Schiedam cricketstad ONS en IRADO feliciteren Excelsior'20 met het behalen van het Nederlands Kampioenschap Cricket 2004 Ik wil mij sterk maken voor het waterschap Delfland" Bent u al in onze nieuwe winkel geweest? INSCHRIJVING i KIDS STREETOAHCt UITZIJN nl OIO - 435 70 51 1= Image line ipius geeft 5 jaar garantie op zitmeubelen! Past^elle van 4-7 en van 8-12 jaar onder de$kundi?e leidin? Irina en Alex joubertstraat 27 (achter w&d) Vlaardingen koppels, paren, «URIIt UW KIND NU IN VOOR Pt NltUWt CURSUS INSCHRIJVEN: iedere avond behalve op zondag van 18.30 tot 21.00 uur aan de zaal. Hoe kcom bi natie Mercato by Nipius 3 21/s zits bank Amiata TUI Reisbureau De nieuwe wintergidsen sneeuw en zon 2004/2005 zijn binnen VOOR JEUGD, 50 PLUSSERS. ENZ.. WOENSDAG 25 AUGUSTUS 2004 NS-5 mmmsmmMKtmmmm Zie ook www.onsgroep.nl 55 Borstprotheses Aangepaste lingerie en badkleding Luxe lingerie Panty-corseletten Bad- en nachtkleding Waalstraat 36, 3131 CS Vlaardingen Tel.: 010-434 23 99 kijkt u ook eens op onze websites www.toeras.nl www. toeras. tui .nl GARANT Woonboulevard Hoogstad - Gerard Burgerlaan 3 Vlaardingen - Telefoon (010) 460 43 31 WOONCENTRU M Maasdijk: Maasambacht 3 - (01 74) 51 3 490 m ^MBBBWMM8MMM8KiglBMMtMBlTlllllffHllMWf MMMNMMMMMNNMMMNMMMNMMMMMNNMNI I.M. Maasland - Jaap van Dam uit Maasland, gemeente raadslid voor Midden-Delfland, heeft zich kandidaat gesteld voor de komende waterschapsverkiezingen. Jaap weet precies waar hij over praat. "Mijn passie is de scheepvaart en alles wat daarmee te maken heeft. Ik ben opgegroeid vlak bij de Waterweg. Ik ben ondernemer geweest in de bloemen teelt in het Westland. Vijf jaar geleden hebben we dat bedrijf goed kunnen verkopen. Ik houd mij nog wel met de branche bezig, doe onder andere aan advies in de bloementeelt bijvoor beeld voor het buitenland. Ik kan mijn tijd zelf indelen." Als Jaap van Dam ergens aan begint, doet hij dat voor de volle 100%. Hij komt op voor de belangen van de burgers en is daarin behoorlijk vast houdend. Verder is Jaap van Dam voorzitter van de Kerkenraad, voorzit ter van de Tien Westlandse Diaconieën en voorzitter van de Stichting Lichtopstand Hoek van Holland. Die stichting heeft onlangs de vuurtoren die in Kijkduin stond terug gehaald naar Hoek van Holland. Wateroverlast Waarom wil Jaap van Dam in het bestuur van het hoogheemraadschap? "ik ben bekend met het werk, het heeft mijn interesse. Ik wil graag veel tijd investe ren om zaken voor elkaar te krijgen op dit gebied. Daar ben ik dan ook aanspreekbaar voor. Water is zo belangrijk, speciaal voor deze regio. Afgelopen weken hebben wij meerdere keren 'clus terbuien' gehad, dat wil zeggen dat er heel lokaal, heel veel regen in heel korte tijd viel. De grootste problemen daarmee deden zich voor bij Maasdijk. Het kleine gemaal heeft een overstort in het riool. Maar die capaciteit is afgesteld op 7 mm. per 24 uur. Dan levert ruim 50 mm. regenval in korte tijd proble men op. Uiteraard worden er noodpompen ingezet van het Hoogheemraadschap, de brandweer en een aantal loonbedrijven. Maar al dat extra water moet naar de boezem, die meestal langs een weg gelegen is. Zo ook bij de Maasdijk. Daarom kon men pas enkele uren na de ochtendspits de weg afsluiten om het water over te pompen. Kijk, en dat is voor mij een speerpunt; ik wil graag in het bestuur van Delfland om bijvoorbeeld dit probleem aan te pakken. Ik denk namelijk dat er snel een overzicht gemaakt moet worden van alle zwakke plekken in ons water systeem. Dan moet je een vaste doorsteek (met afsluiters) door zo'n dijk maken richting de boezem, die je in geval van nood meteen functioneel kunt maken. Dan is het niet nodig om wegen af te sluiten en hoeven bewoners van bijvoorbeeld het lage gedeelte van De Lier niet, terecht, te klagen dat er pas flink gemalen wordt als zij al met de enkels in het water staan. Ik vind dat belangrijk, daarom wil ik de mensen oproepen om op mij te stemmen, ik wil mij ervoor inzetten en de kiezer mag mij dan straks aanspreken op mijn verantwoordelijkheid. Ik ben er klaar voor." Wat is Delfland? 'Delfland is één van de 57 water schappen die ons land rijk is en houdt zich bezig met waterkering, waterbeheersing en waterkwaliteit. Al eeuwenlang gaat ons land de strijd aan met het water: dijken, stuwen en sluizen, waterkeringen en zuiveringsinstallaties enz. En al dat water moet beheerst en beheerd worden. Dat nu, is de taak van een Hoogheemraadschap of waterschap. Om de vier jaar worden de leden van het algemeen bestuur gekozen door de stemgerechtigden in Delfland. Daarbinnen wordt het dagelijks bestuur gekozen. Breng uw stem uit! leder die belang heeft bij het werk van Delfland betaalt belasting, maar mag dan ook meebeslissen wie er met dat geld aan de slag gaat. Ontvangt u binnenkort een verkiezingspakket thuis, neemt u dan de moeite om even het stembiljet in te vullen en terug te sturen. En als u wilt dat uw geld goed besteed wordt door mensen die u kunt aanspreken op hun verantwoordelijkheid, kies dan nummer 20, kies dan Jaap van Dam! U mag Jaap van Dam altijd bellen om nadere informatie, tel: 010-5900743 of 06-20017322. Borstprotheses Lingerie World of TUI Reisbureau Toeras Hoogstraat 115-3111 HD Schiedam Telefoon 010 4260520 Vakantie begint met een goed idee World of V TUI IHSCHRUVIHG Banken actie bij Nipius Mooie hoekcombinatie in ijzersterke La Luna microvezel met aluminium poten. Als afgebeeld, bij Nipius van 2067,-* (excl. sierkussentjes) nu voor Meerdere zitcombinaties mogelijk. Actie geldt t/m 30 september 2004 Een fantastische zitcombinatie in sterke Rinoro stof met poten naar keuze. Als afgebeeld, bij Nipius van 2682,-* nu voor NipiuS Vraag naar de voorwaarden in onze showroom «2

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 5