I I I I I I I I I I I I I HET ADRES VOOR JE AANKOPENül korting l*L korting .ic kadotip KADOTIP duizenden kado-ideeen SPORTS WORLD Schiedamse speelt in musical 'Hameien' Camera's bij bushaltes, gedragsregels in bussen 'Politiekorps niet slechtste van Nederland' De nieuwe Cuore: grootste stijger in het segment DAIHATSU. SLIMME KEUZE El Tafelvoetbal Golftas^ Harreweg dicht Op de foto met de kerstman De slagroom op mijn werkzaam leven 95 xGAASTRAI»! SCHOENEN B®"31 KOM KIJKEN! BIJ Vrijwilliger bij Ipse WOENSDAG 17 DECEMBER 2003 NS-22 Auto Beumer B.V., Nieuwe Haven 233, SCHIEDAM, tel. 010-4261483. Cuore v.a. 7.899,- Bubble jacket Brungtti Pullover 'Wubbo' \-v- □ig-it 'Iris' Mexx Esprit, Tommy Hilfiger dames en Twinlife, Simmer, Roxy, Brunotti e.v.a. merken tot Ufo slee Snowboard- pant Kunst schaats Camera 'Testa' Skibril Hardboot Noor Dames kunst schaats Rucanor mniinnnm 2-Pack Feyenoord RucanorXX Dumbbell set 'Chroom' SUUCltChH Trendy horloge skipashouder Dart kabinet 1 Ni I 1 lie ROTTERDAM Cor Kieboomplein Tel. 010 - 497 33 40 www sportsworld.nl r I d V Kijk op sportsworld.nl Openingstijden: ma-di 10 -18 uur wo-do-vr 10 - 21 uur za 09 -17 uur Sports Wer SCHIEDAM - De 12-jarige Anne- mieke Berg uit Schiedam is een van de kinderen die meespelen in de succesvolle musical 'Kunt u mij de weg naar Hameien vertellen, me neer?'. Voor de regio Rotterdam, West-Brabant en Zeeland zijn er drie groepen van ieder twaalf kinde ren die een belangrijk aandeel heb ben in deze voorstelling. Meer dan 800 kinderen uit heel Nederland hebben in juli van dit jaar auditie gedaan en zijn beoor deeld op zang-, dans- en spelkwa- liteiten. In totaal waren er 156 kin deren nodig. Voor de kinderen die- waren aange nomen, begonnen in oktober de re petities. Op diverse locaties in de regio werd geoefend om alle liedjes en danspassen er in te krijgen. De kinderen variëren in leeftijd van 7 tot 16 jaar en moesten toestem ming van hun school hebben om - als het nodig is - te kunnen verzui men, ook in verband met de door de arbeidsinspectie verplichte rusttij den na een voorstelling. Ook de school waar Annemieke op zit, de Spieringshoek, werkte mee. Voor Annemieke wordt de voorstel ling van 28 december helemaal spe ciaal, want dan speelt ze in Schie dam, dus voor eigen publiek. Haar familie en veel vrienden zullen dan in de zaal zitten tijdens de middag en avondvoorstelling. 'Hameien' is op 27, 28, 29 en 30 REGIO - Camera's bij bushaltes en in bussen. Duidelijke huis- en ge dragsregels in bussen. Het zijn twee maatregelen waarmee de provincie Zuid-Holland volgend jaar de socia le veiligheid in het openbaar ver voer wil terugbrengen. Maar met de 781 duizend euro die het ministerie van Verkeer en Water staat beschikbaar stelt wil de pro vincie volgens gedeputeerde Mar- nix Norder veel meer gaan doen: zo worden op die plaatsen waar de vei ligheid te wensen overlaat toezicht houders ingezet en krijgt het ver voerpersoneel cursussen in conflict beheersing en klantvriendelijkheid. Daarnaast moeten openbaarver voersbedrijven beschadigde of be kladde banken direct vervangen. Verder wil Norder voorlichting gaan geven in asielzoekerscentra en op scholen. 