Nachtrust Voor een examen zonder stress! Nervovit" Zo snel en makkelijk kan afvallen zijn met bekroond, geregistreerd medisch hulpmiddel Vitaal met knoflook Gezonder en vitaal de zomer in! Voor wie gezond en lekker wil leven! 10 kilo afslanken in drie weken Gezond nieuws Stop snurken voorgoed! Gezond Fit Fluweelzacht ontharen m Natuurlijke rustgevers van BIONAL: Maak kans op een Princess American Health Grill Beter slapen? (l s tie Win een mobieltje! MI2_- Een gezonde prostaat belang rijk voor de man Mooiere huid met Aloë Vera m HAAAAATJSOE! Test nu gratis Melatonine In de overgang? WOENSDAG 28 MEI 2003 NS-11 Uitgerust wakker Natuurlijk kalm Meer informatie? e krant The Phone House ...for a better mobile life Bereken zelf uw Body Mass Index (BMI) Zo berekent u uw BMI: gewicht in kg (lengte in m)2 Honger weg! Vet weg! Kilo's weg! Haal de folder Eenvoudig afvallen met plezier en naar eigen smaak Speciale keelspray 100% werkzaam Allicine Voor meer informatie: Actie-bestelcoupon Natuurlijke energie in één capsule! Gezond blijven met alles-in-één supplement Nu bij bestelling een jaarabonnement op Natutal Body t.w.v. 20,45 gratis! Actie: Gratis jaarabonnement Bel: 0900-2025559 <o, Best verkocht Voor meer informatie: Deelnemen? Kwaliteitsbewaking Meer informatie? CORYZALIA www.hairplus.nl Voor een goede en gezonde nachtrust CKrt&jMtmrert te 40 tyt< Ook dit jaar jaar zijn weer duizenden scholieren zich aan het voorbereiden op de laatste tentamens en examens. Velen slaan zich goed en soms zelfs gemakkelijk door deze periode heen. Maar er zijn ook veel studenten die met de spanning van het moment en het moe ten presteren, moeite hebben. Met Nervovit en/of Nachtrust van BIONAL kun je dit voorkomen. ning Bij stress De naam Nachtrust zegt het al: het zorgt voor een goede nachtrust en dat is natuurlijk erg belangrijk in deze perio de. Nachtrust werkt bij span- innerlijke onrust zodat je beter in slaap valt en uit gerust wakker wordt. Nachtrust is een plantaardig geconcentreerde combinatie: hop en valeriaan heb ben een ontspan nende en rustge vende werking en bevorderen de nachtrust. Melisse en vitamine BI zorgen voor een harmonieuze stof wisseling, zodat opwekkende stof fen snel worden geneutraliseerd en je lek ker kunt slapen. In spannende tijden zoals de examenpe riode is Nervovit met valeriaan, een uit stekend rustgevend middel. Binnen 13 2 uur helpt het je concentratie- én reactie vermogen te verbeteren. De werking houdt enige uren aan, zodat je rustig en zelfverzekerd een goede prestatie neer kunt zetten. Nervovit en Nachtrust helpen, zonder dat je er suf of moe van wordt. Precies wat je nodig hebt in de examentijd! Nervovit en Nachtrust zijn verkrijgbaar bij drogist, apotheek en reformhuis. Een Nervovit-verpakking met 45 of 90 dragees kost respectievelijk 5,50 en 9,95. BIONAL Nachtrust zit in een verpakking met 40/100 capsules en kost respectievelijk 5,50 en 11,50. Meer weten? Bel gratis de consumentenin formatie: 0800-020.20.20, kijk op www.bional.nl of mail naar consumenteninfo@bional.nl OJ (N Geslaagd? Dan kun je mis schien wel het goede nieuws aan al je vrienden en familie vertellen via je nieuwe mobiel. Bij BIONAL maak je namelijk 10 x kans op een Nokia 3510 I van The Phone House!