deZuklerSter Ikeukens, badkamers eit tegels. daar is d&klatttpas koning! Zo komt u niet voor niets Chauffeurs bijrijders PrZUIDHOLLAND www.wooning.org Epilepsie: Gehandicapt of chronisch ziek? WOENSDAG 21 MEI 2003 NS-18 APOTHEEK WOUDHOEK zoekt een gediplomeerde apothekersassistent m/v fulltime, maar parttime behoort tot de mogelijkheden Ben jij een gezellige, enthousiaste apothekersassistent die een aantrekkelijke baan zoekt waarin er veel afwisseling is tussen bereiden en farmaceutische patiëntenzorg Dan zijn wij op zoek naar jou! Bij ons vind je: - Een moderne apotheek waarin service en klantgerichtheid hoog in het vaandel staan. - Een gezellig, enthousiast en samenwerkingsgericht team. - Secundaire arbeidsvoorwaarden. - Mogelijkheden om je te ontplooien binnen de apotheek. Klinkt dit goed in je oren bel, schrijf of mail dan naar: Mevr. Z. Cimtay, apotheker Scheepvaartweg 65, 3123 ER Schiedam, Tel.: 010-4703141, Mob: 06-51251373. Email: apotheekwoudhoek@kabelfoon.nl OR ZOEK NAAR EEN BOEIENDE BAAN? ...maak er werk van! Die het visitekaartje van ons bedrijf willen zijn! WAT HEEFT U NODIG Kennisgeving melding Wet milieubeheer Onderwerp Inzage Bezwaar Inlichtingen k'ifti "'%VMVAW ;(,W|'.V,V.W Woonmatic Daytona A Hoekkeuken Speciale aanbieding A Wat maakt uw huis echt af? Juist, zo'n prachtige keuken of badkamer van Wooning. Precies in die stijl die past bij uw huis. En binnen het budget dat bij u past. In een van de mega grote showrooms van Wooning vindt u keukens en badkamers in echt alle denkbare stijlen, van hyper modern tot nostalgisch klassiek. En alle modellen staan opgesteld zoals bij u thuis. Natuurlijk is elke gewenste combinatie, wat ALLES ONDER ÉÉN DAK, DAT IS eens hoe gemakkelijk het is om bij uw nieuwe keuken en badkamer meteen die mooie, bijpassende tegel uit te zoeken. Dat kan bij Wooning, daar vindt u alles onder één dak. En kopen bij Wooning is kopen met zekerheid: 5 jaar garantie, levenslange service, kortom al meer dan 40 jaar zorgt Wooning voor kwaliteit. Uiteraard koopt u met CBW zekerheid. Kom snel kijken in Prachtige badkamer A m De grootste collectie wand en vloertegels. betreft o.a. kleur en formaat, mogelijk. En bedenk een van de megastores van Wooning. Bergschenhoek: Leeuwenhoekweg 2 (Industrieterrein 'Weg en Land') Telefoon 010-524 23 00. Breda: Grenssteen 7-9 (Steenakker, naast NAC-stadion) Telefoon 076-542 5442. Den Haag: Van der Kunstraat 27 en 77 (Den Haag MegaStores) Telefoon 070-402 32 84. Rotterdam: Olympiaweg 44a (Naast de Kuip) Telefoon 010-47919 44. Vlaardingen (alleen keukens): Gerard Burgerlaan 4 (Woonboulevard Hoogstad) Telefoon 010-460 06 70. soms ben je er even niet bij Gesloten met Hemelvaart Met ANGO kom je tot je recht! Tel ^or Op zoek naar een leuke baan in de zorg, maar niet de juiste opleiding? Kom dan naar de open dag van Start Medi Interim op zaterdag 24 mei en maak kans op een gratis opleiding! De ZuiderSter is, sinds de oprichting in 1936, uitgegroeid tot een grote, regionaal bekende woninginrichter met vestigingen in Capelle a/d IJssel (hoofdkantoor) en Rotterdam. Wij onderscheiden ons in de markt door een goede prijs - kwaliteit verhouding en een grote, direkte leverbaarheid van onze artikelen. Thans werken er 130 professionals bij de ZuiderSter. Wij zijn een gezonde en stabiele organisatie en sterk gericht op groei. De afdeling logistiek, onderverdeeld in magazijn en expeditie, draagt zorg voor een zo optimaal mogelijke verwerking van alle uitgaande en inkomende goederen. Ter versterking van de afdeling logistiek zijn wij op zoek naar enthousiaste personen (m/v) voor de volgende functies: - U bent in het bezit van een groot rijbewijs (chauffeur); - U bent in het bezit van een klein rijbewijs (bijrijder); - U beschikt over een klantvriendelijke instelling; - U heeft een grote mate van inzet; - U bent bereid fysiek werk te verrichten; - U heeft een sterk ontwikkeld verantwoordelijkheidsgevoel. voor bijrijders is er tevens (na 6 maanden) de mogelijkheid voor het behalen van een groot rijbewijs. WAT KUNT U VAN ONS VERWACHTEN - Een uitermate zelfstandige functie die wordt gekenmerkt door afwisseling en actie; - Een goed salaris conform CAO wonen en mogelijkheden oom opleiding(en) en (bij)scholing te volgen; - Een leuke baan met verantwoordelijkheid die geen één dag hetzelfde is. Bent u de medewerker (m/v) die in een dynamisch bedrijf wil werken, schrijf dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie een korte brief met C.V. aan de ZuiderSter B.V. (t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie) Hoofdweg 18, 2908 LC Capelle a/d IJssel Wilt u meer informatie, bel dan naar 010 - 451 88 44 en vraag naar dhr. E. Smit, afdeling Expeditie. acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.) Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 12 maart 2003 een melding ex artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van Boskalis Dolman B.V. voor het installeren van een mobiele Ecodor ont- geuringsinstallatie aan de Nieuwe Waterwegstraat 52 te Schiedam. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer verklaard de gevraagde melding te accepteren. De melding, de verklaring en de overige van belang zijnde stukken kunt u van 23 mei 2003 tot en met 3 juli 2003 tijdens en buiten werkuren inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam, na telefonische afspraak. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaar schrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking of verzending van het besluit worden verzonden, onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, t.a.v. het Awb- secretariaat, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan - als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht, juncto hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan Gedepu teerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Tevens wordt u verzocht een kopie van het bezwaarschrift en/of het verzoek om voorlopige voorziening te sturen aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Voor nadere inlichtingen over de melding en de verklaring kunt u zich wenden tot mevrouw H. Boschloo van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 83 18. Voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 09. Projectnummer: 340159 Hoekkeuken met smalkaderdeur. Ind.glaskasten, combimagnetron, rvs afzuigkap met achterwand, gaskookplaat, koelkast, spoelbak met eenhendelmeng- kraan en verlichting. Leverbaar in diverse kleuren. In deze riante keuken wordt een goed beeld gegeven van de mogelijkheden van dit model. Wat betreft de afmetingen, accessoires en apparatuur is echt bijna alles mogelijk. Door de flexibele indeling is deze badkamer ook zeer geschikt voor een kleinere ruimte. Het bad (90 x 160 cm) heeft een ruim douche-oppervlak en is voorzien van een whirlpool. Deze badkamer is leverbaar in wit of pergamon. De wastafel met designkraan past perfect bij het wanddoset met inbouwreservoir. De spiegelkast boven de wastafel biedt voldoende opbergruimte. Baden in alle luxe, dat kan in een bad kamer van Wooning. Ruimte, comfort en van alle gemakken voorzien. Bij Wooning vindt u de grootste collectie wand- en vloertegels. Handig om meteen die mooie tegels uit te zoeken bij uw nieuwe keuken of badkamer, of voor een andere ruimte in huis. <r c Erkend CBW-lid Gratis parkeren Nationaal Epilepsie Fonds De Micht van het Kleine Word donateur giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-821 24 11 (€0,10 per minuut) Postbus 270 3990 GB Houten www.epilepsie.nl In verband met Hemelvaart is het cwi op donderdag 29 mei en vrijdag 30 mei a.s. gesloten. CENTRUM VOOR WERK EN INKOMEN 1 DH 1 1 Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten! Word ook lid van AN60! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Altijd al willen werken in de zorg? Dan is nu je kans om je via Start Medi Interim te laten opleiden tot onder andere helpende niveau 3. Op zaterdag 24 mei van 09.00 uur tot 17.00 uur ben je van harte uitgenodigd op de vestiging bij jou in de buurt. De medewerkers van Start Medi Interim staan je dan graag te woord om jouw persoonlijke mogelijkheden binnen de zorgsector te bespreken. Werken via Start Medi Interim bezorgt je niet alleen een leuke baan en opleiding maar ook prima arbeidsvoorwaarden en saiariëring volgens de cao van de zorginstelling waar je voor gaat werken. Reden genoeg dus om naar de vestiging te komen tijdens de open dag. Bel voor de dichtstbijzijnde vestiging van Medi Interim naar 0800-1201 (gratis) www.start.nt I- 4 v V

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 18