<L I I I J SSZg" Hagastraat 1,3114 NC SCHIEDAM Unieke sponsoractie van AH Gebr. De Block!! Supermarkt Albert Heijn Gebr. De Block start in september in haar winkel te Schiedam een unieke sponsoractie. Iedere officieel geregistreerde club, vereniging, kerk of school kan in de periode van 8 september tot en met 27 november 2004 op een simpele manier de clubkas behoorlijk aanvullen. Met deze actie kunnen de verenigingen in Schiedam hun clubkas behoorlijk aanvullen... Het werkt heel simpel! leder verenigingslid die in de genoemde periode zijn of haar wekelijkse boodschappen koopt bij Albert Heijn Gebr. De Block in Schiedam ontvangt bij elke 10,- een sponsorpunt t.w.v. 0,10. Koopt u voor 20,- dan ontvangt u twee spaarpunten. Simpel! Deze spaarpunten verzamelt u en levert u aan het einde van iedere week (tijdens de actieperiode) in bij de penningmeester van uw club of vereniging. Tien spaarpunten zijn goed voor 1,-. Het scorebord Honderd spaarpunten levert de clubkas 10,- op, duizend punten is goed voor 100,- enz., enz. De penningmeester levert iedere week de verzamelde punten in bij de supermarkt, waar op een groot scorebord de stand wordt bijgehouden van de deelnemende clubs, verenigingen, scholen, kerken enz. In december worden alle spaarpunten van de vereniging bij elkaar opgeteld en ontvangt iedere penningmeester het nettobedrag keurig in de clubkas! JA» Wij deen graag mee aan de AH Gebr. De Block sponsoractie! Naam Vereniging Adres I Postcode+plaats Telefoonnummer Aantal leden Bank/Gironummer Contactpersoon Functie - Adres Postcode+plaats I Telefoonnummer *Heeft UW veren'9ing een eigen clubhuis of kantine i ja/nee* Handtekening: Datum: I AH Gebr. De Block, Hagastraat 1,3114 NC SCHIEDAM WOENSDAG 30 JUNI 2004 NS-11 Dit is bepalend voor het wel niet kunnen ophangen dient zelf voor een verzamelton o.i.d, te zorgen van promotie materiaal c.q. scoreposters. L Justus volgtjen i^motieavond voorverenigingen. J In september starten wij in onze winkel te Schiedam een voor verenigingen en instellingen in onze regio unieke actie. Iedere officieel geregistreerde vereniging, club, school of kerk kan met deze actie op een simpele manier de clubkas behoorlijk aanvullen. De laatste jaren wordt er in de subsidies van allerlei verenigingen van overheidswege flink bezuinigd. Niet alleen op landelijk maar zeker ook op gemeentelijk niveau werken deze maatregelen flink door en veel verenigingen merken dit in hun clubkas. Wekelijks melden zich leden van verenigingen in onze winkel met het verzoek of wij ze financieel willen ondersteunen. Voor ons een goede reden om met deze sponsoractie te beginnen. Het werkt heel simpel. De leden verzamelen spaarpunten door bij ons hun boodschappen te doen en leveren die punten in bij de club. Wij houden in de winkels een scorebord bij zodat iedereen kan zien wat zijn of haar club per week heeft gescoord. De club levert ze namelijk wekelijks bij ons in. In december worden alle spaarpunten opgeteld en ontvangt iedere penningmeester het nettobedrag keurig in de clubkas. Een collega van ons in Naaldwijk heeft met een dergelijke actie vorig jaar maar liefst 75.000,- netto uitgekeerd aan het Westlandse verenigingsleven. Eind augustus organiseren wij in Schiedam een info-avond voor alle verenigingen, clubs en instellingen die willen meedoen. En zeg nou zelf, als je een heel klein beetje om je duppie geeft dan steun je toch zo'n actie?? Schiedamse vereni kunnen clubkas spekken... fipl AH Gebr. De Block (Vl

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 11