deltaNpakelaardij Keurmerk laat klanten aan het woord P ■Moeslanden Op 45 autominuten afstand van de Randstad! en 5 minuten van bossen, duinen en strand! LA/IV Keukenzaken onderscheiden zich met uniek CW Consumenten Label 't Is goed makelen bij Maeslanden WOENSDAG 3 DECEMBER 2003 NS-17 AANBOD VIA E-MAIL SURF NAAR www.deltamakelaardij.nl manhuisstraat 1-3 postbus 72 4300 ab Zierikzee telefoon 0111 -417808 telefax 0111 -415925 Verzekerd zijn dat de nieuwe keuken - echt letterlijk - zonder mankeren wordt geïn stalleerd? En dat 'de klant koning is' vanaf het moment dat de winkeldeur wordt geopend tot het moment dat de keu ken volop is ingewijd? Het nieuwe Consumenten Label van de Vereniging Comfortabel Wonen is daarbij behulp zaam. Voor het eind van het jaar zullen ruim honderd keu kenzaken de trotse bezitter van dit nieu we label zijn. Wie kent ze niet, de hor rorverhalen die op ver jaardagen de ronde doen over de aankoop en het installeren van een nieu we keuken. Te late en incomplete aflevering, slordige installaties en niet nagekomen service vallen het meest te beluisteren. Maar ook verhalen over faillisse menten en aanbetalingen die verdwenen zijn, doen de ronde. Een mens zou haast geen nieuwe keuken meer durven aan te schaf fen. Jammer, want aan een goed ingedeelde, mooie keuken valt dage lijks veel plezier te bele ven. Reden voor de Vereniging Comfortabel Wonen om het unieke CW Consumenten Label in het leven te roepen. Een betrouwbaar keur merk waarop blindelings op vertrouwd kan wor den. Want een keuken kopen is vaak een behoor lijke investering die niet zo >één, twee, drie valt terug te draaien. Het enige dat men hoeft te doen; de wensen duidelijk maken en de keukenspe cialist informatie ver- strekken over de huidige situatie. Het CW Consumenten Label is een uniek label. De vereniging beoordeelt namelijk niet zélf of de betreffende detaillist aan de normen voldoet, maar laat daarvoor de klanten aan het woord. Een speci aal daarvoor opgerichte stichting treedt op als cer tificerend instituut. Op die manier is de objecti viteit van het label gega randeerd. Die vraagstel ling gaat heel breed. Hoe zijn de ervaringen met de verkopers? Was de offerte duidelijk en volledig? Is er op tijd geleverd? Was de keuken compleet, onbeschadigd en volgens de bestelde specificaties? Hoe is de installatie is verlopen? Hoe zijn even tuele garanties nageko- men? En, zeker niet in de laatste plaats, hoe is men als klant behandeld. Dat is een greep uit de vragen die worden voorgelegd. Of men zelf weer bij die winkel zou kopen, of men de winkel bij anderen zou aanbevelen en welk rap portcijfer men de keuken zaak geeft vormen het slot van de lange vragen lijst. Om het CW Consumenten Label te 'verdienen' moet maar liefst negentig procent van alle ondervraagde klanten een hoge score geven. Is dat niet het geval, dan wordt het label niet verstrekt en wordt de betreffende keukenzaak geadviseerd om eerst op één of meer onderdelen orde op zaken te stellen. Daarna kan een nieuwe screening plaatsvinden. Het hele proces wordt begeleid door een registeraccountant. Deze geeft ook bij elk label een accountantsverklaring af. Eens gegeven, blijft gege ven gaat in het geval van het CW Consumenten Label niet op. De gecerti ficeerde keukenzaken worden ieder jaar opnieuw door nieuwe klanten beoordeeld. Het leveren van constante kwaliteit is dus pure noodzaak. Voor de consument is daarmee een