volksum|VERsiTEIT 2004/* EXCLUSIEF: Hoe ik dankzij mijn moeder in minder dan 2 maanden 18 kilo ben afgevallen zonder dieet AFVALLEN! Een ontdekking 4' u Dat is het verbluffendena^poeder dat slank maakt ook wanneer u alles eet wat u lekker vindt. ZADKINE VAVO OPLEIDINGEN VOOR VOLWASSENEN vrijuit spreken Gezocht AUTOWASSER/ POETSER Mn WORDT PEDICURE VMBO (TL) - HAVO - VWO 078 - 6 12 71 19 uspRl COLLEGE DE PARIS Bel voor een afspraak of brochure. Willem Passtoorsstraat 5 SCHIEDAM T: (010) 273 17 07 www.zadkine.nl BRIDGE ."0© @Z^KZ^KniQ[ voor de zaterdagen In het bezit van geldig rijbewijs WOENSDAG 25 AUGUSTUS 2004 NS-17 vLAARDlNrcK. W^n^^^HX^Hingen^oio46oEN C<"?S Vreemde talen: Alaemene en persoonlijke vormina: Lezingen: aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang aanvang 1 middag 1 avond 12 lessen 6 lessen 5 lessen Recreatie: volksun|VERsiTEIT Bel nu: 070 - 363 21 88 INTERVIEW met mevrouw Norma Schinder en haar dochter Claudia r Geen tijd om alles te lezen? Lees dan alleen dit... L Cursus Bridgen op Internet www.vrijuitspreken.nl DAKKAPELLEN IN DAG GEPLAATST HOUT OF KUNSTSTOF VOOR PARTICULIER EN PROJECT RUITER AANDACHT VOOR RUIMTE Auto Maasstad is dealer van de merken Audi en Volkswagen met vestigingen in Vlaardingen en Rotterdam Ons bedrijf is een snel groeiende jonge organisatie die er naar streeft om onze klanten zo optimaal mogelijk van dienst te zijn. HUH Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Chinees, Nieuwgrieks, Portugees, Russisch en Tjechisch. aanvang vanaf 20 september - Antieke tegels aanvang 25 november 2 lessen - Architectuur in Rotterdam aanvang 21 oktober 2 rondwandelingen - Ayurveda aanvang 2 maart 3 lessen - Barcelona aanvang 20 september 3 lessen - Filosofie aanvang 22 september 8 lessen - Haal meer uit je garderobe aanvang 20 september 2 lessen - Kunstgeschiedenis: Basiscursus aanvang 22 september 24 lessen De Gouden Eeuw aanvang 1 maart 8 lessen - Kies kleur en stijl bewust aanvang 25 oktober 5 lessen - Kies make-up bewust aanvang 6 december 2 lessen - Literatuur - Leesgroep aanvang medio oktober 5 lessen - Mandala tekenen aanvang 15 november 8 lessen - Mandala tekenen gevorderden aanvang 8 november 5 lessen - Museumtochten aanvang 14 oktober 4 keer - Nek- en schoudermassage aanvang 1 december 1 keer - Onder de rook van de Vesuvius aanvang 15 november 5 lessen - Opgeruimd bekeken aanvang 29 september 5 lessen - Stadhuis Rotterdam aanvang 12 oktober 1 keer - Tai Chi Chuan 55+ aanvang 21 september 10 lessen - Tai Chi Chuan aanvang 25 september 10 lessen - Touch for Health aanvang 21 september 9 lessen - Wat is antiek aanvang 28 oktober 4 lessen - Boeddhisme - Diagnostische handlijnkunde - Grafologie - Het genie Michelangelo - Islam - Kleurdiagnostiek - De Olympische Spelen in de oudheid - Opgravingswerkzaamheden Z-Egypte - Siena 8 november 14 oktober 28 oktober 6 oktober 28 oktober 11 november aanvang 22 september aanvang 9 april aanvang 19 januari 1 avond 1 avond 1 avond 1 avond 1 avond 1 avond 1 avond 6 lessen 10 lessen 6 lessen - Bridge voor beginners aanvang 20 september - Digitale beeldbewerking beginners aanvang 25 oktober - Digitale fotografie voor beginners aanvang 20 september - Quilten/Patchwork aanvang 28 september - Schilderen "Nat in nat techniek" aanvang 16 november - Wijnkennis aanvang 20 januari Voor meer informatie kunt u bellen naar Volksuniversiteit Vlaardingen, Westlandseweg 256 te Vlaardingen, maandag t/m vrijdag tussen 09.00-12.00 uur, telefoonnr. 