Nederlandse over kuur vo vrouwen zeer enthousiast or grotere en stevige borsten ■P GRO Deelnemers gevraagd voor onderzoek urineverlies Toename haaruitval bij vrouwen Een gezonde slaap met Melatonine! Snore-End® werkt snel en effectief Mijn benen.... blijven licht! Geska Zwitserse strooikaas: Veelzijdig én lekker slank! Ruim 2 miljoen Nederlanders snurken! GezondheidsAdvieslijn Actief met een grote C Stromas* Anti-snurkspray helpt bij nachtelijk lawaai BREAST Meer info, nieuws en tips www.gezondheidsnet.nl Krachtige kraakbeenondersteuner voor soepele gewrichten! 0900 - 50 50 900 Neem actie tegen hoofdluis WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2004 NS-17 bewezen effectief Zeer enthousiaste reacties ?3Ï< Gratis brochure 3: echte alpen*n>f orig"^i/L 4L Romige pasta met kip Slechts 1% veti Voedingswaarde per 100 g Wereldwijd hebben zo'n 16 tot 20 miljoen vrouwen last van licht urineverlies. In Amerika is nu een natuurlijk middel ontwikkeld dat zeer goede resultaten heeft bereikt bij een groot aantal vrouwen met ongewenst urineverlies. Binnenkort start er ook in Nederland een onderzoek met dit product onder vrouwen die last hebben van licht uri neverlies. Voor dit onderzoek worden 100 vrouwelijke deelnemers gevraagd. Deelname FolliGro Capsules Wetenschai ijk onderzoek Glucon Combi®: het meest verkochte glucosamine-product in Nederland! De voordelen van Glucon Combi en Glucon Liquid Pure Meer informatie Onderzoek onder chronische snurkers: Vaginale klachten1 llBfRTl Extra weerstand door Ester-C Nieuwe generatie C Speciale aanbieding MMMMMNNNNMMNMMMHNMMHMNMHHHMNHMNHM Borsten zijn voor vrouwen een belangrijk deel van hun lichaam. Helaas blijven ze niet eeuwig mooi en stevig en zijn ze ook niet altijd van het gewenste formaat. Gelukkig is er nu BreastGro, dé inwendige kuur voor mooie vollere en grotere borsten. Sinds de introduc tie in Nederland, bijna een jaar geleden zijn er nu al duizenden enthousiaste gebruiksters. BreastGro is een volledig natuurlijk sup plement, speciaal ontwikkeld om borsten te vergroten en te verstevigen. Door het gebruik ervan ontwikkelt het ldierweefsel in de borsten zich gestaag, waardoor de huid opgevuld wordt en de borsten stevi ger en ronder worden. Het borstvergrotende en verste vigende effect van de hopcombi- natie in BreastGro is bewezen in een onafhankelijke Nederlandse studie. Uit dit onderzoek bleek ook dat de formule geen bijwer kingen kent. De onderzoeksre sultaten waren dus zeer positief, maar het beste bewijs voor de werkzaamheid van BreastGro is natuurlijk de enthousiaste reacties de Nederlandse van gebruiksters. De positieve reacties bij dro gist, apotheek en reformzaak waren over weldigend. Vrouwen vertelden dat niet alleen hun borsten groter en steviger wer den, maar ook de stoelgang verbeterde, de haar- en nagelgroei positief beïnvloed werd en ze een fitter gevoel hadden tijdens het gebruik van de natuurlijke kuur. En dit alles zonder gewichtstoename! Tot 2 cupmaten groter Wanneer uw borsten volu me verliezen, gaan hangen of u simpelweg wel een maatje méér zou willen hebben, dan kan BreastGro uitkomst bieden. Voor een vergroting tot 2 cupmaten dient de BreastGro 6 tot 8 maanden gebruikt te wor den. De eerste resultaten voor grotere ea tevm bonan zijn echter al binnen acht weken zichtbaar. Kijkt u ook eens op www.breastgro.nl voor de positieve reacties