MODE Kandidaat waterschap op bezoek bij de molenaar b MéL mmmm Meer dan een postzegel te) U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! DE NIEUWE COLLECTIE IS BINNEN VOOR SPORTIEVE JEUGD 2l fflr UniCeTl^ Kijk op www.unicef.nl/shop kinderkleding Liesveld 122, Vlaardingen Telefoon 010-4351760 ..elke dag mooi haar! bijvoorbeeld voor Loes. duizeiiq en misselijk. Nu ben ik 'r°en*:Znl:«t'v^r^oten óver Je gevaren van eetstoornissen, uieer beter en gee; meegemaakt. Van mij nemen ze dingen aan, omdat ik net zei; De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl WOENSDAG 1 SEPTEMBER 2004 NS-5 OUDPAPIER INZAMELACTIES SCHIEDAM MAAND SEPTEMBER'04 Grofvuil www.irado.nl NV IRADO Van Heekstraat 15, 3125 BN Schiedam. Telefoon 262 1000 E-mail: info@irado.nl Koop een Unicef-kaartenset en zorg voor vitamine-A capsules voor 12 kinderen **V KINDEREN EERST of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren) Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Rags, R.F.G., Eager Beaver, Riverwoods, Kookaï, PL-Land, Esprit, Esprit Boys, McGregor, Bad Boys, Cakewalk, Quicksilver. I.M. Speel je eigen rol: de Hoofdrol De camera loopt, het geluid ook, het licht is goed ingesteld en jij straalt. Op de set is het een oase van rust maar er omheen is het een chaos van komen en gaan. Als middelpunt ben jij het toonbeeld van rust en zelfvertrouwen. De rol is jou helemaal op het lijf geschreven. Eigenlijk acteer je niet, je bent jezelf. Dankzij de juiste voorbereiding bij Fox Intercoiffure is één take genoeg. Het lijkt een sprookje, toch gebeurt het elke dag. Op straat, op school, in de discotheek. Je voelt de bewondering en de positieve aandacht. Je maakt meteen een afspraak. Bij Fox natuurlijk. www.fox-kapsalon.nl Vlaardingen: de Loper 15, Veerplein 5, Schiedam: Borodinlaan 56, Passage 2, 010474 39 04 010 460 40 60 010 470 72 28 010 473 21 00 kinder m postzegels voor kinderen door kinderen l C Li (cbf! WÊtmtmiÊmÊÊÊÊÊÊmimimmmÊmmÊÊÊÊiÊÊÊ^ ■NMHHM Op het afvalbreng- station in uw woon plaats kunt u zes dagen in de week gratis uw grof huisvuil brengen. NOORD NIEUW- LAND WEST OOST ZUID De openingstijden zijn: Maandag t/m vrijdag van 08.00 - 16.00 uur. In Schiedam tot 17.30 uur. Ook op zaterdag kunt u terecht van 09.00 - 15.00 U kunt op deze dagen de volgende soorten afval afleveren: Papier, textiel, glas, ijzer, hout, wit en bruingoed, meubelen, vloerbedekking, klein chemisch afval, asbest van particulieren (onder voorwaarden), puin (tegen betaling). Het afvalbrengstation in Vlaardingen is gevestigd aan de Hoflaan, in Schiedam aan de Van Heekstraat. Voor meer informatie kunt u bellen naar 262 1000. Een afspraak maken voor het ophalen van grofvuil kan ook via internet: WIjkvereniging Midden Delfland De Velden Donderdag 2 september vanaf 18.00 uur Vereniging Milieudefensie Botenbuurt en Feministen-buurt. (Woudhoek) Maandag 13 september vanaf 18.00 uur De Violier De Akkers. Dinsdag 14 september vanaf 18.00 uur SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden. Woensdag 15 september vanaf 18.00 uur Dagcentrum Woutershof Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Woensdag 22 september vanaf 09.00 uur Wijkvereniging Midden Delfland De Velden Woensdag 29 september vanaf 18.00 uur Dagcentrum Woutershof Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstralaan. Woensdag 8 september vanaf 09.00 uur Dagcentrum Woutershof Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg. Woensdag 15 september vanaf 09.00 uur SC Spaland Tussen Spoorlijn, Plein 40-45, Burg. van Haarenlaan en station Nieuwland. Maandag 20 september vanaf 18.00 uur Dagcentrum Woutershof Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan. Woensdag 29 september vanaf 09.00 uur Annie MG Schmidtschool Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan. Donderdag 2 september vanaf 18.00 uur St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan. Donderdag 16 september vanaf 18.00 uur Tamboer- en trompetterkorps Gusto Prof. Kamerlingh Onneslaan en tussen