Er op uit in 't tywii? Doen? Lezersvoordeel Met korting naar de overzichtstentoonstelling X t Lezersvoordeel 0 "■«li d J A 15?5 Omdat je huis nooit af is. Formido COED GEZIEN! I L 2 euro korting p.p. inclusief Nu 3-daagse City-Cruise naar York vanaf 59 euro BB Ernst Daniël Smid - Tussen toen en nu li* i J w m HAPPYaOWNINDE VESTIGING! Van 12.00-17.00 uur. WOENSDAG 24 SEPTEMBER 2003 NS-18 Voorne-Putten Brielle Brielse Maas Genieten van een heerlijke wandeltocht georganiseerd op zondag 28 september door Groenservice Zuid- Holland en Wegener Huis-aan-Huiskranten. Er is een wandelroute voor 15, 10 en 5 km. Voor de kinderen is er aan de route van 5 km een puzzeltocht verbonden. Startpunt: VVV Brielle, Markt 1 in Brielle. N 218 (Groene Kruisweg) richting Oostvoorne. Bij verkeers lichten (Bastionhotel aan uw L hand), rechts Thoelaverweg op richting P-centrum, voor brug rechts richting Slagveld, 1 e weg rechts Slagveld. Teruglopen naar brug, rechts over brug de Vischstraat in naar de VVV. Openbaar vervoer: bus 103, halte Brielle-Centrum Start: tussen 11.00 uur en 15.00 uur op eigen gele genheid. Om 14.00 uur begint een excursie o.l.v. een gids. Deelnemers mogen gratis mee met het fietsvoet- veer Brielle/Noordoever Brielse Maas Kosten: 1 euro p.p. en 0,50 euro voor kinderen t/m 12 jaar. Iedere deelnemer ontvangt een kleine attentie Informatie: wandelingen en aanvraag folder: 010- 2981010 Willem Witsen (1860 - 1923) 'Stemmingen' Voor het eerst wordt uitgebreid aandacht besteed aan het werk van deze kunstenaar uit de 'Beweging van '80'. In het omvang rijke oeuvre van Witsen weerspiegelt zich de aard van de Tachtigers door de fascinatie voor sfeer. Zij lieten zich leiden door 'stemmingen'. Witsens favoriete onderwerp is het stadsge zicht. Hij koos daarbij voor de mistige en besneeuwde sfeer van Londen aan de Theems, voor de havens van Rotterdam en voor de verstilde grachten van Amsterdam en Dordrecht. Als schilder en fotograaf was hij bovendien een getalenteerd portrettist. In 1898 -1900 schilderde hij veel in Dordecht. De Voorstraatshaven was zijn favoriete stek. Plekken die Witsen vastlegde in zijn schetsboek zijn nu nog precies zo terug te vin den. Tegen inlevering van deze bon bij het Dordrechts Museum een tweede kopje koffie of thee gratis (1,35) en een ansichtkaart van Rotterdam gratis (0,80) T/m 16 november 2003 Wat? Tentoonstelling Willem Witsen Waar? Dordrechts Museum, Museumstraat 40 in Dordrecht Wanneer? De actie is geldig gedurende de hele tentoonstel lingsperiode t/m 16 nov. 2003 Korting? 2 euro p.p., incl tweede kopje koffie of thee gratis en ansichtkaart van Rotterdam Normale prijs? 7 euro p.p. Meer info? Kijk op www.willem- witsen.nl of www.dordrechtsmu- seum.nl Telefoon? 078- 6482148 Maximaal 4 personen per bon, niet geldig in combinatie met andere kortingen Zondag 28 september Het repertoire van bariton Ernst Daniël Smid is omvangrijk en bevat onder meer werken van Verdi, Puccini, Wagner, Mozart, Strauss en Tsjaikovski. Vanaf 1978 reisde hij als solist heel Europa door en speelde o.a. in de musicals 'Les Misérables' en 'The Sound of Music'. Wekelijks presenteert hij op de radio 'Muziek aan tafel' en op de tv het programma 'Una Voce Particolare', waarvan nu ook een cd is verschenen. Smid wilde altijd al een verlaging van de drempel van klassieke muziek in het algemeen en vocale muziek in het bijzonder. Ernst Daniël Smid brengt deze zondagochtend het programma 'Tussen toen en nu' ten gehore. Wegener Zondagochtendconcerten Presentatie: Gerard Cox Inloopmuziek en begeleiding: Bert Nicodem www.zondagochtendconcerten.nl de doelen De Doelen: open vanaf 9.45 u., zaal vanaf 10.30 u. Aanvang concert 11.00 uur Kaarten zijn verkrijgbaar a 9,75 euro, bij de kassa van de Doelen, Bureau Hanson, Straatweg 179, tel: 010-4225244 in Rotterdam en bij de kanto ren van Wegener Huis-aan-huiskranten: Prins Hendrikkade 16, tel. 010-4699911 in Rotterdam, Fransenstraat 14 in Vlaardingen, Oostdijk 53 in Oud-Beijerland en Poldermolen 1 in Papendrecht. 