Springlevende herinneringen in de Korenbeurs John de Wolf na twee jaar aan het roer bij SWSMC Cock den Uijl sinds juni vorig jaar stadsmolenaar in Schiedam Serena Wetsteijn geselecteerd Verlies voor Van Veen Indoorcricket in sporthallen Sportagenda Districtstitel Jongekrijg Steens tweede in Alphen Harga wint van Eureka Babyshopping Weer lege handen voor de vrouwen Gerard S.Verver SCHIEDAM 6 - 1441 SCHIEDAM - Denise Jonge krijg is in Den Haag districts kampioenschap voor judoka's tot 20 jaar geworden. Na het Europees Kampioen schap had Jongekrijg geen wed strijden meer afgewerkt. In de Hofstad kon ze eindelijk de mat weer op. Op verzoek van de bondscoach startte ze in een ho gere gewichtsklasse: boven 78 kilogram. Dat gewicht haalde ze echter pas na het drinken van een halve liter water. De finale tegen Saskia van der Hout duurde dertig seconde. Een ippon sanage was voldoende voor Ippon. De winst levert haar een plaats op op het Nederlands Kampioenschap tot 20 jaar, dat op 2 i februari in Enchede wordt gehouden. Eerst gaat ze zaterdag 7 februari nog naar een toernooi in het Duitse Heme. SCHIEDAM - Het hoogste da mesteam van tafeltennisvereni ging Brandersstad is er ook af gelopen zaterdag niet in ge slaagd het eerste punt binnen te halen. In de uitwedstrijd tegen Varese in het Groningse Hark stede behaalde de thuisclub de maximale winst: 7-0. De Brand- ersstad-mannen namen door een 8-2 zege op Red Stars/V de lei ding in de eerste klas over van Unicum. Tegen de Limburgers startten Arjan Karbaat en René Water reus met een zege. Daarna ver loor Jeroen Bastiaansen, maar tilde het dubbel Karbaat/Water- reus het verschil weer naar twee punten en bracht Waterreus de tussenstand op 4-1Na de pauze moest Bastiaansen zijn tweede nederlaag slikken en won Water reus moeizaam van Van Vleuten. Zeges van Bastiaansen en Kar baat brachten de eindstand in de boeken. Het tweede damesteam is tegen de eerste nederlaag aangelopen in de eerste divisie. In de thuis wedstrijd tegen Red Stars won nen de bezoekers met maar liefst 1-9. Pas bij een 0-4 achterstand lukte het Patricia Zwartjens om de Schiedamse eer te redden. Overige uitslagen: Brandersstad 2-Cevelum(h) 4-6, Brandersstad 3-Rega(h) 2-8. SCHIEDAM - In Alphen aan de Rijn, dat zondag meer op Al phen in de Rijn leek, heeft de Schiedamse triatlete Suzanne Steens een duathlon afgesloten met een tweede plaats. Het was een van de eerste duath- lons in het nieuwe seizoen. Tij dens de 3,5 km lopen, 12 km ATB-fietsen en nogmaals 3,5 km lopen liet ze zien goed overwin terd te hebben. Steens stapte als tweede op de fiets en pakte de leiding. Tijdens de tweede run kwam ze net tekort om de wed strijd winnend af te sluiten. SCHIEDAM - Harga is er in ge slaagd om de belangrijke uit wedstrijd tegen Eureka met winst af te sluiten. De Schie damse korfballers wonnen met 16-20. In eerste helft liep Harga tot aan 4-4 achter de feiten aan. Daarna lukte het de bezoekers om de wedstrijd naar zich toe te trek ken en bouwden zij een 8-12 voorsprong op. Na rust vergroot te Harga het verschil (10-16). Eureka gaf zich echter niet ver loren en vocht terug. Bij Harga liep het toen even wat stroever zodat de thuisclub wat van de achterstand kon afhalen. Harga vocht voor wat het waard en dat werd beloond met de eindzege. De treffers kwamen op naam van Ivar Pondag (2), Sven Pap pers (4), Arjan Maltha (4), Jordy Majoor (4), Lizzy Alblas (2), Ni- colet Marrevee (2), Dionne van Dijk en Kim van Dijk. (wlwnr KaByimgastoreJ Scnsational De mooiste collectie baby- kamers, kinderwagens, ing en knuffels SCHIEDAM - Ondanks het hon denweer - gesneuvelde paraplus lagen in een afvalbak buiten de Korenbeurs als een kunstwerk bijeen - kwamen zaterdag aardig wat mensen af op de opening van de tentoonstelling De Wereld als bron van avontuur. Een expositie met werk van Frans Lampe en Michel Snoep wiens kunstuitin gen veel overeenkomst met el kaar vertonen. Samen met kunst historicus Michael van Hoogen- huijze maakten zij een keuze voor de tentoonstelling die zoals de titel Herinneringen en Fanta sie, al aangeeft zetelt in het verle den. Verborgen herinneringen die verwijzen naar dromen en ge beurtenissen uit hun jeugd, waar in helden en ontdekkingsreizi gers de hoofdrol speelden. De fantasiewereld van Frans Lampe en Michel Snoep heeft in middels plaats gemaakt voor een volwassen kijk op de samenle ving, maar dat was voor hen geen reden de toeschouwers niet een blik te gunnen op die avontuur lijke wereld van geheime clubs, modelvliegtuigen en zelfgemaak te hutten, van weleer. In het werk van beide exposanten zijn vliegtuigen een vaak terug kerend thema. Voor Frans Lampe is dit de belangrijkste inspiratie bron. Luchtvaartpioniers zoals Earhart en Lindbergh verwijzen voor hem naar heldenmoed, een zaamheid en ondergang. Vooral de luchtvaartgeschiedenis van de jaren dertig spreekt hem zeer aan. Dat gevoel leverde onder meer geschilderde nostalgische herin neringen op verpakt als bio scoopreclames uit het midden van de vorige eeuw. Michel Snoep wordt niet alleen gefascineerd door vliegtuigen maar ook door zijn industriële omgeving. Water, bruggen en wolkenkrabbers. Een van zijn schilderijen toont een hoog oprij zend doolhof met daarboven een vliegtuig. Op de vleugels staan figuren die kennelijk geen last hebben van hoogtevrees. Maar ook vliegtuigvleugels die de vorm hebben van een brug. Be wegingloos lijken de vliegtuigen in de lucht te hangen boven des olate oorden. Om dit thema nog verder uit te diepen gebruikt Schiedammer Snoep vaak vogels en bomen in zijn werk. Cadeautje Beeldend kunstenaar Sjef Hen- dricxk bood tijdens de opening van De wereld als bron van avon tuur, aan zowel Snoep als Lampe een door hem gemaakt messing kunstwerkje waarin het 'vlieg'the- ma verwerkt was. Tot en met 14 maart in de Korenbeurs is tevens werk te zien van Lily van der Stokker, Julika Rudelius en An- tonietta Peeters. Zij maken deel uit van een reeks solopresentaties die telkens anderhalve maand op de benedenverdieping van de Beurs te zien zullen zijn. Met deze kortdurende projecten wil museumdirecteur Diana Wind de mogelijkheid scheppen in te springen op de actualiteit of op het werk van de betreffende kunstenaars, dat naar haar me ning aansluit op de collectie van het museum. Kunstenaar Peeters' werk is gekozen omdat het ver binding heeft met dit uitgangpunt door de wijze waarop kleurpatro- nen en landschappelijke motie ven zijn verbeeld. De wandschil deringen en tekeningen van Lily van der Stokker en de videofilms van Julika Rudelius leggen een link met de bestaande collectie door sociale structuren in de samenleving en de kunstwereld te belichten. De opening van de tentoonstelling werd zaterdag muzikaal omlijst door Joris Lutz en Peter de Vries. Openingstijden Korenbeurs, Lan ge Haven 145, dinsdag - zaterdag van 11.00 - 17.00 uur. Zondag 12.30 - 17.00 uur. Entree vijf eu ro. SCHIEDAM - Een blik op de ranglijst leert, dat SWSMC in de huidige fase van de competitie in een positie verkeert, waarin met enige vrees naar onderen gekeken wordt. De verschil len tussen de clubs in het rechter rijtje zijn klein. Toch is John de Wolf ervan over tuigd, dat zijn formatie niet in die omgeving thuishoort. "We hebben de potentie om naar het linker rijtje te ver- kasse." Sterker nog, als het aan de trainer ligt gaat de hoofdklasser voor plaatsing voor de Amstel Cup. En dan horen ze wel bij