010-460 33 54 of faxnr. 010-435 07 66. U kunt zich ook aanmelden voor bovengenoemde cursussen tijdens onze informatiedag: 28 augustus van 11.00-15.00 uur Boerderij Hoogstad, Westlandseweg 256 te Vlaardingen. Kijk ook op onze website: www.volksuniversiteit.nl/vlaardingen HX VUardi VLAARDlNGEN "ne»n ®-> 010 «0 33 54 CURSUSPROGRAMMA 2004/2005 De Volksuniversiteit organiseert drie extra cursussen, die nog niet opgenomen zijn in ons cursusprogramma 2004/2005. - Bloemschikken aanvang 23 september 8 lessen - Ken u zelf aanvang 23 september 8 lessen - Sollicitatietraining aanvang 20 januari 8 lessen Voor meer informatie kunt u bellen naar de Volksuniversiteit Vlaardingen, Westlandseweg 256 te Vlaardingen, maandag t/m vrijdag van 09.00 - 12.00 uur, telefoonnr.: 010 460 33 54 of faxnr.: 010 435 07 66. U kunt ook onze informatiedag bezoeken: - zaterdag 28 augustus van 11.00 - 15.00 uur boerderij Hoogstad, Westlandseweg 256 te Vlaardingen Kijk ook op onze website: www.volksuniversiteit.nl/vlaardinaen Een halve dag of één avond per week gedurende 8 maanden. Start begin nov. Laaa cursusgeld, boeken en instrumenten gratis. Alle kosten aftrekbaar voor de belasting. Ook opleiding schoonheidsspecialist. Vraag informatie en studiegids, ook 's avonds en in het weekeinde, telefonisch bij: Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station VRAAG: Mevrouw Schinder, uw dochter Claudia heeft vandaag de dag een fantastisch figuur dankzij een unieke mix die u in Zwitserland ontdekt heeft. Maar voor we hier uitvoeriger op ingaan, kunt u mij iets over Claudia's gewichtsprobleem vertellen? MEVROUW S: Claudia is altijd dol geweest op eten en toen ze 11 jaar was begon ze sterk in gewicht toe te nemen en toen ze 14 was, woog ze al 64 kilo. CLAUDIA: Dat klopt, ik herinner me nog goed de opmerkingen van mijn vader toen ik steeds dikker werd. Ook mijn garderobe moest voortdurend vernieuwd worden. VRAAG: Wat heeft u ertoe bewo gen om af te vallen? CLAUDIA: Als teenager werd het werkelijk frustrerend... Mijn broer wilde mij bijvoorbeeld niet meer in de auto meenemen. Het was duide lijk dat hij zich voor mijn uiterlijk schaamde. Op school noemde men mij alleen nog maar DIKKERTJE. Ten slotte durfde ik niet meer met mijn vriendinnen uit te gaan. MEVROUW S: Het ergste was dat ook onze huisarts bij elk bezoek tegen Claudia zei dat haar overge wicht nog onaangename gevolgen voor haar zou kunnen gaan krijgen. VRAAG: En wat heeft de huisarts gedaan om Claudia te helpen afval len? MEVROUW S: Eerst schreef hij haar een dieet voor. Toen hij zag dat dit niets hielp, schreef hij haar medicijnen voor. Toen verloor ze heel snel 10 kilo. Maar direct na het stoppen met de medicijnen kwam ze weer aan en het was nog erger dan daarvoor. CLAUDIA: Daar kwam bij, dat ik na deze behandeling erg depressief was. De medicijnen werkten op mijn stemming en ik voelde me futloos. Daarna kwam ik binnen de kortste keren weer aan. VRAAG: Was deze gewichtstoena