ïemeente Schiedam Stadsgesprek verdient vervolg Rode Kruis collecte Maak de exposities met uw foto's completer Commissie Binnenstad en Schieveste m woensdag 18 juni 2003 ns-9 BOUWZAKEN EVENEMENTENVERGUNNING MAASBOULEVARDFEEST Informatie Gemeente Schiedam op internet: www.schiedam.nl ONTWERP-BEGROTING REGIONALE HULPVERLENINGSDIENST ROTTERDAM-RIJNMOND (RHRR) TER INZAGE EVENEMENTENVERGUNNING ACTIVITEITEN ZUID-HOLLANDSE WATERDAGEN AANVRAAG UITBREIDING HET MEESTERWERK LIGT TER INZAGE AANVRAAG EXPLOITATIEVERGUNNINGEN AFKONDIGING VERKEERSBESLUITEN f BELANGHEBBENDENPARKEERPLAATS WEEK 25, WOENSDAG 18 JUNI 2003 Colofon Stadskantoor Telefoon: (010) 246 55 55, Fax: (010) 473 70 21 E- mail: info@schiedam.nl Gemeentelijk Informatiepunt Telefoon: (010) 246 53 04 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 - 17.00 uur donderdagavond tot 20.00 uur. Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserf 1 Internet: www.schiedam.nl Eindredactie: Bureau Communicatie 8c Externe betrekkingen Telefoon: (010) 246 53 89, Fax: (010) 246 53 64 Buiten Kantoortijden: Alléén voor spoedeisende veiligheidszaken die geen uitstel dulden. Telefoon: (010) 246 54 00 Een veelheid aan ideeën, nuttige tips, sug gesties, meningen en ook kritiek: aat is d< oogst van het onlangs gehouden Stadsgesprek in de foyer van het Theater a/d Schie. Een kleine honderd Schiedammers verzamelde zich hier om met de burgemeester en de wethouders het gesprek aan te gaan. Eén ding is dui delijk: het Stadsgesprek verdient een ste vig vervolg. De bezoekers konden aanschuiven bij vier ver schillende groepen om van gedachten te wisse len met burgemeester Reinier Scheeres en de wethouders Christine Lepidis, Ton de Swart en Henk Jan Habermehl. Ook de pasbenoemde wethou der Marius Heijenk was aanwezig om te horen wat er in Schiedam zoal onder de bevolking leeft. De thema's van de verschillende groepen waren veiligheid, binnenstad, communicatie en wonen. In iedere themagroep ontstond een levendi ge discussie over tal van onderwerpen, waar bij veel deelnemers een actieve inbreng had den. Er was ruimte voor persoonlijke erger nissen, zoals over een fiets die ergens al wekenlang onbeheerd staat, maar ook voor bredere problematiek, zoals de vraag hoe de lichtblauwe brigade het beste kan worden toegerust, de leegstand in de binnenstad moet worden aangepakt en hoe en op welke wijzé huurwoningen moeten worden toege wezen. 'Zoek de Schiedammers op' was ae boodschap die mensen in de themagroep communicatie aan de wethouder meegaven. Veel Schiedammers zit ten met allerlei vragen en klachten, maar zul len nooit naar een Stadsgesprek komen. Probeer deze mensen dus op een andere manier te bereiken. Het spreekt vanzelf dat de gemeente uit deze en andere opmerkingen lering zal trekken. De toezeggingen die tij dens het Stadsgesprek zijn gedaan worden in actiepunten omgezet en zo snel mogelijk uit gevoerd. Over ae vorm en de plek van een volgend Stadsgesprek zal nog verder worden nagedacht. Daarbij zal dankbaar gebruik worden gemaakt van de waardevolle ervarin gen van net eerste Stadsgesprek. Het Nederlandse Rode Kruis houdt van 22 t/m 28 juni zijn jaarlijkse collecte. De opbrengst is onder andere bedoeld voor kinderen met een levensbedreigende ziekte of een ernstige handicap. Met dit geld biedt het Rode Kruis deze kinderen en hun familie iets dat onvergetelijk en heel hard nodig is: vakantie! Vakantie betekent uitrusten en bijkomen en dat heeft iedereen af en toe nodig. Maar waar kan een gezin heen als één van de kinderen altijd een infuus nodig heeft of niet zonder rolstoel kan? En hoe ontspannen is die vakantie als een kind elk uur iets móet eten of een injectie móet krijgen? Juist voor gezinnen met een ernstig gehandicapt of ziek kind, is een time out enorm belangrijk. Voor het kind zelf, voor eventuele broertjes of zusjes en voor de ouders. Daarom organiseert het Nederlandse Rode Kruis voor deze