Uitnodiging voor de leden van Rabobank Schiedam-Vlaardingen Rennerscombinatie De Coureur Eigen internetsite CoöperatieFonds steunt lokale projecten "Interpolis levert maatwerk" Activiteiten Van Bank tot Bank Loop Rabobank Schiedam-Vlaardingen Nieuwe hoofdsponsor Aandacht voor ondernemers Antwoord coupon WOENSDAG 7 MEI 2003 NS-14 Coöperatie Algemene ledenvergadering Mart Smeets Knuffelberen Meer weten? 1 (0900) 0907 (0900)0909 (0499) 499 112 (013) 580 12 34 Ik wil graag:x) ts Rabobank Nieuws Dit is de pagina van de Rabobank Schiedam-Vlaardingen, uw lokale Rabobank. Vanaf vandaag kunt u ons iedere twee maanden met een gehele pagina vinden in dit weekblad. U vindt hier niet alleen informatie over onze producten en dienstverlening, maar ook specifieke informatie ten behoeve van onze leden. Het blad U-lokaal, dat drie keer per jaar verscheen komt te vervallen. Waarom zoeken wij het contact met u via de krantEigenlijk om drie redenen: Wij vinden het belangrijk dat alle inwoners van Schiedam en Vlaardingen de informatie over onze dienstverlening tot zich kunnen nemen, anders dan uitsluitend via onze kantoren. Voor betekenisvolle relaties hebben wij het lidmaatschap van onze coöperatie op de plank klaar liggen. De voordelen van een dergelijk lidmaatschap, waaronder invloed en zeggenschap, zijn op deze pagina te vinden. Door informatie voor alle klanten in deze pagina op te nemen bereiken wij dat niet alleen onze leden weten welke activiteiten er spelen. Op deze wijze voorzien wij ook inwoners die nog geen klant zijn van informatie over onze dienstverlening. U ziet: redenen genoeg om de communicatie met u de komende tijd te intensiveren. En wellicht nodigt dit u, als niet-klant, uit om eens met ons te komen praten. Ik wens u veel leesplezier. Martin van Meurs, Algemeen directeur Meer informatie over de genoemde activiteiten is te vinden op www.rabobank.nlkies voor Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Tot en met 28 september Tentoonstelling CoBrA in het Stedelijk Museum te Schiedam Zondag 1 juni Roofvogeldag in de Boshoek te Schiedam Maandag 16 juni Algemene Vergadering Rabobank Schiedam-Vlaardingen Donderdag 19 juni Wielerronde van Schiedam Op zaterdag 5 juli 2003 organiseren twee Veluwse Rabobanken in samenwerking met twee atletiekverenigingen voor de derde keer de Van Bank tot Bank loop. Dit is een hardloop evenement over 5 en 15 km waarbij de langste afstand start bij de Rabobank in Epe en finisht bij de Rabobank in Heerde. Leden van alle Rabobanken in Nederland kunnen met korting deelnemen aan de loop. Er wordt een apart ledenklassement opgemaakt met leuke geldprijzen. In 2002 trok de loop meer dan 800 deelnemers waaronder een groot aantal leden en medewerkers van Rabobanken. Meer weten? Vraag dan de flyer aan door middel van de antwoordcoupon elders op deze pagina. Het is tijd voor onze algemene ledenvergadering Coöperatie betekent samenwerken. In een coöperatie werken mensen samen aan een economisch doel. Er zijn in Nederland allerlei coöperaties, maar er is maar één coöperatieve bank, de Rabobank. Of liever: er zijn er honderden. Iedere lokale Rabobank ondersteunt zijn klanten, leden en werkgebied bij hun economische ontwikkeling. Het bijzondere aan de Rabobank is, dat klanten er lid van kunnen zijn. De leden kunnen ook daadwerkelijk invloed uitoefenen op het beleid van de bank. Binnen ons ledenbeleid neemt de algemene ledenvergadering een bijzondere plaats in. Maandag 16 juni 2003 is het tijd voor de algemene vergadering van Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Net als afgelopen jaren gaan we op bezoek bij een bedrijf dat lid is van onze coöperatie. Dit jaar bent u als lid vanaf 19.00 uur van harte welkom in het Delta Hotel, Maasboulevard 15 te Vlaardingen. De vergadering begint om 19.30 uur. De volledige agenda, de notulen