*. COMMUNICATION CENTERS Zie de voorwaarden op de actie bon in de display Bijna iedereen kent het probleem: Uw lievelingskledingstuk past niet meer, een strandvakantie staat voor de deur of een kritische blik in de spiegel toont ongewenste probleemzones. Ongeveer 50% van de Nederlandse mannen en 40% van de Nederlandse vrouwen heeft overgewicht en de tendens is stijgend. Met de Body Mass Index (BMI) kunt u vaststellen of u overgewicht hebt. De Body Mass Index (BMI) geeft aan of uw gewicht in balans is met uw lengte. Is uw BMI tussen 18,5 en 24,9, dan is uw gewicht goed. De ideale BMI is 23. Komt u boven de 25, dan hebt u overge wicht. Bent u 1,65 meter en 73 kilo, dan is uw BMI: 1,65 x 1,65 2,7225 73 2,7225 26,8 U hebt dus een licht overgewicht. Wetenschappelijk onderzocht: Bekroond afslankproduct biedt oplossing BMI23 is een nieuw afslankpro duct, dat uitgebreid wetenschappe lijk is onderzocht en dat geregis treerd is als medisch hulpmiddel. De werking is bewezen. BMI23 is in Duitsland zelfs uitge roepen tot het afslankproduct van het jaar en is een groot succes in Oostenrijk en Zwitserland. Nu is het ook verkrijgbaar in Nederland. Het principe is heel eenvoudig: BMI23 is een geregistreerd medisch hulpmiddel op basis van cellulose, dat u helpt om minder te eten en met plezier af te vallen. U hebt snel een vol gevoel en eet automatisch minder. Het volle gevoel houdt LANGDURIG aan. Voor overvloedig voedsel en over vloedige calorieën blijft geen plaats meer over. Daarnaast bindt BMI23 door de speciale structuur het overvloedige vet uit het voedsel. afvallen. Zo snel en makkelijk kan afvallen zijn. Wilt u meer weten over dit nieuwe revolutionaire afslankproduct, ga nu naar uw drogisterij, reformhuis en gezondheidswinkel in de buurt en vraag naar meer informatie over BMI23 of naar de folder van BMI23. Voor meer informatie: info@kernpharm.nl SM -is- Hg BMI23 vult een deel van de maag en geeft u een vol gevoel BMI23 bindt het vet uit het voedsel. BMI23 is smaak- en geurneutraal, waardoor u zelf de smaak kunt bepalen. Het is een veilig product en heeft geen bijwerkingen. Op deze manier kunt u toch genieten en tegelijkertijd afvallen. Het is heel eenvoudig: U doet 1schepje BMI23 in een vruchtensap, yoghurt of in de soep kort voor de maaltijd of als tussen doortje, wanneer de honger op komt zetten. U hebt minder hon ger, verliest vet en kilo's. Daarnaast bepaalt u zelf het tempo van het GemakMljfe afraften ?<7/WdTO Onderzoek heeft aangetoond dat bijna 80% van de volwassenen snurkpro- blemen kent in zijn of haar omgeving. Gelukkig is er een oplossing voor snurkproblemen. Sinds kort is er nu een anti-snurkspray op de markt met de naam Snore-End®. Snore-End bestaat uit natuurlijke oliën en vitaminen, werkt direct en is fris van smaak (pepermunt). U spuit de spray voor het slapen gaan achter in de keel, waar het voor een dun laagje zorgt dat het vibreren tijdens de slaap tegen gaat. Het snurkgeluid verdwijnt tenminste 8 uur en kan zelfs hele maal verdwijnen. Werkt in 97% van de gevallen. Snore-End 17,95) is recht streeks verkrijgbaar bij: Liberty Healthcare (035 5480548). Tijdelijk ontvangt u 2,50 korting op een verpakking. Knoflook helpt de weerstand verhojgen, heeft e remmende invloed op bacteriën, heeft een steilte antioxidant invloed op lichaamscellen en bloedvaten en houdt deze schoon en elas tisch. Het 'moeder-ingrediënt' dat voor al deze gunstige effecten verantwoordelijk is, is Allicine. Knoflox Allimax is een nieuw krachtig knoflooksupplement dat als enige 100% werkzaam allicine bevat. Als verse knoflook wordt bewerkt komt er een aminozuur (allïne) vrij dat zich bindt met het