gezinnen aangepaste vakan ties. Tijdens volledig verzorgde vakantieweken in één van de Rode-Kruishotels komt ziek-zijn eens niet op de eerste plaats. Dankzij de speciale zorg van professionele vrijwilli gers komen ouders weer op adem en doen zieke kinderen dingen die normaal nauwelijks mogelijk zijn. aecifiek en kosten om de speciale -Kruisvakanties. Om de vakanties betaalbaar en toegankelijk te houden voor elke familie, vraagt het Rode Kruis daarom nu speciale aandacht én een bijdrage voor het vakantiewerk. Uw financiële bijdrage in de collectebus, door het invullen van de acceptgiro of door uw overschrijving op giro 8411 van het Nederlandse Rode Kruis Nieuwe Waterweg Noord betekent echter ook, dat alle andere activiteiten van het omvangrijke vrijwilligerswerk van het Rode Kruis nationaal internationaal maar vooral ook in de regio Nieuwe Waterweg Noord voortgezet kunnen worden. In bibliotheek Zuid aan de Leliestraat en in het bedienings huis van de buitensluis aan de Voorhaven worden tot eind augustus exposities gehouden. Om deze exposities completer te kunnen maken hebben wij uw hulp en uw foto's nodig die tijdens de bouw of de ingebruikname van de nieuwe buitensluis 1978 of tij dens het hoge water op 1 februari 1953 zijn gemaakt. Heeft u foto's uit die tijd dan kunt u deze inleve ren bij de bibliotheek in de Leliestraat en in het bedieningshuis van de Havendienst aan de buitens luis inleveren. De foto's worden opgehangen op een prikbord dat voor deze gelegenheid is aangebracht Vermeld op de achterzijde van uw foto uw naam, adres en telefoonnummer. Bij het inleveren van uw foto ontvangt u een attentie. Onder de inzenders worden drie boekenbonnen verloot. Vanzelfsprekend zult u de ingeleverde foto na afloop van de exposities weer terug ontvangen. Door de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders is een vergunning verleend voor het organiseren van 't Maasboulevardfeest, dat zal plaatsvinden op 20, 21 en 22 juni 2003 aan de Maasboulevard te Schiedam. Vanaf vandaag ligt een afschrift van de vergunning gedurende 6 weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Binnen zes weken, tot en met 30 augustus 2003, kunt u tegen het verlenen van de vergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning bent. Ook moet u aangeven waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning geldig. Als u vindt dat de verleende vergunning meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij de burgemeester en het college van wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn wel kosten verbonden. De commissie Binnenstad en Schieveste komt op dinsdag 24 juni 2003 in vergadering bijeen. De aanvang van de vergadering is 20.00 uur, in de Aleidazaal van het Stadskan toor, Stadserf 1, Schiedam Onderwerpen op de agenda zijn: Presentatie bouwplan Lange Nieuwstraat 123 tot en met 147 Het betreft het voormalige Simonsterrein. Opstellen functioneel programma van eisen nieuwbouw Stationsplein Bedrijfs verzamelgebouw. Een krediet wordt gevraagd voor de noodzakelijke ondersteuning bij het opstellen van een voorstel over de randvoorwaarden en exploitatiekosten voor de nieuwe huisvesting van de afdelingen Werk en Inkomen aan het Stationsplein. Voortgangsrapportage planontwikkeling Schieveste Bestendiging aanwijzing Wet voorkeursrecht gemeenten (Stationsplein/PKO- laan) Het betreft een voorkeursrecht van koop door de gemeente, wanneer de eigenaren de panden waarop de aanwijzing is gevestigd, willen verkopen. Voorbereidingsbesluit Binnenstad (raadsvoorstel) De bestemmingsplannen die op dit moment voor de binnenstad van kracht zijn, zijn ten dele (sterk) verouderd. Een nieuw bestemmingsplan wordt voorbereid. Voorgesteld wordt het op 3 juni 2002 vastgestelde voorbereidingsbesluit met een jaar te ver lengen. De vergaderstukken liggen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. De complete agenda kunt u o.a.'vinden op