uitstekend hulpmiddel in het leven geroepen om betrouwba re keukenzaken te kunnen herkennen. Natuurlijk kan er altijd iets mis gaan. Een keuken is geen auto die kant en klaar gekocht wordt, maar een in onderling overleg uit veel componenten samengesteld product. Alle producten moeten op elkaar zijn afgesteld en alle betrokken leveran ciers op elkaar inge speeld. Het vraagt dus heel wat vakwerk om uit eindelijk precies datgene thuis te krijgen dat voor ogen stond. Een keuken zaak die het Comfortabel Wonen Consumenten Label mag voeren, heeft bewezen dat vakwerk onder de knie te hebben en zijn klanten naar volle tevredenheid van dienst te zijn. Meer informatie over het CW Consumenten Label en een recente lijst van keukenzaken die dit label mogen voeren, is onder meer te vinden op www.wonencompleet.nl. - kAas*» UW WILT UW BESTAANDE WONING PROFESSIONEEL VERKOPEN? BEL VOOR EEN GRATIS WAARDEBEPALING 'N ECHTE SLIMMERIK KOOPT NU RENTE HISTORISCH LAAG! Schiedam 1 010-409 01 40 Rotterdam l 010-460 06 02 Vlaardingen 010-460 33 33 Maassluis/Maasland t 010 - 592 33 00 Westland/Hoek van Holland 0174-38 64 26 Internet www.maeslanden.nl Burgh-HaamsterJe, Ring 10 In de prachtige dorpskern van Haamstede staat aan de kerk- ring dit karakteristieke pand. Kenmerkend is de verrassende indeling met voor- en achter kamers en de ruime bovenverd. Er bestaat de mogelijkheid voor detailhandel. Dit object dient te worden gerenoveerd. Ind.: Entree, twee voorkamers, cen trale hal, achterkamer, woon keuken en kelder. Ie verd.: Overloop, vier (slaap)kamers, badkamer. Ala.: Het object wordt verwarmd middels een olie gestookte CV-ketel. Grondopp.: 387 m2 VRAAGPRIJS: 275.000,- K.K Burgh-Haamstede, Burgemeester Bollelaan 29 In rustige woonomgeving en in de directe nabijheid van natuur gebied vindt u deze luxe en uit stekend onderhouden, vrij staande woning met garage. Ind.: Hal, toilet, luxe grote bad kamer, L- vormige woonkamer v.z.v. open haard en schuifpui naar een mooi aangelegde tuin, luxe Bulthaup keuken (2003) portaal naar garage met w.m. opstelling. 1e verd.: 3 slaapka mers. Alq.: Verwarming mid dels hetelucht (unit is ook geschikt voor frisse lucht). Extra slaap-kamer beneden is een voudig te realiseren. Grondopp. 437 m2. VRAAGPRIJS: 389.000,- K.K Brouwershaven, Markt 22 In deze gezellige stad met haar prachtige haven bieden wij u deze woning aan, gelegen op een steenworp afstand van de haven. Dit object dient te wor den gerenoveerd. Een bouw kundig rapport ligt ter inzage op ons kantoor. Ind.: Hal met trapopgang, woonkamer, een voudige keuken, bijkeuken met toilet. 1e verd.: Overloop met douchecab. en opbergruimte; 2 slaapkamers. Alq.: Woning wordt verwarmd middels gas kachels en warmwatervoorz. middels een keukengeiser. Grondopp.: 115 m2. VRAAGPRIJS: 129.500,- k.k. Brouwershaven, Zuiddijkstraat 41 In dit gezellige havenstadje bie den wij te koop aan deze karakteristieke vrijstaande woning op 287 m2 eigen grond. De fraai aangelegde tuin heeft meerdere terrassen en een vrij staande garage. Ind.: hal, (slaap) kamer, luxe keuken v.z.v. inbouwapp., bijkeuken, toilet, woonkamer met balkenpla- fond. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet en wastafel, Vliering: bergzol der middels vlizotrap bereik baar Alq.: Woning is c.v. ('94) verwarmd en grotendeels voorz. van dubbelglas. VRAAGPRIJS: 225.000,- K.K. Scharendijke, Kapelleweg 8a Op een prachtige lokatie, aan de buitenrand van dit dorp bie den wij u deze droomvilla aan op een ruime kavel van 1211 m2 eigen grond. Ind.: Entree, hal met open trap, tussenpor- taal, (slaap)k.; keuken; lichte en gezellige Z-woonk. met open haard; ruime ouderslaapk. met luxe badk. en aparte kleding- ruimte; bijkeuken met toegang tot de inp. garage. 1e verd.: Grote overl. met vide. 2 slaap kamers en een badkamer. Tevens beschikt de 1e verd. over een ruim open vertrek.; Ala.: Bouwj. 1997. Deze woning is zeker een bezichtiging waard. VRAAGPRIJS: 535.000,-K.K. Zonnemaire, Margrietstraat 11 In Zonnemaire (5 minuten van Zierikzee) vindt u deze riante hoekwoning (met garage mogelijkheid) gelegen op maar liefst 502 m2 eigen grond. Ind.: Entree, hal, bijkeuken, toilet, trapopgang, (open) keuken en tuingerichte woonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers, badka mer (2002) met douche, dubbe le wastafel en toilet. 2e verd.: middels vaste trap te bereiken met mogelijkheid voor nog 2 slaapkamers. Alq.: woning heeft wat achterstallig onder houd, tuin met vrije achterom! Inhoud ca. 450 m3. VRAAGPRIJS: 189.000,-K.K. Zonnemaire, Dijk van Bommenede 56 OPEN HUIS ZATERDAG 13 DECEMBER A.S. VAN 11.00 TOT 13.00 UUR. Daar waar polder is, staan dijk huizen. Zo ook in Zonnemaire! Deze 2 dijkhuizen zijn samen gevoegd tot 1 ruim geheel. Dit op vele punten gerenoveerd object biedt een fraai uitzicht. Ind.: Entree, eetkamer, woon kamer, woonkeuken met div. inbouwapp., bijkeuken en toi let. 1e verd.: Overloop, 3 slaap kamers en een badkamer. -1 verd.: Souterrain, welke zich voor div. doeleinden leent! Alq.: Grotendeels geïsoleerd Grondopp.: 115 m2. VRAAGPRIJS: 179.000,- K.K Zierikzee, Schouwenbank 114 Op een schitterende lokatie gelegen jonge royale 2/1 kap- woning met royale garage en ruime oprit welke plaats biedt aan meerdere auto's. Ind.: Hal, ruime woonkamer, keuken met div. inbouwapp. (o.a. afzuig kap, gaskookplaat, koelkast en combimagnetron), portaal, toi let. Ie verd.: 3 slaapkamers, badkamer met bad, douche- hoek, toilet, wastafel. 2e verd.: w.m. opstelling en slaapkamer. Alq.: cv-combitel (2001), Zonnige diepe achtertuin met terras, vijver en achterom. Grondopp.: 285 m2. VRAAGPRIJS: 245.000,-K.K. FOTO: Bulthaup Gerrit Verboonstraat 66 Schiedam Een fantastisch 3 kamer penthouse met panorama view, luxe badka mer, aparte wasmachineruimte, exclusieve fraaie living, luxe keu ken, dubbel terras en eigen par king. Vraagprijs 239.000,- k.k. Brigantijnstraat 39d Rotterdam Starters opgelet! Een leuk 2 kamer appartement met fraai uitzicht, berging in de onderbouw, gezelli ge woonkamer, 2 balkons, luxe dichte keuken, luxe badkamer en geheel v.v. dubbel glas. Vraagprijs 119.000,- k.k. Haven 21b Maassluis Fantastisch gelegen bovenwoning met ruime living, openhaard, luxe woonkeuken, zonnig dakterras, schitterende badkamer, 3 slaapka mers, ruime zolder en eventueel te koop met dubbele garage. Koopsom 280.000,- k.k. Bart Verhallenplein 43 Schiedam Een ruim 4 kamerappartement met luxe keuken, elektrische open haard, laminaatvloer, balkon en moderne badkamer. Dit apparte- ment is zeker een bezichtiging waard! Vraagprijs 135.000,- k.k. Vondellaan 36b Schiedam Unieke starterskans in een ruime bovenwoning met fraai terras gele gen in een goede woonomgeving met 3 slaapkamers, ruime living en dubbel glas. Direct opleverbaar. Vraagprijs 129.000,- k.k Hogewerf 4 Vlaardingen Fantastisch wonen in een perfect 3 kmr app '99 met