PZuTdHolland Rotterdam a.s. zondag open! 40 KMfNS/BMMRS/IMS Daar is de Klaat fas Koning! www.wooning.org "Ik was te ziek" MARNIX GYMNASIUM ROTTERDAM Bij Wooning koopt u niet alleen een uitstekende kwaliteitskeuken, -badkamer of bijbehorende tegels, maar u koopt er ook een tevreden gevoel. Wij weten dat er niets zo vervelend is dan dat uw aankoop niet naar wens is. Met een 'Wooning'kunt u er van op aan dat service en kwaliteit top zijn. Samen met 5 jaar garantie, levenslange service en het feit dat Wooning erkend CBW-lid is, bieden wij een totaalpakket waar niets aan ontbreekt. Maar natuurlijk bent u niet alléén op zoek naar deze voorwaarden. U zoekt een keuken, een badkamer of tegels die bij u passen. Een pronkstuk in uw huis. De allermooiste keukens, badkamers en tegels vindt u dan ookbijWooning. Erkend CBW-lid Gratis parkeren NIERSTICHTING DONDERDAG 6 FEBRUARI 2003 NS2-8 DON MARNIX GYMNASIUM ESSENBURGSINGEL 58, 3022 EA ROTTERDAM Kennisgeving beschikkingen artikel 8.23 Wet milieubeheer Onderwerp Inzage Beroep Inlichtingen Al meer dan 1 jaar een begrip! Bergschenhoek: Leeuwonhookwog 2 (Industrieterrein 'Weg en land') Telefoon 010 524 23 00. Breda: Grenssteen 7 9 (Steenakker, naast NAC stadion) Telefoon 076 542 5442. Den Haag: Van der Kunstraat 27 en 77 (Den Haag MegaStores) Telefoon 070 402 32 84. Rotterdam: Olympiaweg 44a (Naast de Kuip) Telefoon 010 4791944. Vlaardingen (alleen keukens): Gerard Burgerlaan 4 (Woonboulevard Hoogstad) Telefoon 010 460 06 70. Hermien van de Weide, van het legendarische zangduo Gert en Hermien, is sinds een aantal maanden dialysepatiënt. "Dat mijn nieren niet meer goed werkten, kwam bij toeval aan het licht. Ik liet mijn bloed prikken, een jaar of tien geleden. Vervolgens belde een arts; er was 'iets' niet goed. Niet zo ernstig, maar wel moest ik mij jaar lijks laten controleren. Zo'n vier jaar geleden kreeg ik echter een abnormaal hoge bloeddruk. Dood moe was ik, zag sterretjes. Ik ging flink fruit eten, maar toen schoot het kaliumgehalte van mijn bloed omhoog. Dat was het moment dat mijn huisarts me doorstuurde naar de internist-nefroloog. Mijn nieren bleken twee rare floddertjes. Ik moest op dieet en kreeg medicij nen. Fruit en groente precies af passen, dat is voor mij heel erg want ik ben er juist gek op. Het duurde ook lang voordat ik aan zoutloos eten gewend was. Maar het moeilijkste is om maar een halve liter per dag te mogen drin- ken. Ik drink nu kleine kopjes, dan lijkt het meer." 'Laat me nu maar even.' "Eind vorig jaar ging het steeds slechter met me. Plotseling kon ik de trap niet meer op. Ik had dialyse zover mogelijk, liefst tien tot twintig jaar, voor me uitgeschoven. Ik zag mezelf niet zitten in zo'n zaal met allemaal zieke mensen. Dat leek me verschrikkelijk. Maar ik kon dia lyse niet meer ontlopen. Ik was te ziek." Na een aantal maanden dia lyse voelt Hermien zich fysiek stukken beter. "Maar als nierpa tiënt binnen een gezonde omge ving neem je altijd een eenzame positie in. Je ziet er gewoon uit, ter wijl er door die vermoeidheid zo veel is dat je niet kunt. Dat moet je voortdurend blijven aangeven. Ik ben nu eindelijk zover dat ik kan zeggen: laat me maar even..." Heeft u vragen? Wilt u meer infor matie? Bel de gratis infor matielijn nierziekten 0800 - 388 00 00. Steun de Nierstichting. Nierstichting Nederland www.nierstichting.nl giro 88.000 U/T Graag maken wij u attent op de AANMELDING VAN NIEUWE LEERLINGEN Voor het schooljaar 2003 2004 Het Marnix Gymnasium, dat in 2003 honderd jaar bestaat, is het zelfstandig Christelijk Gymnasium voor Rotterdam en wijde omgeving. Kiezen voor het Marnix Gymnasium is kiezen voor goed onderwijs op een prettige school, want: het Marnix Gymnasium is met 570 leerlingen een kleine overzichtelijke school, waar iedereen elkaar goed kent. op het Marnix Gymnasium werken alle leerlingen op één niveau, samen met hun docenten, naar éénzelfde doel: het gymnasiumdiploma, het Marnix Gymnasium is gehuisvest in