|Er op uit in 1 ^oeii? Doen! uxor Liliane ponds geef om dit kind STUUR IN VÓÓR 21 MAART! Lezersvoordeel Lezersvoordeel Frank Anthony The Windmill Bis Band i 1 Wiener Tradition Speciaal Senioren Weekarrangement op de Veluwe Roparun en ZuiderSterloopserie gaan samenwerken I De LenteKanjer van de Postcode Loterij valt over een paar dagen! m s www.postcodeloterij.nl €162.500, Zondagochtendconcerten Spanning stijgt Alle buren prijs BON VOOR 4,7 MILJOEN 28CT-6 Genieten van een heerlijke wandeltocht georganiseerd op zondag 23 maart door Groenservice Zuid-Holland en Wegener Huis-aan-Huiskranten. Er is een wandel- route voor 10 en 5 km. Voor de kinderen is er aan de route van 5 km een puzzeltocht verbonden. Tussen 11.00 en 15.00 uur kunt u starten. Om 14.00 uur kunt u meedoen aan een excursie onder begelei ding van een gids. Startpunt: Surfcentrum Brouwersdam, Ossenhoek 1, 3253 MH Ouddorp (ZH). N57 Hellevoetsluis/Zierik- zee. Op Brouwersdam (bij verkeerslichten) afslag Port Zélande volgen. Na bocht weg blijven volgen richting Port Zélande. Na telefooncel rechts, richting Kabbelaarsbank /Surfcentrum Brouwersdam. Openbaar vervoer: (kust)lijn 104 vanaf metrostation Centrum Spijkenisse (halte Port Zélande). Start: tussen 11.00 uur en 15.00 uur op eigen gele genheid. Om 14.00 uur begint een excursie o.l.v. een gids. Kosten: I euro p.p. en 0,50 euro voor kinde ren t/m 12 jaar. Iedere deelnemer ontvangt een kleine attentie Informatie: wandelingen en aanvraag folder: 010-2981010 LUGgener De Weense muziek en het met Wenen verwante operet te repertoire is in onze tijd nog steeds enorm populair. Het ensemble van Wiener Tradition doet met haar per fect verzorgde concerten de Weense muziek alle eer aan. Het gezelschap bestaat uit zangers en musici die allen al jaren in het professionele theater- en muziekcir- cuit werken. Solopianist-begeleider Jack de Bie is tevens dirigent van het ensemble. Violist Ernö Olah is concertmeester van onder meer het Metropole Orkest en Malando. Sylvia Maessen is behalve contrabassist ook componist en arrangeur. Accordeonist Eddy van Damme speelde onder meer in De Jantjes en 'Anatevka'. Sopraan Angelique Wardenier kent u mis schien nog van Hoofstad Operette. Bariton Martijn Sanders won een prijs op het Nico Dostal concours in Wenen en tenor Henk Kreukniet, opera- en operettezanger, is leider van Wiener Tradition. In prachti- ge kostuums en een kleurrijk decor nemen zij u mee naar de romantische en gezellige sfeer die past bij het Wenen van toen en de muziek uit die tijd. Presentatie: Gerard Cox Inloopmuziek en begeleiding: Bert Nicodem de doelen De Doelen: open vanaf 9.45 u., zaal vanaf 10.30 u. Aanvang concert 11.00 uur Kaarten zijn verkrijgbaar a 9 euro, bij de kassa van de Doelen, Bureau Hanson, Straatweg 179, tel: 010-4225244 in Rotterdam en bij de kantoren van Wegener Huis-aan-huiskranten: Prins Hendrikkade 16, tel. 010-4699911 in Rotterdam, Fransenstraat 14 in Vlaardingen, Blementenweg 44 in Spijkenisse, Oostdijk 53 in Oud-Beijerland en Poidermoïen 1 in Papendrecht. Met ophaalservice per luxe touringcar bij u in de buurt! In het bos aan de rand van het rustige vakantiedorp Nunspeet ligt Hotel Dennenhoeve. Van mei tot september kunt u genieten van een geheel verzorgd Senioren Weekarrangement met aan komst en vertrek op zaterdag. De kamers zijn comfortabel met douche, toilet, tv en telefoon. Gezellige bar en zitjes, serre, bosterras, gastenrestaurant en de receptie voor alle informatie. EXTRA Lezersservice! Een luxe touringcar haalt u op en brengt u terug bij vaste opstapplaatsen in uw buurt in Groot Rotterdam. De op haalservice geldt van van 10 mei t/m 24 mei. Indien u geen gebruik maakt van de ophaalservice ont vangt u 30,00 p.p. korting Inlichtingen en reserverin gen Hotel Dennenhoeve hotel@dennenhoeve.nl Of bezoek onze website www.dennenhoeve.nl Speciaal Hotel Dennenhoeve Weekarrangement 2 persoonskamer 355,- p.p. inclusief ophaalservice! Inclusief: - Kopje thee of koffie bij aankomst - Welkomstwoord op zaterdag - 7 nachten logies op basis van vol pension, drie maaltijden per - Iedere dag een