van andere gebruiksters. Er gingen u immers al duizenden Nederlandse vrouwen voor! BreastGro (160 tabletten, voldoende voor een maand) is verkrijgbaar bij drogist, apotheek, reformzaak en De Tuinen en kost 59,50. Voor een gratis brochure, verkoopadres sen of bestellen: Liberty Healthcare, tele foonnummer (035) 548 05 48 of kijk op www.breastgro.nl We proberen allemaal een beetje op de lijn te letten. Niet teveel tussen doortjes en gezond, gevarieerd en mager koken. Geska Zwitserse strooi kaas maakt dat wel heel makkelijk. Gezond en slank kan gelukkig erg lek ker zijn. Want met Geska Zwitserse strooikaas kunt u zorgeloos al uw gerechten bestrooien. Heerlijk van smaak en haast geen vet! Geska Zwitserse strooikaas is in de meeste keukens geen onbekende. Dit zuivere natuurproduct zonder geur- en smaakstoffen wordt al generaties lang gebruikt om het eten nét dat beetje extra te geven. Probeer Geska Zwitserse strooikaas eens op de boterham of als garnering voor Casta of soep. Vól van smaak en toch :kker mager. Dit handige strooibus- je mag in uw huishouden dus niet ontbreken! Voor een gratis recepten folder of meer informatie: Craamer Co, Tel. (0344) 61 10 56 of www.geska.ch Ingrediënten (2pers.): fusilli pasta olijfolie 250 g kipfilet 1 ui 125 ml crème ffalche 1 dl witte wijn 3 el Geska Zwitserse strooikaas el tijm (gedroogd) KJ Kcal vet Geska 1000 239 1 Goudse kaas 1558 376 24 Roomkaas 1756 424 39 Bereiding: Kook de pasta beetgaar. Pel en snipper intussen de ui. Snij de kipfilet in klei ne stukjes. Bak de ui in de olijfolie glazig en voeg de stukjes kip toe. Bak deze lichtbruin. Voeg de crème fralche en wijn toe en laat het geheel iets inkoken. Voeg dan de tijm en Geska Zwitserse strooikaas toe. Breng op smaak met zout en peper. Doe de pasta in een schaal en serveer met de saus erover. Dit product (capsules om in te nemen) is op zuiver natuurlijke basis en heeft geen bijwerkin gen. Het bevat een speciale mix van twintig Chinese kruiden en is ontwikkeld door de vrouwelijke Amerikaans-Chinese arts Dr. Peipei Wishnow. Deze samen stelling richt zich niet op de blaas zelf, maar heeft een goede invloed op de bloedcirculatie, de nierfunctie en de hormoon- spiegel, om zo vrouwen te hel pen bij het ophouden van de urine. Uit recent klinisch onderzoek in de Verenigde Staten naar de werking van het product bij vrouwen tussen 34 en 74 jaar, is aangetoond dat de meerderheid na twee maanden al positieve effecten bemerkte. Zo signaleer de meer dan 80% een verbete ring bij het ophouden van de urine, bemerkte 75% een ver minderingvan de piasfrequentie en had 73% een verminderde plasaandrang. Deelnemers aan het onderzoek ontvangen enkele verpakkingen van het product, een informa tiepakket en een vragenlijst. Na afloop van de kuur wordt gevraagd de vragenlijst op te sturen. Heeft u interesse om deel te nemen? Bel dan tijdens kantooruren met PS Marketing, telefoon nummer (035) 541 84 26. Ons zelfvertrouwen is deels afhankelijk van ons kapsel. Haarverlies, dunner wordend en futloos haar zijn dan ook voor velen een dagelijk se kwestie. Haarproblemen komen echter niet alleen voor bij mannen, ook steeds meer vrouwen hebben last van enige vorm van haaruitval. Het is normaal dat iedere vrouw dagelijks een kleine hoeveelheid haar verliest. Ook bepaalde 'hormonale' omstandigheden, zoals zwangerschap of overgang, zijn typische periodes