Vto 1 Maar hou jij ook van mensen? Aangenaam geld besparen! 1 BIG-BINGO! Hersenstichting verontrust Giro 860 8 Premie terugvragen loont de moeite! huisartsen en neurologen verwijzen te weinig door Stook verstandig Elke week extra prijzen! Deze week Handgeknoopte Tapijten Subsidie energiezuinig wonen Surf naar: www.persoonlijkinenergie.nl Doe de test! Hoe energiebewust bent u? www.persoonlijk in energie.nl Rü f!E1 BI EE1EF1 ffl ffïl Hersenstichting Nederland WOENSDAG 8 JANUARI 2003 NS-24 Klassiek Modern Winkelcentrum Zuidplein 451 3083 BE Rotterdam Tel. 010-481 8097 Hoogheemraadschap van Delfland utUW AANKONDIGING BIJEENKOMST VERENIGDE VERGADERING VAN DELFLAND 365946 www.hhdelfland.nl Onze cliënten hebben allemaal zo hun eigen spulletjes en gewoonten. Mevrouw De With verzorgt in huis de bloemen. Zij houdt van bloemen en de bloemen houden van haar. Zegt ze. Jij vindt de bloemen ook mooi, maar je hebt meer met mevrouw De With.... 1 Ziekenverzorgende [M/V] www.de-stromen.nl WERK DAT JE RAAKT! Door bewuster om te gaan met energie kunt u vaak eenvoudig besparen. Soms zelfs dubbel! Want op veel energiebesparende maatregelen kunt u een flinke subsidie terugvragen. ONS, het energiebedrijf dat net even anders is, helpt u graag slimmer om te gaan met energie. Beter voor u én voor het milieu! t r nr /Ac\t>\gei^0ie\h* OTERIJ SPONSORBINGO 29 AUGUSTUS Getal 1 t/m 14 Getal 15 t/m 22 Als u met het 15e getal uw kaart vol maakt, wint ul MILJOEN! 10 1 MILJOEN 34 800.000,- 17 600.000,- 35 400.000,- 39 200.000.- 21 150.000,- 22 100.000,- 42 AUTO MG ZT-T Met getal 23 t/m 34 (van links naar rechts) een volle Bingokaart? U wint prijzen van 20.000 tot 10,- 45 27 29 19 36 05 31 41 08 06 23 30: In de laatste week van de maand is het groot feest bij de SponsorBingo Loterij, want dan spelen we BIG-BINGO en zijn alle prijzen nog hoger! En mist u eens een week Bingo vanwege vakantie of het mooie weer? Geen nood! De SponsorBingo Loterij houdt voor u de Bingogetallen bij en stort de prijzen automatisch op uw rekening. Bel 0900-300 1400 (20cpm) en doe mee! Princess Classic Power Blender Princess 6-in-l Combi Fantasy Revalidatiearts Nienke Roux van Sophia Revalidatie Den Haag zegt het stellig: 'Van alle kinderen met hersenletsel door bijvoor beeld een ongeval of ontsteking, komt slechts een klein deel bij ons terecht'. 'Huisartsen en neurologen ver wijzen kinderen met niet-aange- boren hersenletsel zelden door naar een revalidatiecentrum. Tegen kind en ouders wordt al te vaak gezegd: "Met de tijd komt het wel goed." Het besef dat reva lidatieartsen aanvullend veel voor deze kinderen kunnen bete kenen, is er te weinig. Terwijl aan bijvoorbeeld verminderde con centratie of bewegingsproble men meestal nog veel te doen is.' Steun de Hersenstichting Nederland Wilt u meer weten, meepraten en samen initiatief nemen inzake bijvoorbeeld kinderen en hersen letsel? Neem contact op! Wetenschappelijk onderzoek en revalidatie zijn uiterst belangrijk om hersenletsel te behandelen. Verder is goede voorlichting van belang. Word daarom donateur van de Hersenstichting of doe een gift. Enige cijfers: In Nederland krijgen 2,7 op de 100.000 kinderen per jaar een herseninfarct of hersen bloeding. Elk jaar komen zo'n 1.000 kinderen na een verkeerson geval in het ziekenhuis te recht. De helft van deze kin deren heeft hoofdletsel. Ons CBF-keurmerk garandeert een verantwoorde besteding van uw bijdrage. Donderdag 18 september 2003 om 09.30 uur is er een openbare bijeenkomst van de Verenigde Vergadering. De Verenigde Vergadering is bet algemeen bestuur van het Hoogheem raadschap van Delfland. U bent van harte welkom de bijeenkomst bij te wonen. U kunt inspreken over de onderwerpen die op de agenda staan. U kunt zich hiervoor tot en met woensdag 17 september, 12.00 uur aanmelden bij de secretaris van de W: telefoonnummer (015) 260 83 25. De bijeenkomst vindt plaats in het Gemeenlandshuis Delfland, Phoenix- straat 32, 2611 AL Delft. Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen: - Peilbesluit Polder van Biesland en Oost-Abtspolder; - Herverdeling en/of opheffing IC (Infrastructuur Glastuinbouw) investeringen en kredieten; - Reactie op het ontwerp deelstroomgebiedsvisie Midden Holland; - Stimulering afkoppelen verhard oppervlak. Delft, 20 augustus 2003 Sc hiehoven Wilgenpias Schiehoven*Wilgenplas is een gastvrij en gezellig zorg- en reactive ringscentrum in Schiebroek. De organisatie is volop in beweging. We gaan met onze tijd mee en spelen in op de wensen en behoeften van onze cliënten. We bieden een breed pakket aan diensten en services voor zowel somatische als psychogeriatische cliënten. Ook bieden we hulp en ondersteuning aan ouderen in de wijk. Mensen willen hun eigen leven leiden. Ook als ouderdom gepaard gaat met gebreken. Middels een breed scala aan diensten biedt De Stromen hulp, ondersteuning en begeleiding op maat. De vragen en wensen van mensen zijn ons uitgangspunt. Samen zoeken we naar passende antwoorden en oplossingen. Of dat nu bij de mensen thuis is of in een van onze verpleeg- en verzorgingshuizen in Rotterdam en Ridderkerk. Met ruim 2000 medewerkers en 850 vrijwilligers staan wij klaar om deze visie werkelijk inhoud te geven. Dat maakt het werk dynamisch, geen dag hetzelfde. Ben je enthousiast en flexibel? Kun je zelfstandig werken, maar ben je ook een teamplayer? Ben je een meedenker en durf je initiatieven te nemen? Kun je planmatig en oplossingsgericht werken? Geef je graag extra aandacht aan mensen die dat hard nodig hebben? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wat verwachten wij van jou Je beschikt over het diploma ziekenverzorgende, verzorgende IG of een gelijkwaardige opleiding. Je bent mede verantwoordelijk voor de verzorging en begeleiding van onze cliënten. Je bent aanspreekpunt bij hulpvragen en je stelt de wens van de cliënt centraal. Je zorgt ervoor dat onze cliënten zich thuis voelen en je helpt mee een situatie te creëren die zoveel mogelijk lijkt op de thuissituatie. Je ondersteunt onze cliënten zodat zij op een plezierige wijze de dag zoveel mogelijk zelf kunnen indelen. Van ons kun je verwachten Een prettige, informele werksfeer, met veel persoonlijke aandacht voor jou als medewerker. Het salaris is conform de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. We bieden uitdagende opleidingsmogelijkheden en ruimte om je te ontplooien. We beschikken over goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder kinderopvang en flexibele werktijden. Solliciteren Voor meer informatie kun je contact opnemen met Steve Houthuizen, P&O-adviseur, telefoon [010] 422 80 22. Je sollicitatiebrief kun je binnen veertien dagen sturen aan: De Stromen Schiehoven» Wilgenpias Steve Houthuizen, P&O-adviseur Hamakerstraat 77, 3052 JA Rotterdam e-mail: sr.houthuizen@de-stromen.nl een baan bij Qe Stromen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op www.persoonlijk in energie.nl kunt u met onze Stook Verstandig actie inzicht krijgen in uw energieverbruik Het werkt heel simpel: download de stooktabel en vul uw energieverbruik in. Wekelijks vergelijkt u uw eigen verbruik met het streefverbruik. Zo wordt u zich bewust van uw energieconsumptie. Dat leidt vaak tot lagere rekeningen! Uw energierekening verlagen, het milieu helpen én een deel van uw aankoopbedrag terugpakken. Dat is pas besparen! Het is nog heel eenvoudig ook. U kunt namelijk gebruik maken van de zogenaamde Energie Premie Regeling (EPR). Een overheidssubsidie waarmee energiezuinig wonen wordt gestimuleerd. De premie zit op een groot aantal maatregelen in uw woning die uw energieverbruik verlagen. Maar ook op diverse energiezuinige huishoudelijke apparatuur. U kunt de energiepremie met een speciaal formulier terugvragen via uw energiebedrijf. Op www.persoonlijk in energie.nl vindt u tal van mogelijkheden om te besparen op energie. Wist u bijvoorbeeld dat u bij ONS de huidige energieprijs kunt vastzetten voor meerdere jaren? J Energiepremies kunnen flink oplopen. Investeert u bijvoorbeeld in dubbelglas, dan kunt u 20 per m2 terugvragen. Op isolatie materiaal voor uw dak zit 10 per m2 subsidie. En als u een elektrische condens wasdroger met het energiezuinige A-label aanschaft, krijgt u zelfs 200 terug. Beslist de moeite waard dus! U leest er alles over op www.energiepremie.nl Op www.persoonlijk in energie.nl kunt u terecht voor een leuke test. In 12 vragen over jw cmg.jng met gas, water en elektra komt u erachter in welke mate u energiebewust bent. Afhankelijk van uw antwoorden, geven we u handige energietips en praktische adviezen. Hoe energiebewust bent u eigenlijk? Van Heekstraat 15 Schiedam (010)262 1000 infoOonsgroep.nl Zetfouten voorbehouden J Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - Tel. 070 - 360.48.16 - www.hersenstichting.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 24