me een gevolg van overmatig eten? CLAUDIA: In werkelijkheid at ik veel minder als daarvoor. Ik had eerder de indruk voortdurend op alles te letten.Mqar om heel eer lijk te zijn, hield ik mij met zoetig heden niet al te veel in. VRAAG: En nu heb je het figuur van een mannequin. Tot voor kort ben ik niet echt afge vallen. Het was als een jojo. Ik viel voortdurend af en kwam weer aan.Ik dacht dat ik werkelijk alles al had geprobeerd en ik had me al snel neergelegd bij mijn overtollige ponden. Het is echter aan mijn moeder te danken, dat alles is ver anderd en dat ik nu slank ben. VRAAG: Wat heeft u gedaan mevrouw Schinder? MEVROUW S: Ik was op vakantie in Zwitserland en zag daar toeval lig een reportage over het thema Als het u niet lukt af te vallen..." Het ging daarbij om een in zeewa ter geweekte kruidenmix, waar door vrouwen tot 23 kilo afgeval len zijn. Ik moest direct aan Claudia denken. De volgende dag achterhaalde ik het telefoonnum mer, waar men deze kruidenmix, "Ephidril.600" genaamd, in capsu- levorm kon bestellen. Ik bestelde ze gelijk zonder het Claudia te ver tellen. Het moest een verassing zijn. CLAUDIA: Ik kan het me nog goed herinneren. Mijn moeder kwam na de vakantie bij mij langs en zei glimlachend: "hé fijnproever en gepassioneerde kokkin, nu zul je spoedig slank worden ook als je Voor mij is het belangrijkste dat ik in 6 maanden nog geen 100 gram ben aangekomen en ik hoef er niets voor te laten. je lekkere gerechten blijft koken en er zonder beperking van geniet. Houd alleen je brievenbus in de gaten en houdt me op de hoogte. Meer verklap ik je niet." Ik dacht eerst dat ze een grapje maakte. Na een paar dagen wist ik wel beter. Volgens mijn huisarts woog ik op dat moment 18 kilo te veel. VRAAG: Wat is er precies gebeurd? CLAUDIA: Op een mooie morgen overhandigde de postbode mij een pakket. Ik had geen idee wat het kon zijn. Pas toen ik het opende, werd alles me duidelijk. Ik belde direct mijn moeder. Dat was op een vrijdag en ik begon meteen de vol gende morgen om mijn eerste Ephidril.óOO-capsules in te nemen, zoals het in de handleiding stond. Ik woog toen 72 kilo. Omdat aan bevolen werd je de eerste drie dagen niet te wegen stapte ik de daarop volgende dinsdag pas op de weegschaal. Ik had me weliswaar al wat lichter gevoeld, maar het was desondanks ongelofelijk. Ik was maar liefst 3 kilo afgevallen! VRAAG: Dus ging u door? CLAUDIA: Ik nam mijn Ephidril.öOO-capsules in voor elke maaltijd. En toch veranderde ik niets aan mijn voedingspatroon. Ik woog me niet elke dag maar alleen om de drie a vier dagen en steeds als ik op de weegschaal stond, was ik alweer 1 kilo afgevallen. Aan het eind van de derde week had ik al 7 kilo verloren. VRAAG: Wanneer is het gewichts verlies van uw dochter u opgeval len? MEVROUW S: Heel snel. Het mooiste was haar vader. Ik herin ner me dat we op een avond in de badkamer waren en hij mij plotse ling vroeg: "zeg, heb je gezien hoe dun Claudia geworden is? Het staat haar heel goed en ze schijnt zich goed te voelen.maar ik maak me desondanks zorgen." Ik kon hem echter direct geruststellen. VRAAG: Hoe lang duurde het Claudia voordat je je ideale gewicht bereikt had? CLAUDIA: Ik werd zienderogen over mijn hele