Gemeente Schiedam Paspoort verlopen? Nominatie voor de prijs - beste opdrachtgever in de kinderopvang' I De Stadsgids 2004 in uw brievenbus Spreekuur Gemeentelijke Ombudsman Gewijzigde openingstij den rond de feestdagen Maatregelen zorgen voor gezellig en veilig feest LICHTBLAUWE BRIGADE Colofon Kom naar de Stadswinkel, Stadserf 1, Schiedam Extra toezicht door 'lichtblauwe brigade' MASTERPLAN SCHIEVESTE (VASTSTELLING). VERORDENING BODEMSANERING SCHIEDAM SUBSIDIEVERORDENING BODEMSANERING BEDRIJFSTERREINEN SCHIEDAM PARKEERVERGUNNINGEN 2003 GELDIG TOT 1 MAART 2004 BOUWZAKEN MONUMENTENVERGUNNING RIJKSMONUMENT VOORBEREIDINGSBESLUIT VERLEENDE EXPLOITATIEVERGUNNING PRINSES BEATRIXLAAN 10 VERGUNNINGAANVRAAG CENTRUM VOOR BUITENSCHOOLSE KINDEROPVANG VEEK 5 0, WOENSDAG DECEMBER 2003 Stadskantoor: Telefoon: (010) 246 55 55, Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Informatienummer Stadswinkel (010) 2465457 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 1 Telefoon: (010) 246 53 04 Openingstijden: maandag 12.00 tot 16.00 uur dinsdag t/m vrijdag 08.00 tot 16.00 uur donderdag 08.00 tot 20.00 uur Telefonisch blijft de Stadswinkel bereikbaar op werkdagen van 08.00 tot 17.00 uur (op donderdag tot 20.00 uur). Postadres: Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Bezoekadres: Stadserf 1 Internet: www.schiedam.nl Eindredactie: Bureau Communicatie Externe betrekkingen Telefoon: (010) 2465389, Fax: (010) 2465364 Buiten Kantoortijden: Alléén voor spoedeisende veiligheidszaken die geen uitstel dulden. Telefoon: (010) 246 54 00 Vanaf volgende week wordt de Stadsgids 2004 huis-aan-huis bezorgd. De Stadsgids bevat veel gemeentelijke informatie en de gegevens van Schiedamse verenigingen en instellingen. Verder vindt u weer in dit naslagwerk een milieuwijzer en een ouderenwijzer. Wanneer u medio januari nog géén Stadsgids heeft ontvangen dan kunt u deze ophalen bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Op vrijdag 2 januari 2004 zal de Gemeentelijke Ombudsman geen spreekuur houden. U kunt in het nieuwe jaar vanaf 9 januari met uw klachten weer terecht bij de Gemeente lijke Ombudsman. De ombudsman bekijkt na het aanhoren van de klacht, wat hij voor u kan doen. Wanneer u bij hem niet aan het juiste adres bent, zal hij u voor zover mogelijk doorverwijzen naar de juiste instanties. Het inloopspreekuur van de Gemeen- ielijkc Ombudsman wordt iedere vrijdag gehouden van 10.00 tot 12.00 uur aan de Noordvest 20 B te Schiedam. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Gemeentelijke Ombudsman via telefoonnummer (010) 411 16 00. De Stadswinkel aan het Stadserf Woensdag 24 december geopend tot 15.00 uur Woensdag 31 december geopend tot 15.00 uur Donderdag 1 januari en vrijdag 2 januari gesloten Het Woon Informatie Centrum (WIC) in de Stadswinkel is op zaterdag 3 januari geopend van 11.00 - 15.00 uur. Bibliotheken Schiedam Woensdag 24 december geopend tot 16.00 uur Donderdag 25 december, vrijdag 26 en zaterdag 27 december gesloten Woensdag 31 december vanaf 16.00 uur gesloten Donderdag 1 januari en vrijdag 2 januari gesloten Het Gemeentearchief aan het Stadserf Donderdag 25, vrijdag 26 en vrijdag 2 januari gesloten Dienst Sport en Recreatie Woensdag 24 december gesloten vanaf 15.00 uur Donderdag 25 en vrijdag 26 december gesloten Woensdag 31 december vanaf 15.00 uur gesloten Donderdag 1 januari en vrijdag 2 januari gesloten De afdeling Werk en afdeling Inkomen Woensdag 24 december vanaf 15.00 uur gesloten Donderdag 25 december, vrijdag 26 december gesloten Woensdag 31 december vanaf 15.00 gesloten Donderdag 1 januari en vrijdag 2 januari gesloten Het Steunpunt Vrijwilligerswerk Gesloten van 22 december 2003 tot 5 januari 2004 Daarna is het Steunpunt weer geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00 - 14.30 uur GGD Nieuwe Waterweg Noord Woensdag 24 december vanaf 16.00 uur gesloten Donderdag 25 en vrijdag 26 december gesloten Woensdag 31 december vanaf 16.00 uur gesloten Donderdag 1 januari en vrijdag 2 januari gesloten. Schiedam maakt zich op voor de gezelligste maand van het jaar. Winkels, straten en ook steeds meer huizen zien er feestelijk uit door snoeren met licht en allerlei kerst versiering. De periode rond Kerstmis en de Jaarwisseling wordt