Verkiezingen Delfland 2004 Logisch, dat water z'n eigen verkiezingen heeft >v opslagruimte te huur 0800-6064 SHURGARD na 6 Het water binnen Delfland besturen. Iets voor u? Hoogheemraadschap van Delfland voor particulier en zakelijk www.shurgard.nl SELF-STORAGE Ribeslaan 8 Schiedam <s <s FORZA— -1 Verkiezingen Delfland al vanaf 7 v/eek van lm2 tot 5Om2 veilige opslag 175.000,- k-k- <9 »i if i Water is van levensbelang voor mens en dier. Als vriend en vijand houdt water Nederland voortdurend bezig. Klimaatverandering en zeespiegelstijging vragen om maatregelen die ervoor zorgen dat Nederland veilig en leefbaar blijft. Delfland zorgt al meer dan 700 jaar voor de veiligheid in het gebied tussen Wassenaar, Den Haag, Hoek van Holland en Rotterdam. Informatiebijeenkomst: Woensdag 2 juni, Hoogheemraadschap Delfland, Phoenixstraat 32 Aanvang: 19.45 uur 0s Kandidaatstelling: 18,21 en 22 juni van 9.00 uur -19.00 uur persoonlijke toegangscode eenvoudig bereikbaar Verhuizen Zakelijke opslag BOUMAN MAKELAARDIJ Dam 31 te Schiedam WONEN OF WERKEN IN 'T HISTORISCH CENTRUM Vraagprijs: 139.500,k.k. ;jLL - Open huis: elke zaterdag in mei 2004 van 11.00-12.30 uur WOENSDAG 12 MEI 2004 NS-30 Bij het Hoogheemraadschap van Delfland worden eind september de waterschapsverkiezingengehouden. De mensen in het gebied van Delfland kiezen dan een nieuw algemeen bestuur. Ook u kunt zich kandidaat stellen. In het algemeen bestuur kunt u meebeslissen over de manier waarop we in Delfland met wateT omgaan. Voorbeelden van onder werpen waar u mee te maken krijgt, zijn wateroverlast en droogte, het bewerkstelligen van een goede waterkwaliteit en het onderhouden van dijken. Zetelverdeling algemeen bestuur: Ingezetenen 18 Gebouwd 9 Ongebouwd 4 Bedrijfsgebouwd 5 ■w Het algemeen bestuur, te vergelijken met een gemeenteraad, bestaat uit 36 leden. Zij vertegenwoordigen groepen mensen die belang hebben bij het werk van Delfland. Dit zijn de categorieën ongebouwd (eigenaren van grond), gebouwd (eigenaren van woningen en andere gebouwen), ingezetenen (mensen die in Delfland wonen) en bedrijfsgebouwd (bedrijven die afvalwater lozen). U kunt zich voor een van deze categorieën verkiesbaar stellen en zo de belangen van deze groep behartigen. Op vrijdag 18, maandag 21 en dinsdag 22 juni kunt u zich kandidaat stellen voor het algemeen bestuur van Delfland. De verkiezingen, die eens in de vier jaar plaatsvinden, worden dit jaar gehouden van 25 september tot en met 6 oktober. Spelregels kandidaatstelling Voor het algemeen bestuur van Delfland kan bijna iedereen zich kandidaat stellen. Er gelden enkele spelregels: bij aanvang van de zittings periode moet u 18 jaar of ouder zijn; u mag niet zijn uitgesloten van het kiesrecht krachtens de Kieswet; u kunt zich kandidaat stellen voor maximaal één categorie van belanghebbenden; uw opgave voor de kandidaat stelling moet ondertekend zijn door ten minste tien personen die behoren tot de categorie waarvoor u zich kandidaat stelt; degenen die u ondersteunen mogen per categorie maximaal één opgave ondertekenen. Informatiebijeenkomst Op woensdag 2 juni houdt Delfland een informatiebijeenkomst voor belangstellenden. Deze avond worden lezingen gegeven over de kandidaat stelling, de verkiezingen, het algemeen bestuur en over het werk binnen Delfland. U bent van harte welkom deze bijeenkomst bij te wonen; u kunt zich opgeven bij Delfland, verkiezingen@hhdelfland.nl of 0800 260 80 60. Hoe stel ik mij kandidaat? Bij Delfland kunt u een informatie pakket aanvragen met een brochure en formulieren waarmee u zich kandidaat kunt stellen voor het algemeen