Twee Schiedamse bokskampioenen De Beatles een dagje in Schiedam „et nieuwe DRGS wacht op gemeente Verlies voor korfballers Brandersstad in de zorgen Magie in de natuur Beatles, Beatles en Beatles Verontrusting in voetballand Sportagenda Demos veilig na gelijkspel Rutger Vis in finale m 'Tot Heil Onzer Ribbenkast' legt het hoofd in de schoot Genieten is... GALLGALL HET NIEUWE STADSBLAD - WOENSDAG 7 APRIL 2004 SCHIEDAM 15 - 1441 van woensdag 7 t/m dinsdag 13 april VOETBAL - zaterdag: ASWH-Excelsior M( 14.30 uur), MVO-Spijkenisse(14.30 uur), Maasdam-Zwaluwen( 14.30 uur), Die Haghe-PPSC (14.30 uur), MVV'27-Kranenburg( 14.30 uur), PEC Den Haag-Cion( 14.30 uur), Victoria'04/za-Bos- zoom( 14.30 uur), Vrendenburch- GTB (14.30 uur), Melissant- DVO'32( 14.30 uur), Juventas- HSC/za( 14.30 uur), Victoria'04/zo-HWD( 18.00 uur restant 1-0). Maandag: Kranenburg- SWSMC( 14.00 uur), Excelsior M-Achilles Veen( 14.30 uur), AVS-Victoria'04/zo( 14.30 uur), DRGS-Overmaas( 14.30 uur), DJSCR-HSC/zo( 14.00 uur), DVO'32-Puttershoek( 18.00 uur). DAMESVOETBAL: zaterdag HBSS-SV'35( 14.30 uur), PPSC- CW Zwervers( 14.30 uur); maandag Den Hoorn-Hermes DVS(12.30 uur). ZAALVOETBAL: woensdag Simeko'82/D-PPSC. HANDBAL: zaterdag Mar griethal 10.00 uur, zondag sport hal Groenoord en Margriethal 10.00 uur toernooi Ventura. KORFBAL: zaterdag Reeu- wijk-Oranje Nassau( 16.00 uur); maandag Springfield-Har- ga( 14.30 uur). TAFELTENNIS: zaterdag Am- sterdam-Brandersstad(da). TENNIS: maandag Leeuwen- bergh-TSN, Oegstgeest-TSN(h). Berichten voor de sportredactie kunnen tot maandag 20.00 uur worden aangeleverd via e-mail (regiosport@hetnet.nl) of fax (010-5913733). Het postadres is: Het Nieuwe Stadsblad, Fransen straat 14, 3131 CC Vlaardingen of Van Beethovenlaan 4, 3144 AS Maassluis. SCHIEDAM - De puntendeling tegen het Vlaardingse RKWIK zorgde er zondag voor dat De mos met een gerust hart aan de slotwedstrijden van de competitie kan beginnen. Door dat ene punt blijven de Schiedammers defini tief uit de greep van de startploe- gen. In een aan beide kanten zwak gestarte eerste helft creëer de Demos wel kansen, maar faal de het bij het afronden. Na de thee zette Dave van der Hurk de bezoekers via een schitterend ge nomen vrije trap op voorsprong. Het had zelfs door dezelfde spe ler 0-2 kunnen worden, ware het niet dat WIK-goalie Edwin Kol- steren hem in een-tegen-een situ atie wist af te stoppen. Met nog een kwartier te gaan werd het 1- 1 en kregen beide ploegen loon naar werken. Door dit resultaat handhaaft Demos zich in de vier de klasse en start fusieclub Har- gasport, waarin Demos samen gaat met Schiedamse Boys en zaterdagclub GTB, op zondag als vierdeklasser. SCHIEDAM - Rutger Vis (15) is zondag in Nijmegen tweede ge worden op het EK-kwalificatie- toernooi. De bij het Maassluise Mahorokan Topjudo Instituut trainende judoka verloor in de eindstrijd van Mitchell Bolle- boom. Na winst op drie tegen standers kwam Vis opnieuw Bol- leboom, die hij een week eerder in Bremen op onbeslist had we ten te houden, tegen. Nu moest Vis de eer echter - overigens met een klein verschil - aan zijn con current laten. Beide jongens strij den met leeftijdgenoot Sibbald om een ticket voor het Europees