J A AI If nDTI IJ/.* OP KEUKENMEUBELEN i| Vlll/AnUKIINU INCLUSIEF APPARATUUR Keuken Kampioen Jop alle fronten Gasexplosie kost man het leven Winnaar winkeliers prijs Totaal vernieuwde showroom! Modern én romantisch wonen bij Trendhopper.xl dere vestigingen feesten mee!) 24 Gebroken neus ROTTERDAM, Stadionweg 37a (Woonboulevard), telefoon 010-4796911 DELFT, Leeuwenstein 31 (Woonboulevard, naast de Gamma), telefoon 015-2855777 Ingezonden brieven Zakelijk Bekeken Super openingsprijs Adviesprijs voor Nederland NOG 75 KEUKENS KUk voor adressen en openingstijden van de overige vestigingen van Keuken Kampioen op WWWXEUKENKAMPIOEN.NL of bel 0800-1536. pakld! mm&mwmmmmmmmM Het feestprogramma SCHIEDAM - Een 42-jarige Schiedammer liep maandagmorgen rond negen uur een gebroken neus op, toen hij door een nog onbekende man werd geslagen en geschopt. Het slachtoffer reed op de Rotterdamsedijk, ter hoogte van de wegversmalling met de Mathenesserstraat, toen hij onenigheid kreeg met een andere automobi list. Deze man sloeg en schopte het slachtoffer, waarbij hij een gebroken neus op liep. Het slachtoffer deed aangifte. Door de politie van Schiedam wordt een na der onderzoek ingesteld naar de verdachte. REGIO- Een gasexplosie, zondag in een woning in de Van Bleiswijk straat in Viaardingen, kostte een 34-jarige man het leven. De man werd nog wel naar het brandwon dencentrum in het Zuiderzieken huis in Rotterdam overgebracht maar bezweek 's nachts aan zijn verwondingen. Rond één uur in de middag explodeer de de woning nadat er gas was vrijge komen. Het huis werd met de grond gelijk gemaakt. Volgens politiewoord voerder Joop van der Hor is het nog een geluk dat de explosie in een hoek huis plaatsvonden dat de brandweer binnen vijf minuten ter plaatse was, "Anders was de ramp waarschijnlijk veel omvangrijker geweest". Een 32-jarige bovenbuurman, die door de kracht van de explosie uit zijn huis werd geslingerd, kwam er met lichte verwondingen vanaf. De 32-jarige werd direct na de ramp op het politie bureau verhoord. De gaskraan is vol gens de politie expres opengedraaid. Of het een geval van zelfdoding is of dat er een andere oorzaak is, willen de instanties nog niet kwijt. De technische recherche doet momenteel nog onder zoek naar de oorzaak van de explosie. SCHIEDAM- Zoek welke spor ter bij welke winkel hangt en win een prijs. Zowel de familie Muis hout als de familie Van de Belt raden er 32 van de 35 goed. Na een loting kwam de familie Muishout als gelukkige uit de bus. Zij kregen uit handen van Elly en Patricia, beide lid van de even ementencommissie van het Broersveld in een cheque van 100 euro. De familie Van de Belt werd verblijd met een cheque van 50 euro. TELEFONISCH RESERVEREN MOGELIJK! Beukenhof Nu mijn moeder nog geen 4 maanden geleden gestorven is, en haar laatste "zogenaamde" rustplaats mocht krijgen heb ik in die vier maanden toch wel een beetje en heel ander beeld gekregen van de begraafplaats Beukenhof. Ik zal dit dus ook toelichten; Ten eerste kon ik mij niet voorstellen dat de openingstijden elke dag zijn van 9.00 uur tot 16.00 uur. Daar wij in een maatschappij leven van 9.00 tot 17.00 terwijl er zeker mensen zijn die hun dierbaren willen herdenken ook (zeker in de zomermaanden) na die tijd van 16.00 uur!! Al is het maar een paar avonden per week extra open ge steld! (maar ja het zullen wel weer de nodige bezuinigingen zijn..) En buiten dat., als er dan iemand naast je moeder begraven word, je totaal niet op de hoog te gesteld door het "kantoor" perso neel, (plantsoenendienst met name "Berry" was degene die mij gerust stel de dat alles weer goed zou komen, hij staat voor zijn werk namelijk, een mens met gevoel en met een groot hartmaar het technische "kantoor" personeel die dan vervolgens een zandbak en een vuil nisbelt maken van je moeders goed onderhouden graf, waar de nodige zorg aan was besteed in de afgelopen 4 maanden (ik kom er 3 maal minstens per week) De afspraak was dat alles weer in originele staat teruggebracht zou wor den, nou ik vraag het mij af daar er al een halve meter extra van de plek is in genomen door de nieuwe overledene, en wij als familie nog slechts 40 centimeter over hebben van de 90 centimeter plek waar wij recht op hebben en zeker duur betaald voor hebben bij de "Lijkenpik kers" (is dit zaken doen ,of een laatste rustplaats., daar de schrik mij om het hart sloeg, en ik er zelf bijna in bleef...weg dierbare, weg plantjes waar mijn moeder om gaf) Ik wacht wel af tot ik weer een kaarsje mag branden op een mooie plek zoals ik en mijn familie voor ogen hadden, en niet op een vuil nisbelt!! Hebben wij Überhaupt wel de zekerheid dat onze moeder hier nog wel begraven ligt? Als er zo met ons moe ders graf omgesprongen word? Schie dammers die hun dierbaren hebben ver loren, misschien kunnen wij onze krach ten bundelen? Een Stichting in het leven roepen en dan ook op bepaalde uren de begraafplaats bemannen.