www.Schiedam.nl. Inspreken bij agendapunten is in de regel mogelijk; niet bij het verslag en de voortgangslijst. Ook is er een rondvraag voor het pubhek waarin zaken aan de orde kunnen worden gesteld die niet op de agenda staan, maar wel tot het werkterrein van de commissie behoren. Informatie bij T.S. Halma, telefoon (010) 246 5665 of e-mail ts.halma@schiedam.nl secretaris van de raadscommissie Binnenstad 8c Schieveste. Het dagelijks bestuur van het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam Brandweer Waterweg heeft bij brief van 25 april 2003 het college van burgemeester en wethouders van Schiedam de ontwerp-begroting 2004 van de RHRR aangeboden. Bij deze ontwerp-begroting bevinden zich een meerjarenraming (2004 t/m 2007) en de nodige toelichtingen. Deze begroting, meerjarenraming en toelichtingen liggen voor een ieder ter inzage bij Team veiligheid van de afdeling BMO, gevestigd in het Stadskantoor. Deze stukken zijn tegen betaling van de kosten, algemeen verkrijgbaar. Door de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders is een vergun ning/ontheffing verleend voor een aantal activiteiten in het kader van de Zuid-Hol landse Waterdagen. De activiteiten vinden plaats op zaterdag 21 juni 2003 op verschil lende locaties in de Schiedamse binnenstad en concentreren zich rond de Lange Haven in verband met de daar te houden Drakenbootraces. Vanaf vandaag ligt een afschrift van de vergunning gedurende 6 weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1 Binnen zes weken, tot en met 30 augustus 2003, kunt u tegen het verlenen van de vergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de verleende vergunning bent. Ook moet u aangeven waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Intussen blijft de vergunning geldig. Als u vindt dat de verleende vergunning meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u bij de burgemeester en het college van wethouders van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn wel kosten verbonden. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat er een verzoek om vrijstelling ex artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) is binnengekomen voor: De uitbreiding van de bestaande school Het Meesterwerk, door het oprichten van vier groepsruimten, een gymnastiekzaal en de bijbehorende nevenruimten, op het perceel De Meesterstraat 40 Bovenstaand bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Nieuwland" uit 1961. Het perceel waarop het bouwplan is geprojecteerd, heeft in het geldende bestem mingsplan de bestemming: 'Bijzondere gebouwen categorie BGI'. Het bouwplan voldoet niet aan het maximaal toegestane bebouwingspercentage. Op grond van het bepaalde in artikel 19, lid 1 WRO is het mogelijk vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan. In het kader van de voorbereiding van het besluit omtrent vrijstelling ligt de aanvraag gedu rende vier weken, met ingang van vrijdag 20 juni 2002 tot en met donderdag 17 juli 2002 voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van de Stadswinkel in het Stadskantoor, Stadserf 1Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze omtrent het verzoek om vrijstelling kenbaar maken bij Burgemeester en Wethouders, t.a.v. het hoofd van de afdeling Ruimtelijke Ordening, Verkeer en Vervoer, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. De openingstijden van de Stadswinkel zijn maandag van 12.00 uur tot 16.00 uur, op dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 uur tot 16.00 uur en op donderdag van 08.00 tot 20.00 uur. Schoolstraat 4-32 Bij de burgemeester is een exploitatievergunning aangevraagd op grond van artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam voor het uitbreiden van de openingstijden van het horecabedrijf gevestigd in het pand Schoolstraat 4-32. De aanvraag betreft een muzikantencentrum. De gevraagde openingstijden zijn: zondag t/m donderdag 10.00 uur tot 