J- t Doe mij maar een neut! Uitvaartcentrum "HoCy G. Waaijers s J rrrtill ;Jt V- Riek vayi den Hil- van Bedaf Hendnka WUtNSUAÜ 5 NOVEMBER 2003 NS-4 G Waarom al dat vechten waarom al die pijn zij wilde hier niet weg zij wilde bij ons zijn de strijd was oneerlijk en geheel niet terecht zij wilde graag verder maar verloor dit gevecht. Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop zij haar langdurige ziekte heeft onder gaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, mijn zorgzame lieve moeder, schoonmoeder en fijne oma Megchelina Boomsluiter-Overheul Lien in de leeftijd van 67 jaar. J. Boomsluiter Saskia en Ben Robin Correspondentieadres: Koolwitjehof 99 3124 BL Schiedam Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen woensdag 5 november van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De begrafenis zal donderdag 6 november om 12.30 uur plaatsvinden op begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren aan de Vlinderhoven 53 te Schiedam. Waarom ai dat vechten waarom al die pijn zij wilde hier niet weg zij wilde bij ons zijn de strijd was oneerlijk en geheel niet terecht zij wilde graag nog verder maar verloor dit gevecht. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, is na een langdurige ziekte rustig ingeslapen onze lieve ma, oma, zus, schoonzus, tante en vriendin Maria Magdalena Blanker-van de Brug Riet weduwe van Piet Blanker in de leeftijd van 66 jaar. Peter John en Els André en Antoinette Theo Kleinkinderen Verdere familie en vrienden 1 november 2003 Wattstraat 24 3112 TL Schiedam Riet is overgebracht naar het Monuta uitvaart centrum, alwaar gelegenheid tot bezoek en af scheid nemen donderdag 6 november van 18.45 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 7 november om 11.00 uur in de aula van crema torium Beukenhof, ingang Laan van Spierings hoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herin neringen die zij aan ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma bogen Elizabeth Jaspers-Otten Bets weduwe van Peter Jaspers in de leeftijd van 75 jaar. Hans en Annie Peter en Hennie John en Astrid Ellyen Joop Martha en Martin Kleinkinderen Achterkleinkinderen 30 oktober 2003 Havenbogen 51 3117 NT Schiedam De begrafenisplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgeno men van het plotselinge overlijden van onze oudste medewerker Leen van Dongen Leen was bijna 11 jaar vrijwilliger bij de omroep en zorgde ervoor dat alle verzoekplaten werden opgezocht en klaargezet. Zijn humor en zijn praatjes werden door ieder een altijd gewaardeerd. Vorig jaar hebben we hem gehuldigd voor zijn 10-jarig lidmaatschap en hij droeg met trots zijn zilveren speld. Zijn inzet als vrijwilliger is een voorbeeld voor ons allemaal. Wij wensen zijn vrouw, dochter, schoonzoon en verdere familie veel sterkte om dit verlies te ver werken. Bestuur en medewerkers ZOS-Radio. Hij was voor ons: een kameraad en echtgenoot, een vriend en vader, een speelmakker en opa. Maar bovenal een goed en integer mens. Machteloos omdat wij hem niet konden helpen, maar dankbaar voor zijn liefde, zorg en toewij ding hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Ignatz Bertus Kurt Marschall in de leeftijd van 72 jaar. Pum Inge en André Rutger Mariska Rini en Hans Anoeska en René Naomi Ruud t Stefan en Lisette Manfred 30 oktober 2003 Populierenlaan 26 3121 AN Schiedam De crematie in het crematorium Beukenhof heeft plaatsgevonden op woensdag 5 novem ber 2003. 'Achsprak een eendagsvlieg te Doorn 'hoe heerlijk is het ochtendgloren en hoe verrukkelijk het uur waarop het laaiend zonnevuur verstild ter kimme wordt gedreven! Men moest twee dagen kunnen leven. Kees Stip Heel verdrietig zijn wij over het op veel te jonge leeftijd overlijden van mijn lieve lief, onze lieve zoon, schoonzoon en broer Hugo Bijloo 10 januari 1958 131 oktober 2003 Krommenie: Erna Krommendijk Schiedam: Piet Bijloo Corrie Bijloo-van der Zee Nico Bijloo Apeldoorn: Arie Krommendijk Dinie Krommendijk- Winterman Kervelstraat 75 1562 AD Krommenie Hugo is thuis Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condo leren op donderdag 6 november van 13.00 tot 13.30 uur in de rouwkamer van het crematorium "Velsen", Duin en Kruidbergerweg te Driehuis. Aansluitend zal om 13.45 uur de crematieplech tigheid plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer. Geen bloemen. Niemand die het weten kan, hoeveel ik van je hou. Niemand die mij troosten kan, in mijn verdriet om jou. Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis. Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne ja ren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mijn geliefde dochter, zus, schoondochter, schoonzus, tante en oud-tante Cornelia Petronella Maria Heggelman Lia in de leeftijd van 47 jaar. Aad Trouborst C. F.M. Heggelman-van Dorp Marlies Ma Trouborst Tinus t en Sonja Greet en Cor Joop en Odi Freda en Hans Herman en Angela Neven en nichten Achterneefje en achternichtjes Schiedam, 1 november 2003 Newtonstraat 48b 3112 WJ Schiedam Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen woensdag 5 november van 20.15 tot 21.00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De H. Mis zal worden opgedragen, donderdag 6 november om 13.00 uur, in de Basiliek van de H. Liduina en O.L.Vr. Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam, waarna de crematieplechtigheid ge houden zal worden om 14.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spie ringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van de 6e etage van het Vlietland Zie kenhuis lokatie Schiedam, het personeel van De Wete ring te Vlaardingen en huis arts J. Stolter voor de goede en liefdevolle verzorging. Vele fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Na een leven dat getekend werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze broer, zwa ger en oom Antonius Scholte Ton Schiedam, 11 april 1938 Schiedam, 31 oktober 2003 Uit aller naam: W. A. Scholte Havenbogen 93, 3117 NT Schiedam Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen woensdag 5 november van 19.00 tot 19.45 uur in de kapel van Frankeland, St. Liduinastraat 10 te Schiedam. De uitvaartdienst zal gehouden worden donder dag 6 november om 12.00 uur in de kapel van Frankeland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de begraafplaats Beukenhof, in gang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet geliefden, ik ben in vrede gegaan. Na alle fijne jaren die we met hem mochten bele ven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonva der, opa en overgrootopa Albertus Jacobus van de Goorbergh Ap weduwnaar van Teuntje Kroone 1 juni 1923 1 november 2003 Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Schiedam, 1 november 2003 Frankeland, kamer 255 Correspondentieadres: A. Levering-van de Goorbergh Steenstraat 18 3114 NR Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels te Schiedam plaatsgevonden. Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Johanna van Biesen-van Pelt sinds 3 juli 1990 weduwe van J.C. van Biesen inde leeftijd van 90 jaar. Wij danken het personeel van het St. Jacobs Gasthuis voorde liefdevolle verzorging. Punthorst: Deventer: Amersfoort: Arnhem: Eijsden: Melbourne (A): Eijsden: Maastricht: Eijsden: Dirk en Adri Katja en Yilmaz Eva, Luna Esra Koen Kristel Jos en Engelien Rumi Asha en Frans Karlijn en Youri Mattijs Schiedam, 2 november 2003 St. Jacobs Gasthuis, kamer 10 Correspondentieadres: D. W. van Biesen Evenboersweg 34 7715 PH Punthorst Onze moeder en oma is opgebaard in het Monu ta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, aldaar geen gele genheid tot bezoek. De plechtigheid voorafgaande aan de begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 7 november om 13.00 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De liefde is lankmoedig, zij is goedertieren; de liefde is niet afgunstig; de liefde handelt niet lichtvaardiglijk, zij is niet opgeblazen; 1 Corinthe 13:4 Met droefheid geven wij u kennis, dat de HEERE voor ons toch nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Francina Adrina van der Leek-Lakerveld sinds 28 december 1995 weduwe van Leendert van der Leek in de leeftijd van 87 jaar. E. van der Most-van der Leek W. van der Most Wim J. van der Leek Vlaardingen, 1 november 2003 Zorgcentrum Uitzicht Churchillsingel 483 Correspondentieadres: E. van der Most-van der Leek Schiedamseweg 164a 3134 BV Vlaardingen Gelegenheid tot condoleren vrijdag 7 november van 13.00 tot 13.30 uur in de aula van Zorgcen trum Uitzicht, waarna D.V. om 13.45 uur de dienst van Woord en gebed zal gehouden worden in genoemde aula. Aansluitend omstreeks 15.00 uur zal de begrafe nis plaatshebben op de begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Tussen weemoed, strijd en hope vliedt het leven snel voorbij. Waakzaam, werkzaam wachten wij. Tot het raadsel zich ontknope, wat het korte leven zij. Thuis in haar vertrouwde omgeving is, te mid den van hen die haar lief