'Mensen die net in Nederland zijn', zo zegt hij, 'blijken onvoldoende bekend met ons open baarvervoerssysteem. Er is sprake van onbegrip, wat soms uitmondt in vervelende discussies of zelfs verbaal geweld'. En jonge ren wil hij bewust maken van de ge volgen van hun gedrag en vanda lisme. REGIO - Het politiekorps Rotterdam-Rijnmond kreeg er eind vorige week flink van langs. In een door het ministerie van Binnenlandse Zaken uitgegeven lijst staat het korps op de laatste plaats als slechtste politie korps van het land. Korpschef Meijboom was laaiend. Hij ging maandag op hoge poten naar minister Rem- kes om zich nogmaals over de cijfers te buigen. Bei den hebben nu een verklaring afgegeven dat het korps Rotterdam-Rijnmond niet het slechtste korps van Nederland is. Het 'misverstand' is ontstaan door de cij fers die het korp.s heeft geleverd en de verwerking daarvan door het ministerie. Rotterdam-Rijnmond heeft overigens 1,2 miljoen euro prestatiebeloning gekregen van het ministerie, omdat er in 2002 aanmerkelijke verbeteringen ten opzichte van 2001 te zien zijn. SCHIEDAM - Vanaf vandaag tot en met 19 december tussen 7.00 en 18.00 uur wordt de Harreweg (vanaf Scheepvaartweg tot aan gemeentegrens Delft) gerepa reerd en is daarom afgesloten. Gedurende deze werk zaamheden is de hele Harreweg mede in verband met de veiligheid voor de wegwerkers voor alle verkeer zijn afgesloten. Panden en bedrijven aan deze weg blijven voor hulpdiensten bereikbaar. Het wegverkeer wordt via tekstborden (nabij Scheepvaartweg, Oostveense- weg, Woudweg en gemeentegrens Delft) op de hoogte gesteld van de werkzaamheden en de omleiding. SCHIEDAM - De winkeliersvereniging Hoogstraat hebben op zaterdag 20 december een leuke actie be dacht: iedereen kan tussen 13.00 en 16.00 uur met de kerstman op de foto en krijgt deze foto cadeau. Het museumplein is gehuld in kerstsfeer met kraampjes voor kerstcadeautjes, oliebollen en appelbeignets. De hele dag wordt chocolademelk uitgedeeld en de dag is natuurlijk niet compleet zonder muziek van een dweilorkest, die kerstliedjes laat horen. werkt voor mensen met een verstandelijke beperking DAIHATSU Winnaar van de Autoweek Beste Dealer Trofee 2001 én 2002 Succesvol geworden door bescheiden te blijven Dat een superzuinige Japanner succesvol is in Nederland, is op zich niet zo verrassend. Tenslotte staan wij Nederlanders bekend als zuinig en weten wij een lage aanschafprijs en een laag brandstof verbruik als geen ander te waarderen. Maar de verkoopcijfers van de nieuwe Cuore slaan werkelijk alle verwachtingen. Zo heeft de Cuore h^t afgelopen jaar de snelst stijgende verkoopcijfers van alle auto's in dit segment geboekt. En dat soort cijfers boek je natuurlijk niet voor niets. Dan moet je wel iets bijzonders te bieden hebben. Zo heeft de Cuore een brandstofverbruik van 1 op 21,7, waarmee hij niet alleen de zuinigste, maar ook de minst milieubelastende benzine auto van Nederland is. Daarbij heeft hij een lage aanschafprijs vanaf 7.899,-. Tel daarbij zijn veiligheid, zijn enorme binnenruimte en zijn pittige motor op, en het succes van de nieuwe Cuore wordt ineens heel begrijpelijk. Bent u ook benieuwd naar de succesvolle, nieuwe Cuore? Kom dan snel naar de showroom voor een proefrit. Kijk voor meer informatie op WWW.daihatSU.nl. Prijs incl. BTW en BPM en excl. kosten rijklaar maken, de verplichte verwijderingsbijdrage en registratiekosten. Druk- en/of zetfouten en prijs- en/of