Wegens succes verlengd tot 2013! 1,1 Actieve Ondernemers Crematorium en Begraafplaats Beukenhof Zaterdag 15 maart Open Huis van 11.00 tot 16.00 uur, voor iedereen die meer wil weten! Beukenhof A ERA Epilepsie: KLOOTWIJK Oproepmedewerkster Hoe wordt uw hypotheek een compleet financieel plan? Nu vanaf 4,6%* hypotheekrente 10 jaar vast. De bank van vandaag. UW WONING VERKOPEN? WOENSDAG 12 MAART 2003 if FORTIS BANK ifc, ■M/t OPEN HUIZEN ROUTE Prins Mauritsstraat 32 te Schiedam VRAAGPRIJS: 189.000.- k.k. soms ben je er even niet bij Bakker Klootwijk is I« haar ruim S0 jarig bestaan uitgegroeid tot een ambachtelijk bakkersbedrijf met een groot aantal vcikooppunten in Rotterdam en Capelle aan den Tfssel. Voor bestaande en nieuwe locaties zijn wij opzoek naar: Die met professionele ondersteuning van onze organisatie op franchise basis een brood en banket winkel willen exploiteren. Wij bieden: Toplocaties, Een zeer goede regionale naamsbekendheid, Ondersteuning door een ervaren- en professionele organisatie, Een breed assortiment met kwalitatief hoogstaande producten, Een verzorgt pakket reclame en promotie activiteiten, Enthousiaste franchisecollega's. Wij vragen om reactie van mensen met ondernemerskwaliteiten die: Affiniteit hebben met brood en banket, Commercieel zijn ingesteld, Aantoonbare verkoopervaring in een levensmiddelenomgeving met voorkeur in versproducten, Leidinggevende capaciteiten, Bereid zijn tijd en geld te investeren ten behoeve van je eigen bakkerswinkel. Bent u geïnteresseerd? Stuurt u dan een korte schriftelijke reactie met CV en motivatie waarom u franchiser bij ons wilt worden naar: Bakkerij Aad Klootwijk Vlierbaan 2, 2908 LR Capelle aid IJssel. t.a.v. de heer Rob Beenhakker, Bij hem kunt u ook terecht voor telefonische informatie (tel 010 458 86 88) Ervaring in modeverkoop! dan is er in onze damesmodezaak plaats voor een Sollicitatie na telefonische afspraak Telefoon 010-4743415 (na 16.00 uur) Ooms Financieel Adviseurs 0900 - 4400 400 (€0,05 p.rn.) www.oomsfinancieef.com Burgemeester van Haarenlaan 14S0 Schiedam ingang via Laan van Spieringshoek Beukenhof en de Boekenweek Vanaf 4,6%* op de Spaarhypotheek, ProfijtPlan hypotheek en MeerKeuze hypotheek. Fortis Bank, Broersvest 110, 3112 DG Schiedam, Tel (010) 273 64 11. •Effectieve rente 4,8%. Rentewijzigingen voorbehouden. Geldig t/m 14 maart 2003 HOCEMA OMROEREND COED BV onze jarenlange ervarig staat garant voor een professionele aanpak en optimaal resultaat. Wij bieden u onder andere: Gratis taxatie verkoopwaarde Bemiddeling op basis van geen resultaat - geen kosten Presentatie van uw woning in onze eigen woninggids, advertenties in de grote dagbladen en onze etalage. Persoonlijke begeleiding. Vraag onze gratis woninggids... .met maandelijks meer dan 100 koopwoningen!!! Stadhoudersweg 76-78, Rotterdam Bel voor gratis en vrijblijvende informatie: (010)466 55 55 www.hogema.nl ANKE BODEWES MAKELAARDIJ O.O, V 15 maart 2003 MAKELAAR www.era.nl Goed onderhouden eengezinswoning, rustig gele gen in zeer geliefd deel van de wijk West. Deze sfeervolle woning is gelegen op 128 m2 eigen grond, waarvan de fraai aangelegde tuin op het westen ca. 60 m2 beslaat. In de tuin bevindt zich tevens een royale houten berging. Ind.: begane grond: ruim tochtportaal met oorspronkelijke orna menten en meterkast, gang met trapopgang en kleine trapkast, betegelde douche-/toiletruimte met toilet, fonteintje, verwarming en douche, woonkamer ca. 3.40x10.00m. met fraaie parket vloer (Kambala) en glas-in-loodramen, deur naar aparte keuken ca. 3.50x1.90m. plavuizenvloer, modern plafond met inbouwverlichting en net keu kenblok