bestuur. Voor het aanvragen van het informa tiepakket of voor andere vragen kunt u contact opnemen met Delfland, verkiezingen@hhdelfland.nl of 0800 260 80 60. Ook kunt u de formulieren down loaden vanafwww.hhdelfland.nl. De formulieren voor kandidaatstelling kunnen uitsluitend worden ingeleverd op vrijdag 18, maandag 21 juni en dinsdag 22 juni van 9.00 uur -19.00 uur. De opgave dient door u persoonlijk of door een van de onder tekenaars te worden ingeleverd bij Delfland (Phoenixstraat 32, Delft). v\ 2S september t/m 6 oktober 2004 U moet op korte termijn uw spullen elders opslaan, doordat de oplevering van uw nieuwe huis op zich laat wachten. Shurgard is uw partner in tijdelijke of permanente opslag van bouw- of promotie materiaal, archieven en restanten seizoens goederen. Gevestigd in: Almere - Amersfoort - Amstelveen - Amsterdam(2x) - Apeldoorn - Badhoevedorp - Breda - Delft - Den Haag - Diemen - Dordrecht(2x) Ede - Heemstede - Kerkrade - Maastricht - Nieuwegein - Nijmegen - Rijswijk - Rotterdam(3x) - Spijkenisse - Tilburg - Utrecht(2x) - Veldhoven - Zaandam Kijk voor het filiaal bij jou in de buurt op www.shurgard.nl OPENINGSTIJDEN KANTOOR: r aor .22 - - aag Z-9 2C 6 CC za? Cv 3C t CO r Op eigen grond gelegen ééngezins woning met voor- en achtertuin. NVM Riouwlaan 56 Vlaardingen Ol O - 234 26 93 ANKE BODEWES MAKELAARDIJ O.G BV. Perfect onderhouden winkelpand (ca. 45m2) Winkelruimte (ca. 30m2) begane grond le verd. met toilet, voor- en achterkamer Wonen of werken is mogelijk Oplevering in overleg Huurprijs: 1.000,p.m. Nieuwe Haven 155 Scheepvaartweg 63 info ankebodewes .nl 3117 AA Schiedam 3123 ER Schiedam Tel. 010-246 44 44 Tel. 010-449 04 12 www.ankebodewes.nl Open huis: elke zaterdag in mei 2004 van 11.00-12.30 uur f if§ "Wonen met uitzicht op molen 'De Walvisch' en "Nieuwe Haven" Aan de Nieuwe Haven, op loopafstand van het centrum van Schiedam, bieden wij u deze ruime appartementen aan. De woningen heb ben een oppervlakte van 140m2 en hebben aan de voorzijde uitzicht op zowel de Nieuwe Haven alsmede molen "De Walvisch". Deze luxe appartementen hebben woonkamers van ca. 55m2, inpandige berging met de opstel ling van de CV-ketel, toiletruimte, balkon op het westen, keuken 12m2, ruime werk(slaap)kamer en twee ruime slaapkamer op de etage met riante badkamer. Parkeerplaatsen in de garage kunnen erbij worden gekocht. De opleveringen kunnen op korte termijn plaatsvinden. Koopsommen 245.000,- v.o.n. Huurprijs 1.100,- p/mnd. Bezoek de modelwoning aan de Nieuwe Haven 259b te Schiedam "Wonen op Stand" in de voormalige Opstandingskerk. Een ontwikkeling van De Vernieuwde Stad Schiedam BV Dankzij het buitengewoon forse volume van het voormalige kerkgebouw zijn zes enorme kerk- woningen gecreëerd. Woonvloeren van maar liefst 18,5 mtr. en een ongekende hoogte tus sen de vloeren onderling, beschikt u straks over een uitzonderlijke woning. Elke woning is aan het water gelegen. Vanwege de geïsoleerde lig ging veel privacy. Het front van alle woningen is zongericht op het zuidwesten. Parkeerplaats op eigen terrein beschikbaar. Op dit moment zijn er een tweetal woning beschikbaar welke op korte termijn te betrekken zijn. In deze fase kunnen nog zeer flexibele aanpassingen in overleg met u worden gerealiseerd. Deze woning worden zowel te huur als te koop aangeboden. Richtprijs 398.000,- v.o.n. Huurprijs 2.035,- p/mnd. Bezoek de modelwoning: Burg. Honerlage Gretelaan 504 te Schiedam makelaars financieel adviseurs Broersvest 10-12 3112 DD Schiedam Tel.: 010-273 12 22 fax.: 010-273 01 70 KELAAR

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 30