amusementsprogramma met o.a. dansavond - Wiidspeurtocht per luxe touringcar op zondagmiddag - Boswandeling met de boswachter - Deelname Bingo avond - Vrij gebruik van verwarmd binnenzwembad 1 persoonskamer 2 persoons hotel kamer met bosterras Herleefde magie van The King of Rock 'n Roll I! korting De prijzen zijn excl. logeerbeiasting, reis- en annuleringsverzekering. De 'grote' Roparun - dit jaar op 28 mei - is in de loop der jaren uitgegroeid tot een bekend begrip dat duizenden mensen weet te boeien én veel geld oplevert voor het goede doel. Ook de 2003-editie belooft weer een dijk van een evenement te worden. "Er hebben zich zo'n 175 teams aangemeld", weet Jacob Hoogenboom, voorzitter van de Stichting Roparun Evenementen. "Al die lopers en begeleiders komen aanstaande zaterdag in actie bij het Pré Roparun Event, een nieuw initi atief dat we in samenwerking met de Stichting Zuider Sterloopserie hebben opgezet om de mogelijke eindtijden van de deelnemende teams te kun nen meten. Dat we tot deze actie zijn overgegaan heeft twee rede nen: in de eerste plaats hadden we in voorgaande jaren te maken met een steeds drukkere verkeerstechnische situatie vanaf de start in Rotterdam tot het moment waarop de teams de KOM Hoeksche Waard inliepen. Logisch dat probleem, want de ploegen startten tegelijkertijd. Een ander aspect dat voor hoofdbrekens zorgde waren de wel erg gefaseerde finishtijden. Er zaten verschillen tussen van 15 uur tussen de snelste en de langzaamste teams. Redenen genoeg dus om eens te onder zoeken hoe we de start over zichtelijker en de binnenkomst wat compacter konden maken. Het Pré Roparun Event gaat ons daarbij helpen. Op basis van een loop over 107 kilometer hebben we straks tijden die een vrij nauwkeurig voorspellend karakter in zich meedragen voor wat betreft de tijden die straks tussen Rotterdam en Parijs wor den gelopen." Dat de Stichting Roparun juist Stichting ZuiderSterloopserie benaderde voor het pré-event, berust zeker niet op toevallig heden, weet Jan de Vos, lid van het bestuur van de ZuiderSterloopserie. "Er was twee jaar geleden al contact over een mogelijke samenwer king. Er was destijds sprake van dat men in 2003 een 'omgekeerde' Roparun wilde gaan organiseren, dus van Parijs naar Rotterdam. Die ambitie is voor dit jaar nog niet ingevuld, maar in 2004 gaat het er écht van komen. Mede daar om is het verstandig om alvast te onderzoeken hoe je ervoor kunt zorgen om het evenement op een nog betere wijze gestal te kunt geven. Een over vijftien uur uitgesmeerde finish van de teams, is niet erg aantrekkelijk. Dat móet compacter. Door kwalificatiemomenten in te bouwen kun je dat doel berei ken. Zaterdag vindt in dat kader de eerste race plaats. Tijdens de Lenteloop in Papendrecht medio mei is het tweede - individuele - 'peil- moment'. "Als Stichting ZuiderSterloop serie stellen we graag onze expertise en menskracht beschikbaar om de Stichting Roparun terzijde te staan. De samenwerking biedt de ZuiderSterloopseriereeks waar wij onze naam aan verbinden namelijk óók wat extra's. Zo zal bijvoorbeeld de Lenteloop straks zeker meer dan duizenc deelnemers meer trekken." Er bestaan inmiddels plannen om ook voor wat betreft de ver dere toekomst samen te wer ken. Te denken valt daarbij aan een groot opgezet randpro- gramma voor de 2004-editie van de Roparun. Eerst echter willen de beide organisaties evalueren hoe het pré event verlopen is. "Het wordt in ieder geval een druk dagje", stellen De Vos en Hoogenboom enthousiast vast. "We zijn er met z'n allen (ook de atletiek verenigingen CAV Energie, AV Flakkee en PAC participeren in de 'mini-Roparun', red.) zeer enthousiast over. giro 7 800 800 385,- 385,- p.p. De Postcode Loterij verloot deze maand haar nieuwste prijs: de LenteKanjer van 4,7 miljoen. Speelt u nog niet mee, dan is dit uw aller, aller laatste mogelijkheid om kans te maken op de Lente- Kanjer van 4,7 miljoen. Stuur de bon vandaag nog in! Terwijl u dit leest, wordt bij de Nationale Postcode Loterij koortsachtig gewerkt. Alles wordt in gereedheid gebracht voor de verloting van onze nieuwste miljoe- nenprijs. De