lichaam slanker. Na zeven weken was ik 18 kilo afge vallen. Twee weken later stelde ik het innemen van Ephidril.600 bij, want om het gewicht te stabiliseren moet men gedurende twee weken nadat het ideale gewicht is bereikt met een gereduceerde dosis door gaan. VRAAG: Heb je anderen er ook over verteld? CLAUDIA: Natuurlijk! Iedereen wenste me geluk met mijn suc ces... en ik beveel nu iedereen die af wil vallen Ephidril.600 aan. VRAAG: Geen vermoeidheid? Geen nerveusiteit terwijl je afviel? CLAUDIA: In tegendeel, ik barste van de energie. Dit product is heel buitengewoon want het maakt niet Ik woog 72 kilo en alle diëten en inspanningen werkten niet... tot de genoemde vakantiereis van mijn moeder Nu ben ik trots op mijn figuur en schaam me niet meer om me in badkleding te laten zien. alleen slank maar geeft je ook de vitaliteit van een teenager. MEVROUW S: Ze was voortdu rend onderweg en ondernam van alles. Zo kende ik mijn Claudia helemaal niet, zo dynamisch en zo ondernemend. Ik ben echt trots op haar. VRAAG: Waren je vriendinnen verrast? CLAUDIA: Ze zeiden dat ik onherkenbaar was. Twee van hen hadden ook gewichtsproblemen. Ik heb ze Ephidril.600 aanbevolen en ook zij zijn er mee afgevallen. VRAAG: En is je gewicht tot op heden stabiel gebleven? CLAUDIA: Sinds zes maanden ben ik nog geen 100 gram aange komen hoewel ik alles eet wat ik lekker vind. Mijn lichaamsgewicht is nu weer 54 kilo. Als sommige mensen tegen mij zeggen: "je hebt echt geluk, zo te kunnen eten en toch slank te zijn"... dan moet ik lachen. Opgetekend door F. Muller In het kader van deze informa tiecampagne over dit natuurlijke slankheidsmiddel kunnen perso nen die willen afvallen Ephidril.600 bestellen op het telefoonnummer 0900 26.58.106 voor een vrijblijvende test. ver meld het aantal kilo's dat u wilt afvallen.) hoeft niets te doen, geen medicijnen te nemen en u niets te ontzeggen. U hoeft alleen maar dagelijks enkele Ephidril.600 capsules in te nemen om zo per 24 uur 420 gram vet te veiiiezen. Een mix van 7 eeuwenoude krui- denplanten... Recent gehouden experimenten heb ben aangetoond dat een mix van 7 kruidenplanten, die in een bad met zeemineralen geweekt worden, de werking van de calorieën omkeert. Bovendien zorgt dit voor een ver snelling van de mechanismen die voor de vetverbranding verantwoor delijk zijn. De verzamelde vakpers bericht daar sinds enige tijd over. Personen die het tot op heden niet gelukt was af te vallen, hebben daarmee al gewichts afname van 10, 15 ja zelfs meer dan 20 kilo bereikt. Ephidril.600 zorgt er al na de eerste inname voor dat calo rieën niet meer in vet maar in energie omgezet worden. Voor iedereen die geen kruiden verdraagt: Bij deze mix gaat het niet om scherpe of pikante kruiden, maar om zachte, volkomen natuurlijke kruidenplanten. Bovendien wordt de Ephidril.600 poedermix in de vorm van capsules ingenomen. De smaak is dus volkomen neutraal. Is een begeleidend dieet noodzake lijk? Epfidril.600 is juist speciaal geschikt voor mensen die geen dieet willen of kunnen volgen. Het wordt aanbevolen om normaal te blijven eten en daarbij voor iedere maaltijd het aantal Ephidril.600 capsules in te nemen die nodig zijn voor de gewen ste gewichtsafname. In de bij