een gezellige lig ging in het oude centrum met beschikking over 2 parkeerplaat sen. Luxe keuken en mooie badka mer. BOD GEVRAAGD Vraagprijs 218.000,- k.k. OPEN HUIS ZATERDAG 6-12 VAN 13.00 TOT 14.00 UUR nu Kalandermolen 13 Maassluis Moderne lichte hoekwoning met fraaie zonnige tuin aan het water, fraaie living, semi-open keuken, 2 (vh3) slaapkamers, ruime badka mer, zonnig terras en 3e slaapka mer. Een modern en strak huis! Vraagprijs 269.000,- k.k. Drijver 93 Maassluis Super centraal gelegen met gezel lig uitzicht 3 kmr app nieuwbouw- complex "de Drijver". Alle facilitei ten vh overdekte winkelcentrum de Koningshoek, moderne bdkmr, keuken naar keuze, evt met par king Koopsom 238.500,- k.k. Buizerdstraat 196 Maassluis Perfect wonen in een ruim 5 kamer hoekappartement met magnifiek uitzicht. Bijzonder goede zonlig- ging tot 's avonds laat! Luxe entree met dubbele liften. Fijn wonen op maar liefst 105m2 leefruimte. Vraagprijs 169.500,- k.k. Paul Krugerstraat 37 Maassluis Een unieke starterskans voor de handige doe-het-zelver. Een uitge bouwde woning met veel ruimte. De woning dient op een aantal punten afgewerkt te worden, maar daar is de prijs naar! E.-jSf'i Vraagprijs 129.000,- k.k. rt*£! VT] 5 ■Hu. Noordvliet 20 Maassluis Een fraai 880m3 groot grachten pand o.a. v.v. dubbele inpandige garage, diepe tuin, riante vide living v.v. openhaard, semi-open keuken, 2 luxe badkamers, biljart kamer en royaal dakterras. Vraagprijs 398.000,- k.k. Spechtstraat 88 Maassluis Fraai gelegen 6 kamer Meander woning met mooi aangelegde tuin met stenen berging en achterom direct bij alle voorzieningen met het park en de Waterweg als ideale recreatieomgeving. Vraagprijs 269.000,- k.k. Van der Helstplein 1 Maassluis Schitterend gelegen hoekpand op 243m2 eigen grond met grote zon nige fraaie tuin met sfeervolle living, 3 slaapkamers, ruime zolder, h.h. kozijnen met dubbel glas en eventueel met garage. Vraagprijs 229.000,- k.k. Markt 21 (bovenwoning) Maassluis Fantastisch gelegen dubbel boven huis, nog te moderniseren tot een werkelijk woonpaleis. Indeling: entree, hal. 1e verdieping: 70m2. 2e verdieping: 68m2. Koopsom 149.500,- k.k. Haven 27 Maassluis Te huur, prachtig monumentaal pand met wachthal, b.g.g. (ca. 111m2), 2 kantoor kmrs en archief. 1e verd.: ca. 110m2, overloop, toi let, kitchenette en 3e kantoor kmr. Zolder met riante archief/opslag. Huurprijs 1.650,- p/mnd excl. BTW insfi. Hffi Weena 65a Rotterdam Wonen op een toplocatie op de 9e verdieping in een 3 (vh4) kamerapp met o.a. een schitterend glazen rond loggiabalkon met fantastisch panorama view over de stad en eventueel parking. Vraagprijs 219.000,- k.k. Wegendoorn 4 Maassluis Een bijzondere geschakelde "torenvilla" met U-vormige living, openhaard, magnifiek solide keu ken, royale tuin, bijkeuken, inpan dige garage, 3 slpkmrs, praktische badkamer, buitenterras en toren kamer. Vraagprijs 382.500,- k.k. Noordvliet 24 Maassluis Een uniek woon/winkel pand, prachtig authentiek van interieur en ruim van leefruimte. Eenvoudig te verbouwen tot geheel woon huis. Eventueel gesplitst te koop. Vraagprijs 242.500,- k.k. Mgr. W.M. Bekkerslaan 56 Maassluis Een unieke starters woning in een gewilde wijk met sfeervolle lichte living met kunststof kozijnen en dubbel glas, zonnige serre met t.t. zonnige tuin met stenen berging en 3 slaapkamers. Vraagprijs 179.000,- k.k. R D V 7

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 17