de beste zes van de hoofdklasse A. "Moet kunnen", is zijn inschat ting. Het bereiken van het 'grote' bekertoernooi zou trouwens ook een mooi hoogtepunt zijn van de jubileumviering, die de fusieclub rond het 100-jarig bestaan op pa pier heeft gezet. Om de top te bereiken zal er wel gesprokkeld moeten gaan wor den. Maar in de enige na de winterstop gespeelde wedstrijd lukte het de Schiedammers ech ter niet om op zijn minst een punt in de knip te houden. "Door een taxatiefout van de scheidsrech ter", mokt De Wolf zelfs na tien dagen nog. "Kijk, op dit moment is elk puntje er een. Wanneer die scheidsrechter dat ene doelpunt niet had goedgekeurd - en dat had hij nooit mogen doen - dan hadden we gelijk gespeeld. Het verschil tussen de clubs in de middenmoot en de degradatiezo ne is zo klein, dat je bij verlies naar onderen duikelt en bij winst naar hoger sferen klimt." Rode kaart Het ligt voor de hand, dat De Wolf zijn manschappen zondag - als er als gevolg van het in over vloed gevallen hemelwater al ge voetbald wordt - niet vanuit de dug-out tot grote daden zal kun nen aanzetten. Het duel tegen AFC leverde hem niet alleen een niet te verkroppen nederlaag op, maar ook een rode kaart. Het was het gevolg van een tijdens de rust gepleegde opmerking richting scheidsrechter. "Je mag tegen woordig niks meer zeggen", is het verwijt richting de leidsman. "Kijk, ik besef best dat ik een voorbeeldfunctie heb. Daar mag iedereen me op aanspreken en wanneer ik ernstig uit de bocht zou vliegen mag het bestuur me daarvoor best schorsen. Geen probleem. Ik heb die scheids niets aangedaan of stijf gevloekt. Ik heb hem alleen gezegd, dat hij - indien hij zou blijven fluiten zoals in de eerste helft deed in de tweede helft problemen zou krij gen. Daarna trok er een grijns over het gezicht van een van de grensrechters. Ik heb me vervol gens afgereageerd met 'niet la chen, baardaap'. Is dat dan ern stig genoeg om een rode kaart te geven?" Hij wacht de gevolgen af. Zon dag hoefde SWSMC - net als bijna alle andere amateurs - niet in actie te komen. De Wolf oefen de op het kunstgras. En dat is niet bepaald een van zijn favoriete arena's. Kunstgras "Ik train het liefst op gewoon gras. Wanneer je de spelers de hele week op kunstgras laat trai nen en ze vervolgens op zondag een echte grasmat opstuurt, heeft dat zeker gevolgen voor de spie ren. Afgelopen zondag hadden we echter geen keuze. Het had ook geen zin om elders een oe fenwedstrijd te regelen. We heb ben een ruime selectie en die heb ik nu tegen elkaar laten spelen. Dat is ook goed voor de onderlin ge concurrentie." John de Wolf zal nog minstens twee jaar bij SWSMC aan het roer staan. Is dat niet een wat on gewoon lange termijn? "Vind je? Ik heb gewoon vertrouwen in de ze selectie en het talent bij de jeugd. Met een of twee verster kingen van buitenaf en de door braak van de jongeren voorzie ik, dat de club zich binnen een of twee jaar in de kop van de hoofd klasse gaat melden. Ik wil dat best meemaken. Wat ik daarna ga doen? Het is niet zo, dat ik op een baantje bij een andere amateur club uit ben. In Harga weet men, dat mijn ambities niet in het ama teurvoetbal liggen. Wanneer ik verkas, verkas ik naar het betaal de voetbal." Voorlopig echter kiest hij voor SWSMC. "Wanneer de spelers zelf gaan beseffen hoe goed ze zijn, moet presteren niet moeilijk zijn. Kijk maar naar vorig jaar. Toen stonden we na de winter stop zeven punten achter op de koploper. Toch ben ik blijven roe pen, dat we kampioen zouden worden. Dat doe ik nu natuurlijk niet, maar ik ben er wel van over tuigd dat we in staat moeten zijn om de doelstellingen - en dus plaatsing voor de Amstel Cup - te halen." THINGS 1 