m.i.v. 3 mei a.s. zijn wij verhuisd Eindelijk een baan in de industrie? fiead Intercedent Hou je van strak en vlak? denelzon Roozeboom Advocaten is het pand aan de Grote Markt te Schiedam ontgroeid en heeft een nieuw onderkomen gevonden aan de Nieuwe Haven 13 3 te Schiedam. Met ingang van 3 mei a.s. worden op dit adres de werkzaamheden voortgezet. Het pand is centraal gelegen en goed bereikbaar vanaf de snelweg A4 afslag Schiedam-West, Vlaardingen Oost. Er is voldoende (gratis) parkeergelegenheid. Specialisaties: Hoofd fieldservice Machine operator Vedior ASSISTENT ACCOUNTANT m/v Rechtsbuiten of buitenbeentje? kt2 m/v Tencef WOENSDAG 28 APRIL 2004 NS-15 Roozeboom Advocaten is een dynamisch, praktisch ingesteld kantoor. Haar cliëntenbestand is inmiddels zeer gevarieerd. De persoonlijke benadering naar haar klanten en een kwalitatief hoogstaande juridische dienstverlening staan voorop. ambtenarenrecht bestuursrecht ondernemingsrecht vastgoed incasso's arbeidsrecht letselschade personen- en familierecht verbintenissenrecht Praat 'ns met een Vedior Consulent 25 97 gehandicapte kind word 1e schadehersteller bij Den Elzen! Roozeboom Advocaten t Bezoekadres: Roozeboom Advocaten Nieuwe Haven 133, 3116 AC Schiedam Correspondentieadres: Postbus 394, 3IOOAJ Schiedam Telefoon: (OIO) 246 04 50 Telefax: (OIO) 246 02 55 E-mail: info roozeboomadvocaten.nl Internet: www.roozeboomadvocaten.nl Pjersoneel Opleidingen Want een consulent van Vedior Industrie weet alles over werken in de industriële sector. En kan een baan voor je vinden die past bij je wensen. Of je nu overdag of 's nachts wilt werken, parttime of fulltime. Zowel in de voedingsmiddelenindustrie als bijvoorbeeld in de metaal-, chemische- of verpakkingsindustrie. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Voor een organisatie, actief op het gebied van onderhoud, installatie, verkoop en verhuur van verwarmings- warmwaterapparatuur in Schiedam zoeken wij een hoofd fieldservice. Als hoofd fieldservice geef je leiding aan een team servicetechnici in de buitendienst. De servicetechnici zijn belast met de in bedrijfstelling, reparatie en het onderhoud van de door de organisatie geleverde producten. Daarnaast geef je ook leiding aan een tweetal planners die de dagelijkse werkzaamheden coördineren. Je opleiding is op HBO-niveau (technisch) met kennis en ervaring op het gebied van installatietechniek. Verder heb je leidinggevende ervaring, kennis en ervaring op het gebied van serviceverlening en goede com municatieve vaardigheden. Het betreft een fulltime functie. Voor een internationale producent van glas met diverse vestigingen in Europa zoeken wij voor de vestiging Schiedam een machine operator voor in de vakantie periode. Als machine operator ondersteun je het productieproces door het meten van punten, gewicht, inhoud en druk. Tevens pak je in, sorteer je en registreer je fouten. Je bent een studerende technicus op MTS- of HTS-niveau, eventueel aan gevuld met een VCA. Je bent in de zomervakantie minimaal vier weken beschikbaar en in de meivakantie (3 tot 7 mei) beschikbaar voor een opleiding. Je bent 18 jaar of ouder in verband met de ploegendienst/volcontinudienst (gemiddelde werkweek 33,6 uur) op oproepbasis. Je bent flexibel, accuraat en een harde werker en je vindt het niet erg om in een werkomgeving te werken die onderhevig is aan sterke temperatuurschommelingen. Je bent in het bezit van een auto. Iets voor jou? Of zoek je juist iets anders. Neem dan contact op met Urwin Fraser van Vedior Industrie: Schiedam, Rotterdamsedijk 336 tel. (010) 426 07 71 vestiging.0052@vedior.nl www.vediorindustrie.nl Industrie The Better Match Fiead is een dynamisch administratie- en belastingadvies- kantoor. Met ons team van 15 medewerkers adviseren wij een aantrekkelijke groep opdrachtgevers. In de afgelopen 30 jaar hebben wij een sterke band met hen opgebouwd. Sleutelwoorden in relatie met onze opdrachtgevers zijn wederzijds vertrouwen, respect, toewijding, inventiviteit en - voor alles - plezier in de samenwerking. Ter versterking van ons team zoeken wij een Taken: - het controleren van boekhoudingen van medewerkers en klanten - het opstellen van jaarrekeningen - het verzorgen van aangiftes inkomstenbelasting - het verzorgen van aangiftes vennootschapsbelasting - het verzorgen van correspondentie naar klanten - het onderhouden van contacten met klanten Gewenste opleiding/ervaring - SPD of gelijkwaardige opleiding - min. 2 jaar ervaring met desbetreffende werkzaamheden - goede contactuele eigenschappen - teamgeest Wat biedt Fiead jou? - een uitstekend salaris - prettige arbeidsomstandigheden - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - uitgebreide studiefaciliteiten en doorgroeimogelijkheden - variabele werktijden 71 Heb je interesse voor deze baan? Neem dan contact op met Paul Heuker, tel. 010-4090966, of stuur je sollicitatie naar: Fiead B.V., Fiscaal Advies en Administraties Postbus 772 3100 AT Schiedam fiead@bart.nl b v fiscaal advies administraties giro 55 2000 Amsterdam www.nsgk.nl ■êk nederlandse stichting voor het Bij Tince! Uitzendbureau hebben we een heel realistisch beeld over werk. Die nuchtere mentaliteit geldt zowel voor onze medewerkers als voor onze flexwetkets. Want laten we eedijk zijn. Over werk kun je veel zeggen, uiteindelijk komt het hier op neer: werk moet gewoon gedaan worden. Functie voor de vestiging Rotterdam WIL JE WERKEN in een jonge, dynamische en professionele organisatie? Tènce! Uitzendbureau is voor zijn vestiging in Rotterdam op zoek naar een daadkrachtige en enthousiaste collega. Een commercieel talent aan wie onze klanten zonder aarzelen hun opdrachten toevertrouwen. Een kordate, servicegerichte regelaar die de juiste persoon op de juiste plek in het juiste bedrijf weet te plaatsen. WAT VRAGEN WIJ Je bent enthousiast doelgericht, creatief en representatief. Je weet van aanpakken en bent sociaal vaardig. Daarnaast draai je je hand niet om voor organisatorische en administratieve taken. Je hebt een mbo- of hbo-opleiding afgerond en je hebt al eerder met succes in een commerciële functie gewerkt. Je bent niet bang voor een persoonlijke target je weet om te gaan met hectiek en je weet tevens de juiste prioriteiten te stellen. Bij voorkeur heb je branche-ervaring. Je bent in het bezit van rijbewijs B en woont in Rotterdam of directe omgeving. WAT BIEDEN WIJ Een veelzijdige, verantwoordelijke en uitdagende functie. Je komt te werken in een jong en actief team, met veel ruimte voor eigen initiatief. Wij bieden een passend salaris met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Verder ontvang je een opleiding op maat en stimuleren we je persoonlijke ontwikkeling. WAT MOET JE DOEN Ben jij die enthousiaste medewerker die een positieve bijdrage aan ons team levert? Stuur dan vóór 7 mei a.s. een mail of brief met c.v. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Renate Krijnen via telefoonnummer 010 281 50 55 of mail naar: rioijnen@tence.nl Tènce! Uitzendbureau ta.v. Renate Krijnen, Meent T1A, 3011 JA Rotterdam, T 010 281 50 551 www.tence.nl Tènce! Uitzendbureau heeft meer dan 40 vestigingen in Nederland en België Tènce! is onderdeel van Vebego Services, een internationaal opererende (fenstverienende organisatie met vestigingen in onder meer Duitsland, Engeland, Frankrijk, Portugal en Zwitserland. OE NUCHTERE KIJK OP WERK Het gaat goed met Den Elzen Autoscha deherstellers! Vandaar dat we weer op zoek zijn naar nieuwe collega's. Al ruim 55 jaar herstellen onze vestigingen in Den Haag en Zoetermeer vakkundig auto's. Om onze ambachtelijke kwa liteit hoog te houden, investeren we veel in onze mensen en werken we met de allerbeste gereedschappen. Natuur lijk óók omdat goed gereedschap nu eenmaal prettig werkt! Zeker weten! Meer weten? Kijk op www.denelzen.nl Tot het takenpakket van een le schadehersteller/plaatwerker behoort onder andere: onderdelen (de)monteren, strak en vlak plaatwerk ver zorgen met een goede maatvoering, richtwerkzaamheden uitvoeren en plamuren. We zoeken een kritische vakman/vrouw die een kei is in het vak. Vandaar dat we om minimaal drie jaar praktijkervaring vragen. En de bereidheid om VOC-cursussen te volgen om je kennis en vaardigheden op peil te houden; je deelt deze kennis graag met je collega's. Het spreekt voor zich datje voorzichtig omspringt met het gereedschap, de apparatuur, de onderdelen en niet te vergeten, de voertuigen die bij ons ter reparatie zijn. Alles is bespreekbaar! Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Naast een prima salaris bieden we je diverse voordelen in de vorm van opleidingen, perso- neelskorting op verzekeringen, een spaarloonregeling, pensioen met een aanvullende spaarregeling, een fietsplan en een PC privé plan. Geïnteresseerd? Kijk voor meer informatie, het sollicitatieformulier en onze overige vacatures, op www.denelzen.nl of bel met Freek van der Pal. Saturnusstraat 30 Goudstraat 21 AUTOSCHADEHERSTELLERS 2516 AH DEN HAAG 2718 RD ZOETERMEER (070) 347 47 41 (079)361 10 22

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 15