MOURIK Simonis Techniek B.V. WE ZOEKEN BEWAARDERS M/V Eindelijk een baan waar jij de boel draaiende houdt? Bankwerker/lasser Elektromonteur ,PAL ANTE Unieke kans: 0174 - 422577 ACCURATE ADMINISTRATIEVE DUIZENDPOOT Samen voor verhuur de beste Vedior Woensdag 13 oktober 2004 ns-8 Praat 'ns met een Vedior Consulent Industrie Werk vanuit huis. Eigen tijds indeling, leidinggevende positie mogelijk, zeer goede verdiensten. Bel voor een afspraak: 1e en 2e Pijpfitters All-round Onderhoudsvaklieden Huurmaat en Barthen Verhuur Barthen b.v. is een bedrijf wat zich al meer dan 40 jaar bezig houdt met bouw- en servicegerichte diensten en activiteiten. Tevens verhuren wij sinds een aantal jaren door heel Nederland tijdelijke bouw- en sanitaire voorzieningen zoals toiletcabines, toiletwagens en schaftwagens. In verband met de groei van ons bedrijf en het openen van onze vesti ging in Vlaardingen, zoeken wij per direct in de regio Vlaardingen: Toiletreinigingschauffeur Voor 40 uur per week. De functie: Plaatsen en ophalen van de luxe toiletcabines Bezorgen en ophalen van schaftwagens Volgens vaste route reinigen van de luxe toiletcabines en schaftwagens Uw Profiel: In het bezit van rijbewijs B (bij voorkeur B/E) Iemand die flexibel is en zelfstandig kan werken en van aanpakken weet Geen 9 tot 5 mentaliteit Wij bieden u: Naast een goede salariëring en een prettige werkkring, bieden wij afwisselend werk in een gezellig bedrijf GEÏNTERESSEERD? Voor meer informatie over de genoemde functies, kunt u telefonisch contact opnemen met Frans van Veen. Wilt u reageren: schrijf of e-mail dan naar Huurmaat Vlaardingen t.a.v. Frans van Veen, Edisonstraat 12, 3133 KG in Vlaardingen. Tel. 010-4354424, e-mail: frans.vanveenhuurmaat.nl Als bewaarder in een detentie- of uitzetcentrum moet je oog hebben voor detail. Je houdt de mensen die er zitten in de gaten, maar je staat ze ook bij tijdens hun verblijf. Dat vraagt om respect voor de andere culturen, de verschillende ideeën en gebruiken die je in zo'n centrum tegenkomt. En om nauwe samenwerking met je collega's. In de verschillende detentie- en uitzetcentra in ons land verblijven mensen die op korte termijn, gedwongen, ons land gaan verlaten. Bijvoorbeeld bolletjesslikkers of uitgepro cedeerde asielzoekers. Vaak zijn ze onzeker over hun toekomst. Of ronduit teleurgesteld. Als bewaarder moet je dan ook stevig in je schoenen staan. Je moet over een goede lichamelijke conditie beschikken. En minimaal het werk- en denkniveau van een (v)mbo'er hebben. Woon je in de omgeving van Rotterdam, ben je 22 jaar of ouder en zie je een bewaarder in jezelf? Solliciteer dan door te mailen naar werken@dji.nl. Of bel naar 0800 - 354 33 33. Dit nummer is op werkdagen te bereiken tussen 08.00 en 17.00 uur. De Dienst Justitiële Inrichtingen (DJI) is een agentschap van het ministerie van Justitie. Onder DJI vallen de gevange nissen, huizen van bewaring, de justitiële jeugdinrichtingen, de tbs-klinieken en detentie- en uitzetcentra. Dienst Justitiële Inrichtingen Justitie Werken bij hetlfflü Als je verder denkt Want een consulent van Vedior Industrie weet alles over werken in de industriële sector. En kan een baan voor je vinden die past bij je wensen. Of je nu overdag of "s nachts wilt werken, parttime of fulltime. Zowel in de voedingsmiddelenindustrie als bijvoorbeeld in de metaal-, chemische of verpakkingsindustrie. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar bankwerkers/lassers. Je hebt een LTS- of MTS-diploma, aangevuld met eventuele lasdiploma's of met enkele jaren werkervaring in de metaalbranche. Je kunt zelfstandig en vanaf tekening constructiewerkzaamheden uitvoeren en hebt ervaring met zagen, ponsen, knippen en boren. Bovendien heb je ervaring met elektrode, MIG/MAG- en eventueel TIG-lassen. Momenteel zijn we op zoek naar 1e en 2e elektromonteurs voor diverse projecten in zowel nieuwbouw als renovatie. Daarnaast zijn er mogelijkheden bij diverse opdrachtgevers gericht op kasten- of panelenbouw. Je hebt een afgeronde LTS-opleiding eventueel aangevuld met VEV-diploma's en relevante werkervaring. Je bent bij voorkeur in het bezit van handgereedschap. Is een van deze functies iets voor jou? Of zoek je juist iets anders? Bel of kom langs bij Vedior Industrie: Schiedam, Rotterdamsedijk 336 tel. (010) 426 07 71 vestiging.0052@vedior.nl www.vediorindustrie.nl The Better Match Voor diverse opdrachtgevers in de bouw, spoor, logistiek, onderhoud