het pro duct gevoegde handleiding is alles precies beschreven. Het enige wat u moet doen: Tezamen met Ephidril.600 wordt een speciale tabel geleverd waarop u om de drie dagen uw gewicht moet note ren nadat u op de achterzijde het aan tal kilo's heeft genoteerd dat u zou willen verliezen. Deze tabel is heel belangrijk. Hierdoor kunt u uw gewichtsafname volgen en voorko men dat u te snel afvalt, want bij een te snelle gewichtsafname moet Ephidril.600 gedurende 2 tot 3 dagen onderbroken worden. Wat moet men verstaan onder te snel afvallen? Er worden meestal gewichtsafnames van 3 kilo per week vastgesteld. Sommige personen ver liezen in de eerste week echter tot wel 6 kilo. Dat is teveel! In dat geval wordt aanbevolen het innemen gedu rende 3 dagen te onderbreken. Normaal gesproken moeten personen met meer dan 10 kilo overgewicht niet meer dan 3 kilo per week verlie zen. Met Ephidril.600 wordt uw gehele stofwisseling op een milde manier aange past. De angst om opnieuw aan te komen is daarmee dus ongegrond. Wat zeggen de mensen die Ephidril.600 al geprobeerd hebben? Enige voorbeelden: "Ik had het niet voor mogelijk gehouden dat je zonder dieet of medicijnen slank kon worden. Ik viel binnen een maand 9 kilo af' schrijft Joanna Burger. k "Binnen anderhalve week verloor ik 4 kilo. Nooit daarvoor heb ik zo'n resultaat behaald" zegt Milka Bauer. k "In de eerste 4 weken viel ik 13 kilo af. In totaal verloor ik 26 kilo en dat veel sneller dan ik ooit voor mogelijk hield. Mijn man erkent dat ik nu knap per en aantrekkelijker ben dan ooit" schrijft Marlène K U ziet het zelf: Er is geen enkele reden waarom deze kuur, die bij vele ande ren succesvol was, juist bij u niet zou werken. Als lezeres van dit blad kunt u bovendien nu zonder definitieve koopverplichting proberen. U kunt dus geen geld verliezen, maar alleen uw overtollige kilo's. Zo gaat het: In het kader van deze informatiecampagne kunt u Ephidril.600 telefonisch op het volgende nummer bestellen: 0900-26.58.106 (0,35 ct p/m - dag en nacht - 7 dagen per week). Vertel onze medewerkster hoeveel kilo u wilt afvallen. Houd ook uw bank-of gironummer bij de hand voor éénmalige automatische afschrijving. Als u niet via automatische incasso wilt betalen zenden wij u de kuur toe onder rembours. U betaalt dan aan de postbode 7,extra voor rembourskosten). U kunt ook uw adresgegevens en het aantal kilo's dat u wilt verliezen op een velletje papier schrijven en dit met uw bank-of gironummer sturen aan: ID-Products, PO Box 2122, CH-1260 Nyon 2 (postzegel van 0,57 ct. a.u.b.) Dit briefje kunt u ook faxen aan: 0041 229945 136 Ons telefoonnummer: 0900-26.58.106 (0,35 ct/p.min.) 7 dagen per week - dag en nacht. U kunt ook snel en eenvoudig bestellen via internet: www.ephidril.ch Wat gaat het u kosten als u afvalt? Als u tot 6 kilo wilt afvallen betaalt u de prijs voor de kuur "Ephidril.600 Normaal", zijnde 39, Wilt u tussen 6 en 15 kilo afvallen betaalt u de prijs voor de kuur "Ephidril.600 Intensief', zijnde 69,50. Wilt u meer dan 15 kilo afvallen betaalt u de prijs voor de kuur "Ephidril.600 Extra Intensief', zijnde 89, Verzend- en verpaickingskosten bedragen 1,95 per bestelling. Rembours- bestellingen 7,extra. UW GARANTIE: Als