WJBabyMegastore! Rotterdam/Barendrecht, Pesetastraat 2 Afslag 20 Barendrecht (AIS), Tel. 010-4973399 kijk op www.babythings.nl SCHIEDAM - Op de kap- zolder van brandersmolen De Nieuwe Palmboom piept en kraakt het vervaarlijk. Als je van grote hoogte naar buiten kijkt, zie je de vier andere Schiedamse molens in volle glorie; maar ook Rotterdam en Vlaardingen liggen aan de horizon. Dit is het domein van stadsmole naar Cock den Uijl die sinds juni 2003 actief is in De Nieuwe Palmboom. Deze molen aan de Noordvest, oorspronkelijk uit 1781 met toen De Palmboom als naam, vloog in 1901 in brand waarna er negentig jaar niets meer dan een stomp resteerde. In 1991 begon de her bouw die in 1993 voltooid was. Vijf dagen in de week zorgt Den Uijl er voor dat de wieken draai en. Maar een brandersmolen zou toch eigenlijk geen brandersmo len zijn als er niet gemalen zou worden voor een branderij. Den Uijl maalt rogge, mais en gerste- mout voor branderij De Twee- lingh, onderdeel van distilleerde rij UTO. Deze distilleerderij, eveneens aan de Noordvest gele gen, is onder meer bekend door verschillende soorten Notaris je never. Dit jaar zal Den Uijl pro beren bakkers te interesseren voor zijn producten, verschillen de bakkers uit Schiedam en om- geving zijn al door hem bena derd. Vrijwilliger Cock den Uijl, geboren in Rotter dam, kwam als achtjarig jongetje naar Schiedam. Hij raakte al snel gefascineerd door die machtige hoge molens die voor hem op doemden als hij naar het centrum fietste. Rond 1973 begon hij als vrijwilliger op De Noord te wer ken onder leiding van Fre Kodde, een Rotterdamse molenaar stam mend uit een Zeeuws molenaars geslacht. Een paar jaar daarvoor was Kodde naar Schiedam ge haald toen er een Schiedams ini tiatief op poten was gezet om de molens, die in de loop der tijd in verval waren geraakt, weer nieuw leven in te blazen. Hij gaf een aantal jongens, waar onder Den Uijl, les over de wer king van een molen. In molen De Noord werd echter alleen ge draaid waardoor het malen niet in de praktijk geleerd kon worden. Dit leerde Den Uijl pas vanaf 1982 toen hij naast drie andere jonge molenaars, ook door Kod de opgeleid, kwam te werken in molen De Vrijheid waar in middels al enige tijd gemalen werd. Den Uijl wilde eigenlijk naar de HEAO, maar dit voornemen liet hij al spoedig varen, gegrepen als hij werd door het molenaarsvak. In die periode realiseerde De Vrijheid een behoorlijke produc tie en had heel wat afnemers. Be gin jaren negentig begon de pro ductie terug te lopen en in 1995 besloot Den Uijl het vak vaarwel te zeggen en in dienst te treden bij distilleerderij Dirkzwager, ook aan de Noordvest gelegen. Hier oefende hij naar volle tevre denheid verschillende functies uit. Maar toen hij benaderd werd om molenaar te worden van De Nieuwe Palmboom kwam de ou de molenaarsliefde toch weer bij hem naar boven. De uitdaging om er wat van te maken en de di versiteit van de aangeboden func tie trokken hem over de streep. Twintig molens In de maalzolder verricht Den Uijl het meeste werk. Hij vertelt dat er rond 1850 wel twintig mo lens in Schiedam stonden die ge zamenlijk ongeveer 10.000 kilo per dag maalden. Om onbelem merde windvang te hebben lagen deze molens aan de rand van Schiedam, als een schil om de oude kern. Dit valt goed te zien op de maquette van rond die tijd die in de molen te zien is. Want De Nieuwe Palmboom is niet al leen een brandersmolen, het is ook een museummolen waar met foto's en voorwerpen de molen geschiedenis van Schiedam wordt belicht en waar de relatie tussen boer, molenaar, bakker en brander duidelijk wordt. Dit ge beurt op een, ook voor kinderen, erg leuke manier. Rondleidingen behoren ook tot de mogelijkhe den en