500.000 mensen gingen u voor.. Begin september boekten wij namelijk de 500.000ste City-Cruise! Beleef het zelf en maak gebruik van de City-Cruise jubileumaanbieding van P&O Ferries. Twee avonden vol ontspanning aan boord van onze comfortabele Cruiseferries en een dag in het middeleeuwse York. Met musea, pubs, schil derachtige straatjes, een imposante kathedraal en leuke winkelstraten. Vanuit Rotterdam naar York (via Huil) Vertrek zondag t/m donderdag 59,- per persoon Vertrek vrijdag en zaterdag 74,- per persoon Boeken vóór 31 oktober voor afvaarten tot en met 28 december 2003. Inbegrepen: - 2 overnachtingen aan boord in een 2-pers. inside cabin met douche/toilet op basis van volledige bezetting. - Busvervoer naar het stadscentrum van York v.v. - Gratis voordeelboekje met kortingen tot 50% op attracties musea Boeken? Bel 020-201 33 33. Vermeld "jubileum aanbieding". Algemene vervoersvoorwaarden P&O Ferries zijn van toepassing. Aantal plaatsen en afvaartdata zijn beperkt beschikbaar. Prijzen zijn vaste tarieven per persoon gebaseerd op voetpassagiers. Voor alléénrei- zenden geldt een toeslag. Kinderkorting 4-15 jaar: 24,50 euro. Toeslag cabin met zeezicht: 15 euro p.p. Betalen bij boeking. P&OV* Ferries Nó Auw! Een Eerste Hulp cursus komt altijd van pas... bel 070-3383232 :f /V" Wjèjj ERVAREN (ASSISTENT) MAKELAARS WONINGMAKELAARDIJ M/V Ooms Makelaars HAPPY WOENSDAG Bijvoorbeeld ELLIPTICAL TRAINER m 2 09 HAPPY DONDERDAG fitness apparaat Bijvoorbeeld CELHAARD Bijvoorbeeld REUZE STATIONSKLOK Bijvoorbeeld MOUNTAINBIKE HAPPY VRIJDAG Formido Rotterdam. Nw. Mathenesserstraat 35. Tel.: 010-427 03 81. HAPPY ZATERDAG BOUWMARKTEN 1 Wegener huis-aan-huiskranten Zon. 5 okt. Trijntje Oosterhuis Zon. 30 nov. Wieteke van Dort Zon. 19 okt. 15 jaar Bill Bakers Big Band Zon. 7 dec. Joke Bruijs Zon. 26 okt. The Rosenberg Trio Harbour Jazzband Zon. 2 nov. Louis en Selma van Dijk Zon. 14 dec. Laura Fygi Zon. 9 nov. Willeke Alberti Zon. 21 dec Uitverkocht: Zon. 16 nov. The Ramblers White Christmas De Wegener Zondagochtend-concerten worden mede mogelijk gemaakt door: Wegener Huis-aan-huiskranten, Fondel, Van Antwerpen Cartonnage, Westermeijer Groep, Pickwick Tea, Drukkerij Domstad en organisatiebureau Hanson. NO Wegener huis-aan-huiskranten WHEN It MATTERS Liselotte valt uit het klimrek op het school plein, zo op haar hoofd! Gelukkig wist de juf wat ze moest doen. Het Oranje Kruis ■wi De Ooms Croep bestaat al ruim 75 jaar en is in die tijd uitgegroeid tot een regionale marktleider in 'Groot Rotterdam' en de 'Drechtsteden'Met 9 vestigingen en 140 medewer kers wordt de volledige markt, van woningen tot kantoren, van taxaties tot beheer en van verzekeringen tot financiering, bewerkt. En dat alles gebeurt in een prettige, collegiale sfeer met volop persoonlijke en professionele ontwikkelingsmogelijkheden. Voor onze kantoren in Capelle aan den IJssel en Schiedam zoeken wij 2 fulltime Functieomschrijving Als (assistent) makelaar bent u het aanspreekpunt voor de opdrachtgevers. U bent zakelijk, maar hebt altijd oog voor de persoonlijke situatie van de opdrachtgever. U treedt op als adviseur van onze woningportefeuille, u bemiddelt bij de verkoop van woningen en begeleidt de bezichtiging van deze woningen. Het profiel Voor deze functie willen wij dat u beschikt over een hbo-opleiding makelaardij aangevuld met de SVM-opleiding makelaardij. U beschikt over een aantal jaren werkervaring in een vergelijkbare functie. Goede bekendheid met de regio is voor deze functie van groot belang. U bezit goede communicatieve vaardigheden zowel in woord als geschrift. Daarnaast heeft u een commerciële instelling, kunt u zelfstandig werken en functioneert u goed binnen een team. Eigenschappen als flexibel, verantwoordelijk, pro-actief en creatief zijn u op het lijf geschreven. Wij bieden Een prettige werkomgeving binnen een interessant vakgebied, deskundige en plezierige collega's. Bovendien bieden wij u een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden en ruime mogelijkheden om u verder te ontwikkelen. o Interesse? Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer H. Kok, kantoor Capelle aan den IJssel, tel. 010 - 450 11 77 of de heer C. Schonenberg, kantoor Schiedam, tel. 010 - 273 01 02. Voldoet u aan bovenstaand profiel en wilt u deze uitdaging aangaan? Stuur dan uw uitgebreide sollicitatiebrief met c.v., binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: Ooms Makelaars Woningen B.V., t.a.v. afdeling personeelszaken, Postbus 24040, 3007 DA Rotterdam, e-mail: personeelszaken@ooms.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 4 Dagen bulderende aanbiedingen bij Formido 24" Fórnrrfdo 169.- ^Y|

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 18