kampioenschap. Er komen nog twee meetmomenten: de 'Dutch Youth Cup' over twee weken in Maassluis en in mei in het Duitse Heilbron. Les Armes de Chablis 2003 AC Chablis 75cl SCHIEDAM - De finale-avond van de Zuidhollandse kampioen schappen boksen heeft twee Schiedamse winnaars opgeleverd. Kim Cathalina (Mesa Sport) verdedigde met succes haar titel tegen de Friezin Frouwein Stavast, terwijl Van Berkum - op beslis sing van de arbiters - een zege behaalde op stadgenoot Erik O verheul. Cathalina had het tegen Stavast duidelijk moeilijker dan in de halve finale tegen Margareth Barendregt. Hoewel de Friezin sterk bokste, bracht ze de Schiedamse niet in problemen. Ze was gebrand op de prolongatie van haar titel en hield haar tegenstander dan ook constant onder druk. Ze kwam de eerste en tweede ronde haast moeiteloos door en bezorgde Stavast in het begin van de derde ronde via een combinatie acht tellen rust. Ondanks tekenen van vermoeidheid bokste ze de partij beheerst uit en won overtui gend met een 3-0 score. Mesa Sports Erik Overheul trof Van Berkum, die wordt getraind door Wim de Haan en bokst onder de vlag van de Rotterdamse boksvereniging Hoboken. De partij in de Nieuwelingenklasse tot 81 kg werd voor beide boksers ondanks hun ijzersterke conditie een ware uitputtingsslag. Ze beschikken namelijk over keiharde punches, maar hebben ook een goed incasseringsvermogen. Overheul had de opdracht meegekregen om Van Berkum onder druk te zetten en technisch te blijven boksen. Zijn tegenstander liep in de eerste ronde tegen een stotencombinatie op die hem acht tellen rust bezorgden. De tweede ronde begon zeer voortvarend. Van Berkum herstelde zich en bezorgde Overheul hachelijke momenten. Het werd voor beide boksers een zware en voor het publiek mooie ronde. In ronde drie raakte Overheul het overzicht enigszins kwijt. Van Berkum maakte er dankbaar gebruik van en bezorgde zijn tegenstander in de laatste minuut acht tellen verplichte rust. Overheul kwam die tellen nauwelijks te boven en hij bokste de partij op pure wils kracht uit. Twee van de drie scheidsrechters wezen vervolgens Van Berkum als winnaar aan. •9 Martin Polder SCHIEDAM - De 1-aprilgrap. Vorige week donderdag heb ben we er allemaal weer van mogen genieten. Althans kunnen genieten van de goede grappen, en ons kunnen ergeren aan de flauwe grappen. Een goede 1-aprilgrap was er precies 40 jaar geleden in Het Nieuwe Stadsblad. De krant meldde namelijk op de voorpagina, van die woensdag 1-april, dat de Beatles die middag bij de Korenbeurs op be zoek waren geweest en in hadden gestemd met een kort optreden la ter die avond. Aandrager van deze grap, de inmiddels oude heer R.J. Melchers uit Schiedam. Hij kan er vandaag de dag nog hartelijk om lachen, zeker gezien het niveau van de 'grappen' van vandaag de dag. "In het was grote promotie voor Schiedam", stelt hij vast. Het Nieuwe Stadsblad wist op haar verschijningsdag inderdaad een mooie stunt uit te halen. Terwijl de dagbladen al gedrukt en in de win kel en bij de abonnee lagen, kon de het Stadsblad nog net het nieuws van de Beatles meenemen. Het verhaal was in werkelijkheid al dagen ervoor verzonnen. De krant had zelfs nog een interview met de 'Fab four' die middag kunnen houden. Echt schokkende uitspraken deden de muziekanten uit Liverpool overigens niet. 