l u i Moeslanden SCHNEIDER UW WONING VERKOPEN? Vons Van Santen makelaars «SOEST TE KOOP SCHIEDAM Probaat middel om leefomgeving gezonder te maken 't Is goed makelen bij Maeslanden 's-Gravelandseweg 758 WOENSDAG 6 AUGUSTUS 2003 NS-10 Den Bommelsestraat 10 - Schiedam Uw bedrijfsmakelaar voor aankoop, verkoop, huur, verhuur en taxaties STAALDUINEN bedrijfsmakelaars 3-Kamer appartement gelegen op de 6 etage in het centrum van Schiedam. Nabij A20, tram, metro en trein. Indeling: entree in vestibule; gang met toegang tot keuken 1.95 x 2.80 met eenvoudige kunststofinrichting en plavuizenvloer. Galerij slaapkamef 4.40 x 3.70, balkonkamer 4.50 x 3.30. Woonkamer 6.75 x 4.40. Badkamer met ligbad, wastafelmeubel, wasmachineaansluiting, warm water middels boiler. Toilet met duo-bloc en fonteintje. Woon- en galerijkamer voorzien van laminaat, alle kozijnen zijn van kunststof met isolerende beglazing. Buitenzonwering. Berging in onderbouw. Aktieve Vereniging van Eigenaren; Goede staat van onderhoud en bewoning. Bijdrage 182.- per maand incl. voorschot stoken en erfpacht. Oplevering: in overleg, kan op korte termijn. Vraagprijs: 119.000.- k.k. Bezichtiging en inlichtingen: ADVIESX SVM-gediplomeerd makelaar Tel.: 010-4266230 of 0651-825021 Wat een zomer! Wat een warmte! Eén van de minder bekende manieren om de negatieve invloeden van warmte tegen te gaan, is het aanbren gen van planten in de leefomgeving. Planten houden het klimaat gezonder en stabiel. Ze verdampen water via de bladeren, absorberen warmte en geluid en zuiveren de lucht van stof en verontreinigingen. NIGZ/GBW beveelt werkgevers daarom aan deze zomer (en ook daarna nog) voor meer planten op de werkplek te zorgen. In veel kantoorgebouwen kunnen werknemers niets veranderen aan het binnenklimaat. De behoefte aan frisse lucht en een lagere temperatuur wordt vaak bemoeilijkt door een gesloten ventila tiesysteem, een vaste opstelling van het meubi lair en kunstlicht. Het binnenklimaat in kanto ren wordt bovendien negatief beïnvloed door de uitstoot van schade lijke stoffen afkomstig van behang, synthetisch bouwmateriaal, kopieer machines, printers, com puterschermen, lijmen, papieren handdoeken, tapijt en overige stoffe ring en tabaksrook. Planten blijken een pro baat middel om het werk klimaat letterlijk te verbe teren. Ze compenseren de uitstoot van schadelijke stoffen, ze verdampen water via de bladeren, absorberen warmte (en geluid) en zuiveren de lucht van stof en veront reinigingen (bijvoorbeeld formaldehyde, tolueen, benzeen, oplosmiddelen, ozon, toner, schoonmaak middelen en ammonia). Deze stoffen komen veel voor in kantoorgebouwen en andere werkruimten. Uit onderzoek is ook bekend dat werkplekken met planten het aantal sickbuilding- en astma achtige klachten vermin deren. En voor de econo misch ingestelde werkge ver is er ook wat te winnen: in Amerikaans onderzoek is aangetoond dat planten op het werk de verwarmings- en verkoe- lingskosten met wel 20% kunnen verminderen. Resultaten van Nederlands onderzoek geven aan dat vooral beeldschermwerkers zich prettiger voelen en pro ductiever zijn na het plaatsen van planten in de nabijheid van hun moni tor. Verschillende onder zoekers hebben ontdekt dat de aanblik van groen binnen vijf minuten en zelfs korter tot een signi ficante vermindering van stress kan leiden. Oogcontact met planten