(reageren ge wenst) via Stadsblad. M.J.keereweer ROTTERDAM - 'Van twee maal Medi um naar één XL'. Onder dat motto opent de nieuwe Trendhopper.xl op 24 en 25 september voor het publiek aan de Ly- lantse Baan in Capelle aan den IJssel. "In Rotterdam-Capelle," noemt direc teur Rien van Buuren de locatie van zijn nieuwe zaak. "We hebben altijd in Rot terdam gezeten en dat wil ik er ook maar een beetje in houden." En goed be schouwd is dat in de omgeving van de Woonboulevard Capelle niet zo gek ook, want je struikelt er zo ongeveer over de plaatsnaamborden van zowel Capelle aan den IJssel als Rotterdam. Belangrijker dan waar de zaak precies staat, is echter wat de klant er kan ver wachten. "We zijn vooral blij dat we hier nu de hele nieuwe Trendhopper-look kunnen presenteren," zegt een enthousi aste Van Buuren. "Als eerste Trendhop per in Nederland." Op 2300 meter ver koopoppervlak zijn niet alleen veel meer moderne en romantische woon- en slaapkamers gepresenteerd, ook zijn er veel extra's aan toegevoegd. Zo kunnen karpetten op maat en naar ei gen smaak gemakt worden, is er een complete gordijnenafdeling, een verlich tingsshop, een volledige keukenshop en een vernieuwde badshop. Wie de nieuwe Trendhopper.xl binnen stap krijgt direct een andere indruk dan voorheen. "De nieuwe zaak heeft inder daad een luxere uitstraling dan vroeger," ziet ook Van Buuren. "Als je rondkijkt zie je dat de stijlen naar een hoger niveau zijn getild, maar wel tegen dezelfde lage Trendhopperprijs als in het verleden. Een goed voorbeeld daarbij is het feit dat we tijdens het ope ningsweekend vier interieurtipgeefsters in huis hebben. Dat is kenmerkend voor de bredere aandacht voor het wonen. Het is dan ook onze bedoeling dat niet bij die ene keer te laten. Ik wil laten onderzoe ken of het mogelijk is met de regelmaat van de klok woonadviezen te geven. Wandelend door de zaak, komt de klant op een logische manier van de ene mo dule naar de volgende; in plaats van er langs min of meer erdoor. Dat is iets wat de klant op 24 en 25 september zelf kan ervaren. En ondertussen worden de kinderen ge trakteerd op gratis popcorn en kunnen ze bij goed weer terecht op een groot springkussen. "En dan kan iedereen ook gelijk zien hoe goed we, vlak bij afrit 16 op de A20, bereikbaar zijn," besluit Van Buuren. "Want goede bereikbaarheid en gratis parkeren, dat maakt toch dat deze woonboulevard steeds meer uitstraling krijgt." september Openingsfeest in 10 showroomi WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2004 NS-9 IHBMiHHHi MNNMNHMMMMMNMNMMI Volledig geïntegreerde vaatwasser. Suinie hoekondcrkait 4U /0+GRATIS MONTAGE* keuk Feestelijke Donderdag .ot 18 00 uur velft gesloten Prachtige luifel met halogeenspots. In de Zit Zo shop werden de winnaard verblijd met een cheque en een bloe metje Rvs afzuigschouw met metalen vetfilters. Inclusief gezinskoelkast. Keuken Kampioen heropent spectaculair in Almere! I Inclusief 'beste koo combimagnetron. Inclusief 4-pits rvs gaskookplaat. Al onze keukens worden gefabriceerd onder ons eigen merk Steinhaus. De complete Steinhaus-collectie bestaat uit Steinhaus Classic, onze klassieke keukens, vormgegeven in authentieke sfeer met bijpassende materialen en apparatuur. Steinhaus Top Line staat synoniem voor moderne vormgeving en materialen, terwijl de Steinhaus Extra keukens uitmunten in praktische kwaliteit en gebruiksgemak. "WELTMEISTER KÜCHE t 21.00 uur m.u.v. Utrecht. Zwolle. tier afgebeeld in een fraaie kleurcombinatie met montery-berken, maar natuurlijk \e\ alle mogelijke kleuren. Let even op de brede korfladen onder de kookplaat. Geheel compleet met werkblad met waterkering, hoge wand kasten, halogeen verlichting, een I 1/4 spoelbak, een magnetron en een vaatwasser en familiekoelkasl. Deze aanbieding is exclusief montage. Vrijdag nut*. Utrecht. 18.00 .Ot 18.00 De heropening van Keuken Kampioen Almere is een feit. E8f fonkelnieuwe showroom. En dat is een feestje waard. Maar liefst 11 dagen lang! Inclusief spetterende openingsacties. Met tal van keukens voor superscherpe prijzen. Of kiest u voor 40% korting op de keukenmeubelen incl. apparatuur en ook nog eens gratis montage? Ook treft u een compleet overzicht aan van alle leverbare deuren, kleuren en werkbladen. En hetzelfde geldt voor de accessoires zoals de deurgrepen. Geniet vooral even op ons sfeervolle koffieterras van een verfrissing of een kopje heerlijk versgezette koffie. In de fonkelnieuwe showroom van Keuken Kampioen in Almere, ziet u de volledige collectie 2004 en 2005(!) in een voor Nederland unieke presentatie. Verbaas u over de opstellingen, de kleuren, de materialen en de mogelijk-heden. Bovendien staan alle topmerken aan keukenapparatuur overzich telijk bij elkaar gerangschikt.

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 9