van de vorige algemene ledenvergadering, de jaarrekening 2002 en de overige stukken liggen vanaf 26 mei voor leden ter inzage in ons hoofdkantoor aan de Veerplein 106 te Vlaardingen. Maakt u maandagavond 16 juni tijd vrij voor onze algemene vergadering? Hieronder vindt u de verkorte agenda: Opening Notulen vorige vergadering Jaarrekening 2002 Decharge Benoeming leden bestuur en raad van toezicht Goedkeuring tot uitstel met vijfmaanden van de ter inzage legging van de jaarrekening 2003 Wijzigingen a wijziging(en) statuten b wijziging(en) huishoudelijk regiement Mededelingen en rondvraag Na de pauze zal Mart Smeets een presentatie houden met als thema 'Ondernemen is topsport". hinfc tlx.b.iof' *j fWl fsik Rdbüb.n'y M titiübJtjr fSJJ, L ji De komende drie jaar is Rabobank Schiedam- Vlaardingen hoofdsponsor van Rennerscombinatie Midden-Delfland De Coureur. Deze club ontstond in 1992 uit een fusie van de Vlaardingse en de Schiedamse rennersclubs. In hetzelfde jaar werd het clubparcours ten oosten van Maassluis in het recreatiegebied Midden Delfland in gebruik genomen. Het parcours is één van de sterke punten van de Coureur. Wekelijks rijden daar de leden en ook veel renners van andere verenigingen hun trainingswedstrijden. Daarnaast is het parcours geschikt om nationale wedstrijden op de organiseren. Voor de Rabobank is wielrennen een speerpunt in het sponsorbeleid. Dat komt niet alleen tot uitdrukking in de sponsoring van de nationale wielrenploeg door Rabobank Nederland, maar krijgt nu dus ook lokaal invulling. Overal, snel, gemakkelijk en overzichtelijk de informatie over uw Rabobank opzoeken. Dat is in één zin waarom de internetsite van Rabobank Schiedam-Vlaardingen iets voor u is. Vanaf iedere computer met internetaansluiting kunt u de informatie bekijken. Een gesprek aanvragen of een vraag stellen is in een paar klikken geregeld. Net zo snel vraagt u informatie over onze produc ten en diensten op, bekijkt u onze vacatures of leest u over de activiteiten in uw omgeving. Hoe bereikt u onze internetsite? Surf naar www.rabobank.nl. Klik vervolgens op Zoek een Rabobank. Deze link kunt u vinden onder het kopje Rabobank. Vervolgens vult u uw postcode of uw woonplaats in. U komt dan vanzelf bij uw dichtstbijzijnde kantoor van de Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Op deze pagina vindt u alle informatie over onze bank. Wilt u onze site vaak gaan bezoeken? Dan bestaat de mogelijkheid om u personaliseren. Bij een volgend bezoek heeft u direct toegang tot onze internetsite door uw gebruikersnaam en wachtwoord in te voeren. Op onze site staat welke stappen u hiervoor moet ondernemen. De algemene ledenvergadering is hét moment in het jaar dat alle leden gezamenlijk uitgenodigd worden en waar het Bestuur aan de verzamelde leden verantwoording aflegt over het gevoerde beleid van de bank. Als coöperatie bepalen immers de leden samen met het Bestuur het beleid, Na het officiële gedeelte van de algemene ledenvergadering bieden wij onze leden altijd een combinatie van een aantrekkelijk en informatief programma aan. Dit jaar zal Mart Smeets een presentatie houden met als thema 'Ondernemen is topsport'. Dankzij een zeer eigen manier van presenteren en interviewen en minstens zo oorspronkelijke en eerlijke visie op de sport, heeft Mart Smeets zich ontwikkeld tot één van de grootste tv-persoonlijkheden van dit moment. Vanuit haar coöperatieve doelstellingen wil Rabobank Schiedam-Vlaardingen betrokken zijn bij de lokale samenleving. Dit komt bijvoorbeeld tot uitdrukking door de instelling van een CoöperatieFonds. Vanuit dit fonds worden bijdragen gegeven aan lokale projecten die voldoen aan een aantal voorwaarden, ledereen kan een aanvraag voor een donatie uit dit fonds indienen. Een Adviescommissie van leden van de bank beoordeelt de aanvragen zorgvuldig