'Ze hadden een dagje vrij en namen het vliegtuig naar Nederland. Ze waren die dag in Rotter dam geweest, maar moesten vluchten toen ze herkend werden.' Waar om waren ze naar Schiedam gekomen? "Nogal logisch. Wat weet je als buitenlanders - of je nu Engelsman of Amerikaan bent - van Hol land? We weten dat hele volksstammen in de buurt van Amsterdam in gekke broeken en op klompen lopen, we weten dat jullie lekkere kaas maken...we weten dat Rotterdam een grote havenstad is en daar vlak bij een stad ligt die wereldberoemd is om zijn dranken; dat weten zelfs de Chinezen. En omdat wij raren zijn, wilden we die drankenstad wel eens bekijken", zouden de Beatles hebben geantwoord. De jongens moesten daarna weer, maar beloofden 's avonds terug te komen voor een kort concert. Maar de Beatles mochten niet weg voor dat ze op de foto waren gegaan voor de Schiedamse korenbeurs. Het Nieuwe Stadsblad van I april 1964 arch|ER l||<eur hummen in a slilh en ze kwamen in a v I f* HEKSENKETEL ROND DE KORENBEURS EN DAM Aktuele kanttekeningen •9 Gerard S.Verver SCHIEDAM - Eerst Napels zien en dan sterven. Zo ongeveer luid de de missie, die Henk Nieuwen- huis op zich nam toen hij in no vember de leiding kreeg van de gymnastiekvereniging Thor. Ver taald naar de actuele stand van zaken leverde dat voor de turn club de spreuk 'eerst honderd jaar worden en dan opheffen' op. En zo geschiedde. 'Tot Heil On zer Ribbenkast' heeft het loodje gelegd. Is op 1 april na een eeuw ten onder gegaan aan het ontbre ken van opvolgers van bestuur sleden, die al jarenlang aangeven dat ze er eigenlijk een punt achter willen zetten en het uitdunnen van het aantal leiders tot welge teld één. Dat is onthutsend. Zeker voor de mensen, die jarenlang hun ziel en zaligheid hebben ge geven aan de vereniging. Zoals Cor van Oudheusden. En in min dere mate Jan van der Touw. Bei den zijn ze 71 jaar lid geweest. "Zelf had ik nog driejaar te gaan om het vijftigjarig lidmaatschap te vieren", constateert Nieuwen- huis. "Dat had ik graag gehaald, maar ik vond drie jaar toch net iets te veel om de club in leven te houden." Het zouden ongetwij feld tropenjaren zijn geweest. Het eeuwfeest werd nog met ver ve gevierd. Op zaterdag 20 maart verzamelden zich in de bovenzaal van de Margriethal een kleine tweehonderd mannen en vrou wen. Ze hadden allemaal een ding gemeen: goede herinnerin gen aan de Schiedamse Vereni ging voor Lichamelijke Oefening Thor en de afschuw te moeten horen dat het gedaan was met hun vereniging. Het voortouw "Geen bestuur, geen leiding. Er was geen alternatief voor de al eerder genomen beslissing om de vereniging op te heffen. Sterker nog, wanneer ik in november het voortouw niet genomen had, was het hoogst twijfelachtig geweest of de club de eeuw had vol ge maakt. Laat staan of er een reünie geweest was", vertelt Nieuwen- huis. Hij zegt het niet om er per soonlijk goede sier mee te ma ken. "Het is eigenlijk in en in triest dat het zover moest komen. Maar het was mijn eer te na om Thor zomaar bij de turnbond af te melden."Net zo dramatisch was de week die vooraf ging aan de