t Voor een uitvaart DIE BIJ U PAST Monuta mmy ANTONIUM S1 HUIDKLACHTEN mannenmode m a t r i c N Mannenmode met een eigen stijl 9 Uitvaartverzorging en 010-4704888 ®HERB*UFE. B< i «MM Wilhelmina Margaretha Maria Scholte Willy Marius Cornells van Dijk Meindert Antonius Osephius Leonardus Cornells Lansbergen Leen Henderina Jozefa "Henny" Greten-Kreischer Cornelia Grietje Vierboom-Verlinde Conny Conny Verlinde Conny Verlinde Conny Verlinde Wilhelmina Helene Paulina Maria Figee Wilma Adrianus Gerardus Baartmans Arie Johanna Renskers-Maas - Annie- Johannes Philipus van Diejen John Lieve Ronald b.g.g. 0800 - 023 05 50 (gratis) dag en nacht bereikbaar ABO/van den Boogert -VERZEKERINGEN AFSLANKEN en SLANK BLIJVEN galerie Hj stenmakerij VAN LOENEN Rachel Hill Cornelia Uittenbogaard-van Tiiborg Alles heeft zijn tijd Er is ook een tijd van afscheid nemen Begrqfenis Crematieverzorging Wij beschikken over rouwkamers in Rotterdam - Schiedam - Vlaardingen e.o. Tevens verzorgen wij het thuis opbaren Wij kunnen u ook pastorale zorg aanbieden Belt u vrijblijvend voor informatie of leg uw wensen schriftelijk bij ons vast Ton van der Horst Postbus 4306 3102 GG SCHIEDAM Telefoon 010 471 81 71 dag en nacht bereikbaar v< Sf* Psoriasis Eczeem Psoriasis Behandelcentrum Zuid-Holland Bel voor een afspraak Sportcolberts en Kostuums Pantalons omdat ieder mens uniekü... ...en elke UltVQQTt een spiegel van het leven GJ i WOENSDAG 17 SEPTEMBER 2003 NS-4- Na een moeilijke periode heb je eindelijk je rust gevonden. Met veel verdriet laten wij u weten dat is overle den onze lieve zus 30 januari 1912 114 september 2003 H. E. M. Collignon-Scholte M. A. Groenendaal-Scholte Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst vrijdag 19 september om 12.00 uur in de aula van cre matorium Beukenhof, Burgemeester Van Haar- enlaan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Graag bedanken wij het personeel van afdeling 'De Brug' in het Vlietland ziekenhuis voor de lief devolle verzorging van onze zus. Drager van het Mobilisatie-Oorlogskruis Dankbaar dat wij zo lang zijn liefde en zorgzaam heid hebben mogen ontvangen geven wij u ken nis dat, voor ons nog veel te vroeg, op 86-jarige leeftijd van ons is heengegaan onze vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Johanna Over de Vest Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Maassluis, 14 september 2003 Correspondentieadres: W. J. J. van Dijk President Steynstraat 13 3143 CR Maassluis De avondwake zal gehouden worden woensdag om 19.30 uur in de H.H. Andreas, Petrus en Pauluskerk, P. C. Hooftlaan 9 te Maassluis (condoleren is mogelijk). De H. Mis van Requiem zal worden opgedragen donderdag 18 september om 11.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het parochiekerkhof, Reviusplein te Maassluis. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum aan het Prinses Julianaplantsoen te Maassluis. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van op de leeftijd van 86 jaar. C. van Houten Ex.test. Schiedam, 12 september 2003 Frankeland, kamer 118 Correspondentieadres: Watermolen 111 2986 EV Ridderkerk De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad op begraafplaats Beukenhof te Schiedam op 16 september 2003. t Ik vind geen woorden om het je te zeggen. Hoe wij hem zullen missen, allemaal. Hij was een van die stille, geestelijk-sterken. Die iedereen, alleen zichzelf niet spaart. Bedroefd laten wij u weten dat mijn lieve man, onze Pa en Opa van ons is heengegaan. Dankbaar zijn wij voor alles wat hij voor ons heeft gedaan. Wij zullen hem enorm missen. Drager van de Pauselijke onderscheiding: Pro Ecclesia et Pontifice 13 maart 1916 Schiedam: Valkenswaard: 's-Gravenzande: Rotterdam: Schipluiden: Naaldwijk: Naaldwijk: 14 september 2003 C. A. M. Lansbergen- Kleyweg Leo en Toke Juliette en Merette Jan en Ria Femke en Koen, Joeri Nico en Carla Kim, Nick, Lincy, Robbin Ton en Corrie Lisette, Dave, Ilse