en petrochemie zoeken wij isterk in werk uitzendbureau frcrsoneeltdiensten Vorkheftruckchauffeurs i.b.v. vorkheftruckcertificaat én VCA/VVA. i.b.v. rijbewijs en eigen vervoer, (uitzendbasis) Commercieel/logistiek medewerk(st)er in Dordrecht (contract) MEAO+/ HEAO opleiding, werkervaring in sales commercieel/ logistieke functie, goede kennis van Engelse en Spaanse taal (zakelijk), bereid tot reizen in Europa, geen 9 tot 5 job Intercedente in Dordrecht (contract) met werkervaring, ondernemersgeest én commercieel netwerk, i.b.v. rijbewijs en b.v.k. eigen vervoer, geen 9 tot 5 job All-round medewerkers (omg. Rotterdam/ Europoort) Voor uiteenlopende werkzaamheden w.o bouw, productie, i.b.v. VVA/VCA, rijbewijs en eigen vervoer (uitzendbasis) Stuur of e mail je CV naar Palante, antwoordnummer 6003, 3301 VA Dordrecht of r.niemeijer@palante-eu.nl Bel voor informatie.' 078-6527170 of 06-20439877 Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerk(st)ers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is gericht op niet de grootste, wel de beste en dat voor alle partijen. probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Services B.V. gevestigd te Botlek-Rotterdam is actief op het gebied van multi disciplinaire nieuwbouw- en onderhoudswerkzaamheden voor met name de sectoren (petro)chemie, energie, metaal, infrastructuur en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging, civiel werk en asbestsanering. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij Uw profiel U heeft ervaring met het zelfstandig van tekeningen fabriceren en monteren van pijpleidingsystemen U bent in het bezit van het certificaat Basis Veiligheid VCA Certificaat Flensmonteur U beheerst de Nederlandse taal Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit Vervangen van bestaand leidingwerk (kleine reparaties) Inmeten van leidingwerk Kleine onderhoudswerkzaamheden Uw profiel Niveau VMBO Techniek Argon are lassen CS=<80 80-500 pos. 6GU Elektrisch booglassen CS 80-500 pos. 6GU Tig-klein, combi (TIG grond-elektrisch sluiten) Ervaring met het zelfstandig vervangen van pijpleidingsystemen U bent in het bezit van het certificaat Basis Veiligheid VCA Certificaat Flensmonteur U beheerst de Nederlandse taal Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - modern materieel en prima faciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren. Wij stellen acquisitie voor deze vacatures niet op prijs. U kunt een sollicitatieformulier opvragen of uw schriftelijke sollicitatie voorzien van C.V. sturen aan de afdeling personeelszaken van Mourik Services B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 55 E-mail: pzept@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com Verkoop en reparatie van spuitapparatuur, hogedrukreinigers, aggregaten, schuurmachines en overige oppervlaktebehandelingsapparatuur Voor onze vestiging te Rotterdam-Zuid, Berkenwoudestraat 22, zijn wij met spoed op zoek naar een Taakomschrijving - Opstellen en uitwerken offertes - Administratieve afwikkeling bestellingen - Controle inkoopfacturen - Coderen en factureren verkooporders - Administratieve afwikkeling keuringen - Urenregistratie - Up to date houden prijscouranten, handboeken e.d. - Notuleren vergaderingen - Overige relevante werkzaamheden Wij bieden: - Prettige werksfeer - Goed salaris - Opname in pensioenfonds Wij vragen: - Relevante opleiding, minimaal op MEAO-niveau - Affiniteit met automatisering en techniek - Gedegen kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Gedegen kennis van Word en Excel - Redelijke kennis van de Duitse taal - Typevaardigheid - Cijfermatig inzicht - Klantvriendelijke, collegiale, commerciële en flexibele instelling - Verantwoordelijkheidsgevoel - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring in soortgelijke functie - Zelfstandig kunnen werken - Fulltime (ma t/m vrij, 8.00 - 17.00 uur) Nadere informatie over de Simonis bedrijven vindt u op www.simonistechniek.nl Een grafologisch onderzoek maakt deel uit van de sollicitatieprocedure Heeft u interesse en voldoet u aan onze functie-eisen, schrijf dan vóór 21 oktober 2004 -eigenhandig- een sollicitatiebrief met volledige C.V. aan de directie van Simonis Techniek B.V. Postbus 91001 3007 MA ROTTERDAM Op niet eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven wordt niet gereageerd en aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld j

Het Nieuwe Stadsblad | 2004 | | pagina 8