op de werkplek zorgt ervoor dat we ons pretti ger voelen, wat leidt tot een aantoonbare afname van 'sick building' symp tomen zoals hoofdpijn. Ziekenhuispatiënten met uitzicht op groen herstel len bovendien aantoon baar sneller (en hebben minder pijnstillers nodig) dan patiënten die dit uit zicht ontberen. Groen op het werk vermindert ook het ziekteverzuim en ver betert de prestaties en productiviteit. De kamerpalmen Chrysalidocarpus en Chamaedora brengen veel waterdamp in de lucht, evenals de vaantjesplant (Spatiphyllum) die de lucht ook zuivert. Andere goed zuiverende planten zijn de rubberplant, klim op en de dadelpalm. Formaldehyde (in bouw materiaal, papier en meu belen van niet-natuurlijk materiaal) wordt goed uit de lucht gehaald door de Krulvaren, de Chrysant en de Gerbera. Ammonia wordt goed gezuiverd door de Rhapis. Bron: NIGZ/GBW Veerplein 156 - Vlaardingen - Telefoon: 010-460.15.20 24 uur per dag huizen kijken op www.vonsenvansanten.nl H06ENA ONROEREND COED BV onze jarenlange ervarig staat garant voor een professionele aanpak en optimaal resultaat. Wij bieden u onder andere: Gratis taxatie verkoopwaarde Bemiddeling op basis van geen resultaat - geen kosten Presentatie van uw woning in onze eigen woninggids, advertenties in de grote dagbladen en onze etalage. Persoonlijke begeleiding. Vraag onze gratis woninggids... .met maandelijks meer dan 100 koopwoningen!!! Stadhoudersweg 76-78, Rotterdam Bel voor gratis en vrijblijvende informatie: (010)466 55 55 www.hogema.nl In fijne woonomgeving, gemoderniseerde 4-kamerwoning m. zonnig dakterras, eigen grond. Geheel c.v.-verwarmd. Compleet ingerichte moderne keuken, fraaie badkamer. Woonkamer met open haard, 3 slaapkamers. De woning is zeer de moeite waard Vraagprijs 145.000,- k.k. Planten houden het koel Aleidastraat 146 Schiedam Fabelachtig wonen in een groot recent verbouwd dubbel pand met veel luxe. Een super de luxe badsa- lon, zonnige tuin en nieuwe keu ken v.v. apparatuur. BOD GEVRAAGD Vraagprijs 220.000,= k.k. B.K. Laan. 235b Schiedam Een 3 verd tellend appartements- recht met vele mogelijkheden, L- vormige woonkmr met open keu ken, 4 slpkmrs, twee badkamers, grote zolder, dak/zonneterras, kunststof kozijnen met dubbel glas en Cv. Vraagprijs 189.000,= k.k. B.K. Laan 235a Schiedam Imposant hoekpand nabij uitvals wegen, winkels en openbaar ver voer. Dit object is uitermate geschikt als woon/winkelruimte (ca. 65m2). Vraagprijs 150.000,= k.k. J.P. Coenlaan 9 Vlaardingen Een werkelijk prachtige twee onder één kapwoning op 425m2 grond met fraaie zonnige tuin, fraaie woonkamer met openhaard, moderne eetkeuken en luxe badka mer. Zeker een bezichtiging waard! Vraagprijs 459.000,= k.k. F. van Borselenstraat 39 Vlaardingen Fabelachtig mooi gelegen bijna nieuw 3 kmr topappartement met centrale entree, lift, videofoon, ruim terras, luxe keuken, ruime badkamer, grote berging en par keerplaats. Vraagprijs 359.000,= k.k. Bavinckplaats 1 Vlaardingen Een fantastische turn-key 4 kamer hoekwoning met garage, lichte living v.v. openhaard, fraaie semi- open keuken, balkon en luxe bad kamer. Deze woning is absoluut een bezichtiging waard! Vraagprijs 245.000,= k.k. Vraagprijs 139.500,= k.k. Tollensstraat 52 Vlaardingen Leuke starters beneden woning, grote zonnige tuin (ca 56m2), ver grote living, moderne badkamer, luxe keuken, 2 slkmrs, bijkeuken