alhoewel Den Uijl zelf geen rondleidingen geeft vertelt hij desgevraagd met veel liefde over zijn vak en over de geschie denis van Schiedam. Op de balie geeft hij terloops wat uitleg aan een Engels gezin, waarbij het jongetje met grote verwonderde ogen om zich heen kijkt. De balie is de omloop om de molen waar het publiek buiten kan lopen om zo Schiedam aan de voeten te zien liggen. Het mie zert wat, de wind suist om de oren terwijl de wieken zich ma jestueus door de lucht bewegen. Den Uijl kijkt naar het grauwe wolkendek om ons heen en merkt na enige tijd van overpeinzing op dat de wind wat gedraaid is. Hij vertelt dat je het weer moet leren lezen, dat daar geen theorieboe- ken tegenop kunnen. Het is flink gaan regenen en inmiddels zijn de bezoekers allemaal naar binnen, waar Cock den Uijl zijn werk weer hervat. De Nieuwe Palmboom, Noord vest 34, telefoon 010 4267675, geopend op dinsdag tot en met zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur, zondag van 12.30 tot 17.00 uur. van woensdag 4 tot en met dinsdag 10 februari VOETBAL - zaterdag: Berkel-VVK( 14.30 uur), PPSC-Gravenzan- de( 14.30 uur), Excelsior P-HBSS(14.30 uur), GTB-Neta Dall( 14.00 uur). Zondag: SVVSMC-TEC(14.00 uur), Excelsior'20-UVS( 14.00 uur), Spaland-Cabauw( 14.00 uur), Blijdorp-Hermes DVS( 14.00 uur), Steeds Hooger-Demos( 14.00 uur), SVDPW-EDS( 14.00 uur), Schie damse Boys-DRGS( 14.00 uur). DAMESVOETBAL: zaterdag Schipluiden-PPSC(14.00 uur), HBSS-Zwaluwen 2(14.30 uur); zondag Hermes DVS-Schie- broek(12.00 uur). G-VOETBAL: zaterdag HBSS-Barendrecht( 10.30 uur). ZAALVOETBAL: woensdag Westlandia-Groenoord; donderdag Margriethal 19.00 uur Spaland-Groenoord 5,22.00 uur Hermes DVS- Ommoord 4; vrijdag 19.00 uur HBSS-Honselersdijk; maandag RKWIK 2-Hermes DVS, All Greens-PPSC, Margriethal 21.00 uur Groenoord-Bax Zeefdruk 2, Rotterdam Sportcentrum West 22.00 uur Spaland-PKC'85 2. BASKETBALL: zaterdag sportzaal Oost 19.00 uur Juventus-Lei- derdorp 3(da), 20.45 uur Juventus-Green Eagles(h). HANDBAL: zaterdag Margriethal 19.30 uur Ventura-Bevo HC(da), 21.00 uur Ventura-Bevo/HC 2(h); zondag Wings-DWS(da), Swift/H- DWS(h). KORFBAL: zaterdag Margriethal 19.20 uur ODI-Scheldevogels; zondag Margriethal 14.50 uur Harga-Movado. TAFELTENNIS: zaterdag Heerlen-Brandersstads, Den Helder- Brandersstad(da), sportzaal Dr.Kuyperlaan 18.00 uur NOAD- Smash/M. VOLLEYBAL: zaterdag sporthal Groenoord 17.30 uur Rijnmond- Nesselande(da), 20.30 uur Rijnmond-Capelle(h). Berichten voor de sportredactie kunnen tot maandag 20.00 uur wor den aangeleverd via e-mail (regiosport@hetnet.nl) of fax (010- 5913733). Het postadres is: Het Nieuwe Stadsblad, Fransenstraat 14, 3131 CC Vlaardingen of Van Beethovenlaan 4, 3144 AS Maassluis. SCHIEDAM - Juventus-jeugdlid Serena Wetsteijn (13) speelde de af gelopen weken tweemaal met het Regio Rotterdam-team. Eerst tegen Utrecht en daarna tegen Den Haag. De Schiedamse basketballster toonde zich een snelle leerling. Na een schuchter begin groeide ze uit tot een belangrijke center, die aardig wat rebounds pakte en goed ver dedigde. Wetsteijn werd in september geselecteerd voor de regionale selectietraining. Ze zag het als een uitdaging. Tijdens de eerste trai ning was ze nog wat onwennig en verlegen, maar haar inzet was, zo als altijd, meer dan voldoende. De leiding vertelde haar, dat ze de trai ningen mocht blijven volgen. Dat had ook effect op het presteren bij Juventus. Niet alleen technisch gingen haar vaardigheden met spron gen vooruit, ook haar inzet groeide. Zoals het er nu uit ziet zal Serena Wetsteijn tot het einde van het sei zoen de selectietrainingen blijven volgen en daarna mogelijk een vaste plaats binnen het team verwerven. In Sportzaal