bijeenkomst van al die oude Thor-turners. Een dag eerder na melijk werd Ans Torenvliet naar haar laatste rustplaats gebracht. Ze was de sterke vrouw, die de club in de voorbije jaren overeind gehouden gehad. De verpersoon lijking van Thor. Ze mocht de re ünie niet meer meemaken. "We wisten, dat het niet goed ging met haar. Ze was al maanden ziek. Het was heel pijnlijk om juist in de week van het grote feest af scheid van haar te moeten ne men." Uiteraard was die ontwik keling een van de onderwerpen die de gasten op de reünie bezig hield. Het stoppen van Thor was een ander hoofdstuk. 'Jammer', was de algemene mening. Om Thor overeind te houden was echter meer nodig dan verbale spijt. Mensen, bestuursleden, lei ders bijvoorbeeld. Die dienden zich niet aan. Het is jarenlang te stil geweest rond Thor. "De vereniging trad gewoon te weinig naar buiten. Dat heb je nodig om in beeld te blijven. Thor haalde echter nooit de kranten. Het effect is dat je voor aanwas nog alleen afhanke lijk was van de hoort-zegt-het- voort. Veel mensen, die nu over het honderdjarig bestaan van Thor horen, zeggen: Thor? Wat is dat?" Honderd leden Het is overigens nog wel een ver eniging met zo'n honderd leden. "Jeugd in de leeftijd tot veertien jaar en senioren vanaf veertig jaar. Dat is ook een drempel om door te gaan. De jeugd is te jong om daaruit op korte termijn op volging voor bestuursfuncties te verwachten. Kijk, Thor was nog geen eenmansbedrijf. Maar de tweede voorzitter bleef omdat er niemand was die het van hem over wilde nemen. Voor de secre taris en penningmeester geldt min of meer hetzelfde. Ze hebben hun sporen ruimschoots ver diend, maar wilden de club niet laten zakken." Dus werd op 1 april het licht uit gedaan. De gymnastiekvereni ging Arma heeft de door Thor ge huurde zaalruimte overgenomen. En de leden? "Dat is een beslis sing, die we ze zelf hebben laten nemen. We hebben niemand ge dwongen de overstap naar Arma maken." Maar eerst was er dus op 20 maart die reünie Met zoete herin neringen. Met ook het door Henk Nieuwenhuis in zijn toespraak gemaakte verwijt, 'dat iedereen in de aanloop naar het eeuwfeest heeft zitten slapen. Velen wisten hoe slecht de vlag ervoor stond en er was niemand die iets deed om het omvallen te voorkomen.' Zijn gehoor moet het met pijn in het hart aangehoord hebben. De oud-leden. Maar ook Dienst Sport en Recreatie-directeur Jan van Vugt, oud-wethouder Luub Hafkamp, oud-sportraadsecreta- ris Ge Rens, oud-secretaris van de Rotterdamse Turnbond Coen de Willige. En sportwethouder Henk-Jan Habermehl? Nee, die was er niet. "Ik heb burgemeester Scheeres in een e-mail gevraagd naar de reden van het ontbreken van de wethouder. Dat hij er niet was heeft mij persoonlijk behoor lijk geraakt." Het was de enige wanklank op een 'vreselijk ge slaagde en gezellige reünie'. Genieten Genieten SCHIEDAM - DRGS-voorzitter Henk Ossewaarde toog vorige week nieuwsgierig naar een bij eenkomst van de Schiedamse sportraad. Agendapunt 5 had na melijk van alles met de door hem geleide vereniging te maken: 'herhuisvesting DRGS' heette het. DRGS weet namelijk nog steeds niet waar het in de toe komst moet gaan voetballen. De bedoeling is, zo melden welinge