Marian en Ard Patty, Barry, Kelly Margaret en Jos Colinda en Joop Kievitslaan 14 3121 XH Schiedam Pa is thuis opgebaard, alwaar liever geen bezoek. De Avondwake wordt gehouden op woensdag 17 september om 19.00 uur in de St. Martinus- kerk, Willem Andriessenlaan 65 te Schiedam, waarna er gelegenheid is om te condoleren. De H. Eucharistieviering bij zijn uitvaart vindt plaats op donderdag 18 september om 10.30 uur in genoemde kerk. Aansluitend brengen wij hem naar zijn laatste rustplaats op de R.K. begraaf plaats, Kerkweg 53 te Schiedam, aankomst om streeks 12.00 uur. Vol belangstelling en zorgzaamheid, genietend van het leven. Daardoor hebben we geleerd "Het komt allemaal wel goed". In dit vertrouwen ben je bij ons weggegaan Overleden in de leeftijd van 82 jaar. In liefdevolle herinnering Jan Greten Ans John Cock Ted en Anneke Peter en Anna Ingrid en Ton Brigitte en Ben klein-en achterkleinkinderen Schiedam, 15 september 2003 Ma is thuis in woon- en zorgcentrum Thurlede, Nieuwe Damlaan 759, kamer 346 in Schiedam waar donderdag 18 september van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is nog even bij haar te zijn. Vrijdag 19 september komen wij om 13.30 uur samen in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 in Schiedam om af scheid van haar te nemen. Aansluitend begelei den wij haar naar haar laatste rustplaats. Daarna heffen wij graag met u het glas op het leven van onze Ma. Waarom zou ik uit jouw gedachten zijn, nu ik uit het zicht ben? Ik wacht alleen op jou, een nog onbepaalde tijd, ergens heel dichtbij, net om de hoek. Met al haar levenslust en wilskracht, heeft zij deze strijd niet mogen winnen. Nu moeten wij, met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, u mededelen dat mijn lieve dappere vrouw, vriendin, dochter, zus, schoonzus en tante is ingeslapen Schiedam, 16 mei 1952 t Rotterdam, 15 september 2003 Rotterdam: Gerard Vierboom Vlaardingen: Ingrid Vierboom Dennis Verlinde Schiedam: Pa en Ma Verlinde Schiedam: Peter en Marcia Verlinde Klundert: Marina en Wim Heinsbroek Jelle Karlijn Wessel llckenstraat 20 3069 ZB Rotterdam Conny is oerbracht naar het Monuta uitvaartcen trum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar gelegenheid tot condoleren op donderdag 18 september van 18.45 tot 19.45 uur. De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemees ter Van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spie- ringshoek) te Schiedam op vrijdag 19 september om 10.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Maandag vernamen wij verslagen van het over lijden van Gedurende de vierentwintig jaar dat Conny bij de stichting RMPI gewerkt heeft is zij van veel betekenis geweest. We zullen haar opgewekt heid, doorzettingsvermogen en inzet bijzonder missen. Directie en medewerkers stichting RMPI. Op 15 september jl. bereikte ons het trieste be richt dat ons Hoofd Patiëntenadministratie op 51 jarige leeftijd is overleden Conny was door haar positieve houding een voorbeeld voor ons allemaal. Wij wensen de nabestaanden kracht toe bij de verwerking van hun verlies. Ondernemingsraad Ziekenhuis RMPI Barendrecht, 16 september 2003 Onze vriendin en collega is afgelopen maandag overleden. Conny heeft veel voor ons betekend. Altijd vro lijk, begaan en bezig, ze was er altijd voor ons. We zullen haar missen. Patiëntenadministratie RMPI Namens medewerkers. Eenzaam maar dapper; Streed zij haar strijd tegen pijn en verdriet. We gunnen haar nu de rust die ze verdient. Met verslagenheid en onuitsprekelijk verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg en geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn ontzettend lieve moeder, onze dochter, mijn zuster, schoonzuster en tante op de leeftijd van 47 jaar. Minouken Peter Pa en Ma Ruud, Manja en kinderen Schiedam, 16 september 2003 Correspondentieadres: R. Figee Postbus 126 3100 AC Schiedam Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen vrijdag 19 september van 14.15 tot 15.