20 uur per week voor een periode van 1 jaar tot maximaal 3 jaar wegens vervanging gedetacheerde medewerker Werkzaamheden - Het onderhouden van toezicht op de accommodaties; - Het verrichten van technisch onderhoud en reparaties; - Het gebruiksklaarmaken van de accommodaties voor diverse doeleinden; - Het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden; - Overige werkzaamheden ten behoeve van de accommodaties. Profiel - Opleiding op minimaal LBO-niveau; - Bij voorkeur in het bezit van een geldig EHBO-diploma; - Kennis van veiligheids- en gedragsvoorschriften; - Kennis van zaken betreffende onderhoud en techniek; - Vaardigheid in het verhelpen van kleine technische problemen; - Vaardigheid in het omgaan met gebruikers van de accommodaties; - Flexibel inzetbaar. Ons aanbod Het slaris bedraagt maximaal 1.998,- bruto per maand (schaal 4) bij een 36-urige werkweek en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de gemeentelijke regeling. Er wordt gewerkt met een wisselrooster. Overige De afdeling Sport en Recreatie is bezig met een onderzoek naar een verzelfstandigingstraject.Vooralsnog wordt er vanuit gegaan dat de rechtspositie in dat geval nagenoeg hetzelfde zal blijven. Informatie/sollicitatie Op termijn kan een regulier dienstverband voor onbepaalde tijd en een volledige betrekking tot de mogelijkheden behoren. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer J.M. van Vugt, directeur afdeling Sport en Recreatie, telefoonnummer 010-246 55 10 of de heer R.B. van Leeuwen, coördinator Beheer Zaalsportaccommodaties, telefoonnummer 010-246 55 09. Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 7 februari 2003 a.s. richten aan de Gemeente Schiedam, ter attentie van A. van den Berg, P&O adviseur, Postbus 1501, 3100 EA te Schiedam of per e-mail A.vd.B@schiedam.nl Acquisitie naar aanleiding van deze oproep wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 6