specificatiewijzigingen voorbehouden. SE&O. Afgebeelde accessoires kunnen optioneel zijn. Brandstofverbruik (gecombineerd, volgens 1999/100 EG): 1:21,7 tot 1: 16,9 (automaat) en C02-uitstoot 109 tot 140 (automaat) g/km. KNALLERS Iedere woensdag,donderdag S. vrijdag KOOPAVOND tot 21 uur KERST- In marine Pen zwart. Van 39,95 nimal- print Van 19.95 NU 0 -vWwr.. -«U.X V: Heren pullover in div. kleuren. Van 59,95 NU Damesjack in lichtblauw en rood. Van 119,95 NU In blauw en rood. Van 14,95 NU i i In zand, antraciet en zwart. Van 39,95 NU VOORDEEL Meisjes In rood en geel. 100% UV- bescherming. "ubbele lens VOORDEEL Van 14,95 NU 50% Mt. 38-46. Mt. 37-42 T-shirts in wit. 8,95 Uit- en thuis- shirt voor sr. en jr Van 64,95 NU VOORDEEL Van 49,95 NU In stevige kunststof opbergbox 2 Halters, samen 15 kg Waterdicht tot 200 meter uitgevoerd met een Swatch access chip Van 54,95 NU Van 39,95 NU Bestaande uit kast, VOORDEEL darts en bord. Van 79,95 NU Ti (t.o. stadion Feijenoord bij Pathé] Nike 'Dual 141,5 x 74,8 cm. 94 cm hoog Van 299.95 NU lightweight Standbag in div. kleuren O N M Ook gevestigd in Leerdam Beuningen december te zien in het Theater aan Annemieke Berg speelt op 28 december voor de Schie eigen publiek in 'Hameien'. Eens per maand ga ik wandelen en zwemmen met kinderen die een dubbele beperking hebben. Ze zijn verstandelijk en lichamelijk gehandicapt. Soms gaat het je voorstellingsvermogen te boven, omdat je werkt met kinderen die absoluut niet zelf uit de voeten kunnen. Zwaar werk, maar ik zou dit vrijwilligerswerk voor geen goud los willen laten. Ik doe dit nu twee jaar. Ik werk bij ABN AMRO, heb daar een administratieve staffunctie. Twee jaar geleden besloot ik iets met vrijwilligerswerk te gaan doen. ABN AMRO steunt dit door medewerkers jaarlijks 36 uur betaald vrijwilligersverlof te geven. Via via kwam ik bij het Naaldwijkse kinderdagcentrum Zonnehof van Ipse terecht. Mijn collega's op de bank zeggen wel eens: 'Wat goed dat je dit doet'. Het is inderdaad flink aanpakken, maar ik ervaar het vooral als een verrijking van mijn leven. De slagroom op mijn werkzaam leven zeg maar. Aldus Vicky Glas. Ben jij net zo enthousiast als zij, neem dan eens contact op met Ipse. We hebben vrijwilligerswerk in alle soorten en maten. Op de uren die jou bet beste uitkomen. Ipse biedt zorg en begeleiding aan 2.300 cliënten in 90 locaties in Zuid-Holland. Er is ook een locatie bij u in de buurt. De cliënten van Ipse en meer dan tweeduizend professionele medewerkers kunnen rekenen op de ondersteuning van vijf honderd vrijwilligers. Ipse investeert in scholing waaTdoor vrij willigers in bun werk ondersteund worden, ledereen die vrij willigerswerk doet, is tegen ongevallen verzekerd. Reiskosten worden vergoed. Vrijblijvend je licht eens opsteken? Bel onze afdeling Vrijwilligerswerk: 015-3102637 of mail naar vrijwilligers- werk@ipse.nl Kijk ook even op onze website: www.ipse.nl Aerobic - Fitness - Tennis - Badminton - Squash - Tafeltennis - Voetbal - Basketbal - Volleybal - Handbal - Ruitersport Ballet - Turnen - Hockey - Darts - Running - Golf - Hiking - Skate - Vechtsporten - Zwemmen - Kiting - Casualwear Fashion - Fishing - Biking - Outdoor - Biljart - Ski - Snowboard - Langlauf - Accessoires - en nog veel meer!

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 22