Oost, waar Ju ventus zijn thuisbasis heeft, worden de prestaties van de 13-jarige met bovenmodale interesse gevolgd. Het oordeel: "Zou het niet fantastisch zijn wanneer er over een paar jaar een Schiedamse basketbalster, die ooit bij Juventus begon, deel gaat uitmaken van het Nederlands team." SCHIEDAM - Stephan van Veen (van Boksvereniging Mesa Sport) heeft in Sporthal Velodrome in Sloten de revanchepartij tegen Moha- med Uysal verloren op punten. Anderhalve maand eerder stonden bei de boksers tegenover elkaar in Hoogwoud. Ook toen won Uysal en be zorgde de Schiedammer de eerste verliespartij in zijn carrière. Technisch was Van Veen toen de betere bokser en om die reden had de teamleiding ingestemd met de revanchepartij tegen zijn zwaardere tegenstander. Van Veen werd in november Nederlands kampioen in het middengewicht tot 75 kilogram en Uysal in het halfzwaargewicht tot 81 kg. De partij, die was afgesloten over drie ronden van drie minuten begon moeizaam voor Van Veen. Al snel bleek, dat hij niet lekker in zijn partij zat. Beide bokser beschikken over uitstekende technieken en heldhaftige doorzettingsvermogen maar bij Van Veen kwam het er niet optimaal uit. Uysal, die een kop groter is, beschikt daarnaast over langere armen. Hij zocht regelmatig de aanval en met zijn lange di recte stoten probeerde hij van Veen uit te schakelen. Deze is echter ge routineerd genoeg en wist onder de directe stoten door te duiken. Op een tamme wijze bokste hij de partij uit en de arbiters wezen Uysal te recht als winnaar aan. Extra wrang voor Van Veen, die zich na afloop zeer teleurgesteld toonde, was dat er veertig fans vanuit Schiedam naar Sloten waren gereisd om hem aan het werk te zien. SCHIEDAM - De cricketclubs Asvion, Excelsior'20 en Hermes DVS zijn er in geslaagd het Europees kampioenschap Indoor Cricket naar Schiedam te halen. Het toernooi wordt op zaterdag 14 en zondag 15 februari gespeeld in Sporthal Groenoord en Margriethal. Negen landen hebben zich voor de titelstrijd gemeld: België, Dene marken, Duitsland, Frankrijk, Griekenland, Portugal, Spanje, Zwitser land en vanzelfsprekend Nederland. Het toernooi vormt ook een stuk je ontwikkelingswerk. Er wordt vanuit Londen, waar de mondiale cricketorganisatie gevestigd is, hard gewerkt om cricket ook buiten de traditionele landen te introduceren en te spelen. Zo wordt er momen teel al gespeeld in IJsland, Finland, de Baltische Staten en sommige Balkan-landen inclusief Slovenië. Uiteraard zijn de spelregels en het materiaal van het indoorcricket aangepast, maar er kunnen nog steeds zessen worden geslagen. De teams spelen met zestallen. Een wedstrijd duurt 2x10 overs. Het tem po ligt binnen veel hoger dan buiten en er is dus veel spektakel te ver wachten. Nederland, dat met een met Schiedammers bemand team onder- 19-jaar uitkomt lijkt favoriet. Vorig jaar ging de trofee echter naar Denemarken en in 2002 naar Griekenland. De toegang is gratis. Op zaterdag 14 februari wordt er gespeeld tus sen 14 en 17 uur en op zondag 15 februari tussen 10 en 16 uur. HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 4 FEBRUARI 2004 NansWolters De tentoonstelling De wereld als bron van avontuur, met herinneringen en fantasie van Frans Lampe en Michel Snoep, is op dit moment te zien in de Korenbeurs. FOTO: Roel Dijkstra 'We horen in het linkerrijtje' Als het aan trainer John de Wolf ligt mengt SWSMC zich binnen twee jaar in de strijd om het kampioenschap van de hoofd- klaSSe' ARCHIEFFOTO: Roel Dijkstra Gegrepen door het molenaarsvak Rob Dijkstra Stadsmolenaar Cock den Uijl op de kapzolder van De Nieuwe Palmboom. FOTO: Marie Suzanne Assié

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 7