01.00 uur, vrijdag en zaterdag van 10.00 uur tot 02.00 uur. Lange Kerkstraat 27 A Bij de burgemeester is een exploitatievergunning aangevraagd op grond van artikel 2.3.2 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam voor de vestiging van een horecabedrijf in het pand Lange Kerkstraat 27 A. De aanvraag betreft een café/ bar. De gevraagde openingstijden zijn: van zondag t/m donderdag van 07.00 uur tot 01.00 uur en vrijdag en zaterdag van 07.00 uur tot 02.00 uur. De aanvraag ligt vanaf 18 juni 2003 4 weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. De Stadswinkel is geopend op maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en op donderdag van 08.00 tot 20.00 uur. Belanghebbenden kunnen tijdens de periode van ter inzage legging over deze aanvragen hun zienswijze naar voren brengen. Als u uw zienswijze schriftelijk kenbaar wilt maken dan kunt u deze richten aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief- jstukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 13.00 - 17.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 17.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 2465565. Voor al uw vragen is, dagelijks bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, een bouwinspecteur aanwezig van 09.30 tot 12.00 uur. Ingekomen aanvragen van 26 mei 2003 t/m 02 juni 2003: bouwaanvragen: Kortlandstraat 5 KL 6 W. La Feber woning vergroten M. Krusemanstraat 30 R. van Duijnen dakkapel plaatsen Prins Bernhardlaan 62 Aann. H.v.d. Hoeven woning vergroten sloopaan vragen/sloopmeldingen Burg. van Haarenlaan 726 t/m 776 Hoffman Beheer Warmoezenierstraat 38-40 Dienst Educatie kozijnen slopen pand gedeeltelijk slopen Verleende beschikkingen: bouwvergunningen: verleend 3 juni 2003 Koggeschip 72 Koperslagerhof 13 verleend 4 juni 2003 Pr. Beatrixlaan verleend 5 juni 2003 Pr. Bernhardlaan 84 K. Ko W. Hoogstraaten Thermen Holiday C. van Lith bijgebouw bouwen schutting plaatsen sauna- en beaut plaatsen centrum dakkapel vergroten N.B. Op grond van de Algemene wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burge meester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behande ling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorzie ning (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorzie ning dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (Sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 11 juni 2003 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben bcSiUieu:' 1. in de Cornelis Houtmanstraathet gedeelte dat haaks staat op de Olivier van Noortstraat, het parkeren alleen toe te staan voor personenauto's door plaatsing van de borden model E08 bijlage I RW; 2. de onderstaande straten tesamen aan te wijzen als zone waarvoor een maximum snel heid geldt van 30 km/ur, door het plaatsen van de borden model E10(A1) en Ell(Al) bijlage I RW; deze snelheid wordt bereikt door de geringe rijwegbreedte, korte rechtstanden en/of aanleg van een verkeersdrempel op diverse plaatsen: Warande (tussen Schoolstraat en St.Liduinastraat), Stadhouderslaan, Stadhouderskade, Nassaulaan (tussen Schoolstraat en Burg.Knappertlaan), Anna van Burenstraat, Ch.de Bourbonstraat, Nassau Dillenburgstraat, Louise de Colignystraat (tussen de Willem de Zwijgerlaan en Juliana van Stolbergstraat), Juliana van Stolbergstraat (uitgezonderd het gedeelte tussen Louise de Colignystraat en Dr.Noletstraat), Dr. Noletstraat, Ary Prins- aan, Sonderdanckstraat, Penninglaan, Prins Bernardlaan, Francois Haverschmidtiaan, Jacob Catslaan, Bosboomlaan, Julianalaan, Veenlantstraat, Tielman Oemstraat, St. Liduinaplein, St. Liduinastraat, Anthonie Muijsstraat (tussen Van Beverenstraat en Westfrankelandsestraat), Van Beverenstraat, Huijsmansstraat, Brugmanstraat, Fabristraat, Havenbogen, St. Liduinahof, Westfrankelandsestraat (uitgezonderd het gedeelte tussen de J.A.A.Thijmstraat en Bilderdijkstraat), Mariastraat, Van der