Lorentzlaan, Hogenbanweg, Rotterdamsedijk, Marconiweg, van Swindensingel en van Swindenstraat. Dinsdag 28 september vanaf 18.00 uur Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard. Woensdag 8 september vanaf 18.00 uur CVK ODI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade. Dinsdag 21 september vanaf 18.00 uur Onderdeel van de ONS Groep '>:\N r- j Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervangipg toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Midden-Delfland - Rob van Zijl, de molenaar van de Groeneveldse molen hoort dat Jaap van Dam, raadslid van de gemeente Midden-Delfland, zich kandidaat gesteld heeft voor een bestuursfunctie van het Hoogheemraadschap en nodigt Jaap meteen uit om een dagje in zijn kielzog mee te lopen. "Het liefst als het slecht weer is, dan zie je meteen hoe het in de praktijk werkt." Jaap van Dam is bekend met water. Hij heeft een passie voor de scheepvaart en weet daar dan ook veel van, hij heeft zijn jeugd zo ongeveer langs de Waterweg doorge bracht en verdiept zich in de taken van het Hoogheem raadschap Delfland. Delfland is één van de 57 waterschappen die ons land rijk is dat zich bezighoudt met waterkering, waterbeheersing en water kwaliteit. "Maar ik denk dat het bijzonder zinvol is om goed te luisteren naar de mensen die dagelijks met de problemen rondom water te maken heb ben. Zij weten er ongetwijfeld veel meer van dan de mensen achter hun bureaus." Rob van Zijl is al bijna twintig jaar mole naar in het Groeneveld. "Een prachtig beroep, maar als je een paar keer per nacht je bed Uit moet om te gaan malen en het flink spookt buiten, is het lang niet zo romantisch." Juist met de enorme regenval van de afgelopen weken moet Rob het waterpeil van de polder nauwlettend in de gaten houden. Naast de molen ligt een bescheiden waterberging. "Het is maar een klein putje, misschien juist dé laatste druppel die de polder redt. Als ik zater dag jl. deze waterberging niet gehad had, zouden we zeker blank komen te staan. Want tegen dergelijke regenval kan ik niet op malen." Jaap van Dam luistert geïnteresseerd naar de molenaar. Hij popelt om bij Hoogheemraadschap aan de slag te gaan. Hij heeft duidelijke ideeën hoe er het een en ander aangepakt kan worden. "Ik denk dat er snel een overzicht gemaakt moet worden van alle zwakke plekken in ons watersysteem. Om de problemen van over pompen over de Maasdijk aan te pakken zou je bijvoorbeeld een vaste doorsteek (met afslui ters) door zo'n dijk maken rich ting de boezem, die je in geval van nood meteen functioneel kunt maken. Dan is het niet nodig om wegen af te sluiten en hoeven bewoners van bijvoor beeld het lage gedeelte van De Lier niet, terecht, te klagen dat er pas flink gemalen wordt als zij al met de enkels in het water staan. Ik vind dat belangrijk, daarom wil ik de mensen oproepen om op mij te stem men, ik wil mij ervoor inzetten en de kiezer mag mij dan straks aanspreken op mijn verantwoor delijkheid. Ik ben er klaar voor." Jaap van Dam op bezoek bij de Groeneveldse molen. Breng uw stem uit! leder die belang heeft bij het werk van Delfland betaalt belasting, maar mag dan ook meebeslissen wie er met dat geld aan de slag gaat. Ontvangt u binnenkort een ver kiezingspakket thuis, neemt u dan de moeite om even het stembiljet in te vullen en terug te sturen. En als u wilt dat uw geld goed besteed wordt door menéëtï die u'kunt aanspreken op hun verantwoorde lijkheid, kies dan nummer 20, kies dan Jaap van Dam! U mag Jaap van Dam altijd bellen pm nadeye informa tie, tel: 010-5900743 of 06-20017322. Stralen als een wereldster bij Fox Intercoiffure Chic, geraffineerd, eigenzinnig. Dat zijn de kenmerken van de haarmode 2004-2005. Elementen van de cinema-wereld uit o.a. de twintiger en dertiger jaren bepalen kleur, stijl en volume van het haar. Romantisch en sexy. Jouw uitstraling is die van een wereldster. Aanraakbaar maar onaantastbaar. Zet jezelf in je rol: de Hoofdrol. Maak snel een afspraak met één van onze kapsters. FOX

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 5