lichte bronnen, dat het nu door de zondagclub bewoonde complex de thuishaven wordt van fusie club Hargasport. "Ho, ho", tem pert Ossewaarde echter de voort gang van het Hargasport-project. "Daarvoor zou dan wel eerst on ze accommodatie gesloopt moe ten worden en er is nog niemand van de gemeente langs geweest om met ons over een overname prijs of zoiets te praten. Zolang DRGS de rechtmatige eigenaar is wordt er niets gesloopt." Net als de 300 leden zou Ossewaarde graag willen weten wat de lokale overheid nu eigenlijk van plan is. "Vijf maanden geleden hebben we voor het laatst contact gehad met de gemeente. Daarna hebben we totaal niets meer gehoord. Dat zorgt voor onrust. Het bestuur en de leden zouden dolgraag wel eens willen weten waar ze aan toe zijn." De door De Smid en Osse waarde beschreven situatie wordt bevestigd door Dienst Sport en Recreatie-directeur Jan van Vugt. Maar op de vervolgvraag wat er met DRGS gaat gebeuren moet hij het antwoord schuldig blijven. "Ik had dat antwoord graag gege ven. De wethouder, die nu nog sport in de portefeuille heeft, heeft me nadrukkelijk verzocht niet te reageren." Ook in sportkringen weet men niet precies wat men met DRGS aan moet. Zowel in sectie 1 van de sportraad (voetbalclubs) als binnen het dagelijks bestuur van de sportraad is het onderwerp aan de orde geweest. De meningen van beide instanties staan echter haaks op elkaar. SCHIEDAM - Zowel Harga als ODI zijn de tweede helft van de veldcompetitie met een nederlaag gestart. Harga verloor de uit wedstrijd tegen Eureka met 13-10 en ODI ging met 10-5 ten onder bij SKV. Het duel tussen Eureka en Harga was een - omdat beide ploegen in de onderste regionen verkeren - een degradatieduel. Harga start te goed en nam de leiding (0-2). Eureka kwam echter terug en ging via 3-3 met een 6-5 voorsprong rusten. Harga-coach Bouva greep de theepauze aan om zijn spelers te motiveren en opdrachten in te prenten. Maar na de hervatting bleek al snel dat dit niet lukte, ook al omdat er bij Harga veel irritaties richting arbiter waren en er teveel met de mond werd gewerkt. Eureka bleef rustig scoren. Bij de stand van 13-8 werd Ivar Pondaag vervangen door Aijan Maltha en even later Dionne van Dijk voor Kimberley Pak. Het zorgde voor een kleine opleving maar verder dan 13-10 liet Eureka Harga niet komen. ODI reisde naar Sleeuwijk en verloor daar van SKV. Coach Gerrit Verwaal wist waarom: "Spelen op een zwaar grasveld met harde wind komt de kwaliteit van het spel niet ten goede. Daardoor ging de ploeg te geforceerd spelen en leed veel balverlies. Bij een wed strijd tussen de nummers een en twee zou je veel fanatisme en scherpe duels verwachten, maar beide teams speelden slecht en fantasieloos." Voor Odi scoorden Nico van Otterloo (3), Remco Zaaijer en Jolanda van Grootveld. SCHIEDAM - Het sneuvelen van Rotterdams meest gerespecteer de zaterdagclub Zwart Wit'28 heeft bij velen de wenkbrauwen doen fronsen. Zo ook die van een, zoals hij zich in het clubblad van de voetbalvereniging SVDPW noemt, 'verontruste voetballiefhebber'. Het leverde een ontboezeming op, die vooral opviel door het in de richting van de gemeente opgeheven vingertje. 