een onlangs gerenoveerd en uitge breid gebouw. het Marnix Gymnasium biedt de leerlingen veel mogelijkheden op het gebied van toneel, dans, sport en muziek. Wij stellen het op prijs als u uw kind in een persoonlijk gesprek aanmeldt. Wilt u meer weten? Zaterdag 8 februari 2003 houden we Open Huis van 10.00 tot 14.00 uur. Er is ook een uitgebreid informatiepakket over het Marnix Gymnasium beschikbaar. Dit is schriftelijk of telefonisch aan te vragen bij het www.marnixavmnasium.nl - Tel. 010 - 244 50 44 - Rector: Drs J. G. Radstake Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben besloten de vergunningen ingevolge de van de hieronder vermelde bedrijven krachtens artikel 8.23 van de Wet milieubeheer (Wm) ambtshalve te wijzigen. De ambtshalve wijzigingen voorzien in het aanpassen van de vergunningen in verband met het in werking treden van de Regeling Europese Afvalstoffenlijst (Eural). Het betreft de Wm-vergunningen verleend aan: 1. A&G Milieutechniek B.V. voor de inrichting aan de d'Arcyweg 3 te Rotterdam-Europoort; 2. Bedrijfsafvalstort Maasvlakte B.V. voor de inrichting aan de Loswalweg 50 te Rotterdam-Maasvlakte; 3. IGAT B.V. voor de inrichting aan de Eemhavenweg 34 te Rotterdam; 4. Klok Containers B.V. voor de inrichting aan de Molenvliet 4 te Rotterdam. 5. Recycling Kombinatie V.O.F. voor de inrichting aan de Woensdrechtstraat 165 te Rotterdam; 6. Transport Sanering Milieu B.V. voor de inrichting aan de Nieuwe Waterweg straat 23 te Schiedam; 7. Watco Ecotechniek B.V. voor de inrichting aan de Torontostraat 2 te Rotterdam-Botlek; 8. Watco Nederland B.V. voor de inrichting aan de Waalhavenweg 50 te Rotterdam; West Holland Milieu B.V. voor de inrichting aan de Theemsweg 48 te Rotterdam-Botlek; 9. U kunt de beschikkingen en de overige van belang zijnde stukken van 7 februari 2003 TOT EN MET 20 MAART 2003 inzien. De beschikkingen met betrekking tot inrichtingen in Rotterdam liggen ter inzage bij Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Milieubeleid Rotterdam, Galvanistraat 15, Europointcomplex, Toren m, kamer 01.58 te Rotterdam (na telefonische afspraak: 010 - 489 45 97) en bij de afdeling Overheidsinformatie van de Bibliotheek Rotterdam aan de Hoogstraat 110 te Rotterdam, tijdens de openingsuren (maandag tot en met vrijdag tot 20.00 uur). De stukken met betrekking tot de procedures van IGAT B.V. en Watco Nederland B.V. liggen tevens ter inzage bij de deelgemeente Charlois, Boerhaavestraat 11 te Rotterdam. De stukken met betrekking tot de procedure van Klok Containers B.V. liggen tevens ter inzage bij de deelgemeente IJsselmonde, Herenwaard 25 te Rotterdam. De stukken met betrekking tot Transport Sanering Milieu B.V. liggen ter inzage in de Stadswinkel van de gemeente Schiedam, balie bouwen, wonen en milieu (in het stadskantoor), Stadserf 1 te Schiedam. Alle beschikkingen zijn tevens in te zien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. Indien daarom telefonisch wordt verzocht, kunnen de stukken in de boven genoemde periode ook buiten kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 02. Binnen zes weken na de begindatum van terinzagelegging van de beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: - degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; - de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de beschikking; - degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen in de beschikking ten opzichte van de ontwerpbeschikking; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn een verzoek om voorlopige voorziening is gedaan. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen over de beschikkingen kunt u zich wenden tot de heer F.CA. Smekens van de DCMR, telefoonnummer: oio - 246 85 23. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 03. Keukens, badkamers en tegels van Wooning nu indusief tevreden klanten. Nierpatiënte Hermien kon dialyse niet meer ontlopen Q

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 8