waren, rustig en kalm overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Jacomina Cornelia van Bezouwen-van Scheindelen Miep weduwe van Cornelis van Bezouwen inde leeftijd van 74 jaar. Cocky en Nico Ellyen Ben Frits en Claudia Kleinkinderen Achterkleinkinderen Schiedam, 30 oktober 2003 Faassenplein 59 Correspondentieadres: Cocky Knoops-van Bezouwen Sint Janshof 12 3111 KD Schiedam Overeenkomstig haar wens is haar lichaam ter beschikking gesteld van de medische weten schap. Jacoba Adriana de Jonge-Pellikaan Aan vele Schiedamse jaren in zijn 1001 BAZAR is een einde gekomen. Een markante, kleurrijke man is van ons heengegaan. Pieter, wij gaan je enorm missen. Petrus Louis Jan Bos -61 jaar- Familie en vrienden Zaterdag 8 november om 10.00 uur zal de gezongen Heilige Mis voor hem worden opgedra gen in de Martinuskerk, W. Andriessenlaan 65 in Schiedam. Daarna zal Pieter om 11.30 uur worden begraven op begraafplaats Beukenhof, Burg. Van Haaren laan 1450 in Schiedam. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten bele ven, hebben wij met veel verdriet afscheid moe ten nemen van onze lieve moeder, schoonmoe der en onze oma uit duizenden Johanna Maria Nels-van Dijk Annie weduwe van Jacob Nels in de leeftijd van 85 jaar. Wij willen het verzorgend personeel van Nieuwe Waterweg Noord en Frankeland bedanken voor de goede zorgen. Dick en Jolanda Suzanne, Jeroen Mieke Ronald, Bianca Schiedam, 30 oktober 2003 Frankeland, kamer 561 Correspondentieadres: D. F. Nels Kievitlaan 11 3135 KA Vlaardingen De begrafenis heeft inmiddels op woensdag 5 november plaatsgevonden op de be'graafplaats Beukenhof te Schiedam. Ik denk maar altijd als ik zachtjes ween. Er is een zee daar stromen alle tranen heen. Tot het laatst bezig met leven en de toekomst is op woensdag 29 oktober rustig van ons weggegaan onze lieve Renée Koens Zij is 54 jaar geworden allen die van haar hielden 5 november 2003 Correspondentieadres: Stadhouderslaan 98 3116 HT Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Verdrietig om zijn heengaan maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken, delen wij u mede, dat na een kortstondig ziekbed te midden van ons vredig is ingeslapen, mijn lieve man en onze dierbare pa Henricus Johannes Jaspers Henk inde leeftijd van 62 jaar. Bep Jaspers-Kerklaan Ed en Corinne 28 oktober 2003 Geervlietsestraat31a 3114VD Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaats gevonden. Dankbetuiging De grote belangstelling en hartverwarmende reacties in de vorm van kaarten, telefoontjes en bloemen na het overlijden van mijn lieve moe der, onze dochter, mijn zuster, schoonzuster en tante Wilma Figee zijn een grote steun en troost voor ons, waar voor onze welgemeende dank. Minouken Peter Pa en Ma Ruud, Manja en kinderen Schiedam, november 2003 BEGRAFENIS- EN CREMATIEVERZORGING Uw persoonlijke wensen kunt u nu reeds bij ons laten vastleggen in een dossier —J t Onvergetelijk Je leefde op jouw eigen wijze. 30 maart 1121 30 oktober 2003 Hélène en Lazar Mare Jan en Cjonnie Mandy Emma Tom f Correspondentie-adres:Jan van den Hil, Prinses Cbristinalaan 26, 3136 AE Vlaardingen i/Ve hebben afscheid genomen van Riek op dinsdag 4 november in crematorium Beukenhof. Alles van waarde is weerloos Lucebert De liefde van een moeder is onvoorwaarde lijk. Mijn moeder was daarvan een bijzonder voorbeeld. (Ger) Na een bewogen leven met veel pijn en ver driet, maar altijd blijmoedig en hulpvaardig, is van ons heengegaan: 1 8 januari 1920 3 november 2003 Weduwe, moeder en grootmoeder Rotterdam: Ger de Jonge Mira Ruiken Barendrecht: Arthur de Jonge Tajana de Jonge-Holleboom Wij hopen dat zij de liefde en aandacht gevonden heeft waar zij zo naar hunkerde. Wij nodigen u uit voor de dienst van Woord en Gebed op zaterdag 8 november om 12.30 in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Hierna is er gelegenheid tot condoleren. Wij danken in het bijzonder het personeel van het Liduinapaviljoen van Frankeland, centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn in Schiedam, die haar in haar laatste half jaar zoveel steun en liefde hebben gegeven. Olmendreef 160 3137 CR Vlaardingen telefoon 010-474 11 44 ERKEND EIDVAN Iedereen heeft een eigen kijk op leven en dood. U wilt nabestaanden laten proosten op uw leven. Voor meer informatie: 0800 288 22 55 (gratis) Op werkdagen tussen 10.00 en 16.00 uur Melding overlijden: 0800 345 67 89 (gratis, 24 uur) UITVAARTZORG www.cvu.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 4