'Het te gronde gaan van Zwart Wit'28 levert de vraag op of het hier een uitzondering betreft of dat het slechts een voorbode van slecht nieuws is. Voor het laatste valt te vrezen. Het wordt voor de vere nigingen namelijk steeds moeilijker om aan de financiële verplich tingen te voldoen. Hoewel er op Rotterdam-Zuid waarschijnlijk sprake was van Financieel wanbeleid zijn de kosten, die de clubs aan de gemeente en KNVB moeten afdragen tegenwoordig schan dalig hoog. Op termijn zullen waarschijnlijk alleen de grote vere nigingen het hoofd nog boven water kunnen houden', verwacht de anonieme schrijver. Om drijvende te blijven zullen de clubs, is de voorspelling, met forse verhogingen van de contributie moeten komen. 'Omdat veel ouders dat niet kunnen opbrengen zal dat - zeker in het sociaal zeer zwakke Schiedam - voor menig jongen of meisje het einde van de voetbalactiviteiten betekenen. En dat voor een volkssport.' 'Het wordt de hoogste tijd, dat de Schiedamse ver enigingen de krachten bundelen en de gemeente en de voetbalbond duidelijk maken, dat dit zo niet verder kan. Het gemeentebestuur pretendeert de stad leefbaar te willen maken. Het zal toch niet zo zijn, dat ze vervolgens een stad creëren waarin de jeugd volkssport nummer 1 niet meer kan beoefenen.? SCHIEDAM - In de degradatiepoule van de Eredivisie ver loren de dames van Brandersstad zaterdag met 6-1 van Varese. Het enige punt voor de Schiedamse ploeg werd in de laatste partij gemaakt door Danielle Maas. De ploeg van coach Hans Waterreus staat met nog twee wedstrijden te spelen laatste met drie punten achterstand op Amsterdam '78. Om rechtstreekse degradatie te voorkomen zullen de dames volgende week in de hoofdstad ruim moeten winnen van de Amsterdamse con current. De Brandersstad-mannen presteren een stuk beter. In de eerste divi sie wonnen de Schiedammers met 10-0 van Heerlen. Zowel Arjan Karbaat, René Waterreus als Nermin Smajic wonnen hun partijen een voudig en gaven de Limburgers dan ook geen enkel punt. Concurrent Unicum kwam thuis niet verder dan 6-4 winst tegen Bit/nl. Met nog een wedstrijd te gaan is de voorsprong op Unicum nu gegroeid tot vijf punten. De nummer twee van de ranglijst is op 17 april de laatste tegenstander van Brandersstad. De kampioen speelt daarna een promotiewedstrijd tegen Remax Hendrix, de kampioen uit de andere eerste divisie. De verliezer krijgt een herkansing tegen de nummer voorlaatst uit de eredivsie. Overige uitslagen: Brandersstad 2-Smash'70(h) 2-8, Brandersstad 3-SVE(h) 3-7, Brandersstad 2-SVE(da) 5-5. SCHIEDAM - De natuur wordt sinds mensenheugenis sterke magi sche krachten toegeschreven. Neem bij voorbeeld het klavertjevier of het konijnenpootje, die geluk en voorspoed brengen. Over deze en an dere zaken gaat de tentoonstelling 'Natuurhistorische magie' van kun stenaar en natuurkenner Leo Man 't Veld. Zondag opende Cor Kegel de tentoonstelling in de Boshoek. Voor de gelegenheid was een echte heks uitgenodigd die de jonge bezoekers de kneepjes van haar vak leerde. Zo werden heksenverhalen verteld en een heksendrank ge brouwen. De tentoonstelling is nog het hele jaar te zien. De Boshoek is geopend op zondag van 12.00 uur tot 16.00 uur. B LI.