www.wepaki.nl HUIS Ondergrondse invloed op wooncomfort ■Maeslanden WEE KA A NBIEDINGBREDE EIKEN VLOERDELEN 69.90 per m2 incl. ondervloer, leggen, afwerken plinten Nu met rondvlucht boven uw nieuwe woning! Plan De Hofstede-West in H.I. Ambacht. 't Is goed makelen bij Maeslanden Houten vloerdelen Interieurafwerking Hoogstraat 109a Schiedam Telefoonnummer: 010-2460007 i Tussen Hendrik-ldo-Ambacht en Zwijndrecht verrijst het woongebied De Volgerlanden. De Hofstede-West is een fraai vormgegeven bouwplan aan de zuidzijde van De Volgerlanden. Kenmerk van dit plan is de vriendelijke Scandinavische uitstraling van eengezinswoningen tot vrijstaande woningen. Door de variatie van de verschillende woningtypen ontstaat er een levendig beeld en een gedifferentieerde leefomgeving. Grote kavels en ruime woningen waarbij tal van aanpassingen mogelijk zijn. Informeer bij de makelaar naar de mogelijkheden! Indien u nu een woning koopt in De Hofstede- West raakt u gegarandeerd in de wolken. Want als koper krijgt u nu een rondvlucht boven uw eigen nieuwe droomwoning Ooms Drechtsteden Makelaars Waltmann Co. Makelaars Passage 2, Zwijndrecht Laan van Walburg 8, Zwijndrecht tel.: 078 Ó191440 tel.: 078 6205777 Meer informatie over de locatie en de woningen: www.devoIgerlanden.nl www.devolgerlanden-kopen.nl 'Aardstralen' is een verzamelbegrip voor bijvoorbeeld onder grondse waterlopen (een soort rivierbed ding in het grondwa ter), geologische breukvlakken, onder grondse scheuren, geologische lagen als ertsaders, olie- en gasreserves, geoman- tische zones (soort heilige verbindingszo nes van oude heilig dommen) en groeizo- nes (zones waar plan tengroei bevorderd of geremd wordt). Onder ondergrondse waterlopen wordt stro mend water in de onder grond verstaan. De diepte ervan kan sterk verschil len, van net onder het oppervlak tot enkele hon derden meters. Ook de breedte van de waterloop en de hoeveelheid water die vervoerd worden ver schillen sterk. De biologi sche werkzaamheid is verschillend en wordt bepaald door de hoeveel heid water, de stroom snelheid en de polariteit de magnetische invloed van de Noord- en Zuidpool). Door de wrij ving aan de kanten is daar de grootse invloed waar te nemen. Vaak maken bij ondergrondse waterlopen ook andere soorten stra ling van dezelfde banen gebruik. De invloed van onder grondse waterlopen kan van stimulerend tot sterk negatief zijn en ziekte verwekkend, afhankelijk van de intensiteit van de stralingen. Door verschuivingen, rimpelingen of ander soortige bewegingen van heet aardoppervlak zijn ooit geologische breuk vlakken ontstaan. Door zeer geringe bewegingen van de beide breukvlak ken ten opzichte van elkaar, kunnen sterke elektromagnetische stra lingen op de wrijvings- vlakken ontstaan. Vaak is er ook sprake van water voerende lagen, waardoor deze breukvlakken samenvallen met onder grondse waterlopen. Ook hier kan de invloed sterk zijn. Voor ondergrondse scheuren geldt hetzelfde als voor breukvlakken. Geologische lagen kun nen zeer verschillend van soort zijn. Er vallen erts aders onder, maar ook kolen-, olie- en gasreser ves. Al deze verschillende soorten ondergronden werken verschillend. Voor een deel wordt veronder steld dat ze kosmische straling weerkaatsen, maar door de tweemalige afbuiging ten gevolge van het intreden en uittreden van de aardkorst kunnen allerlei vreemde situaties voorkomen. Over het algemeen is voorzichtig heid geboden. Geomantische zones zijn speciale lijnen over de aarde, die een 'heilige' invloed hebben. Op deze zones werden bij voor keur religieuze plaatsen gesticht. Onze voorou ders hadden daar reeds hun bedevaartoorden en kapellen. De christelijke kerk nam later deze plaat sen over omdat zij een enorm sterke positieve uitstraling hadden. Zo zijn de oude kathedralen nagenoeg allemaal op zulke zones gebouwd. Bijzondere, heilige bron nen worden ook op deze zones gevonden. De invloed die straling op mensen kan hebben, is zeer verschillend. Zo kunnen wateraders bij mensen koude voeten veroorzaken. Ze kunnen ook als zichtbare vocht vlek op de muur herken baar zijn of als shading in het tapijt, het effect dat de pool van het tapijt zich gaat richten. Geologische breukvlakken werken vaak door tot in het huis, waar ze als scheuren waarneembaar zijn. Bron: www.binnenhuisar- chitectuur.nl 'N ECHTE SLIMMERIK KOOPT NU RENTE HISTORISCH LAAG! Internet www.maeslanden.nl WOENSDAG 19 NOVEMBER 2003 NS-15 volgerlanden Ontwikkelings Combinatie Type Esbjerg vanaf 245.000,- v.o.n. Type Malmö vanaf 285.000,- v.o.n. Type Stockholm vanaf 305.000,- v.o.n. Type Kopenhagen vanaf 365.000,- v.o.n. Type Oslo vanaf 405.000,- v.o.n. r Zwaaristeeg 6 Schiedam Romantisch wonen in een bijzon der pand met ruime