van haar problemen. De haren glanzen niet en ogen broos en breekbaar of vallen zelfs uit. Daarnaast is een ongezonde levensstijl een steeds groter wor dende oorzaak van haarproblemen bij vrouwen. Onjuiste voeding, stress, ro ken en een te druk leven zorgen voor extra haarproble men. Het is aan ook voor deze groep vrouwen van belang hierbij alert te zijn, en te kiezen voor een goed en betrouw baar product. Om haarproblemen te voorko men, gebruiken steeds meer vrouwen FolliGro Capsules. Het Fenegriek extract in deze capsules werd al door de oude Indianen gebruikt als middel tegen haarverlies. Het zorgt voor verwijding van de bloedva ten die de haarwortels voeden en pakt haarverlies dus letterlijk bij de wortel aan. De actieve vitaminen in FolliGro zijn onmisbaar voor de groei en gezondheid van het haar. Uit eet studie door een onafhankelijk haarinstituut bleek dat FolliGro Capsules bij 80% van de deelne mers effectief was, in de meeste gevallen al na drie maanden. Het product stimuleert de haargroei, remt over matige haaruitval en voedt de haarwortel. Naast FolliGro Cap sules zijn er ook FolliGro Mondspray, Tinctuur en Kuur- shampoo tegen haar uitval. ezon (Ajcon Nu ook drink- bare vorm [;^®.3s§§Ssr" c Met Glucon Combi bevor dert u de vita liteit van uw gewrichten en spieren. Het product is het meest verkochte glucosamine-product in Voor veerkrachtige en soepel functionerende gewrichten is het belangrijk dat uw lichaam kraak been aanmaakt tussen de gewrichten. Glucosamine vormt hiervoor een belangrijke bouwstof, die de aanmaak van de kraakbeencellen ondersteunt. smering van - Voor het behoud van soepele gewrichten en spieren - Voor de opbouw van kraak been - Voor de gewrichten - Gunstige invloed op ouder- domsverschijnselen aan het bewegi ngsapparaat - Bevat een hoge dagdosering glucosamine (1500 mg) Glucon Combi en Glucon Liquid Pure zijn verkrijgbaar bij uw drogist en reformhuis. Meer informatie? Bel met (013) 528 49 76 of surf naar www.gluconcombi.nl Nederland. Glucon Combi heeft nu ook een drinkbare variant: Glucon Liquid Pure®. Het pro duct is volgens wetenschappelijke inzichten vervaardigd. Het bevat puur glucosaminesulfaat en is door de aangename aardbeien- smaak en vloeibare toedienings vorm makkelijk om in te nemen. Hoge dosering, merkbaar verschil Met Glucon Combi en Glucon Liquid Pure neemt u een dagdo sering tot u van 1500 mg gluco samine. Per dag neemt u twee tabletten Glucon Combi met water in of lost u de inhoud van 1 sachet Glucon Liquid Pure op in water, om het vervolgens op te drinken. Door deze dosering is het verschil vaak al na een paar weken merkbaar. FolliGro is verkrijgbaar bij dro gist, apotheek, reformzaak, De Tuinen en Body Vitaal. Voor een gratis informatiebro chure of bestelling kunt u ook bellen met (035) 548 05 48 of surf naar www.folligro.nl Vitamine C is niet alleen nood zakelijk voor een goede weerstand, maar stimuleert ook het immuunsysteem. Verder zorgt het dat ijzer uit de voeding beter wordt opgenomen en is het een krachtige antioxidant, waar door het een verzorgende invloed heeft op hart en bloedvaten. In drukke, stressvolle perioden, door jetlag of ploegendiensten kan het dag- en nachtritme veranderen. U kunt hierdoor min der lekker slapen en soms niet uitgerust wakker worden. Melatonine kan een gezonde nachtrust dan bevorderen. De lichaamseigen stof melatoni ne - ook