en besluit over de voordracht van projecten aan het bestuur van de bank. Op deze wijze hebben de leden zeggenschap over de besteding van het CoöperatieFonds. Eén van de projecten die een bijdrage vanuit het CoöperatieFonds hebben gekregen is het knuffelberenproject van de lokale ambulance dienst. De bedoeling van dit project is om kinderen die in de ambulance terechtkomen gerust te stellen door middel van een knuffelbeer. Hierdoor zijn ze makkelijker te troosten en beter te behandelen. De ambulancedienst kan met een voorraad van 120 beren weer een tijdje vooruit. Natuurcentrum De Boshoek Een andere bestemming is Natuurcentrum De Boshoek in Schiedam. De donatie uit het CoöperatieFonds is bestemd voor investeringen in de nieuwe heemtuin van het Natuurcentrum en als bijdrage aan een folder over het Natuurcentrum. Uiteraard zijn dit niet de enige projecten die een bijdrage hebben ontvangen. Meer informatie over ondersteunde projecten is te vinden op www.rabobank.nlkies voor Rabobank Schiedam- Vlaardingen. Meer weten over de voorwaarden en de werkwijze van het CoöperatieFonds? Vraag een brochure met aanvraagformulier aan door middel van de antwoordcoupon op deze pagina. Sinds 15 jaar hebben Yannis en Dimitri Ikonomu een sfeervol Grieks restaurant in Schiedam, Delphus genaamd. Vorig jaar vonden de broers Ikonomu de tijd rijp om ook in Vlaardingen een vestiging te openen. Hierbij wilden ze een geheel nieuw concept uitproberen. Het moest een trendy restaurant worden met een sfeervolle Griekse inrichting én een aparte keuken. Een leuke kinderhoek zou het nieuwe concept compleet moeten maken. Uiteraard moest voor dit unieke concept een geschikte locatie gevonden worden in Vlaardingen. 'Toen het oude 'Pakhuis' aan de Koningin Wilhelminahaven beschikbaar kwam hoefden we niet lang na te denken. Naast het feit dat het pand aan alle eisen voldoet is er ook voldoende gratis parkeergelegenheid" aldus een enthousiaste Dimitri Ikonomu. Trots kijkt hij rond in het totaal verbouwde restaurant. De nieuwe trendy eetgelegenheid in Vlaardingen heeft de naam Palladion gekregen. "Ook over de financiële afwikkeling van de trans actie zijn wij bijzonder tevreden" merkt Yannis Ikonomu op. "Al jaren zijn we met de zaak in Schiedam klant van de Rabobank Schiedam-Vlaardingen. En omdat we goede ervaringen hebben, was ook deze keuze eenvoudig. Zodra de eerste ideeën op tafel lagen zijn we gaan praten". Inmiddels is de financiering van het nieuwe pand geregeld bij de Rabobank. "Uiteraard moest deze 'aanwinst' goed verzekerd worden" besluit Dimitri. "Voor restaurant Delphus hadden we al een maatwerkpolis van Interpolis. Wat ons aan deze polis aansprak was de duidelijkheid. Geen ingewikkelde voor waarden, glashelder dus. Hebben we ook geregeld via de Rabobank". Schiedam Vlaardingen Rabobank Telefoon Broersvest 16 Veerplein 106 (010) 248 15 15 Zwaluwlaan 111 De Loper 3 Uw Rabobank is 7 dagen per week bereikbaar op de volgende telefoonnummers: Rabolijn Rabofoon Interhelp Interpolis e-mail website voor advies over bank- en verzekeringszaken voor saldo-informatie en overschrijvingen voor noodgevallen, zoals verloren bankpassen schademeldcentrale info@schiedam-vlaardingen.rabobank.nl www.rabobank.nl 7.00-22.00 uur 24 uur per dag 24 uur per dag 24 uur per dag Stuur deze ingevulde coupon in een envelop zonder postzegel naar: Rabobank Schiedam-Vlaardingen, Antwoordnummer 20, 3130 VB Vlaardingen. M een folder en aanvraagformulier CoöperatieFonds ontvangen een folder en aanvraagformulier sponsoring ontvangen Naam Adres Postcode Telefoonnr. Handtekening: informatie ontvangen over de Van Bank tot Bank loop lid worden van Rabobank Schiedam-Vlaardingen een afspraak met een verzekeringsadviseur Woonplaats: Graag aankruisen wat van toepassing is.

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 14