entreekamer, fraaie badkamer, speelse living, moderne keuken, 2 slaapkamers en een ruim dakterras. Vraagprijs 225.000,= k.k. Jean Monnetring 76 Vlaardingen Schitterend gelegen in het groen een brede eengezinswoning met perfecte tuin, speelse living, L-vor- mige lichte keuken, 3 slaapkamers, nette ruime badkamer, ruime zol derkamer en geheel v.v. dub. glas. Vraagprijs 295.000,= k.k. Mr. Verschuurstraat 51 Vlaardingen Een bijzondere nieuwbouwwoning uit 2002 op eigen grond met veel mogelijkheden is absoluut een bezichtiging waard! Woonkeuken, speelse living, 3 slkmrs 25, 19, 17m2), water en dakterras. Prijs op aanvraag Van Swindenstraat 43a Schiedam Fraai binnenstedelijk wonen in een "nieuwbouwwoning" met ruime living, souterrain met 2 slaapka mers, aparte hobby/waskamer, luxe badkamer, zonnige tuin en dubbe le berging. Vraagprijs 184.000,= k.k. Gustav Stresemannring 37 Vlaardingen Perfect gelegen, direct bij winkel centrum een 5 kamer eengezins woning (totaal 402m3 incl. uitbouw en garage) met extra diepe garage, zonnige tuin, semi-open keuken, ruime badkamer en Cv. Vraagprijs 285.000,= k.k. Fultonstraat 32 Vlaardingen Op het goed bereikbare industrie terrein met aan 2 zijde ontsluiting bedrijfsloods met grote overhead- deur, elektra en daglichtkoepel, ingebouwde moderne kantoor ruimte, toilet en keukentje. Vraagprijs 155.000,= k.k. Adriaen Brouwerstraat 102 Maassluis Op één van de meest fraaie locaties gelegen fantastisch 3 kamer appar tement met uitzicht op het water park "Midden Delfland". Eigen berging en voldoende parkeergele genheid is aanwezig. Vraagprijs 215.000,= k.k. Jan Steenstraat 90 Maassluis Werkelijk uniek wonen in een goed onderhouden 2 kmr app met lift, luxe badkamer, ruime slaapkamer, gezellige woonkamer met semi- open keuken, balkon rondom en geheel dubbel glas. Vraagprijs 147.500,= k.k. Zwarte Zee 30 Maassluis Fraaie bedrijfsruimte met kantoor met een totale oppervlakte van 225m2. Huurprijs 2.400,= per maand excl. BTW Pascalweg 50 Rotterdam Onvoorstelbaar fraai wonen op ca. 550m2 eigen grond in een sfeervol le 2 onder 1 kap herenhuis met ruime oprit, grote garage, 2 badka mers, ruime living, nieuwe luxe keuken en een waanzinnige tuin. Vraagprijs 385.000,= k.k. Valeriusstraat 20-22 Vlaardingen Zeer ruim wonen in een schitterend 6 kamer dubbel pand met fraaie living met houten vloer, open haard, nieuwe keuken, zonnige tuin, overdekt balkon, moderne badkamer, dak recent vernieuwd. Vraagprijs 212.500,= k.k. Dr. A. Schweitzerdreef 259 Maassluis Op een unieke locatie gel. bijzon der en comfortabel appartement met lift, groot terras, grote living, eetkeuken met luxe aanbouwkeu- ken, dub. bijkeuken, 3 slpkmrs, 2 badkmrs en kelderberging. Vraagprijs 335.000,= k.k. Ankerstraat 13 Maassluis Perfect gelegen kantoor/praktij kruimte met goede parkeergele genheid, hal met toilet, ontvangst ruimte met receptie en pantry. 3 spreek/kantoorkamers. Eigen Cv en boiler. Vraagprijs 155.000, Parkeerplaats Drijver/Westlandseweg In het nieuwbouwcomplex De Drijver nu te koop een parkeer plaats midden in het stadscentrum van Maassluis. Koopsom 17.950,= k.k. Kerklaan 69 De Lier Fantastisch centraal op een hoek gelegen 4 (event 5) kmr bungalow, met prachtige tuin, prachtige living met erker, mooie aanbouwkeuken en dubbele garage. Vraagprijs 560.000,= k.k - F. van Borselenstraat 39 Vlaardingen Fabelachtig mooi gelegen bijna nieuw 3 kamer topappartement met een woonoppervlak van 120m2 en een inpandige parkeerplaats. Wegens vertrek buitenland sterk in prijs verlaagd! Koopsom 319.000,= k.k. Maassluissedijk 144b Vlaardingen Een exclusief 4 kamer panorama appartement met ideale zonneter rassen in "Park Vlaerdingerhout" met grote eigen garage met extra parkeerplek. Koopsom 450.000,= k.k. Röntgendreef 15 Maassluis Ideaal gelegen ruime eengezinswo ning met zijuitbouw op de b.g.g. en slaapverdieping, carport met berging, ruime living, zonnige tuin met extra berging, 3 ruime slpkmrs, ruime zolder met voorkmr en hob byruimte. Vraagprijs 239.000,= k.k. Generaal de Wetstraat 19 Maassluis Nabij de haven gelegen 5 kamer eengezinswoning met nette keu ken, fraaie achtertuin v.v. ruime berging, ruim en zonnig dakterras met prachtig uitzicht op de Waterweg. Indicatieprijs 172.500,= k.k. Hofzicht 20 De Lier Ideaal fraai aan plein gelegen grote eengezinswoning welke per fect op de zon is gelegen met grote living, fraaie badkamer en grote tuin op het zuiden, 'n Fijn huis in een fijne woonwijk. Vraagprijs 205.000,= k.k. I^AKELAAROj^ Schiedam 010-409 01 40 Rotterdam 010 -460 06 02 Vlaardingen 010-460 33 33 Maassluis/Maasland 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174 - 38 64 26

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 15