wel het slaaphormoon genoemd wordt in onze pijnap- pelklier aange maakt zodra het donker wordt. Hierdoor worden we doezelig en vallen we in slaap. Als het licht wordt stopt de melatonineproductie en wor den we wakker. Bij het ouder worden kan de melatonine-aanmaak in ons lichaam verande- ren. Ook ploegen diensten en jet lag kunnen de aanmaak van deze lichaams eigen stof beïn vloeden. Liberty Melatonine® bevat de aanbevolen dosering melatonine (0.1 mg/tablet) en heeft een gunstige invloed op de slaapfunctie. Het helpt u lek ker te slapen en de volgende ochtend uitgerust wakker te worden. De tabletten zijn bovendien klein en daardoor makkelijk in te nemen. Liberty Melatonine bevat geen extra toevoegingen, alleen de pure melatonine. En dat ziet u terug in de prijs: voor een verpakking van 500 tabletjes betaalt u slechts 13,75! Liberty Melatonine is verkrijg baar bij drogist (o.a. Kruidvat, Trekpleister, De Tuinen), apo theek en reformzaak. Voor informatie en gebruiksadvies belt u met Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 of surft u naar www.liberty.nl Voordelen Liberty Melatonine® 's Ochtends uitgerust wakker worden Gunstige invloed op de slaapfunctie Bevordert gezond door slapen Dankzij kleine tabletten makkelijk in te nemen Maar liefst 23% van de mannen en een kleine 13% van de vrou wen snurkt regelmatig, volgens het vooraanstaande drogisterij- vakblad Marketing Results. Als u zelf snurkt bent u 's ochtends waarschijnlijk doodmoe van dat geronk, maar voor al voor uw bedgenoot is al dat piepen en blazen geen pretje. Snore-End® anti-snurkspray helpt bij negen van de tien gebrui kers tegen dit nachtelijk lawaai, zo blijkt uit recent onderzoek onder cfe gebruikers van dit product. Gemiddeld maakt een snurker zo'n 500-1300 snurkgeluiden per nacht. En het volume daar van kan soms oplopen tot dat van een scheurende brom mer (90 decibel)! Het gevolg van dit nachtelijk geronk is dat een aantal van de bedgenoten noodge dwongen met oordopjes naar bed gaat en zelfs een groot deel van de snurkers zelf niet meer in het echte lijk bed slaapt! Spray helpt tegen snur ken Snore-End® anti-snurk spray bevat een mengsel van natuurlijke oliën en vitaminen en heeft een frisse piepermunt smaak. Deze bijzondere anti- snurkspray helpt tegen het nach telijk geronk en ondersteunt daarmee een goede en gezonde nachtrust. U spuit de spray voor het slapien gaan achter in de keel, op de tong en de huig. Snurkgeluid wordt namelijk ver oorzaakt door vibratie van die zelfde huig, iets waartegen Snore- End helpt. Snore-End 14,95) is nu ver krijgbaar bij drogist (o.a. Kruidvat, Trekpleister, De Tuinen, Kruiderij, G&cW), refbrmzaak en apotheek. Voor meer informatie: Liberty Healthcare, tel. (035) 548 05 48 of surfnaar urww.liberty.nl Uit een recent onderzoek waarbij een aantal mensen met snurkproblemen is gevraagd het product 'Snore-End' te gebruiken, is gebleken dat in 95% van de gevallen Snore-End snel en effectief werkt. Ruim 120 zware snurkers is gevraagd geduren de een periode dit innovatieve product te testen. Opvallend was het snelle effect van Snore-End. Meer dan 75% van de proefpersonen merkte binnen enkele dagen een aanzienlijke vermin dering van het snurken. Bij de helft van deze groep had Snore-End zelfs direct resultaat. Hoe snel werkt Snore-End? Direct 40% Na enkele dagen 37% Na een week of meer 23% Zware en vermoeide