- 0 0 H 0 H* JAARGANG— No. 51 luieblnd Pw» Aengealoten by de N#d«riand»» HufaMian-HuUblad Para 'dót - WOENSDAG 1 APRIL 1064 15a JAARGANG— No. 51 Stadsblad Verschijnt woensdag en vrijdag n Schiedam en Kethel. R«d»kt.e BROERS VEST 125, Sch.wk.re fC. J dat KMtl. taWoon 0104734$ «n 63939. Kantooruren: dagelijks (behalve zaterdag) van 9*1 en 2-6 uur, Irtzandtermijn udverlCTtiie». dimditg on donderdag 6 uur 't avonds Centrale administratie Rand*tad*ediliesi Koo'ntn.rki 3 4, Delft, (eteieon 0l730-23ö27* Tarieven op aanvraag. De „Rand»fed-«difies" geven plaatselijke uilgaven in Delft Schiedam, Ylaartfingen, Maassluis, Rijswijk mal de rond de* sleden gelegen dorpen an 'n streek-edihe voor geheel Westlam SEBASTI AAN VINDT U VANDAAG OP PAGINA 2 De Beatles poseren voor de Korenbeurs, John, Paul, George at Rutgo „Nogel logisch W« woel je ais bul- gevr«*i?d bel meest van punnikten, tenlandcr of j« tiu Engelsman of pap eten, autorijden en mace Amerikaan bent gat» Hottend? Wc blonde mci.sjcs te houden: ccn (ij LV oud pepier nu voor de jongeren van CJ.V. AjlZATERDAG «prU auden be- •sroom van Sdnedani-Zu*J via ■vagens erop tftent gemaakt vorden, d.u men gr«as pspier voor de CJ.V. !>«h Ugt o dat du» vrijdagavond alvaat Waart Htt scheel; de jongelui in djd. maar ook u bem nu direct klaar Én natuurlijk doe» u hieraan met. Feestavond van 6e C.B.C H« SC-jang feesuan v*n de Chr. Bedrijft- groepd! Centrale iu Schiedam wordt op VRIJDAG, *>wü gevierd in gebouw „laaie". Nico Schooicnbei* pmscujeers as hei of fidele gedeelte tijo .fine waasbow". Onze gelukwensen. .Zilveren" ranger bij „Qrphern" VANAVOND ul op de repetitie van her Ko^uiktijk Schiedam* Mannenkoor „Or pheus" het lid dc heer P. SMITS worden grnuldfgrl in verhand met her feu. dat bij .1 25 pu IkHiwadt W Een „zilveren" omgcr du» mei tm m» achiea wel gduden stem'. De huldiging vmdi om kwart over 9 In gdbouw .Arcade'1. <ft Datacard.elerca vonden bun weg! raté-ir hiins 1«KT heeft stevig geklaveftiwi! Üe.genue p»Ö» van dj* eiirtetwcituaitt werd in de wrebi gwfcept door de heer F. BOUfdAN; 4304 punten. Een oer-gtaeUigje-avood, waarbij wim i'XÖ eieren hun beatcmuung vond» hij <k leden en beiangatctlcnden m zaal „.Marijke" i> huisvrouwen turgen op die «■aarde- bonnen eieren voor hun geld! U vergeet toch ,.d* grote avond" van „Guiitnunw" niet? Zoals iedere: Schiedammer nu wei weet, komt het Trio Pirn Jacob* met sangwrr RITA REYS mtetdagovond NIET Hun plaat» zal werden ingenomen deor „The Diamond Five" onder leiding tan CEES SLINGER.! Eeo arond, Se goen jajsHeftabbrr ral ■jrilko tataren. Voenkt u daarom VAN AVOND no* ran kaarten, verkrijgbaar hij de bekende adrewot, want Mmi* Sacrum «I op ZATERDAGAVOND stampvol ain_ Dear avond worth bc*io«Ti nrel eeo gezellig bat. Einde balf 3, Turnclub heft zich na 100 jaar op Een prent uit het Thor-archief met een hoog historisch gehalte, die gemaakt moet zijn in een tijd, dat het turnen nog populair was en jonge mannen er niet tegenop zagen om zich bij een turnvereniging aan te sluiten. Aanbieding geldt t/m 4 mei a.s. of zolang de voorraad strekt. Geniet, maar drink met mate. Heksen bekijken de tentoonstelling natuurhistorische magie. Foto: Roel Dijkstra

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 11