Absoluut een bezichtiging waard! Sweelinckstraat 185 Vlaardingen Leuke dubbele 5 (vh6) kmr boven woning met woonkamer v.v. gre nen vloerdelen, eetkeuken, balkon aan de achterzijde en grotendeels v.v. h.h. kozijnen met dubbel glas. BOD GEVRAAGD Vraagprijs 135.000,= k.k. Molendijk 1a Oostvoorne 'n leuk zonnig vrijstaand huis type landhuis met inp. garage, tuin en terras rondom, tuinverlichting, sproei installatie en parkeer voor 5 a 6 auto's. Living (46m2), 3 slpkmrs, etc.. Koopsom 495.000,= k.k. Parallelweg 1 Maasland Een uniek landgoed is nu te koop. Fraaie bungalow met paardenstal len, garage, enz. gelegen op twee hectare grond maakt dit unieke object een eenmalige kans. Vraagprijs 1.390.000,= k.k. Graaf Dirk II Laan 16 Maasland 'n fantastische betaalbare op eigen grond gelegen vrijstaande villa met garage, fabelachtige living, luxe hoekkeuken, fraaie badkamer, grote bergzolder en terras aan voor en zijtuin. Koopsom 498.000,= k.k. Slot de Houvelaan 40 Maasland Bijzonder fraai gelegen 3 (vh5) kmr hoekwoning aan de singel met riante living met openhaard, luxe Siematic keuken, aangebouwde serre, zonnige tuin en ruime zolder. Vraagprijs 285.000,= k.k. Noordvliet 20 Maassluis Een fraai 880m3 groot grachten pand o.a. v.v. dubbele inpandige garage, diepe tuin, riante vide living v.v. openhaard, semi-open keuken, 2 luxe badkamers, biljart kamer en royaal dakterras. Kwartellaan 31 Vlaardingen Prima wonen in een op eigen grond gelegen sfeervolle 4 kmr eengezinswoning met een nieuwe keuken met diverse apparatuur, diepe zonnige achtertuin, gemo derniseerde badkamer en balkon. Vraagprijs 209.000,= k.k. Heemraad 29 Maasland Rustig en zeer kindvriendelijk gele gen eengezinswoning met lichte living, luxe keuken, diepe zonnige tuin, 3 slpkmrs, moderne luxe bad kamer en ruime zolderkamer met dakkapel. Vraagprijs 245.000,= k.k. Cornel is v/d Kolff straat 193 Maassluis Perfect op de 6e verd gel. luxe en ruim 3 kmr app met fraaie vergrote badkamer, fraaie living v.v. parket vloer, luxe keuken, perfect zonnig terras met weergaloos uitzicht over de Waterweg en Maassluis. Indicatieprijs 285.000,= k.k. Peter van Anrooijlaan 237-239 Maassluis Fabelachtig nieuwbouw panorama app van maar liefst 340m2 opp. op de 12e woonlaag met ongelooflijk uitzicht (270°), 2 inpandige gara ges, 4 slpkmrs, 2 badkmrs, kan toor/bibliotheek en een balkon. Vraagprijs 795.000,= k.k. Dr. A. Schweitzerdreef 175 Maassluis Zeer privé met uitzicht over de Waterweg gelegen waaier maison nette op de bovenste verdieping met ruime living, open keuken, zonnig balkon, 2 slpkmrs en extra bergkamer. Vraagprijs 183.000,= k.k. Vraagprijs 398.000,= k.k. Generaal de Wetstraat 19 Maassluis Nabij de haven gelegen 5 kamer eengezinswoning met nette keu ken, fraaie achtertuin v.v. ruime berging, ruim en zonnig dakterras met prachtig uitzicht op de Waterweg. Indicatieprijs 172.500,= k.k G.A. Brederolaan 85d Maassluis Prima wonen in een ruim 2 (vh3) kmr app op de top verd aan een de populairste lanen van Maassluis met moderne keuken, 2 zonnige balkons, nette badkamer, vergrote living en berging in de onderbouw. 7 Schiedam C 010 - 409 01 40 Rotterdam C 010 -460 06 02 Vlaardingen 010-460 33 33 Maassluis/Maasland l 010 - 592 33 00 Westfand/Hoek van Holland 0174- 38 6426 Vraagprijs 109.000,= k.k.

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 10