benen. Velen van ons kunnen bij alledaagse inspanningen, zoals lopen, traplopen, lange tijd stilstaan of zitten extra steun nodig hebben. De nieuwe Antistax capsules heb ben een natuurlijke oorsprong en bevatten een gestandaardiseerd extract van rode wijnstokblade ren. Dit extract bevat flavonoï- den, waarvan al lang bekend is dat het gunstig is voor soepele aderen en dat het de doorbloe ding in de benen bevordert. Antistax capsules zijn ontwikkeld volgens de nieuwste wetenschap pelijke inzichten. Antistax is ook verkrijgbaar in een verfrissende Cooling Gel. Voor meer informatie kunt u bel len met 0800-26847829. Antistax is verkrijgbaar bij DA, Kruidvat, Trekpleister, Etos, ABC drogist, DIO, De Tuinen, Uw Eigen Drogist, Portegies, Dirx drogist en Vakdrogist. aMTISTAX TISTAX ANT15T, CmHmg ANTISTAX GELD-TERUGCOUPON JA, ik ontvang graag 2,= probeerkorting op Antistax. Naam Adres Postcode Plaats E-mail Bank-/gironummer I I Ja, ik wil graag op de hoogte gehouden worden over Antistax. Stuur deze coupon met de kassabon van een Antistax verpakking in een gesloten envelop naar: Antistax 2,= probeerkorting, Postbus 8037, 1802 KA Alkmaar. Per adres slechts één waardebon. Bij inzending zonder kassabon, onjuist ingevulde coupon of niet gefrankeerde envelop vervalt het recht op vergoedigirig. Omcirkel het aankoopbedrag op de kassabon. Deze actie loopt t/m 9 oktobet 2004. Inzendingen na deze datum worden niet meer in behandeling genomen. Over deze actie kan geen correspondentie worden gevoerd. Vitamine C is onmisbaar voor allerlei lichamelijke processen, waar onder onze weerstand. Maar via de voeding krijgt u vaak onvol doende binnen. Door het slikken van extra vitamine C geeft u uw immuunsysteem een steuntje in de rug. Door via een gepatenteera proces vitamine C (ascorbinezuur) te koppelen aan calcium ontstaat calciumascorbaat. Deze stof wordt beter in ons lichaam opge nomen dan normale vitamine C. De naam voor deze nieuwe gene ratie vitamine is Ester-C. Wanneer u minder weerstand heeft, rookt of onvoldoende vita mine C binnenkrijgt via uw voe ding kunt u een natuurlijk sup plement met Ester-C nemen. Liberty Ester-C Complex bevat 1000 mg Ester-C per tablet, waardoor het krachtiger én lang duriger werkt dan gewone vita mine C. Bovendien bevat het citrus bioflavonoïden, die de werking en de opname van vitamine C in het hele lichaam verster ken. In tegenstelling tot veel andere vita mine C preparaten is het niet zuur, waar door het ook maag- vriendelijk is. Liberty Ester-C Complex (90 tabletten) kost 17,95. U kunt nu echter extra voordelig kennis maken met dit unieke supple ment. Tijdelijk betaalt u slechts 15,45. Dat is maar liefst 2,50 korting! Bel voor informatie of bestelling (035) 548 05 48 of surf naar www.liberty.nl Neemosan (CE) is een natuurlij ke hoofdluis lotion die hoofdluis en de eitjes snel en effectief ver wijdert. Neemosan bestaat uit een bijzondere combinatie van tea tree olie, lavendelolie en neemzaadolie, een natuurlijk insectenwerend middel uit Azië, waar de luizen en eitjes niet tegen bestand zijn. Bovendien is de kindvrien delijke lotion makkelijk aan te brengen en het heeft: een aange name geur. De verpakking is voldoende voor 5 behandelingen. Publieksprijs: 11,95 (125 ml). TS Products Harderwijk, tele foonnummer: 0341-427626, www.neemosan.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 17