enzym allinase. Hieruit ontstaat Allicine, de stof die verantwoor delijk is voor een belangrijk deel van de weerstandverhogende eigenschappen van knoflook. Knoflox Allimax wordt op dezelfde wijze gemaakt, maar de allinase is speciaal bewerkt om grote hoeveelheden stabiel Allicine te kunnen produceren. Bij andere preparaten kan Allicine pas ontstaan nadat de dragee of capsule in de maag uiteen gevallen is. Het lichaam produceert het zelf door de com binatie met het enzym allinase. Voor uitgebreide informatie: www.liberty.nl Medisch hulpmiddel ter behande ling van overgewicht of ter gewichtscontrole Velvet Touch BODY ont- haringshandschoentjes van papier met daarop stoffen uit graan. Door rustig met tegengestelde draaiende bewegingen over de huid van je benen te wrijven, onthaar je zonder pijn en irritaties. Omdat ook de dode huidcellen verwijderd worden, voelt de huid flu weelzacht aan. Velvet Touch BODY is verkrijgbaar per 3 stuks voor 5,30. Velvet Touch BIKINI is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige bikinilijn. Verkrijgbaar per 4 stuks voor 5,30, bij De Bijenkorf, Etos en de betere drogist. TC CuraSense BV Tel. (0186) 62 28 88. Mannen beseffen meer en meer dat hun gezondheid onderhoud nodig heeft. Vooral het behoud van een gezonde prostaat vraagt om specifieke voedingsstoffen, zoals lyco- peen, zink, essentiële vetzuren, vitamine B6 en het Sabal-krui- denextract. Deze kunnen op natuurlijke wijze een mogelijke prostaatvergroting helpen voorkomen, maar ook de vitaliteit van de man verhogen. Deze voedingsstoffen zitten in Wapiti Prostaat Forte en zorgen voor een gezonde en goed functio nerende pros taat. Wapiti Prostaat j Forte is daarom aan te bevelen voor mannen vanaf 45 jaar, want problemen voorkomen is altijd nog het beste! Wapiti Prostaat Forte is verkrijg baar bij drogist, apotheek en reformzaak. Voor informatie: (0512) 51 80 85. Het is tijd ons op te maken voor die lekkere lange zomerdagen. Met deze producten gaat u met een stralende huid en energie in overvloed de zon tegemoet. En als u iets bestelt, krijgt u nü het Natural Body magazine een heel jaar gratis thuis! Aloë Vera staat al jarenlang bekend als wonderplant. Dagelijks één borrelglaasje puur sap zorgt al voor een gezonde, strakke huid én een vitaal gevoel! Een gezonde huid komt van binnenuit! Het sap van de Aloë Vera houdt de huid veerkrachtig en zit bovendien boordevol vitaminen, mineralen en polysacchariden. Met Aloë Vera sap reinigt en ontslakt u uw lichaam. Het heeft een positieve invloed op de inwendige huid (maag, darmen) en bevordert de celvernieuwing. Ook helpt het de probleem huid mooi en gaaf te worden. Liberty Aloë Vera Capsules of Drink zijn allebei bereid uit het pure sap van de Aloëplant, qjjf* Nu met gratis jaarabonnement UHtiill Natural Body (waarde 20,45) bij bestelling van 2 verpakkingen. Het lichaamseigen co-enzym Q10 is belangrijk bij de ener gieproductie van het lichaam. Maar wanneer men ouder wordt, maakt het li chaam er minder van aan. Liberty Q10 Extra biedt dan dé oplossing. Dagelijks één capsule (30 mg) draagt bij aan het behoud van een goede lichaamsconditie en geeft meer ener gie. QIO verbetert de conditie van hart en bloedvaten, vergroot het uithoudingsvermogen en helpt bij vermoeidheid. Liberty Q10 Extra bevat tevens selenium en vitamine E, zodat het lichaam de werkstoffen nóg beter kan opnemen. Wanneer u Liberty Q10 Extra nü IttfUfY few* bestelt 35,95), krijgt u