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend zal om 15.30 uur de crematieplech tigheid plaatsvinden in crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Rectificatie Gewarmd door de liefde van de mensen om hem heen, gaan we gesterkt door zijn liefde verder. Hierbij geven we kennis van het overlijden van inde leeftijd van 68 jaar. Kitty Baartmans-van Kleef Frank en Esmée Sam, Koen, Aniek Anne-Marie en Arie Feike, Walter Henny en Marti Mark, Rick, Bart Irene en Kees Tom, Femke, Bram Adrie en Iwona Emilia, Arie 9 september 2003 Schiedamseweg 101 3121 JG Schiedam De begrafenis heeft vrijdag 12 september jl. plaatsgevonden op de R.K. begraafplaats te Schiedam-Kethel. Moegestreden en verlangend naar het einde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 74 jaar. Bart en Jeanette Bibiènne Reinler Hans en Joyce Correspondentieadres: Dolomiet 35 2719 TK Zoetermeer De crematie heeft plaatsgehad in crematorium Beukenhof te Schiedam. Je weerstand was erg groot Eigenlijk wilde je nog niet dood Je door ons laten helpen liet je niet gauw toe Alleen op het laatst, je was ook zo ontzettend moe Wat je zei was vaak anders dan je bedoelde Maar wij wisten wel wat je voelde Het vechten heb je uiteindelijk opgegeven In ons hart zul je altijd blijven leven Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een langdurig ziekbed, op 52-jarige leeftijd is overleden, mijn lieve man, onze zorg zame vader, broer en zoon 4 december 1950 - 9 september 2C ong Elly van Jatasja riek Tar Ma enHanny 9 september 2003 Louis Zimmermannplein 28 3122 GP Schiedam De crematie heeft reeds plaatsgevonden op zaterdag 13 september 2003 in het crematorium Beukenhof te Schiedam. Heden ontvingen wij het bericht van het toch nog onverwachte overlijden van onze medewerker en collega John P. van Diejen Wij verliezen in hem iemand die meer dan 35 jaar zijn beste krachten gegeven heeft voor ons bedrijf. Dat hij ruste in vrede. Direktie en medewerkers Vink Evag Ford dealer B.V. In herinnering 21-09-02 21-09-03 Er gaat geen dag voorbij dat wij niet aan jou denken en dat is maar goed ook want we hebben hele fijne herinneringen aan jou Wout en Monique Gerard en Laura Tel. (010) 426 76 78 Financiële regeling van uw uitvaart vooraf mogelijk. Uitvaartverzorger Jan Heinsbroek Burg. Honnerlage Gretelaan 377, 3118 BA Schiedam. Gratis persoonlijke begeleiding, 30 dagen niet goed, geld terug Jolande John Moijer Onafhankelijk distributeur Dam 37 - 45, Schiedam T. 010-426 61 92 www.vanloenen.info Hoera is vandaag 1 jaar Gefeliciteerd Liefde van Oma, Opa en Oom Wayne Dankbetuiging Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn vrouw, onze moeder en oma Corrie Uit aller naam, A. G. Uittenbogaard Schiedam, september 2003 T'ai geb Doo gen Doo ode Het com mer licht fasrörc Op r van 's 0< uur. U be venc Onder begeleiding van een huidspecialist Vergoeding door dïv. ziekenkostenverzekeraars, zoals Univé, D.S.W. Achmea Ook 's avonds behandeling mogelijk Tel.: 010 - 4572777 Churchillsingel 484, Vlaardingen www.skintherapy.nl info@skintherapy.ni SKIN THERAPY VEMA B.V. Voor wie kwaliteit en pasvorm ook belangrijk is. Ook in GROTERE maten t/m maat 64 Veranderingen gratis In wol-stretch, wol corduroy en katoen-stretch t/m mt. 64 en korte maten 24 t/m 34 (taille 140 cm) met daarnaast lengtematen t/m 57 inkorten is gratis Overhemden t/m mt. 48 Pyjama's t/m mt. 64 Schiesser ondergoed t/m mt. 9 Sokken ook zonder boordelastiek I lite I Groenelaan 8 I-83, Schiedam.Tel. OI 0-4268678 (maandag gesloten) UITVAART BEGELEIDING HELEN TEUNISSEN EN TEAM TELEFOON OIO 273 24 24 (24 uur per dag bereikbaar) www.matrice.nl Ontvangstruimte Vlaardingen: Vlietland Ziekenhuis, HOLYSINGEL 3, INGANG ACHTERZIJDE ZIEKENHUIS Ontvangstruimte Schiedam: Vlietland Ziekenhuis, Juliana van Stolbergstraat 1 Om c aanbi lOf Per Bij har

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 4