Eist- straat, Fabriplein, Kortlandstraat, Gordonstraat, Vriendschapsplein, Hofje van Belois, Jan van Avennesstraat, Graaf Florisstraat, Vondellaan, Mesdaglaan (tussen Rembrandt- laan en J.A.A.Thijmstraat), la 3a. de geslotenverklaring voor motorvoertuigen op de Korte Havenbrug, in noordelijke richting, in te trekken en het bord model C12 bijlage I RW te verwijderen; 3b. de geslotenverklaring voor voertuigen met een massa hoger dan 2 ton op de Korte Havenbrug in te trekken en het bord model C21 bijlage I RW te verwijderen; 3c. de geslotenverklaring voor voertuigen met een massa hoger dan 6 ton op de Beursbrug in te trekken en het bord model C21 bijlage I RW te verwijderen; 3d. de geslotenverklaring voor voertuigen met een massa hoger dan 3 ton op de Appelmarktbrug in te trekken en het bord model C21 bijlage I RW te verwijderen; 3e. het doorgaanverbod op de Appelmarktbrug voor het verkeer uit de richting van de Appelmarkt in te trekken en de borden model F05 en F06 bijlage I RW te verwijde ren; 4. het Sint Janshof aan te wijzen als een fiets-/bromfietspad door plaatsing van I model G12a bijlage I RW, ondersteund met wegneembare paaltjes aan beide den; van het bord uitein- 5a. de Warande, oostelijke rijbaan, tussen Westerkade en pand nr 27, gedurende een jaar, gesloten te verklaren voor alle weggebruikers door plaatsing van de borden model C01 en C16 bijlage I RW; 5b. in de Warande, oostelijke rijbaan, tussen pand nr 27 en de Prins Mauritsstraat, een geslotenverklaring in te stellen voor alle bestuurders, in de richting van de Prins Mauritsstraat, door plaatsing van de borden model C2 en C3 bijlage I RW. 6. in de Lange Kerkstraat, zuidzijde, nabij de Nieuwstraat, twee algemene gehandicap tenparkeerplaatsen aan te wijzen, geldend op zondag, van 9.30 tot 20 uur door plaat sing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord. Wij wijzen U erop dat U op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders kunt indienen. Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrok ken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Dit besluit is verzonden naar de Rijkswaterstaat, directie Zuid-Holland en diverse belangenor- anisaties op het gebied van het verkeer en vervoer. Informatie kan worden ingewonnen bij de eer Braam, tel.nr. 2465404. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Toelichting bij verkeersbesluiten 1. het parkeren aan beide zijden van dit weggedeelte wordt alleen toegestaan voor perso nenauto's om daarmee meer parkeerruimte te bieden aan bezoekers van de huisartsen praktijk annex apotheek aan de Kerklaan. 2. door dit besluit wordt Schiedam-West - uitgezonderd de woonerven en de doorgaande wegen - als geheel een 30 km zone, in overeenstemming met het Beleidsplan ver keersveiligheid. 3. doordat de Appelmarktbrug, Beursburg en Korte Havenbrug al eerder als fiets-/brom- fietspad zijn aangewezen, kunnen diverse oude maatregelen worden verwijderd; 4. Volgens het Parkeer- en Bereikbaarheidsplan binnenstad wordt de Sint Janshof auto vrij en daardoor alleen opengesteld voor voetgangers en (brom)fietsers. 5. In verband met langdurige bouwwerkzaamheden, moet dit weggedeelte voor het ver keer worden afgesloten. 6. Door deze maatregel wordt de Grote Kerk beter bereikbaar voor gehandicapten die haar op zondag willen bezoeken. P Burgemeester en wethouders maken ingevolge afd. 3.4 Awb bekend dat zij op 10 juni 2003 hebben besloten om op grond van art. 2 van de Parkeerverordening 2003 in de Warande, nabij pand Over de Vesten nr. 146, een belangheb bendenparkeerplaats voor het voertuig met kenteken 68-LL-HR, geldend op maandag t/m vrijdag 7.30 - 18.00 uur, aan te wijzen door plaatsing van bord E9 RW met onderbord. Dit besluit ligt vanaf 18 juni 2003 gedurende een termijn van 6 weken ter inzage in het Gemeentelijk Informatiepunt van de Stadswinkel in het Stadskantoor.

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 9