door veel mensen ook als een feest ervaren. Met feestvieren is niks mis, maar het gemeentebestuur wil er wel voor zorgen dat iederéén een gezellige tijd doormaakt. "Met elkaar moeten we gewoon een aantal regels in acht nemen, waardoor excessen uitblijven. De regels zijn bedoeld om schade te voorkomen. Een gezellige boel maken, kan altijd", stelt Hans Nossent, beleidsadviseur Veiligheid van de gemeente Schiedam. Al een aantal jaren achtereen stelt de gemeente Schiedam een aantal op maat gesneden maatregelen in. Dankzij dit beleid verloopt de hectische periode tussen Kerst en Oud Nieuw in Schiedam vrij rustig. Natuurlijk maken jongeren jacht op kerstbomen en ontsteken zij met de Jaarwisseling op verschillende plekken in de stad vreugdevuren. Ook is het afsteken van vuurwerk op 31 december van tien uur 's ochtends tot twee uur na middernacht geoorloofd. De overlast is echter binnen de perken, als iedereen meewerkt. Vreugdevuur in Zuid Bij dc kerstboomverbranding in Schiedam-Zuid vorig jaar bleek het gevaar voor omwonen den echter te groot. Het vreugdevuur op de rotonde Nieuwe Maasstraat/Lekstraat veroor zaakte een dermate intense hitte dat voor brand gevreesd werd in de panden rondom de Heilige Hartkerk, Uit veiligheidsoverwegingen is daarom besloten een open plek aan de Maasdijk - op het industrieterrein - aan te wijzen als locatie voor de kerstboomverbran ding. "Maar er is natuurlijk helemaal niets op tegen als bewoners met elkaar op de rotonde voor de kerk het nieuwe jaar willen inluiden met vuurwerk. De maatregelen zijn niet bedoeld om burgers te pesten, maar om risico's weg te nemen. De gemeente neemt gewoon haar verantwoordelijkheid en soms moet zij dan impopulaire maatregelen nemen. Bij de kerk in Zuid was vorig jaar bijvoorbeeld voor meer dan tienduizend euro schade aan gebracht, door rook, kapotte ruitjes, schade aan ornamenten. Dat is allemaal geld, dat het kerkbestuur beter kan gebruiken voor andere doeleinden", aldus de veiligheidscoördinator. Volgens Hans Nossent zijn in Schiedam van oudsher drie grote groepen actief die kerstbo men verzamelen. De afgelopen jaren is altijd politie bij zo'n groep aanwezig. "De jongeren zeggen zelf dat het nu minder leuk is omdat de politie er al is. Vroeger werden bewoners uitgedaagd om de politie te alarmeren. Als de agenten dan kwamen, stoof de groep uiteen. Die spanning is nu weggehaald door bij de groep te blijven. Het kan op zich geen kwaad dat op kerstbomen wordt gejaagd. Alleen is er tegenwoordig veel meer sprake van alcohol en drugsgebruik. Om de situatie op straat beheersbaar te houden, is daarom voor het derde achtereenvolgende jaar een alcoholverbod uitgevaardigd." Drankgebruik In de periode van 21 tot en met 31 december is in bepaalde delen van de stad het drankge bruik enigszins beperkt. Het drankverbod gold al voor een straal van honderd meter rond een bus- of tramhalte, schoolplein, of kinderspeelplaats, om de veiligheid van onder andere kinderen op deze plekken te waarborgen. Ook gold het verbod al in de binnenstad en omgeving en enkele andere gebieden. Daarnaast hebben B W, speciaal voor de roerige periode van 21 december tot en met 31 december, gebieden in het zuidelijk stadsdeel aangewezen om hinderlijk drankgebruik te voorkomen. Overigens mag iedereen na tien uur 's avonds op 31 december op de openbare weg alcohol drinken. "Je kan gewoon op straat zoals altijd een glaasje champagne drinken en - veilig dus legaal - vuurwerk afsteken. Ik hoop wel dat de mensen daarna de rommel opruimen. Die straat ziet er dan de volgende dag weer schoon uit en de restjes vuurwerk zijn voor onderzoekende kinderen weggehaald. In de komende periode staat het team Veiligheid paraat en met een beetje hulp van iedereen sluiten we het jaar gezellig af." VEILIG SCHIEDAM Dubbel geparkeerde auto's, caravans die weken voor de deur staan of loslopende honden. Met deze en vele andere ergernissen bindt de 'lichtblauwe brigade' van de gemeente de strijd aan. Dagelijks gaan de medewerkers van het Bureau Toezicht en Handhaving, zoals de officiële benaming van het team luidt, op pad. Ze lopen duidelijk zichtbaar rond in hun blauwe uniform, spreken mensen aan op hun handelwijze en wijzen op mogelijke gevaarlijke situaties. Als het aan de