v.v. gaskookplaat, oven, afzuigkap en koelkast, en toegang tot de tuin. 1e etage: royale overloop met vaste kast, zijslaapkamer ca. 2.75x1.90m., voorslaapkamer ca. 3.40x6.20m. met kastenwand, betegelde natte ruimte (ca. 3.12x1.90m) met wastafelmeubel en CV-ketel (bj. 1994); deze ruimte is uitermate geschikt om te verbouwen tot complete badkamer. Achterslaap kamer ca. 3.60x3.40m. met laminaatvloer en vaste kasten. De wasmachine-aansluiting bevindt zich thans in de schuur, maar is uiteraard ook in de woning te realiseren. Verder kenmerkt deze woning zich door de hoge plafonds, welke ken merkend zijn voor woningen gebouwd in deze periode, rond 1910. Bij soortgelijke woningen in deze straat is inmiddels een 2e etage opgebouwd, een dergelijke uitbreiding is naar verwachting ook hier toegestaan. Opl.: in overleg Nieuwe Haven 155 3117 AA Schiedam *T 010*246 44 44 Scheepvaartweg 63 3123 ER Schiedam »T 010*449 04 12 info^ankebodewec.rtiwww.ankebodewes.nl Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Word donateur .giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-8212411 (eo.io per minuut) www.epilepsie.nl Postbus 270 3990 GB Houten Lady "N" De Loper 23 Vlaardingen Zie uw hypotheek als de kern van een compleet financieel plan. Daaromheen bouwt u een ring van zekerheid voor uw gezin, de studie van uw kinderen, uw pensioen. Bespreek uw situatie, uw wensen en ideeën met Ooms Financieel Adviseurs. Wij leggen samen met u het financiële fundament voor een prettig leven. Met een financieel plan gaat het beter! Welkom op Beukenhof Op zaterdag 15 maart houdt Crematorium en Begraaf plaats Beukenhof tussen 11.00 en 16.00 uur Open Huis. Onze medewerkers heten u van harte welkom en vertellen tijdens deze dag graag over hun werk en de betekenis daarvan. En natuurlijk staan zij open voor al uw vragen. Programma Wij hebben een programma samengesteld dat u gelegen heid biedt kennis te maken met die dingen waar u op een gegeven moment mee te maken kunt krijgen. En voor wie Beukenhof eens van een andere kant wil leren kennen, organiseren wij tijdens deze dag verschillende activiteiten op het gebied van historie en natuur. Beukenhof is onderdeel van de ONS Groep Vragen en antwoorden Aan onze medewerkers kunt u alles vragen over de mogelijkheden die Beukenhof biedt. Bij een kopje koffie of thee nemen zij rustig de tijd om u voor te lichten over allerlei persoonlijke wensen. Ook kunt u op uw gemak eens rondkijken op Beukenhof. Niet alleen op onze begraafplaats, maar ook in ons crematorium. Activiteiten Ons Open Huis organiseren wij in samenwerking met onder andere deskundigen op het gebied van erfrecht, rouwverwerking, begraven en cremeren, met verenigingen op het gebied van natuur, historie en literatuur en met de bibliotheek. Zij zorgen voor een gevarieerd programma: van een natuurhistorische wandeling over de begraafplaats tot het laten zien hoe een urn wordt gemaakt. En natuurlijk neemt ook muziek een belangrijke plaats in tijdens deze dag. Het programmaoverzicht van het Open Huis vindt u op www.beukenhofschiedam.nl. Ons Open Huis valt precies in de Boekenweek, die als thema 'Leven en dood in de literatuur' heeft. Mede daarom laten wij een boek uitgeven over de veranderingen in de uitvaart- wereld en de plaats die Beukenhof daarin inneemt. Dit boek, waarin ook andere Schiedamse begraafplaatsen worden belicht, is vanaf vrijdag 7 maart te koop bij de Schiedamse boekhandels en Beukenhof. Het boek kost 13,95. Crematorium en Begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450, Schiedam, telefoon (010) 471 1222, www.beukenhofschiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 12