gratis een jaarabonnement op het Natural Body Magazine Om goed te kunnen functio neren heeft het lichaam dage lijks behoefte aan allerlei bouwstoffen. Via onze voeding krijgen we een klein deel van die stoffen binnen, maar dat is vaak niet genoeg. Want eet u altijd voldoende groenten en fruit? De Life Extension Mix® is het compleetste en meest gebruikte life-extension supplement ter wereld. Naast alle belangrijke vita minen, mineralen en antioxidan- ten, bevat dit complete supple- ment ook groenten- en fruitextrac- ten. Hierdoor is het niet meer nodig om verschillende voedings supplementen naast .elkaar in te nemen. Life Extension Mix tablet ten werken weerstandsverhogend en geven energie. En dat alles in één tablet! Wanneer u nu één pot Life Extension Mix Tabletten (100 st.) i 33,50 bestelt, krijgt u een jaar lang Natural Body maga zine gratis. UKenaenr co ja, ik maak graag gebruik van de aanbieding en bestel: vcrpakkingCen) Liberty Aloe Vera Capsules (60 st.) 17,95* verpakkingfen) Liberty Aloe Vera Drink (1 liter) 4= 19,95* verpakfcing(en) Liberty OIO Extra (120 V-caps) a 35,95 verpakkingfen) Life Extension Mix Tabletten (100 st.) 4 33,50 Bij 1 verpakkingen Aloë Vera Drink en/of Capsules ontvangt u het gratis jaarabonnement. De bestelling wordt z.s.m, via de post bezorgd. Bij bestelling van 2 producten betaalt u geen verzendkosten (normaal 3,50). Deze actie is geldig t/m 30 juni 2003. De eerste Natural Body ontvangt u bij de bestelling. Hierbij machtig ik Liberty Healthcare eenmalig het totaalbedrag van mijn bestelling af te schrijven van mijn bank/giro rekening Rekeningnummer Vóórt naam: m/v. Adres: Postcode Plaats: Telefoonnummer: Handtekening Deze bon in een envelop zonder postzegel sturen Bei: (035) 548 05 48 of kijk op www.liberty.nl n: Liberty Healthcare, Antwoordnummer 334, 3740 VB Baarn. Jezelf lekker voelen gaat hand in hand met gezond leven. Ge varieerde voeding, regelmatig bewegen en vooral niet stres sen: er is genoeg over geschreven. De nieuwe Natural Body biedt daarom meer! Natural Body magazine zorgt dat u zich lekker voelt. Lifestyle, wellness, voeding en afslanken: het komt alle maal aan bod. Een ideaal tijdschrift dus voor iedereen die bewust met zijn lichaam bezig is. In de nieuwe Natural Body leest u alles over hooi koortsklachten, selecteerden we dé vegetarische toppers en laten we de nieuwste zomermode zien. Bovendien krijgt u bij dit nummer het Loop-Je-Fit Boekje gratis! Kortom: Natural Body staat weer bol van de leuke artikelen, tips en trends! Nu in de winkel voor 3,25. Wanneer u nü Liberty Q10 Extra, Life Extension Mix Tabletten of Liberty Aoë Vera producten bestelt, krijgt u een jaarabonnement op Natural Body t.w.v. 20,45 gratis! Niet bestellen, maar toch een abonnement? Bel dan (035) 543 14 66. 50 p/m) Engelse wetenschappers hebben een door braak bereikt in de strijd tegen de overtolli ge kilo's. Vedax SLANKER bevat Beta Glucaan waardoor een snel afslankeffect bereikt wordt. Makkelijk: voor elke maaltijd enkele kauwtabletten innemen met een glas water. Bovendien breekt SLANKER het vet af en is het vooral ook een veilig en gezond product. Naast de werkzame elementen bevat het product alle basisstoffen die het menselijk lichaam nodig heeft, zoals vezels, zuivere vita minen, mineralen en een hoog gehalte aan Beta Glucaan. Vedax SLANKER is nu het best verkochte afslanksupplement in Nederland. Een verpakking Vedax SLANKER bevat 44 kauwta bletten 12,95) en is verkrijgbaar bij drogist o.a. Kruidvat, Trekpleister, De Tuinen, DA, apotheek en reformzaak. Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 of kijk op www.liberty.nl Tijdelijk maakt u bij SLANKER kans om 1 van de 25 Princess American Health Grill-apparaten t.w.v. 74,95. De American Health Grill is geschikt voor vis, vlees, groenten, sandwiches, enz. De grillplaten hebben een gepatenteerd groeven-patroon waardoor het voedsel veel minder vet en olie absorbeert,^ dus lekker "light" resultaat. U kunt eenvoudig deelnemen door de streepjescode van een verpakking SLANKER samen met uw adresgege vens te sturen aan: Vedax International, Postbus 36018, 1020 MA Amsterdam. De actie loopt tot en met 30 juni 2003! Alle winnaars ontvangen automatisch bericht, over de uitslag kan niet worden gecorre spondeerd. De prijs kan niet in contanten worden uitgekeerd. Iedere Knoflox Allimax cap sule bevat 180 mg Allicinepoeder met een gegaran deerde afgifte van 100%. Het wordt dus makkelijk door het lichaam opgenomen, zonder dat daar extra moeite voor gedaan hoeft te worden. Zo worden de bijzondere eigenschappen van knoflook goed benut. Knoflox Allimax wordt snel opgenomen en verspreidt geen onaangename geur. U hoeft dagelijks slechts één capsule bij de maaltijd met water in te nemen. Knoflox producten worden onder de kwaliteitsbewaking van ROTER geproduceerd. Daarom zult u vanar nu het ROTER logo ook tegenkomen op alle Knoflox producten. Dan weet u zeker dat het goed zit met de kwaliteit waar Knoflox bekend om staat. U vindt de Knoflox producten bij drogist, reformzaak en apotheek. Tijdelijk geldt voor de Knoflox Allimax 30 capsules een introductieprijs van 8,95 (normaal 9,95). Imgroma Consumentenservice, tel. (0900) 101 101 5 0,25 p/m). Bereikbaar op werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur. Of kijk op www.roter.nl Veel mensen kijken alweer uit naar het heerlijke zonnige, warme weer. Echter, dit geldt niet voor iedereen. Juist in deze periode kan men last van hooi koorts krijgen. Coryzalia is een geregistreerd homeopathisch geneesmiddel hij hooikoorts en neusverkoudheid. Het bestrijdt op snelle wijze de ver schijnselen van hooikoorts: loopneus, tra- i nende ogen, niesbuien, etc. Door elk uur één tabletje in te nemen, zul len de klach- HOI BON' ten snel afnemen. Coryzal» wordt goed verdragen en is geschikt voor iedereen. Lees voor gebruik de bij sluiter. Verkrijgbaar bij drogiste- rij/reformhuis/gezondheidswinkel (60 tabletten 4.95). Voor meer informatie e-mail naar info@kernpharm.nl of bel 0800-0997773. U kunt natuurlijk wachten tot die vervelende overgangsver schijnselen vanzelf voorbij gaan. Maar u kunt de natuur ook een handje helpen. Met TopPharm MenoVit. Dit plantaardige middel ondersteunt bij opvliegers, nachtelijk transpireren en prikkelbare gevoelens. Het geheim van MenoVk capsules fchuilt in een combina tie van ingrediënten als rode klaver, wilde yam en zilverkaars. Eén capsule MenoVit per dag is voldoende om overgangsverschijnse len aan te pakken. Voor meer informa tie en verkoopadres sen: BV Parmalux 0251-361036 of www.toppharm.nl (Advertentie) n RINI N l /Vf j 0800 - hairplus (0800-4247738) 7 dagen per week 24 uur per gratis computer-info Gratis brochure servicelijn 020-516 02 54 7 dagen per week 24 uur per dag Gratis en vrijblijvend consult di. t/m za. 010 -.462 30 11 e»Aris EIGEN HAAR IS GOUD WAARD

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 11