lichtblauwe brigade ligt, zal de leefbaarheid en veiligheid in Schiedam toenemen. "Ik woon in Schiedam en weet dus waarover ik praat. Er zijn heel veel dingen waaraan ik me erger, zoals hondenpoep. Maar ook als mensen op het trottoir fietsen, spreek ik hen daarop aan. Achter mijn rug stappen ze misschien gelijk weer op, maar ik hoop dat ze een volgende keer zelf van de fiets afstappen aldus Emmy Muishout. Zij is één van de circa dertig medewerkers van de lichtblauwe brigade. Sinds eind september zorgt het team voor extra toezicht en handhaving van de gemeentelijke regels. De bedoeling is dat de lichtblauwe brigade een vertrouwde aanblik in het Schiedamse straatbeeld wordt. Volgens coördinator Hans Nossent is het van oudsher een overheidstaak om er voor te zorgen dat mensen met elkaar geordend kunnen leven. "Ook groeit steeds meer het besef dat de gemeente een bijdrage kan en moet leveren om de toch al zwaar belaste politie te helpen. De lichtblauwe brigade functi oneert nu als ogen en oren voor de politie. Neem nou dadelijk de Jaarwisseling. Er loopt dan altijd veel jeugd op straat met vuurwerk. Wij gaan goed opletten in de wijken, kunnen jongeren aanhouden die illegaal vuurwerk afsteken en overdragen aan de politie. Ook kunnen onze mensen de vergunningen controleren van de zaak waar het vuurwerk is gekocht" "Bovendien geven we de Schiedammers een gevoel van veiligheid, louter door in uniform op straat te lopen. Als je in uniform bent, kun je je gewoon niet omdraaien", stelt een lid van de lichtblauwe brigade. "Eigenlijk hebben we allemaal onze verantwoordelijkheden. De meeste mensen schelden wel, maar doen zelf niets om de zaken te veranderen. Bij een klacht over geluidsoverlast vraag ik altijd of de mensen geprobeerd hebben het probleem te bespreken met de buren. Dat blijkt vaak niet eens het geval. De lichtblauwe brigade bespreekt elke dag op de centrale post aan het Broersveld de verschillende werk zaamheden. Zij wisselen ervaringen uit, steken elkaar een hart onder de riem als iemand een scheldwoord naar het hoofd heeft gekregen en krijgen zonodig nieuwe orders van coördinatoren Hans Nossent en Marco Caris, "Het voordeel van dit team is dat we de mensen kunnen inzetten waar ze nodig zijn. Bovendien is de slagkracht erg groot omdat we tot de gemeente behoren," Marco Caris onderstreept zijn woorden met enkele voorbeelden. "Als we ergens een autowrak zien, bellen we onze partner, de ONS, en vragen om een vrachtauto. In de dagen voor de Jaarwisseling let de lichtblauwe brigade er bijvoorbeeld extra op dat er geen brandbaar materiaal op straat ligt, In dat geval bellen we Irado. En zien we een onbe woond pand waarvan de deur open staat, dan bellen we bouw- woningtoezicht. Die Collega's kunnen de eigenaar achterhalen of actie ondernemen om het pand dicht te laten timmeren," Aan de hand van leefbaarheidsonderzoeken, die de gemeente twee keer per jaar houdt, zal duidelijk wor den wat het effect is van de instelling van de lichtblauwe brigade. De medewerkers zeggen vele positieve reacties te krijgen. "Mensen vinden het altijd vervelend als ze gecorrigeerd worden, maar er zijn heel veel Schiedammers blij dat er weer controle op straat is." De gemeente Schiedam en de Stichting Kinderopvang Schiedam zijn voor kinder centrum 'Het Mirakel' in de Woudhoek, genomineerd voor de prijs voor de beste opdrachtgever in de kinderopvang. De prijs is beschikbaar gesteld door het Waarborgfonds Kinderopvang, Architectuur Lokaal heeft de jury samengesteld en de prijsuitreiking georganiseerd. Op vrijdag 12 december hebben de gemeen te en SKS de nominatie in ontvangst geno men. Uit het juryrapport blijkt onder andere dat er veel waardering is voor de grote bewegingsvrijheid die kinderen hebben in het gebouw en zegt de jury: 'de ruimtelijk heid die binnen is gerealiseerd vormt een goed tegenwicht tegen de dichtbebouwde buitenruimte'. Verder is de jury erg enthousiast over de glijbaantrap, die uitdrukkelijk onderdeel uitmaakt van het kinderdagverblijf en een sti mulans is voor de motorische ontwikkeling van kinderen. Ook de ongebruikelijke keuze om baby's boven te plaatsen en peuters en buitenschoolse opvang op de begane grond, krijgt alle lof. V.l.n.r.: Rene Meere, Theo van Delden, Suzanne