u binnen 4 weken na ontvangst van uw kuur niet tus sen de 6 en 16 kilo bent afgevallen dan kunt u (zelfs de lege!) verpakking een voudig aan ons retourneren. Het gehele aankoopbedrag van uw kuur wordt u dan zonder verdere voorwaarden of vragen terugbetaald. Wij zullen dit bij de levering nog eens formeel aan u bevestigen. BELANGRIJK: Bestel uw kuur vandaag nog, zodat wij binnen 48 uur de verzending kun nen voorbereiden en u niet de volgende levering van de fabrikant hoeft af te wachten. Uw zending wordt dan met voorrang behandeld. Bestel nu telefonisch op het nummer 0900-26.58.106 (alle dagen - dag en nacht) of via internet: www.ephidril.ch (Bestellingen die later binnenkomen worden 10-15 dagen later uitgevoerd). Er zijn mensen die altijd alles kunnen eten (vaak meer dan 3000 calorieën per dag) zonder ooit aan te komen...terwijl anderen ondanks een streng dieet steeds dikker worden. Waarom? Omdat degenen die net zo veel kunnen eten als ze willen, zonder aan te komen, een stofwisseling hebben die meer calorieën verbrandt dan ze opnemen. Dit in tegenstelling tot mensen die ondanks een normaal (of zelfs aangepast) voe dingspatroon eten. Zij hebben een stofwisseling die te weinig calorieën verbrandt en afvalstoffen achterlaat: deze worden tenslotte omgezet in vet. Dat betekent dus, dat men bij een goed functionerende stof wisseling slank blijft, ook als men veel eet, terwijl bij een slecht functionerende stofwisseling ook aankomt als men weinig eet! En juist daar doet Ephidril.600 wat aan! (zie het artikel hier boven) In deze korte cursus leer je hoe je via het internet een bridgewedstrijd kunt spelen. Je raakt vertrouwd met de vele mogelijkheden van Stepbridge. (2 lessen op maandag-, woensdag- of vrijdagavond) Andere cursussen: - Bridgecursus voor beginners (12 lessen op dinsdagavond) - Opfriscursus voor thuisbridgers en startende clubbridgers (6 lessen op zaterdagochtend) - Cursus afspeeltechniek voor gevorderden (6 lessen op woensdagavond) Algemene Bridgeschool de Cirkel Inlichtingen en opgaven: Jacques en Heieen Barendregt, Maassluis Tel. 010 5901530 Verbeter uw mondelinge uitdrukkingsvaardigheid en persoonlijke presentatie. Praktijkgericht - direct toepasbaar op het werk, met zakelijke relaties, in het verenigings leven, etc. Kort en effectiet - 5 woensdagavonden - ca. 2 1/2 uur. Belangrijke aandachtspunten o.a. hoe u: uw zelfvertrouwen versterkt een standpunt helder formuleert voor u zelf leert opkomen kritiek geeft zonder anderen te kwetsen actief aan gesprekssituaties deelneemt Start fctiVSUS: nsv Vlaardingen te Bel voor een brochure Moderne Praktijkopleidingen Communicatie Een 'Ruiter Dakkapel' is een duurzaam en doordacht product dat compleet in eigen fabriek wordt geassembleerd. Wij leveren maatwerk, dus geen beperkingen door standaardafmetingen. DAKKAPELLEN SHOWROOMS: NOORD-HOLLAND Nijverheidsterrein 14 1645 VX Ursem T (072) 50 22 700 UTRECHT Touwsiagersweg 8 3449 HX Woerden T (0348) 43 03 70 FRIESLAND WaRingaleane 13 8749 TH Ringjum T (0517) 57 98 09 www.ruiterdakkapellen.ri 0800-kapellen 0800-52735536 Auto Maasstad Vlaardingen Postbus 2024 3130 BA VLAARDINGEN T.a.v. Afd. Personeelszaken A

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 17