KAK IV EI O O 'A Vi Zuid TXuidltoyd Zuid CADEAU!! Instructeurs lM/vl [Parttime] Advisors tM/v> [Parttime/Fulltime] provincie Holland Kennisgeving beschikkingen artikel 8.24 Wet milieubeheer Onderwerp Inzage Beroep Inlichtingen provincie HqLLAND Kennisgeving melding Wet milieubeheer Onderwerp Inzage Bezwaar Inlichtingen Wij zoeken voor onze bouwmarkt in "De Lier" nieuwe collega's: Verkoopmedewerker m/v Medewerker Goederenontvangst Hulpkrachten m/v David Lloyd is een internationale keten van Sports Health Clubs met onder andere faciliteiten als fitness, zwemmen, tennis, squash, badminton, sauna, stoombad, aerobics, crèche, bar en restaurant. Voor onze vestiging in Rotterdam Blijdorp zijn wij op zoek naar: Dovidlfoyd. Nu kopen, vanavond! xitton pat botalon tot 20071 Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend de navolgende verzoeken om aanpassing/wijziging van de vergunningen op grond van artikel 8.24 van de Wet milieubeheer te hebben ontvangen. 1. Op 3 juni 2004 is een verzoek ontvangen van D.B. Baris voor het verlengen van de op 26 oktober 1994 verleende vergunning voor een inrichting voor het bewaren en bewerken van autowrakken, alsmede autoherstelwerk- zaamheden en de in- en verkoop van tweedehands en schade auto's aan de Van Cleeffstraat 1 te Schiedam. 2. Op 16 juni 2004 is een verzoek ontvangen van ONS Facilitair Bedrijf B.V. voor het verlengen van de op 24 november 1994 verleende vergunning voor de inrichting aan de Fokkerstraat 550 te Schiedam. Het betreft een inrichting voor de inzameling van groenafval uit de plantsoenen van de gemeenten Schiedam en Vlaardingen, alsmede de opslag van lege en deels geladen containers afkomstig of bestemd voor afvalinzamelwerkzaamheden van N.V. Irado. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben besloten de vergunningen te wijzigen, overeenkomstig het verzoek. U kunt de beschikkingen, de verzoeken en de overige van belang zijnde stukken van 24 september 2004 tot en met 4 november 2004 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: de Stadswinkel van de gemeente Schiedam (in het Stadskantoor), balie bouwen, wonen en milieu, Stadserf 1 te Schiedam; het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam. U kunt de beschikking, het verzoek en de overige van belang zijnde stukken van D.B. Baris ook inzien in het kantoor van de deelgemeente Delfshaven, H. Dullaertplein 3 te Rotterdam. De stukken kunnen gedurende deze periode ook buiten de kantooruren worden ingezien in het kantoor van de DCMR, na telefonische afspraak (010 - 246 84 02). Binnen zes weken, ingaande de dag na de eerste dag van de terinzagelegging van de beschikking kan bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State beroep worden ingesteld door: degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerpbeschikking; de adviseurs die advies hebben uitgebracht over het ontwerp van de desbetreffende beschikking; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de desbetreffende ontwerpbeschikking. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Een beschikking wordt van kracht na afloop van de beroepstermijn, tenzij gedurende die termijn naast een beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend. Een dergelijk verzoek moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Een beschikking wordt niet van kracht voordat op het verzoek is beslist. Voor informatie over de verzoeken en de beschikkingen kunt u zich wenden tot mevrouw V. Spaubek van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 86 37. Voor vragen over de procedure en terinzagelegging en voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 03. Projectnummers: 340265 en 340631 Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 5 juli 2004 een melding ex artikel 8.19 van de Wet milieubeheer ontvangen. Het gaat om een melding van BSN Glasspack B.V. voor het vervangen van aardgas aangedreven vorkheftrucks door elektrisch aangedreven vorkheftrucks, het ontmantelen van het aardgas vulstation en het bijplaatsen van acculaadstations in de inrichting aan de Buitenhavenweg 114-116 te Schiedam. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer verklaard de gevraagde melding te accepteren. De melding, de verklaring en de overige van belang zijnde stukken kunt u van datum tot en met datum tijdens en buiten werkuren inzien in het kantoor van de DCMR Milieudienst Rijnmond, 's-Gravelandseweg 565 te Schiedam, na telefonische afspraak. Tegen deze verklaring kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van verzending of uitreiking van de verklaring worden verzonden, onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, t.a.v. het Awb- secretariaat. Postbus 90602,2509 LP Den Haag. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending of uitreiking van de verklaring aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. Op het onderaan deze kennisgeving genoemde telefoonnummer kan informatie worden ingewonnen over de exacte verzenddatum van de verklaring. Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van deze verklaring niet. Gelet hierop kan - als tegen deze verklaring bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht, juncto hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, juncto artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Tevens wordt u verzocht een kopie van het bezwaarschrift en - indien van toepassing - het verzoek om voorlopige voorziening te sturen aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. Voor nadere inlichtingen over de melding en de verklaring kunt u zich wenden tot de heer EA. Remmelzwaal van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 83 68. Voor kopieën (tegen betaling) van de ter inzage gelegde stukken kunt u contact opnemen met het bureau Documentaire Informatievoorziening van de DCMR, telefoonnummer: 010 - 246 84 09. Projectnummer: 350047 Je adviseert de klanten graag bij hun klus. Je vindt goed verkopen minstens zo belangrijk als een perfecte productpresentatie. Bovendien ben je een doener en stel je alles in het werk om het tel kens nèt weer beter te doen. Kortom, "je runt de zaak alsof het je eigen winkel is". Je ontvangt dagelijks artikelen, vergelijkt leveringen en bestellingen en zorgt voor een efficiënte doorvoer naar de winkel. Soms sla je producten op in het magazijn. Je bent dus een prima organisator en weet de juiste prioriteiten te stellen. En behalve figuurlijk ben je ook letterlijk een uitste kende bestuurder, want voor het rijden op een hef truck draai je, je hand niet om. Als hulpkracht werk je mee aan het vullen van de schappen en help je klanten wanneer dat nodig is. Wij zoeken met name scholieren en studenten die wat willen bijverdienen. Herken jij jezelf helemaal in bovenstaande functies? Stuur of mail ons dan een brief met je c.v. De Karwei bouwmarkt is een snel groeiende keten. Inmiddels zijn er al 96 vestigingen in Nederland. De sleutel tot succes ligt in het grote, complete assorti ment en het enthousiasme van onze medewerkers. Voor de versterking van ons team zoeken wij enkele nieuwe medewerkers. Wij bieden geschikte kandidaten een uitdagende functie in een gezond en dynamisch bedrijf, dat eigen initiatief en inzet naar waarde weet te schatten. Herken jij jezelf helemaal in één van onze functies? Stuur ons dan een brief met je c.v. of haal een sollicitatie formulier in de bouwmarkt. Ons adres is: Karwei de Lier T.a.v. de bouwmarktmanager Leehove 7 2678 MA De Lier Reacties per e-mail hebben de voorkeur: r.van.der.meer@rovabeheer.nl David Lloyd Sports Ci Health Clubs is binnenkort de nieuwe naam voor Cannons Sports Health. Voor deze functie zijn wij op zoek naar ervaren, representatieve en communicatief sterke persoonlijkheden die in het bezit zijn van relevante opleiding. Vind je het leuk om onze leden te begeleiden in het bereiken van hun doelstellingen reageer dan direct. Ervaring met het geven van zwemlessen is een pré. Voor deze functie zoeken wij enthousiaste mensen voor wie telemar keting, verkoop van lidmaatschappen en telefonische follow-up een uitdaging zijn. Ben je gewend te werken met uitdagende targets en kun je mensen enthousiasmeren voor een lidmaat schap bij onze club dan zijn wij op zoek naar jou. Voor beide functies is het van belang dat je flexibel bent in je werktijden! Bel dan 040 - ?55 GO 74 om een sallicitatiefnrmulier aan te vragen. Oe sluitingsdatum voor inlevering van het snllioitatiefarmulier is 0r?-t0-'04. spnrts and health clubs Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gestelnj Fraai vormgegeven model uitgevoerd in originele Suedino Karakteristieke bank in Leatherlook DAMTE Prachtige bank in Suedino. ARMOUR Strak design met chromen poten, in Leatherlook AGASSI Nederlands meest bekende bank, in Suedino. PER ELEM Rediner 2-zits 3-zits itgevoerd in zeer soepel er en in diverse kleuren elijk. NU 999 3*2 TOSCANE (S) it prachtige bankstel Ss ideaal voor elke huisstijl. In Buffellook oering: ormaal 995 NU 499 3*2 BROADWAY Italiaans bankstel strak en modem Verkrijgbaar in diverse kleuren Allnesse Normaal 1495,- MU 749, 3+2 VENTURA rtabe! bankstel, met een ideale lende- en armsteun. Verkrijgbaar in meerdere kleuren Alines se: Normaal 1495,- NU 749, 3+2 OttCACO Stijlvoile zitcombmatie. met chromen poten. Verkrijgbaar in diverse kleuren Sussy. Normaal 1195,- NU 699 Groenewegenstraat 23-25, direct am 428 Noordzee 10, Ind.terr. Nieuwe Water Rendementsweg 10b, Ind.terr. Mijartcht De Liesbosch 72, A12 afsl. 18 Ind. Liesbosch Nwgein Conradstraat 8, schuin t/o station De Meerstoel 14, A27 Oosterhout-Zuid, Woonboulevard Industrielaan 20, op de Woonboulevard 8727 Schoolstraat 100, parallel aan de Bevrijdingslaan Edisonstraat 26, Meubelstr, Ind terr. Hengelder Van Voordenpark 21, pal aan de A2 Hoge Rijndijk 307, Rijneke Boulevard Copeliaschouw 10,1e verd., Woonhart Zoetermeer MAASSLUIS MIJDRECHT NIEUWEGEIN SLIEDRECHT OOSTERHOUT UDEN VEEN ENDAAL ZEVENAAR ZALTB0MMEL ZOETERWOUDE ZOETERMEER Borgstee 7, afsl. Assen Noord A28 Lylantsebaan 7a, gelegen aan de A20 Essenstraat 15, afsl, 24, borden de Snipperling Dr. M.l.Kingsingel 10, M.l.Kingboulevard Watdorpstraat 144, Megastores Haaglanden Kanaaldijk-Nooid 5, stadsdeel Tongelre Marconistraat 17-19, N256, afsl. Goes, Woonboulev. Energieweg 13, Meubelboulevard Hoendiep In De Cramer 74, Woonboulevard Heerlen, a/d A76 Wegtersweg 82, langs de A1 (afsl 30), bij Expo-Centre ASSEN CAPELLE A/D USSa DEVENTER DRACHTEN DEN HAAG EINDHOVEN GOES GRONINGEN HEERLEN Bij aankoop van ama bank staf een hard houtan tuiniat gahaal graflrfl ifKi-tp ilrijd gr-Ji n ie l.v. 09,30 lót Opemngst tja h« kopKfCfi oJ tM#ic««n zooo«f scf-rtttljk.: toesvrmr

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 36