Konijendijk, Piet van Berg, Tde Dragstra en Leonie Hulshof O Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering d.d. 15 december 2003 het Masterplan Schieveste ongewijzigd heeft vastgesteld. De vaststelling heeft betrekking op het gebied van de gemeente Schiedam tussen de spoorlijn en de A 20, vanaf de VGravelandseweg in oostelijke richting tot de gemeente grens met Rotterdam, inclusief het Stationsplein en directe omgeving (waaronder een gedeelte van de bebouwing Stationsplein/PKO laan en kop Singel). Het Masterplan geeft in hoofdlijnen de gewenste ruimtelijke ontwikkeling van het gebied aan, met kantoren, hotel/recreatie/onderwijs, detailhandel/horeca en wonen. Het vastgestelde Masterplan ligt voor een ieder ter inzage in de Stadswinkel, Stadserf 1 te Schiedam, bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu. Openingstijden: maandag van 12.00 - 16.00 uur; de overige werkdagen van 08.00 - 16.00 uur (donderdag tot 20.00 uur). Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de gemeenteraad op 15 december 2003 de Verordening bodemsanering Schiedam heeft vastgesteld. Deze verordening bevat bepalingen omtrent de wijze waarop wordt omgegaan met proce dures en inspraak bij het vaststellen van ernst en urgentie van bodemverontreinigingen en de goedkeuring van saneringsplannen. De verordening treedt op 1 januari 2004 in werking en ligt ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift krijgen van de verordening. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat de gemeenteraad op 15 december 2003 de Subsidieverordening bodemsanering bedrijfsterreinen Schiedam heeft vastgesteld. Deze Verordening bevat bepalingen omtrent het verlenen van subsidie voor het uitvoeren van bodemsaneringen van in gebruik zijnde en in gebruik blijvende bedrijfsterreinen. De verordening treedt op 1 januari 2004 in werking en ligt ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift krijgen van de verordening. Op 7 oktober 2003 heeft het college van burgemeester en wethouders besloten de parkeervergunningen jaarlijks per 1 maart te verlenen. Hiermee wordt de jaarlijkse drukte rond de kerstperiode bij de Stadswinkel vermeden. Om dit mogelijk te maken, wordt de geldigheid van de parkeervergunningen 2003 verlengd tot 1 maart 2004. De geldigheidsduur van deze vergunningen wordt kosteloos verlengd tot 1 maart 2004. Dit gebeurt automatisch: U hoeft daarvoor niets te doen. Iedereen die in 2003 beschikt over een parkeervergunning zal voor 1 januari 2004 een brief ontvangen waarin dieper wordt ingegaan op de vergunningverlening voor 2004. Verder zullen in het Nieuwe Stadsblad regelmatig püblicaties over dit onderwerp staan. Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 16.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Ingekomen aanvragen van 2 december 2003 t/m 10 december 2003: bouwaan vragen: Broersvest 64 Doeleplein Van Dijckstraat 10 Weide 8 Willem de Zwijgerlaan 6 DHA Vastgoed Beheer B.V. Gemeente Schiedam, afd. Vastgoed C.H. Jagdewsing-Njamin M. Reuderink Y.E.M. Lomans Verleende bouwvergunningen: verzonden 9 december 2003: Burg. Honnerlage Gretepad Woonplus Schiedam Meeuwensingel 102 M.8cL. Agterhof verzonden 10 december 2003: Laagland 13 J.J.M. Keijzer verzonden 11 december 2003: Abbenbroeksestraat 1 t/m 31 Woonplus Schiedam Lieftinckplein Nieuwe Waterwegstraat 23 Oever 6 de Wilgen Vastgoed R'dam SITA Ecoservice B.V. B.G.D. Antonissen Verleende sloopvergunningen/sloopmeldingen: verzonden 9 december 2003: Burg. van Haarenlaan 1285-1363 Gemeente Schiedam, afd. GEO Groen van Prinstererlaan 1-41 Gemeente Schiedam, afd. GEO verzonden 10 december 2003: Slachthuislaan Valeriusstraat 31 Gemeente Schiedam, afd. GEO Dienst Educatie Schiedam verzonden 11 december 2003: Nassaulaan 42 SIKO Geweigerde beschikking bouwvergunning verzonden 9 december 2003: Van Musschenbroekstraat 22 H. Grund luifel veranderen kiosk bouwen (voor de duur van 10 jaar) dakkapel plaatsen woning vergroten berging plaatsen 15 woningen op een half verdiepte parkeerkelder bouwen berging vergroten woning vergroten woningen vergroten en samenvoegen (Ie fase) kunstwerk plaatsen tijdelijk varianthal bouwen (wijziging) woning vergroten 1 appartementsgebouw slopen 1 appartementsgebouw slopen trafostation slopen plafond(incl. asbest) gedeeltelijk slopen onderwijsgebouw gedeeltelijk slopen kozijn buitendeur vervangen N.B. Op grond van de Algemene wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of-melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burge meester en wethouders indienen. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voor lopige voorziening (waardoor het besluit wei geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Burgemeester en wethouders maken bekend dat op 15 december 2003 een vergunning als bedoeld in artikel 11 juncto artikel 16 van de Monumentenwet 1988 is verleend voor het monument Hoogstraat 112 Het besluit ligt vanaf 18 december 2003 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag 12.00 - 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 16.00 uur en donderdag van 08.00 - 20.00 uur, telefoon 246 55 65. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een in werking getreden besluit binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. De monumentenvergunning blijft buiten werking totdat de bezwaartermijn is verstreken, of indien bezwaar is gemaakt, totdat op dit bezwaar onherroepelijk is beslist. Bedrijventerrein 's Graveland en Spaanse Polder D De burgemeester van Schiedam maakt, overeenkomstig artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 15 december 2003 heeft besloten dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het bedrijventerrein 's Graveland en Spaanse Polder. Op dit moment zijn voor dit gebied gedeelten van de bestemmingsplannen: "Uitbreidingsplan industrieterrein bewesten de Schie, plan in Hoofdzaak 1944", "Aanvullend plan in hoofdzaak 'Spaanse Polder', 1955" en "Plan van uitbreiding gemeente Schiedam (Plan in hoofdzaak), 1945", vigerend. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van donderdag 18 december 2003. Het voorbereidingsbesluit met de daarbij behorende tekening, ligt met ingang van 18 december 2003 voor een ieder ter inzage bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu van de Stadswinkel, Stadserf 1, 3112 DZ Schiedam. Gedurende een termijn van zes weken, met ingang van 18 december 2003 tot en met 29 januari 2004, bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid om een bezwaarschrift tegen het voorbereidingsbesluit in te dienen bij de gemeenteraad, t.a.v. het hoofd van de afdeling Bestuurs- en Managementondersteuning, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Door de burgemeester van Schiedam is op grond van artikel 2.3.2 en 2.3.8 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam een exploitatievergunning leend voor het vestigen van een horecabedrijf met terras in het pand Prinses BeatrixL te Schiedam. ver- aan 10 Een afschrift van de vergunning ligt zes weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt, Stadswinkel, Stadserf 1 Binnen zes weken, gerekend vanaf de datum van bekendmaking kunt u tegen het verlenen van de exploitatievergunning een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten ver bonden. In het bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de exploitatievergunning bent. Ook moet u aangeven waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift moet u sturen aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Ondertussen blijft de exploitatievergunning geldig. Als u vindt dat de verleende exploitatie vergunning meteen moet worden ingetrokken dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de Rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is wel dat u bij de burge meester van Schiedam een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een procedure bij de rechtbank zijn wel kosten verbonden. Op 12 december 2003 is een aanvraag voor een vergunning voor het houden van een centrum voor buitenschoolse kinderopvang op de locatie Celsiusstraat 4 ingediend. De aanvraag ligt gedurende 4 weken vanaf donderdag 18 december 2003 ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Belanghebbenden kunnen gedurende deze periode een zienswijze indienen. Zienswijzen kunnen zowel schriftelijk als mondeling worden ingediend. Voor meer informatie kunt u contact op nemen met de mevrouw Konijnendijk van de afdeling Welzijn, tel. (010) 246 56 03.

Het Nieuwe Stadsblad | 2003 | | pagina 9