LenteKanjer van 4,7 miljoen! De deelnemers in de winnende postcode ontvangen samen 3,5 mil joen euro. En iedereen die meespeelt in dezelfde wijk wint een deel van de Wijkprijs van 1,2 miljoen. Tientallen, misschien wel honderden mensen starten csz: Over een paar dagen verloot de Postcode Loterij de LenteKanjer van 4,7 miljoen. Stuur nü de bon in, dit is uw allerlaatste kans! DAARNA ALLEEN NOG VIA INTERNET: het voorjaar met een flinke prijs op zak. U ook? Wilt u kans maken op de mil joenen van de LenteKanjer? Speel dan mee in de Postcode Loterij. Het zal u maar gebeu ren dat üw wijk de Kanjer wint, en dat u niet meespeelt! Alle buren prijs, en u staat met lege handen! Vul de bon in en stuur hem vóór 21 maart op. U maakt dan gegarandeerd kans op de Lentemiljoenen, en op alle andere prijzen in de Postcode Loterij! Bea Post, Nationale Postcode Loterij 4 loten a €7,50* 3 loten a €7,50* 2 loten a €7,50* 1 lot a 7,50 I I POSTCODESTRAATPRIJS Winnen doe je bij... de Postcode Loterij! POSTCODE §11111811 (DCfWte Grevelingen Kabbclaarshank Zondag 23 maart 2003 Zondag 30 mrt.Musical Highlights www.zondagochtendconcerten.nl De Wegener zondagochtend-concerten worden mede mogelijk gemaakt door: Wegener Huis-aan-huiskranten, Fondel, Van Antwerpen Cartonnage, Westermeijer Groep, Pickwick Tea, Drukkerij Domstad en organisatiebureau Hanson. Tel. 0341-260106 e-mail: A Dutch Tribute To The King - Inspired by THE KING nnrlo Deze wervelende show neemt u mee naar de hoogtijdasen van ELVIS Ij PRESLEY, begin jaren '70, Las Vegas Style. Met arrangementen voor een Big Band met meer dan 25 musici en kopieën van de originele kostuums die THE KING droeg tijdens deze legendarische concerten. Frank brengt alle grote hits, zoals "Blue suede shoes", "In the ghetto", "I just can't help believing", "Are you Jonesome tonight" en natuurlijk ook de megahit "Suspicious minds". 26 maart Tegen inlevering van deze bon bij de kassa van het Oude Luxor Theater Wegener hus-aaohuiskranten Wat? Frank Anthony The Windmill Big Band Waar? Oude Luxor Thea ter, Kruiskade 10 in Rotter dam Wanneer? Woensdag 26 maart Aanvang? 20.00 uur Prijs? 14,50 en 12,50 Korting? 2,50 Reserveren? 010-4843333 o.v.v. Wegenerkorting Meer info? info@luxorrotterdam.nl Deze actie is niet geldig in combinatie met andere kor tingen of reeds gekochte kaarten. Pré Roparun Event brengt duizenden atleten in actie REGIO - De Stichting Roparun en de Stichting ZuiderSterloopserie heb ben elkaar gevonden in een unieke vorm van samen werking: het Pré Roparun Event. Komende zaterdag 22 maart verschijnen tus sen 08.30 uur en 09.30 uur 175 Roparunteams aan de start van een 107 kilometer lange kwalificatiewedstrijd die op het ZuiderSter-com- plex aan de Hoofdweg in Capelle aan den IJssel begint en in Port Zélande eindigt. De lengte van het parcours is 107 kilometer. Het parcours van Rotterdam naar Parijs (hier op een archieffoto) wordt volgend jaar 'omgekeerd' gelopen STICHTING Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch Telefoon 0800 - 7800 800 (gratis) Laatste kans op 4,7 miljoen! 129 Oj(~ do, ik wil kans maken op de LenteKanjer van 4,7 miljoen en de honderdduizenden andere prijzen van de Postcode Loterij. Inclusief JackpotVerdubbelaar Ik wil loten zonder JackpotVerdubbelaar. Ik betaal dan 6,25 per lot. Ik machtig u hierbij tot wederopzegging om voor elke trekking (13 per jaar) de inleg van onderstaande rekening af te schrijven. de heer mevrouw 140.03.03 Naam: Adres: Postcode: Plaats: 6915 TV in Lobith met 13 winnende ioten en voor 6915 TV 020 extra: een BMW! (Post)banknummer: Bel mij bij een prijs boven 5.000,- Tel: Datum: Handtekening: Deelname houdt in aanvaarding van het reglement, op aanvraag verkrijgbaar bij Laden- service, tel. 0900 - 300 1500 (20 cpm). De loterij is goedgekeurd door de Minister van Justitie onder nummer L.O. 890/0098/0251627 d.d. 20/12/2002. Bon uitknippen en in een envelop (zonder postzegel) opsturen naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 1100 VM Amsterdam. NATIONALE LOTERIJ! www.postcodeloteru.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 8